Přehlednost aplikace super. Tréninky super, bez výhrad. Líbí se mi delší odpočinek mezi cviky. Inspirativní jídelníček se mi také líbí. Super je jednoduchost a časová nenáročnost receptu. Necítím hlad, super. Členství bych doporučila i dalším holkám, které o něm uvažují.
Aplikace mě rozhodně zaujala. Přehlednost je opravdu skvělá - nic nemusím hledat, což je skvělé.
Online videa jsou super nápad. Pomáhá mi to udržet si motivaci.
Nejvíce oceňuji asi to že, je vše v aplikaci je opravdu přehledně uspořádané. A také tréninkový plán.
Zatím pozoruji, že si opravdu ráda a s chutí zacvičím, jelikož se mi líbí, že nemusím nikde složitě hledat inspiraci a na pár kliknutí už cvičím.
Rozhodně aplikaci doporučuji.
Aplikace je přehledná. Tréninky jsou v pohodě. Zkoušela jsem některé recepty z inspirativního jídelníčku, beru si v appce hodně inspirace spíš na dopolední jídlo a večeře.
Aplikace je skvělá, přehledná, vše hezky vysvětleno. Tréninky jsou přehledné, obtížnost ideální. Recepty jsou skvělé, stravovací plán také. Prozatím vnímám, že se cítím lépe, mám před sebou ještě kus cesty. Rozhodně bych členství doporučila!
Appce nemám co vytknout. Tréninky jsou super. Jídelníček, docela také :). Cítím se skvěle. Cítím větší sílu a celkově se začínám cítit pevnější. 💪 Těším se na každý trénink! Určitě bych členství v appce doporučila.
Aplikace je krásně přehledná, graficky příjemná. Tréninky jsou super. Stravovací plán je taky super, zapisování do tabulky je mnohdy takový adrenalin, aby to všechno sedělo, ale moc mě to baví. Nemohu zatím říct, že by byly po 4 týdnech nějaké vizuální změny, ale pocitově je to pecka. Doporučuji aplikaci všem, kdo chce mít v tréninku a stravě nějaký pevný řád.
Celá aplikace se mi velmi líbí. Její přehlednost hodnotím na jedničku, nic lepšího jsem neměla👍🙂.
Tréninky jsou prostě super. Videjka jsou TOP, klobouk dolů! Koukla jsem se na rozpis, na recepty i na nákupní seznam, stáhla jsem si to a až budu mít po karanténě, tak se na vše vrhnu. Už se těším, protože ty recepty jsou jedna radost 🤤.
Jinak to máte opravdu pěkně a přehledně zpracovaný a k tomu ten nákupní seznam 👍😉, ten je boží. Líbí se mi úplně všechno, moc se vám to povedlo, máte být na co hrdé 🙂👍.
Cítím se skvěle 🙂. Doporučila bych i dál, protože taková appka se jen tak nevidí, jste super 🙂🙂.
Aplikace se mi líbí, hlavně cvičení rovnou s koučkou!
Je krásně přehledná, hlavně online videa jsou super. Ta se mi líbí nejvíc ze všeho.
Stravovací plán se mi líbí, recepty zatím nevyužívám, stravuji se dle rozpisu, ale jídla si vymýšlím sama.
Od užívání aplikace mám více energie, rozhodně bych doporučila i dál. A už se stalo :) Díky za super českou appku!
Ahoj krásky, aplikace je super. Jde vidět, že to děláte s láskou. Cvičím doma online. Videa jsou super, hudba k tomu perfektně pasuje. Recepty jsou moc chutné a fakt někdy až překvapující. S každým týdnem jde vaření líp od ruky. Tělesně se cítím úžasně. I když jezdím denně do práce na kole a běhám se psem, tak mě silové tréninky fakt nadchly. Kdyby nebyla corona, tak bych určitě vyzkoušela i posilovnu. Co se týče jídelníčku, tak to byl ze začátku velký boj. Jako věčná dietářka jsem měla velké problémy všechno jídlo sníst. Musím se přiznat, že je to pro mě spíš ozdravný proces. Snížení kalorií v druhé půlce mi vyhovuje víc. Díky tomu, že jsem se do téhle výzvy pustila se sestrou, se kterou jsme se denně podporovaly, tak jsem to nevzdala. Hodně mi pomohla i Videa od Katy na YouTube. Jsem emocionální jedlík a bojuji s tím už od dětství. Díky pohybu se mi to ale podařilo vždy více méně nějak ukočírovat. Poslední dva roky se mi osvědčilo IF, což mi dost vyhovovalo a začít snídat před 10tou bylo pro mě fakt hodně těžké. Ale postava se mi začala měnit, toho si všimlo i mé okolí. Určitě bych vás doporučila každé svojí kamarádce.
Za členskou aplikací jde vidět hodně práce, je propracovaná a skvělá. Vše je přehledné. Hodnotím ji na 100%, je super.
Tréninky jsou pestré. Můžu si vybrat, na co mám náladu a přidat si i cvičení navíc. Stravovací plán mi také sedí, líbí se mi nejvíc celá appka.
Členství v aplikaci splnilo má očekávání, zatím jsem aplikaci oťukávala, od února ji budu využívat každý den, včetně jídelníčku a cvičení, tak se ještě ukáže. Chci začít na sobě pracovat, ať jsem fit!
Členství v aplikaci bych určitě doporučila dalším, kdo o něm uvažují.
Velmi jednoduchá aplikace. Jednoduchá orientace, nic velmi složitého, což mi vyhovuje.
Je uspořádána velmi přehledně. Vše má svou kategorii, tím myslím rozdělení tréninku a stravy. Vždy najdu to, co potřebuji a havně rychle. Hned vím, kde co hledat.
S tréninky jsem spokojena. Nejsem teda na úrovni, ze bych je zvládala tak s přehledem, jako koučky na videu, takže si zatím jedu podle svého tempa. Skladba tréninku mi plně vyhovuje. Vždy si skvěle zacvičím a těším se, až budu v tempu s videem, ale to chce zatím čas.
Stravování je úplně super. Z jídelníčku jsem přímo nadšená. Ráda totiž jím :-D Člověk netráví v kuchyni věčnost. Navařím si na pár dní dopředu a ušetřím tak spoustu casu. Jsem velmi spokojena, že si nemusím odpírat nějakou tu dobrotu. Prostě si ve dni dám nějakou tu dobrotu, z toho jsem nadšená nejvíc. Mám ráda sladké věci a díky tomu, že jídelníček není restriktivní, nemám chutě na sladké dobroty mimo plán. Je to dost o tom pocitu. Nepřipadá mi, že bych si něco odepírala, ani nemám pocit viny. Hlavně v aktuální situaci to malinko vybízí hřešit. Tak tenhle pocit svobody v jídle mě dost motivuje. Změnilo se mi i myšlení, ta změna v hlavě, že je v pořádku, ze mám prostě nějakou dobrou tečku ve dni a díky tomu držím chutě na sladké na uzdě. Dost mi to pomohlo v tom, že jsem to začala brát jako součást normálního stravování, ne jako něco, co bych si měla vyčítat.
Jsem nadšená ze všeho, celý Tým Strong beauty mi pomohl na sobě pracovat ještě více, než předtím. Když si v něčem nejsem úplně jistá, tak k tomu mam online podporu, což je skvělé, v téhle aplikaci je online podpora pro mě důležitou součástí.
Očekávání členství splnilo.
Aplikace mě motivuje, abych na sobě opravdu pracovala a některé dny neflákala. Proto jsem se taky přihlásila. Nebyla jsem člověk, který by flákal stravování. Zato tréninky, to se sama přiznávám, ale spíš to připisuji současné situaci ve světě. Proto jsem chtěla něco, co mě malinko požene v tom být ještě lepší a také mi v této nelehké době dodá motivaci. A také jsem se chtěla zapojit se do něčeho, co dává smysl, protože i když někteří touhle dobou jen leží na gauči, jinde jsou lidé, kteří dělají něco pro sebe a své zdraví. Stejně jako já.
Jsem spokojená jak s jídelníčkem, tak i s tréninky.
Určitě bych appku doporučila.
Jsem moc ráda za změnu ohledně stravování, díky jídelníčku na ty dobroty hledím jinak.
Celá aplikace je pěkně propracovaná a dostatečně přehledná.
Popis cviků je srozumitelný a názorná videa jsou opravdu pěkná.
Inspirativní a chutný jídelníček z běžných surovin je bomba.
Už nyní cítím více energie přes den!
Appka je moc fajn, velmi jednoduchá a přehledná.
Tréninky jsou moc fajn, Líbí se mi, že nejsou zaměřeny pouze na jednu partii, ale současně jsou i tak dost náročné.
Jídla jsou opravdu velmi jednoduché na přípravu. Z toho jsem velmi nadšená. Stravovací plán je super, nejsem ten typ člověka, který hned začne podle svého, a tak pokud si to dostatečně nevštípím =) pojedu podle vašeho jídelníčku. Upřímně jsem si myslela že 80% jídelníčku bude jen zelenina a zeleninové saláty, takže jsem nadšena, že to není pravda =D.
Ráda doporučuji dále =).
Přehlednost aplikace je vymyšlena velice dobře. Myslím, že není potřeba nic měnit. U tréninků se mi líbí, že videa se dají vracet. Člověk není pod takovým tlakem. S jídlem to bylo den ode dne lepší. Překvapil mě pak výsledek samotného jídla. Opravdu zážitek při jídle. Pro nové tréninky jsem si pořídila už 4 kg činky a začala cvičit s váhou. Fyzička se mi po 4 týdnech neskutečně zvedla. Změnila jsem denní režim tak, abych změny v životním stylu začlenila do svého běžného dne. Do práce i z práce chodím pěšky, děti vodím pěšky i na malé nákupy. Když nestíhám, sednu na kolo a zajedu tam na kole. Auto jsme po pár dnech schovali do garáže. Manžel zpozorněl. Dětem jsem řekla, že zkusíme takový projekt a budeme chodit víc pěšky. Vaše e-maily plně vypovídaly o tom, co jsem zažívala a pomáhaly mi. Stálo za to vydržet. Dříve jsem byla často na dietách a byla jsem zvyklá na velké výkyvy váhy, na hladovění. Ale video od Katky o podvýživě mi otevřelo oči. Měla jsem tolik psychických a fyzických příznaků podvýživy, že jsem po shlédnutí videa byla jak osvícená. Všechny ty pocity, stavy jsem si plně uvědomila a řekla jsem si, že už si opravdu zasloužím být najezená a plná energie. Určitě aplikaci Strong beauty doporučím přátelům, o kterých vím, že se necítí být fit jak psychicky, tak fyzicky. Moje tělo se mi po 10 dnech začalo měnit. Na váze byl nejdřív úbytek malý, ale vydržela jsem a vyplatilo se. Tím, že jsem do toho šla se sestrou v Německu, tak jsme si každý den nahrávaly své pocity na Whats app a sdílely naši cestu. Teď jsme společně začaly druhou fázi výzvy a vidíme neskutečné změny v zrcadle i na psychice. Miluju cesty z práce, zvládám i lépe řešit pracovní komplikace, více se usmívám. Jsem na sebe neskutečně pyšná, jak cvičení od cvičení zvládám cviky líp a líp. I manžel a děti po měsíci chtějí jíst některá jídla se mnou. Obleču rifle, co jsem neoblékla přes zadek. Krásky ❤️, je to opravdu boží léčící proces, tělo se dává dohromady a začíná mi to vracet.🌷🤸
Aplikace je pro mě skvělým zdrojem inspirace na jídlo i cvičení, ale i tak jsem využila možnosti osobní koučky a jsem maximálně spokojená. Jídelníček v aplikaci je skvělý, ráda ho využívám jako inspiraci na obědy a večeře a také sladké dezerty. Tréninky v aplikaci jsou naprosto skvělé. Naprosto mi vyhovují. Za dobu členství jsem se určitě zpevnila, ale zatím jsme s Ivetkou jeli reverzní dietu, takže úbytek na váze byl menší. Ale už na tom začínáme pracovat a tak jsem neváhala a členství si prodloužila. Zatím jsem ráda, že mohu stále využívat koučinku, protože bych asi nebyla zatím tak důsledná, ale myslím, že celá aplikace je skvěle propracovaná a že si člověk členství zamiluje. Přemýšlím nyní nad jídlem úplně jinak.
Aplikace je výborná. Celkově jsem moc spokojená. Jídelníček se mi moc líbí. Tréninky splňují přesně, co potřebuji. Mám je stále při ruce, líbí se mi, že se dají využít jak doma, tak i ve fitku. 👍 Cítím, že jsem víc zpevněná. O což usiluji, takže jsem spokojená. 😍 Jediné co, tak ještě bojuji s množstvím jídla, ale myslím si, že jsem na dobré cestě. Moc vám za vše děkuji.
Aplikace je super přehledná, takže se mi líbí moc! Za přehlednost a jednoduchost dávám 1* :-). Ve všech směrech byla splněna má očekávání, ba dokonce předčena!
Po posledním a prvním tréninku, který jsem cvičila s videem jsem nemohla 2 dny pořádně chodit, zvednout se ze židle atd. :D
Po zařazení nových tréninků jsem více nabitá energií, ale také mám mnohem více namožené svaly. (Předtím jsem nic moc nedělala, takže si mé tělo musí zvyknout na více pohybu). Jídelníček je super, nedržím ho striktně, ale inspiruji se jím.
Určitě doporučuji dále. :)
Je to super vypracovane a som spokojna!
Recepty su super, zaujimave, na mieru vypracovane, pekne nafotene, receptury vyborne podane, vypisane spotreby jednotlivych zivin.
Vyborny je rozpis nakupu na tyzden, paci sa mi pestrost jedalnicka, a ze ked idem podla neho nemusim nic riesit a kila idu dole, telo sa citi lepsie!
Zdravotně sa citim o mnoho lepsie a tesim sa ked budem moct aj cvicit. Odporúčam aj ďalej.
Aplikace je opravdu moc hezká a nijak složitá. Tréninky bych určitě hodnotila kladně. Byly hodně i pro začátečníky. Stravovací plán se mi líbil, recepty v aplikaci jsou velice chutné a propracovanost inspirativního jídelníčku se mi celkově líbila asi nejvíc. Za sebe musím říct, že mi aplikace hodně pomohla v přejití na vegetariánskou stravu. Určitě bych doporučila všem, kdo o členství v aplikaci uvažují.
Z aplikace jsem strašně moc překvapená. Je tak hezky propracovaná a přehledná. Tréninky jsou super a i když některé nevypadají, tak pořádně pálí a jsou efektivní. Je fajn, že za krátkou dobu odcvičím tělo a cítím se super. Stravovací plán se mi líbí. Stravuji se sice intuitivně, ale recepty zkouším a jsou vynikající. Celkově se mi aplikace líbí. Rozhodně mi pomohla zjistit u stravy, že jím málo. Momentálně se snažím jíst intuitivně a uvidíme kam to povede. Věřím, že se mi to podaří. Členství v aplikaci doporučuji.
S touto aplikaci jsem velmi spokojená. Díky ní se zdravý životní styl stal součástí mého života, režim dle aplikace dodržuji úplně bez problémů. Je v něm spousta nové inspirace na vaření, jsem nadšená, že mohu vyzkoušet tolik nových receptů. Tréninky jsou nejlepší, mohu jen doporučit. Mám nejlepší postavu, co jsem za svůj život měla, jsem moc šťastná, jak jsem se díky aplikaci posunula dal. Patří vám všem moc velké poděkování. Díky programu jsem si zamilovala zdravé jídlo, nemusím se bát najíst a všem, kdo váhá, zda do toho jít, mohu appku na 100% jen doporučit.
Aplikace je skvělá, všechno přehledně, na jedné appce, super. Tréninky a recepty jsou super a plán se mi celkově líbí. Super je spodní lišta na rychlé překlikávání v aplikaci. Po trenincích jsem občas druhý den vyřízená a bolavá, což mě těší, zatím změny nepozoruji, ale pociťuji. Určitě bych aplikaci doporučila.
Aplikácia je prehľadná dostatočne. Tréninky sú dobre. Recepty sú super, jednoduché, inšpiratívne. Stravovací plán mi zatiaľ vyhovuje. Členstvo bysom odporučila.
Aplikace je rozhodně super, líbí se mi moc, zkouším recepty a baví mě tabulkový systém, předtím jsem vše zapisovala a tohle mi dost šetří čas. Cvičení je taky super, trénink mi přijde efektivnější 🙂. Určitě je i přehledná, všechno je po ruce! Tréninky mám za sebou dva, je to jednodušší a efektivnější, nemusím si pamatovat, kolik má být opakování a složitě hledat cviky. Hodně mě baví tabulkový systém i jídelníček, šetří mi čas a nemusím nad ničím přemýšlet 🙂. Určitě vnímám první změny, po dvou týdnech jsou zatím minimální, ale cítím se výborně, jsem taková lehčí 🙂. Určitě bych členství doporučila každému, kdo o něm uvažuje 🙂.
Členská aplikace je moc krásně zpracovaná. Myslím, že vše je přehledné a dobře popsané.
Stravovací plán je super, jidelníček je krásně pestrý a inspirativní. Rozhodně mě nadchl i tréninkový plán.
Se členstvím v aplikaci jsem spokojená.
Momentálně mě skolil koronavirus, ale už se těším, až zase začnu naplno a budu moct zaznamenat výsledky. Rozhodně bych aplikaci doporučila.
Přehlednost aplikace je skvělá, vše je intuitivní, jednoduché k používání. Cvičení je super, u tréninkových videí se mi líbí možnost přeskakování, zastavování, taky je fajn ta "pochvala" na konci :-D a bezva, že jde pořád hudba, i když cvičení skončí - můžu se tak protáhnout ještě s hudbou. Před zahájením režimu s aplikací jsem měla redukční dietu, tak jsem dle instrukcí reverzní dietou přešla na kalorie v plánu a překvapilo mě, kolik můžu jíst. Jsem teď zvyklá si jídlo počítat v kalorických tabulkách, takže jídelníček z appky beru jako inspiraci a jinak počítám. U receptů se mi líbí ta pestrost a nápady, do budoucna určitě využiji všechny recepty. Moc fajn jsou také ty rady/tipy/odpovědi na otázky - z toho se člověk dost dozví, třeba jsem začala víc pít, dřív jsem třeba 2l nevypila. Zatím mi úplně nejde si jídlo plánovat, ale vnímám změny, určitě mám méně nafouklé břicho, cítím se lehčeji, řekla bych, že mám už teď pevnější tělo, vzhledově nic výrazného, ale pocitově ano :-). 100% bych členství v aplikaci doporučila, má to hlavu a patu, člověk maká a pak dobře jí, je tam takové to vedení, ten směr, mít plán je prostě moc fajn - dost mi to pomohlo třeba v tréninku. Taky je základním pilířem appky zdraví a to je skvělé - nelíbí se mi, když vidím všude okolo ty reklamy na keto diety, prášky na hubnutí, atd. Jsem ráda, že máte reklamu na fb, že jste víc vidět, doufám, že se to rychleji dostane do povědomí lidí, ten zdravý základ, že stačí rozumně jíst a makat - silový trénink, žádné trdlování, třeba si i spočítat kalorie, vědět jak jsou důležité bílkoviny... To by měli učit už děti na základní škole. Je dobře, že jste v appce tohle skloubili, dali dohromady systém stravování, u kterého si lidi nemusí počítat kalorie (vím, že to spoustu lidí odrazuje) a k tomu cvičení zaměřené na silový trénink. Je to prostě super a byla bych moc ráda, kdybych na to narazila už před lety, člověk by si ušetřil spoustu trápení.
Aplikace se mi moc líbí, vše je srozumitelné a přehledné. Tréninky skvělé, spokojenost. Ze stravovacího plánu, tak z toho jsem přímo nadšená, tolik pestrosti a chutí. Každý den se těším, jak skvěle najím. Cítím se plná elánu a síly. Až mi vyprší členství, prodloužím si ho. Vyhovuje mi, že je to pohodlné, nemuset vymýšlet, co, z čeho a jak vařit a jak s čím a kolikrát cvičit.
Aplikace je přehledná, vždy najdu dobře vše, co potřebuji. Tréninky jsou fajn, provedení cviků a vysvětlení fakt báječný. Cvičení je moc fajn!!!! Strava výborná, díky vašim receptům se naučím poskládat jídlo tak, abych neměla hlad a pochutnala jsem si. Našla jsem díky Vám i nové chutě. Tréninky mi dávají větší sílu, ze zdravotního hlediska mě nebolí záda, buduji si svalovou hmotu a to je práce :-))). Jídelníček mi upravil trávení, mám více energie, nejsem nafouklá, nemám chutě, během periody trochu ano...,ale mimo ní se mi to už nestává. Takže za mě samá pozitiva. Aplikaci bych doporučila 100% a také ji doporučuji. Není, jak sami píšete, pro lenochy, ale pro ty, co pro sebe chtějí něco udělat a nebrblají okolo, že to fakt nejde. Ve finále je to pak o zvyku a 30 minut denně si člověk na cvičení najde.
Appka je pěkná a všechno je srozumitelně vysvětlené. Připadá mi dostatečně přehledná a srozumitelná.
Tréninky super. Jsem zvyklá cvičit a i přesto jsem první týden byla úplně rozsekaná 😀 S videi se cvičí dobře, nemusím aspoň řešit odpočítávání pauz.
Recepty taky super, našla jsem si i nové inspirace. S jídelníčkem si trošku vyhraju, vybírám jak z nových inspirací, tak i recepty, které si vymýšlím sama.
Je fajn, že je všechno, ať cviky nebo jídlo, je opravdu pěkné vysvětlené.
100% doporučuji i dalším, kdo o členství uvažují. Už mám doma dva e-booky od Katy, tak jsem tak trochu tušila do čeho jdu 🙂 Po prvním týdnu tréninku jsem se cítila jak kdybych rubala uhlí v dole 😆 to už jsem v takové intenzitě dlouho nezažila, teď už je to v pohodě. Jídelníček si snažím vychytat, aby co nejlíp vyhovoval tomu, co má mít, a mně osobně.
Aplikace je moc hezká, líbí se mi moc! Přehledná je rozhodně na 100%.
Tréninky jsou super, cvičí se mi výborně.
Stravovací plán je super, tabulkový systém je strašně zábavný, receptů jsem pár zkusila a všechny jsou pecka!! Asi nedokážu vyzdvihnout jen jeden prvek, celá aplikace předčila mé očekávání - ta se snad musí líbit každému 😁.
Cítím se nabitá endorfiny. Určitě doporučuji dál!
Aplikace je super, je dostatečně přehledná. Nejvíce se mi líbí inspirativní jídelníček, recepty jsou naprostá pecka. Zatím se po 4 týdnech v aplikaci cítím dobře a za sebe bych členství určitě doporučila.
Aplikace Strong beauty mě naučila jíst plnohodnotná jídla a nehladovět. Přehlednost je na jedničku❤️
Online tréninky díky náročné práci stíhám, ale jen omezeně😥
Recepty i stravovací plán jsou skvělé, jen ze začátku to na mě bylo asi moc sacharidů. Jsem celkově vyrovnanější v jídle.
Aplikaci bych rozhodně doporučila.
Přehlednost aplikace je super. Cvičení je také super, jsem spokojená. Cviky jsou názorně ukázané, do detailu vysvětlené. Recepty z inspirativního jídelníčku jsou fajn inspirace. Přešla jsem na své intuitivní jezení a počítání v kalorických tabulkách. Cítím se víc fit. Členství v aplikaci bych doporučila díky tréninkům.
V aplikaci je vše krásně přehledné a srozumitelné. Všechno mi vyhovuje, jídelníček také. Všechno je super, když všechno dodržuji, jak mám. Cítím se velmi dobře. Aplikaci bych určitě doporučila.
Appka je perfektní, nevytkla bych vůbec nic. Tréninky super. Po dlouhé době jsem začala chodit do fitka. Hledala jsem cviky a celkově rady jak začít. Narazila jsem na YouTube na veeelikou sympaťandu Katy B. To mi moc pomohlo při prvních návštěvách fitka. Pak jsem objevila aplikaci a super. Jste symaťandy všechny, snad se dostanu do Plzně na plánované osobní setkání.💪 Recepty se mi líbí, je to skvělá inspirace. Snažím se jíst intuitivně, dle chutí a pravidelně, bez hladovění, aby nedocházelo k záchvatovitému přejídáni. To, co mě v aplikaci zaujme, tak zkouším, připravila jsem si např. rýžový nákyp, jablečno-cizrnové řezy, jáhlovou kaši k snídani místo ovesné atd. Takže za receptíky také palec nahoru.😋 Jsou VÝBORNÉ. Také bych chtěla zkusit nějakou vaši výzvu.😎👍 Změnu na postavě zatím nevidím… no, už mi táhne na 40 🙈. Přiznávám se, že se ani pravidelně nevážím ani neměřím, to jsou věci, které mě dříve zbytečně stresovaly. To, jestli jsem dvě kila nahoře nebo dole mi stejně prozradí, pocit, zrcadlo i oblečení. 🤭🙂 Ale baví mě to, motivuje mě to a to je důležité. Občas bojují s tím záchvatovitým přejídáním, takže členství v appce je pro mě motivující. 🙏 Určitě bych aplikaci doporučila!
Aplikace je super, moc se Vám povedla. Je parádně přehledná.
Tréninková videa jsou bezva, skvělý nápad.
Stravovací plán se mi líbí moc :-) Líbí se mi ta ,,jednoduchost", pestrost a sladké recepty.
Nemohu vybrat, co se mi líbí z aplikace nejvíc - nadšená jsem ze všeho! :-D ... Snad možná ten ,,pocit", že někam patřím, že na to cvičení nejsem sama, že mi někdo ,,pomáhá" :-D! Komunita je důležitá.
Členství v aplikaci určitě splnilo očekávání, cítím se spokojeně a klidně. Jsem ráda, že mám nějaký plán a nemusím si ho sama vymýšlet (ušetří mi to spoustu času)... Děkuji za vaši práci :-) Aplikaci rozhodně doporučím i dál!
Aplikácia je úplne skvelá, dlho som niečo takéto hľadala a moje prosby boli vyslyšané :-D. Prehľadnosť si myslím, že je v poriadku. Vždy nájdem, čo potrebujem a viem, kde to hľadať. Cvičenie, to je peckaaaa. Milujem cvičenie a za každým sa neuveriteľne teším na tie v Appke. Výber pesničiek, ktoré sú súčasťou videí, musím tiež pochváliť, lebo niet nad to, keď si môžeš popri cvičeniu aj trsnúť (zatančiť) :-D. A tie zvukové signály dali tomu tú ,,čerešničku na torte". Stravovací plan sa mi páči. Tento tabuľkový systém je niečo, čo potrebuje každý. Začala som poriadne jesť, menej sa bojím jedla, resp. veľkostí porcií. Mám stravu pestrejšiu a jedine, čo musím, je to dodržiavať, pretože keď podvádzam, tak to nefunguje a to aj Katy spomínala vo videu. Čiže ja sa držím tabuľky už 110% a máte moju plnú dôveru a výsledky sú (čuduj sa svete) HNEĎ. Najviac sa mi pači tréningy aj silové, aj Hiit :-). Musím povedať, že ja osobne v časem, keď som objavila Katy na YT, som bola pozitívna na Covid a bolo mi veľmi zle. No vedela som, že po 3 týždňoch ležania sa chcem dať dokopy. Mala som veľa času si Katy napozerať a hneď som jej aj začala dôverovať. Kúpila som si e-book a to bola moja najväčšia motivácia sa zotaviť. Sledujem ju každý deň a to, jak to robí skromne, s pokorou, s rozumom, nenásilne, ale predsa po svojom, ma úplne dostalo a v momente, keď sa objavila appka, tak som vedela, že chcem byť toho súčasťou a podporiť jednu skvelú ženu aj s jej tímom. A ako sa cítím? Pocit na nezaplatenie. Čo je lepšie ako obliecť si staré obľúbené nohavice? Alebo naopak neobliecť si nič... (žmurk žmurk, však chápete) :-D. Kamarátkám bysom appku doporučila, aj to robím, ale ony sú lenivé niečo pre seba urobiť :-D.
Aplikace je pěkně přehledná. S tréninky se mi cvičí dobře. Recepty jsou skvělé. Tabulkový systém mi vyhovuje. Vnímám, že mám více energie. Taky mám lepší přehled o jídle a potravinách. Členství v aplikaci bych doporučila i dalším, kdo o něm uvažují.
Tahle appka je úžasná! Nejlepší investice, dávám 10 z 10 :-).
Tréninky jsou super, nejlepší, co jsem zatím viděla.
Jídelníček a možnost obměny jídel na základě denního a týdenního přídělu je naprosto boží!
Nejen, že jsem spokojená, appka dokonce předčila má očekávání.
Cítím se celkově lépe. Začínám jídlu rozumět a ještě víc ho milovat.
Rozhodně doporučuji!
Appka se mi líbí moc, vše ok.
Cvičení mě baví, určitě nezůstane jen u měsíčního členství :)
Stravovací plán mi také vyhovuje. Nedržím se přesně jídelníčku, stravuji se zdravě už dlouho, tak jsem si upravila množství potravin dle appky a půjčuji si některé recepty.
Nejvíc se mi líbí cvičení.
Členství v aplikaci splnilo má očekávání, narazila jsem na Domi náhodou na IG a jsem za to moc ráda. Už dlouho něco takového hledám.
Cítím se fajn, jídlo mám vlastně stejně, jen upravené množství a mám inspiraci na další jídla. Změna je, že nemám tolik chutě na sladké!
Určitě bych aplikaci doporučila.
Moje postava se za rok členství v aplikaci změnila hodně. Jelikož jsem potřebovala na začátku nabrat jak svalovou, tak tukovou hmotu – což se mi podařilo. Mé tělo se tím opravdu změnilo. Vypadá více zdravě, žensky a trosku i “fitnessácky”. Můj životní styl se také změnil, k lepšímu. Více se zaměřuji na tu kvalitu potravin a na jejich složení a celkově se snažím jíst kvalitně. A třeba chutě na nějaký sladkosti už vůbec nemám. Jsem celkově spokojená, jaký kus práce jsem udělala. Členství v aplikaci bych na 100% doporučila!
Aplikace se mi líbí, přijde mi moc pěkně zpracovaná :) Celkově je krásná, přehledná a prostě se na ni vždy těším. Tréninky jsou super :). Stravovací plán mi také moc vyhovuje - hlavně po přidání více kusů ovoce výměnou za sacharidové potraviny. A narazila jsem na docela dost nových informací o jídelníčku, které jsem předtím nevěděla a naprosto změnily můj způsob stravování. Například to, že se těstoviny váží suché. umíte si představit, kolik jídla jsem jedla, když jsem měla na den 120 g sacharidových potravin a ještě k tomu to všechno vážila suché? <3 Nejvíc se mi líbí asi ta estetika, aplikace je krásně upravená :). A taky možnost konzultovat s koučkami na chatu. Upřímně, členství v aplikaci úplně předčilo má očekávání :). Už teď na sobě pozoruji změny. Jsem víc v klidu a zároveň se cítím plná energie a také mnohem lehčeji. Připadá mi, že i když jím stejné množství jídla, tak když ho vážím, tak prostě vypadám líp a cítím se mnohem líp. Možná si to jen sugeruji a možná prostě jím je pestřeji :). A jestli bych aplikaci doporučila kamarádce? Tak to bez váhání :).
Aplikace se mi líbí, má hezky čistý a přehledný vzhled. Líbí se mi, že se mohu připojit na telefonu i na počítači.
Informace, které potřebuji, jsou rychle dohledatelné.
Cvičení je moc fajn. Bála jsem se fitness cviků. Vlastně jsem tomu dlouhá léta odolávala a musím říct, že mě cvičení doma baví. Občas to proložím jemnou jógou a procházkou. Videa jsou super, cvičím spíš podle nich, než podle pdf návodů.
Ve stravovacím plánu musím říct, že mi moc vyhovuje sestavování jídelníčku dle denních a týdenních přídělů.
Zatím byla splněna všechna má očekávání. Cítím se velice dobře. Cvičení mě vždycky příjemně nakopne a zpříjemní mi den po příchodu z práce. Bála jsem se, že to není dobrý nápad měsíc před státnicemi s něčím novým začínat, ale příjemně mě překvapilo, že se nejedná o žádné závratné změny.
Překvapivě jsem už za týden zhubla 1 kilo. Takže pokračuju a těším se na další výsledky. Určitě doporučuji dál.
Přehlednost aplikace hodnotím na výbornou. Tréninková videa jsou dobře zpracovaná, cvičí se s nimi dobře. Ve stravovacím plánu mi vše vyhovuje a hlavně moc chutná. Cítím se velmi dobře a kila jdou dolů. Určitě bych členství doporučila.
Přehlednost aplikace je dobrá. Po 4 týdnech členství se cítím mnohem líp. Změna je třeba to, že už nemusím rozepínat knoflík na kalhotech, když v práci dlouho sedím. 🤣 Určitě bych členství doporučila i své kamarádce.
Přehlednost aplikace je super. Tréninky se mi taky líbí. Jídelníček si sestavují sama podle příjmu. Cítím se dobře. I když mě s výzvou ještě čekají i státnice, snažím se :). Co se týče změny, tak mám už nějaká kila dole, hlavně tuk kolem břicha a vytvarovala se mi i postava. Členství bych doporučila.
Uspořádání aplikace je moc pěkné a přehledné. Tréninky prokládám ještě plaváním a procházkami. Je fajn, že nemusím za každou cenu do fitka. Dává mi to smysl. Zařadila jsem víc bílkovin. Luštěniny jsou zatím ještě problém, ale pracuju na tom😊. Celkově super😊. Členství v aplikaci je určitě dobrá investice. Nasměrovalo mě na správnou cestu😊. Kila a centimetry jdou pomalu dolů 😊.
Aplikace se mi líbí moc. Je to v ní vše hezky přehledné. Fakt super :)
Vše co potřebuji v ní najdu. Dobře se v ní orientuje. Vše je krásně vysvětlené.
Některé tréninky jsou pro mě celkem makačka, ale snažím se je zvládnout. Cvičím poctivě každý den. :)
Stravovací plán mi vyhovuje. Recepty jsou také super. Vše vždy sním a poctivě to dodržuji :) i pitný režim.
Kdybych měla vyzdvihnout prvek, ze kterého jsem nadšená nejvíce, tak to jsou asi recepty. Vše je do puntíku vysvětlené. Jak co udělat a uvařit :).
Má očekávání byla splněna, byla jsem opravdu mile překvapená.
Některé změny už zaznamenávám nyní, i když je to teprve 10 dní. Kvůli jídelníčku už nemám vůbec chuť na sladké. Z jídel mi není těžko, ba naopak se po nich cítím dobře. Tělesné změny ovšem určitě vyžadují o trochu více času :).
Stoprocentně doporučuji dál. Přijde mi, že díky této aplikaci konečně můžu dosáhnout postavy, kterou chci. A je i super, jak nás podporujete. To se mi strašně líbí :), díky za to!
Přehlednost aplikace hodnotím kladně. Je i vizuálně moc pěkná. Tréninky i videa jsou super. Co oceňuji a co se mi fakt líbí, je proměnlivost tréninků u 1./3. týdne a 2./4. týdne. Člověk nejede pořád dokola to samý. Jinak s vámi cvičím moc ráda, je to hecující.💪🏻 Já jsem zrovna z těch, co jedou podle kalorických tabulek, ale vašimi recepty se nechávám inspirovat a taky je pár mých vyvolených, které mám již "nastálo" zařazených a moc mi chutnají. Jak už jsem psala výš, líbí se mi moc ta proměnlivost a oceňuji, že jste nás nenechaly cvičit 8 týdnů jeden stereotypní trénink, který pak omrzí. Cítím se nabitá energií. I když po tréninku tělo bolí, je to krásný pocit. Vidím už taky změny na svým těle, i že toho víc vydržím a jedu i s vyššími váhami. Rozhodně bych doporučila členství i dalším. Jedu zrovna vlakem, když Vám vyplňuji tento dotazník. Naproti mně sedí paní, řekla bych cca 40 let, tvar velkého jablka, vypadá, že sport a zdravý životní styl neviděla ani z toho nejrozjetějšího vlaku a v ruce pytlík s brambůrkama. Tak třeba i této paní bych to rozhodně doporučila. Nevím, jak je se sebou spokojená, ani jestli má nějaké zdravotní problémy, ale co nemám ráda je, když si člověk stěžuje, jak ho něco bolí, jak se špatně cítí nebo má právě ty zdravotní problémy a nic pro to není ochoten udělat. Tak snad paní půjde aspoň pěšky z vlakáče domů a já se chystám na další trénink 💪🏻😉..
Aplikace je velice dobře přehledná. Vyhovují mi tréninková videa v reálném čase. A také skvělá, energická hudba. Vnímán, že mám teď více energie a vidím, že některé oblečení je mi už velké. Aplikaci bych doporučila.
Aplikace je pro mě přehledná. Obsah tréninku super, funguje to, svaly bolí :o)... Jídla jsou bezva, našla jsem mnoho inspirace. Cítím se dobře, jen je to boj najít si pro sebe čas se třemi dětmi za krkem :o). Výsledky zatím moc nevidím, měla jsem teď hektické období, takže jsem vypadla z režimu. Přesto jím zdravě a chodím běhat a na procházky. Tento týden snad konečně budu moct zase se soustředit na program. Určitě bych členství v aplikaci doporučila, moc se mi líbí, i když se nezavděčíte vždycky všem. Oceňuji váš nápad, komplexitu programu, zájem o zpětnou vazbu a snahu se zlepšovat. Je vidět, že vás to baví. Díky a přeji mnoho spokojených zákazníku :o).
Velmi dobrá přehlednost, tréninky jsou skvěle udělané, videa jsou úžasná. Jídla v jídelníčku jsou skvělá. Výzvu jsem bohužel kvůli onemocnění nedokončila, což mě mrzí.. 😓 Členství bych doporučila a už jsem i doporučila mnoha lidem.
Aplikace je skvěle vymyšlená. Má krásný design, je přehledná a obsahuje vše, co potřebuji. Celkově to je něco, co na českém trhu zcela chybělo.
Přehlednost je perfektní.
Tréninky jsou parádní.
Recepty se mi líbí moc. Skrz práci nestíhám jíst recepty podle plánu, takže si zapisuji vše do kalorických tabulek a řídím se předepsanými hodnotami. Jídelníček je pro mě dobrý na dny volna.
Nejvíce se mi líbí videa v reálném čase a cvičení celkově.
Očekávání aplikace splnila a doporučuji.
Aplikácia je veľmi pekná, pútavá. Je prehľadná a veľmi intuitívna.
Tréningy on-line sú topka. Je veľmi motivujúce trénovať a vidieť koučku precvičovať. Sú veľmi náročné, mala som po prvom tréningu brutál svalovku, nevedela som štyri dni ani chodiť.
U stravovanie mi vyhovuje počítanie kalórií. Recepty sú inšpirujúce, už som podľa nich varila.
Najviac sa mi páči tréningy, aplikácia je celkovo super.
Žiaľ som cvičila a dodržiavala stravu iba týždeň, včera mi operovali oči, teraz nemôžem 4 týždne cvičiť, hneď potom sa opäť pustím do tréningov.
Odporučila by som aplikáciu tým, ktorí o nej uvažujú.
Přehlednost aplikace hodnotím skvěle. Tréninková videa super, vše je pochopitelné, srozumitelné. Recepty jsou skvělé, velmi chutné. Po 4 týdnech členství se cítím lépe. Mám lepší zažívání. Určitě bych členství ve Strong beauty aplikaci doporučila i své kamarádce.
Aplikace je velice přehledná, líbí se mi moc jak po grafické stránce, tak obsahově. Stručná, jasná, přehledná. Tréninky necvičím online, ale pouze si pouštím jednotlivé ukázky cviků a vyhovuje mi to. Líbí se mi, že vím, jak cvik vypadá a jak ho provést. Stravovací plán se mi líbí, všechny recepty jsem zatím nevyzkoušela, každopádně je to bohatý zdroj inspirací. Celkově je to příjemná změna, cítím se velice dobře a motivovaně. Prozatím mám dole skoro 3 kila a 3 cm v pase. Aplikaci bych rozhodně doporučila všem. Je velice přehledná, uživatelsky příjemná a výsledky s ní neuvěřitelné.
Appce dávám 10 z 10, je super přehledná. :) Tréninky jsou skvělé, cviky jsou zvládnutelné i při velké váze a baví mě! Recepty se mi líbí, je to příjemná změna, podle jednoho dne navařím na dva a tak mám jídelníček na 14 dní. :) Když mi něco nechutná nebo na to nemám chuť, tak si dám jednoduše něco jiného. Po tréninku jsem vždy plná endorfinů a jsem nabitá energií. Váha se posunula o 2 kg, zatím změny moc nezaznamenávám. Určitě bych členství doporučila.
Aplikace je velmi přehledná. Stravovací plán mám hlavně pro inspiraci. S tréninkovými videi se mi cvičí výborně. Miluju posilování dolních partií. A pozoruji, že mám větší sílu v pažích. Doporučila bych členství i dalším ženám, které o něm uvažují. Aplikace Strong beauty je skvělá pomůcka, půlhodinka cvičení uteče jako voda a do cvičení se nemusím nutit.
Podle Strong beauty appky jsem si nastavila vyšší příjem, který jsem měla nízký z předchozí redukce. Jsem moc vděčná za tréninkový plán, videa jsou skvělá, dřív jsem cvičila, co jsem si myslela, že je dobré, ale bez systému. Jídelníček je moc fajn, líbí se mi pestrost, systém je skvělý - učí, jak se vyznat v potravinách bez počítání kalorií, to je fajn. Já používala inspirativní jídelníček opravdu jako inspiraci :-). Tréninky jsou fajn, ze začátku mi to přišlo hodně najednou, ale když jsem mrkla na to, že je to okolo půl hodinky, tak jsem si řekla, že přece půl hodinku si člověk přece musí najít a teď už nad tím tak nepřemýšlím, už jdu automaticky cvičit a výsledky jsou viditelné. Jsem ráda, že se na začátku fotí, i když jsem se takhle musela fotit poprvé, nelituju, protože když se člověk vidí denně, tak je to něco jiného, než když porovnává fotky. Přišlo mi, že jsem byla jakási nafouklá a oteklá, po 3 měsících se cítím skvěle, postava je pevnější, jsou i trošku vidět svaly, opravdu se postava změnila, formovala. Také teď mnohem méně myslím na jídlo, nemám tolik chutě jako dřív a lépe se vyznám v potravinách.
Aplikace je super, moc se mi líbí!
Tréninky jsou super, stejně tak recepty a líbí se mi i, jak jsou jednoduché.
Určitě doporučuji dál!
Celkový dojem je pozitivní! Aplikace je jednoduchá, nic přeplácaného. Nemusím se x-krát někam proklikávat:).
Online jsem ještě necvičila, ale rozhodně je to lepší cvičit takhle v reálném čase, stále vás někdo motivuje! Tréninky jsou příjemné, hezky poskládané a nemusím se zabývat jejich vymýšlením.
Se stravovacím plánem jsem také spokojená, nemusím přemýšlet, co si hodit do tabulek, protože to mě dříve stresovalo. Recepty zde jsou chutné, snadné, rychlé a syté. Jídelníček byl můj hlavní cíl. Díky nastavené stravě mi zmizí brouček v hlavě a nebudu hnát tělo z extrému do extrému.
Šla jsem do toho s tím, že budu mít řád a nebudu se muset stresovat jídlem a tréninkem, a to se splnilo. Vše má hlavu a patu - jsem velmi spokojená.
Určitě to v tom chce vydržet delší dobu a doufám, že dojdu tam, kam mám namířeno.
Ráda doporučuji dále.
Přehlednost aplikace je super. Tréninky mě baví, získávám fyzickou silu a to, že se mi mění postava, je úžasné plus. Stravovací plán se mi líbí. Vyhovuje mi tabulkový systém, je to super metoda. Pár receptů z inspirativního jídelníčku jsem také vyzkoušela a chutnaly mi moc. Cítím se plná energie, nabírám fyzickou silu, hubnu a tvaruje se mi postava. Z výsledků mám radost a všímá si jich i mé okolí. Členství v aplikaci bych doporučila, a dokonce jsem ho už doporučila své kamarádce.
Se Strong beauty členskou aplikací se mi daří, jsem spokojená. Co se stravovacího plánu týká, tak mám appku jako výborný zdroj inspirace, jsem zvyklá vařit, chystat do krabiček a ráda se učím novým věcem. Tréninky se mi líbí, oceňuji variabilitu cviků s vlastním tělem a doma v obýváku;)! Mám různou váhu činek, tak můžu přidat zátěž a i když se to nezdá, cviky jsou cítit! Celkově tréninky - super!!! Jsem nadšená!!! Baví mě, že jsou v reálném čase, což není nuda!!! Za těch 12 týdnů mám stažené plány v pdf, tak určitě využiju i později jako zdroj inspirace. Jinak jsem celkově spíš aktivní, před pandemií jsem chodila 2x týdně do fitka, občas zaběhat, teď pravidelně chodím a jedu tréninky s appkou. Inspirativní jídelníček je také super, je v něm spoustu nových zajímavých receptur. Nevadí mi žádná surovina. Jídlo si poctivě vážím, těším se na něj. Ze začátku bylo docela dost zeleniny a i těch luštěnin, teď už mi to nepřijde, zvykla jsem si a naučila se s tím pracovat. Třeba cizrna má tisíc podob - muffiny, krém, blondies, super! To stejné s tofu, super variabilní potravina - na krémy, pomazánky... Změny na sobě vnímám, cítím se více zpevněná, mám větší ramena;)), pevnější zadek a stehna, bříško. Chodím více vzpřímeně - rovně;))! Na váze se to moc nehýbe, ale jedu podle jídelníčku, tak se změny určitě dostaví - nejdříve jsem totiž měla udržovací, tam jsem si zvykala na větší porce, než jsem jídávala; teď měsíc jedu výzvu, tak si ještě zvykám na redukci...pomáhá mi, že víc piju ;)). Na tělesných mírách asi žádné změny zatím, ale vytrvám dál!!! Baví mě to. Ráda jím, ráda vařím, ráda se nechám inspirovat novými zdravými recepty. Zařadila jsem ještě více luštěnin než dosud, více přemýšlím o poměru sacharidů a bílkovin. Děkuji Vám všem za Vaši práci ;))))!
Je to veľmi dobrá aplikácia. Začiatočník ako ja sa v tom velmi dobre orientuje, je to všetko skvele vysvetlene.
Strava je skvelo nastavená. Som veľmi spokojná.
Necítim unavu, lepsie sa mi spi, bolesti hlavy úplne zmizli, celkovo sa cítim skvele. Určite odporúčam ďalej.
Všetko je v poriadku. Videa sú super. Recepty sú tiež super, co som pozerala. Strava je dosť sýta a samé dobré veci. Určite by som kamarátke členstvo odporučila, pokiaľ by mala čas sa tomu venovať.
S aplikací se mi daří :) Celkově jsem nadšená. Je jednoduchá a tak přehledná. Jídelníčku bych dala 100%!!! Je tak pestrý a hlavně opravdu nenáročný na čas😊. Za mě prostě 10/10.👏👏👏 Díky jídelníčku se mi podařilo zhubnout to, co nikdy předtím nešlo.🤗 V kombinaci se cvičením se mi povedlo dosáhnout úžasné změny! Postava je hubenější a vyrýsovaná a navíc okolí nešetří chválou! Ze začátku pro mě bylo těžké přijímat 5 jídel denně. Ale váš jídelníček jsem si zamilovala. Přestala jsem mít chutě na sladké a zjistila, že jídlo je kámoš.🤗
Appka je moc super a rozhodně je i přehledná!
Podle tréninkových videí se mi cvičí skvěle.
Recepty jsem zatím moc nezkoušela, hodně si vařím podle sebe, ale co jsem zkoušela, tak super.
Líbí se mi vše, celkově, jak je to postavené. Určitě appka splnila má očekávání. Váha už jde pomalu dolů, což je pro mě ta největší motivace. Již teď mohu říct, že ráda doporučuji dál.
S aplikaciou som spokojna, je prehladna. U tréningov je super, že si môžem pozrieť realne, ako dany cvik vyzera. Určite mi vyhovuju stravovací plán aj jídelníček a hlavne mám konečne stravovaci plan, kde využijem všetky potraviny, napr. jeden den mam avokado a druhy den tiež ho môžem mat v recepte a nemusim teda ho vyhadzovat, ako je to v niektorých jedálničkoch. Vnímám zmeny, svalovica na inej časti tela ako predtym. :D Najprve som si myslela, že to bude v pohode a nevyzera to zložito, ale mylila som sa, niektore svaly teda pekne palia. Váha išla dole, zatial je to len 3 kg, ale aj v zrkadle vidim zmeny na sebe a je to super pocit. Členstvo by som jednoznačne odporučila.
Aplikace se mi moc líbí! Její přehlednost bych hodnotila na jedničku :-).
Co se týče tréninku, tak super, jen jsou na mě některé cviky těžké, a tak si je uzpůsobuji :).
V rámci stravování pracuji dál v kalorických tabulkách - vyhovují mi a baví mě a tipy, jaká zařazovat jídla - ty jsou super. Zkouším tak nové recepty, hlavně svačiny.
Pokud bych měla říct, jaká věc se mi v aplikaci líbí nejvíce, tak to bude asi cvičení. Dříve jsem jezdila sama na rotopedu, ale tak nějak tušila, že by to chtělo víc posilovat a tady je to krásně komplexní a tipy na rozpis během týdne jsou moc fajn! Mohla jsem si vybrat podle svých možností denního rozvrhu, ale určitě i to jídlo je fajn! Ne, že ne😉.
Cítím se dobře a hlavně cítím, že mám svaly😂 - dost mi totiž bolí. Nyní jím víc, takže to je super. Určitě doporučuji i dál :-).
Aplikace je suprová, není náročná a lehce pochopitelná. Přehlednost hodnotím jednoznačně za 1*.
Cvičení super.
Recepty zajímavé, dobrá inspirace.
Cvičení se mi líbí asi nejvíc.
Jestli jsem spokojená lépe posoudím až po nějaké době na výsledku. U cvičení zatím změny nevnímám, u jídla ano - splasklo mi břicho a přijde mi, že mi více plandají kalhoty.
Aplikaci doporučuji.
S aplikací jsem velmi spokojená. Je velmi přehledná :)
S tréninky se mi cvičí dobře. Cviky jsou velmi dobře vysvětlené :)
Stravovací plán mi vyhovuje. Aktuálně nejsem z časových důvodů schopna použít všechny recepty, skrz pracovní nasazení. Ale jsou velmi dobře vyvážené a snažím se, co můžu :)
Úplně nejvíc se mi na aplikaci líbí cvičení :) Konečně opět cvičím pravidelně. Před uzavřením fitek jsem cvičila skoro každý den. Doma je to náročnější se "dokopat". Ale minulý týden jsem zatím zvládla všechny tréninky.
Aplikace splnila má očekávání a určitě bych ji doporučila. :)
Aplikace Strong beauty mi vyhovuje. Je to nejsnadnější režim, co jsem kdy zažila. Jídelníček je skvěle nastavený, že nemám hlad ani chutě na sladké. A cvičení je taky skvělé. Inspirativní jídelníček je přehledný, vyvážený. Jídla jsou chutná a baví mě, že tam jsou suroviny či kombinace, které bych sama nepoužila. A vše se dá velmi rychle uvařit. Je super, že cvičím a nemám pocit, že umírám, ale po třech sériích jsem příjemně unavená a cítím, že se makalo. Přiznám se, že některé cviky jsou pro mě náročné na provedení, ale jinak je cvičení skvělé. Výborná věc je cvičení v reálném čase. Určitě se cítím pevnější a kila jdou také dolů, ale pokračuji dál 🙂. Jsem z toho celkově naprosto nadšená. Už vím, že se nemusím bát jídla a ani množství, když je složené ze správných surovin a správného poměru živin a přitom mohu jíst vše, bez vynechávání některých položek z jídelníčku, jako třeba pečivo atd. Jste úžasné, jen tak dál. Moc Vám děkuji.
Aplikace je skvelá. S tréninky sa mi cvičí úžasne. Recepty sú fajn, inšpirujem sa. Zaznamenala som hlavne to, že som viac sýtejšia a aj energie mám viac, každý deň sa teším na nové tréningy. Je to super, aplikáciu by som odporučila.
Strong beauty členská aplikace ovlivnila můj přístup ke zdravému fitness životnímu stylu a moc. Po zdravém jídle se cejtím o dost líp a můžu fungovat na 100% každý den. Jídelníček mě moc baví, je pestrý a moc chutný. I manžel mi občas řekne, že chce taky zdravou véču. 😀 Členství v aplikaci ovlivnilo můj život o 150%, já už bych bez něj nebyla. Taky bych to sama určitě zvládla, ale tohle je prostě pecka.🙆♀️ Změny, na které jsem pyšná? Rozhodně postava, ta je na 1. místě a určitě přístup k jídlu. Díky členství vím, že si můžu občas dát i něco nezdravého a nemusím mít žádné výčitky.
Appka je suprově sestavená, přehledná. Lepší tréninková videa jsem ještě nikdy nenašla, cvičí se podle nich perfektně. Cítím se dobře. Členství ve Strong beauty aplikaci bych doporučila.
Aplikace je přehledná, najdu hned vše, co potřebuji. Tréninky jsou super a baví mě. Teď bylo moc fajn, že se tréninková videa po 4 týdnech obměnila a přijdou mi i trošku náročnější, což je dobře. U nových tréninků se i víc zapotím, asi to bude tím, že jsem si zvykla na ty předešlé, změna určitě prospěla. Recepty jsou pestré, inspiruji se, ale přizpůsobuji si jídlo svým potřebám zdravotní sestry pracující 12 hodin denně. S aplikací se snažím jíst především zdravě, občas se to nepodaří na sto procent. Určitě bych aplikaci doporučila všem, kdo o ní uvažují.
Aplikace se mi líbí moc! Jsem z ní nadšená! Přehlednost je úplně super!
Miluju všechny tréninky! Každý den se na cvičení s vámi strašně těším! Každý trénink jak je v reálném čase mě neskutečně baví! Jak tam jsou odpočítané pauzy a tak. Máte to vymyšlené úžasně!
Recepty jsou také vynikající!! A hlavně jsou pestré! Úplně všechny!! Jídelníček je pestrý, na každé jídlo se těším, až si ho udělám.
Cítím se úžasně! Jídelníček je parádní, takže nemám žádné chutě na sladké.
Aplikaci bych určitě doporučila!
S appkou som nadmieru spokojná, vic ako som čakala.
Treninky i online videa su fakt perfektne a jednoduché. Zdajú sa mi dlhé prestávky, inak je to úplne pecka.
Stravovací plán a recepty, to je fakt na nezaplatenie. Nikdy som nevedela ako sa dane veci kombinujú. Až teraz sa v tom začínam orientovať. Ďakujem.
Najviac oceňujem konzultácie online. Aspoň nemám pocit bezradnosti. Vždy super poradia.
Členstvo splnilo moje očakávania, úplne. Cítim sa veselšie lepšie a mám stále chuť niečo robiť a hýbať sa.
Jednoznačne áno, odporučila by som aj ďalším, kto o aplikácii uvažujú.
Appka je krásně přehledná. Není co vytknout. Tréninky jsou super. Až s nimi jsem zjistila, že nemusím cvičit 6x týdně 2 hodiny. I stravovací plán mi vyhovuje. Tabulkový systém mi přijde více flexibilní a snazší, než počítání kalorií. Recepty jsou kreativní a jednoduché na přípravu. Po měsíci užívání aplikace vidím změny, jsem veselejší, nemám pocit hladu. Také jsem zjistila, jak málo jsem předtím jedla. Teď už se nebojím arašídového másla a čokolády jen kvůli tomu, že obsahují více kalorií. Pokud někdo tápe ve výživě a cvičení, neví si rady, co je správně a co ne, tak určitě doporučuji.
S aplikací jsem začala v lednu, chtěla jsem změnit postavu po porodu a musím říct, že se mi daří, aplikace je přehledná a je super že se stále vyvíjí a inovuje, holky jsou sympatické a recepty mňam 😁. Jídelníček je pestrý, chutný a snadný na přípravu. Jako začátečník jsem sice měla problém sehnat některé suroviny, nakonec jsem je ale objevila v drogerii 😁🙆♀️. Chvilku mi trvalo, než jsem se s tím sehrála, nebo jsem musela občas vymýšlet alternativu, když se stalo, že mi děti nebo manžel snědli nakoupené suroviny 😁. Tréninky jsou super, dřív jsem nesnášela posilování, jsem spíš na kardio, běh, brusle, kolo, ale za 30 min posilování s holkama jsem byla zničená, jak za hodinu běhu 😁. Změny na cm, nevím, bohužel jsem se ani nevyfotila, ale vím, že váha od ledna klesla o 7 kg a teď jedu 8týdenní výzvu a tam jsem se vyfotila, tak jsem zvědavá na srovnání později. Dodržování režimu, jde to, sice pomalu, ale jde, a to i se 2 dětma za zadkem😉. Já, která bez tabulky čokolády nemohla přežít den, teď vůbec nejím sladké, zajímám se víc o kvalitní suroviny, co kupuji a jídlo připravuji s radostí, protože nemusím přemýšlet nad tím, co budu vařit 😁. Jen mrknu do appky a jdu na to 😉.
Aplikace je moc hezky vymyšlená a přehledná, najdu vždy vše, co potřebuji. Tréninky se mi líbí :). Byla jsem zvyklá cvičit trochu více náročná videa, ale líbí se mi pauzy mezi jednotlivými cviky, to jsem dříve nedělala. Se stravovacím plánem jsem hodně spokojená, jídla jsou dobrá a nemám hlad. Jídelníček si skládám, jak se to hodí mně podle toho, na co mám zrovna chuť :). Cítím se dobře, každý den se těším na nové recepty a cvičení. Nejvíc změn vidím na postavě, předtím jsem nevěděla, kde dělám chybu, že se moje tělo nemění, teď se podívám do zrcadla a mám radost :). Aplikaci bych doporučila i své kamarádce :).
Appka se mi moc líbí, a to opravdu hodně. Konečně vidím, jak v praxi funguje tabulkový systém a díky vypsanému jídelníčku si začínám hrát s variacemi. V aplikaci je jednoduché se orientovat a moc se mi líbí její design.
Vše je krásně sepsáno mimo video, ale ještě jsem si to nezapamatovala (má chyba). Jinak reálný čas v rámci tréninku je úžasný a nečekala jsem, jak mi cviky dají zabrat. Na cvičení se vždy těším.
Recepty miluju, každý den je něco jiného a dá se to skvěle přehazovat nebo klidně jet dokola.
Nejvíce se mi v appce líbí jídelníček a informace, jak jíst před a po tréninku.
Jsem více než spokojená, tu aplikaci zbožňuji!
Už nyní lépe spím, vstávám velice brzy do práce, takže cítím energii, a to už se mi dlouho nestalo.
Zatím jedu první týden, ale cítím, jak ze mne odchází voda (díky pravidelnému pitnému režimu) a nemám tak šílené chutě na sladké.
Doporučuji všude, kam chodím! :D Máma se stihla zaregistrovat a spokojeností září. Vážím si práce, co byla vynaložena k vytvoření tohoto díla. Nelituji, svého spontánního rozhodnutí a děkuji Vám všem. :-)
Aplikace je velmi přehledná a intuitivní, což je skvělé. Tréninková videa jsou bezva, zároveň oceňuji, že je možné sledovat buď celý trénink v jednom videu, nebo každý cvik zvlášť. Některé recepty jsem již vyzkoušela a byla to skvělá volba. Samotný stravovací plán je moc fajn. Jsem ráda, že jsou teď nová tréninková videa, protože mě osobně vyhovuje častější změna cviků, aby mě cvičení bavilo. Určitě bych aplikaci doporučila dál.
Líbí se mi tréninky, doporučení ke stravě a to, že budete appku dál vylepšovat. Je krásně přehledná.
Stravovacím plánem se zatím neřídím dopodrobna, ale už nyní mám více energie.
Cvičení je super, mám po něm radost, že jsem něco udělala pro svoje zdraví.
Zatím aplikace určitě splnila má očekávání a mohu ji doporučit dál.
S aplikací dodržuji cvičení podle plánu. Výsledky jsou zatím super, centimetry neubyly, ale svaly jsou pevnější.
Aplikace se mi líbí moc, je jednoduchá na manipulaci. Obsahuje vše, co by tam mělo být. Je dobře přehledná 🙂
Tréninky super, zvládám je relativně dobře... ke konci už sice funím, ale super. Člověka to nakopne k lepšímu výkonu. Akorát pak ta bolest svalu... ale je to spíš taková příjemná bolest😄
Recepty super, vybírám si z nich a zkouším ty, které mě nejvíc zaujmou, jinak si jídelníček přizpůsobuji podle svých možností.
Nějaké změny už na sobě pozoruji, za týden s appkou mám dole 1 kg, což myslím, že je tak akorát. Nejde mi ani tak o shazování kg, ale hlavně o vytvarování postavy po porodu. Vždycky jsem byla fyzicky hodně aktivní, ale co jsem otěhotněla, tak jsem necvičila. Postava teď bohužel není taková, jako před otěhotněním, takže doufám, že mi aplikace pomůže dát váhu do normálu a postavu zpevnit.
Aplikaci zatím můžu doporučit😉
Aplikácia sa mi páči. Je prehľadná, jednoducho sa v nej pohybuje. Informácie a rady sú zrozumiteľne podané.
Tréningy sú fajn, videá sú pekne spracované, popis cvikov je dostačujúci a dobre sa s nimi cvičí.
Stravovací plán je dobrý a recepty sú veľmi chutné, recepty sú perfektne spracované 👍
Cítim sa veľmi dobre, mám za sebou 1 a pól týždňa a mám oveľa viac energie. Pozorujem pozitívne zmeny na postave v oblasti pása a stehien 🙏.
Určite by som aplikáciu odporučila.
Aplikace je přehledná, nemám problém se v ní orientovat. Tréninky jsou super. Stravovací plán mi vyhovuje, recepty super. Rozhodně se zamýšlím více o stravě a pohybu. Super je, že tréninková videa nejsou nijak dlouhá a čas tak neodrazuje. Členství v aplikaci bych doporučila, už jsem o něm kamarádce i říkala.
Aplikace je krásně přehledná :). Tréninky jsou super! Se stravovacím plánem jsem naprosto spokojená! Jídla jsou výborná, zejména tipy na svačinky a snídaně miluji! Plán mi pomáhá oprostit se od sledování kalorické hodnoty jídel, jedu podle tabulky, pak je to perfektní :). Nemám pocit hladu a nemám chuť na sladkosti, to byl dříve můj největší problém. Cítím se lehčí a chodím spát s dobrým pocitem. Navíc, když trochu upravím dávky luštěnin, mohu je jíst i jako kojící maminka a miminko bříško nebolí (před tím jsem se je bála vůbec zařadit, ale teď vím, že si stačí dát menší porci vícekrát týdně). Rozhodně bych členství v aplikaci doporučila, je tam hezky všechno pohromadě. Celkově skvělý nápad :).
Aplikace je výborně řešená. S tréninky se mi cvičí dobře. Stravovací plán se mi moc líbí. Celkově mě členství v aplikaci baví a je to skvělé. Určitě ji proto doporučuji.
Aplikaci hodnotím velmi dobře. Tréninky jsou super! Stravovací plán také, jsem ráda, že je tam i možnost stažení jídelníčku. Jsem ráda, že je vše pořádně ukázáno a vysvětleno. Změn si všímají i lidé v mém okolí. Bez zdravého jídla si už nedokážu představit život. 😂 Ale jsou i dny, kdy si dám něco nezdravého.
Aplikace je fajn.
Tréninky se mi líbí. Oceňuji, že si mohu přečíst, jak správně provádět cvik a hlavně jak u cviků dýchat. Je to pěkné rozdělené a přehledné. Necvičím podle videa, protože kde cvičím, tak tam není WiFi. Ale to mi nevadí, tréninky jsem si vytiskla, ale mohu se před cvičením podívat na techniku cvičení.
Díky za jídelníček, je to pro mě velká inspirace, když chci zkusit něco nového.
V aplikaci se mi líbí asi všechno.
Členství splnilo má očekávání. Tréninky jsou fajn, těším se, až budou tréninky do fitka, zatím jsem si po odpovědi Katy si trénink ztížila těžšími vahami a tak mi trénink vyhovuje. Jídelníček používám jako inspiraci.
Skrz fyzicky náročnou práci, kdy jsem celý den na nohou, jsem měla nejdřív trochu hlad, po konzultaci jsem si přidala více jídla a teď je to fajn.
Aplikaci doporučuji.
S appkou jsem moc spokojená, věřím, že tam ještě časem zvládnete spoustu věcí dodělat a vylepšovat. Moc se mi líbí design a jednoduchost ovládání.
Tréninky jsou bezva. Super je i možnost si pustit videa jak na TV, tak i na mobilu či PC, to je za mě velké plus! 10/10 Tréninky jsem si zamilovala hned. Celkově videa v reálném čase jsou super. Minulý rok jsem si je moc oblíbila na youtube od Katy :-). Člověk si nemusí nic hlídat a má pocit, že opravdu necvičí sám. I přes to, že jsem rockerka a metalistka, tak si hudbu, která u cvičení je, užívám a dobře se mi u ní cvičí do rytmu.
Receptů jsem zatím moc nevyužila, ale je to hlavně proto, že mám doma asi milion kuchařek, a tak to různě střídám. Celkově jsem se ještě nenaučila jet tabulkový jídelníček (i když mám e-book hvězdné břicho) a jsem spíš typ zapisovače do kalorických tabulek. Ale recepty, které jsem použila byly moc super a celkový formát se mi moc líbí a může ušetřit spoustu času :-).
Je těžké vybrat, co se mi v aplikaci líbí nejvíc. Asi tréninková videa, protože ta nejvíce využívám a baví mě. A navíc si lze jídelníčky a cviky ukládat, to je prostě skvělé.
Očekávání appka splnila. Hlavně co se týče tréninků, získala jsem novou motivaci. Cvičím už asi cca 3 roky, občas měsíc nic nedělám a pak se do toho zase vrhnu, jako i teď. Věřím ale, že díky appce nebudou měsíční pauzy tak často :-).
A co se výsledků týče, tak jsem již shodila 1 kg za necelé 2 týdny, což je super. Začínala jsem na 62 kg.
Aplikaci bych určitě doporučila.
Aplikace je moc super.
Tréninky jsou bezva, vždycky mě bolí celé tělo 😉😊👍 takže určitě všem doporučuji😊😊
Strava super . 👍👍👍 Úplně na 1 s hvězdičkou 👍😊😉
Největší plus za mě mají samozřejmě tréninky, už teď vidím pozitivní změny 😉😊
Aplikaci bych doporučila i dalším 😊😉👍
Aplikace je super👍 Přehlednost perfektní.
Tréninky jsou makačka 😅😅😅
Strava mi vyhovuje, momentálně zkouším vegetariánskou stravu a nahrazují jiné potraviny, recepty jsou dobrá inspirace.
Nejvíce se mně osobně nejvíc líbí tabulky, vše je perfektně, názorně vysvětleno a ukázáno.
Celkově jsem spokojená, zatím super👍 Zatím je to prro mě je to krátká doba, abych mohla vše posoudit, ale zatím jsem opravu spokojená. Dobře jste to vymyslely.
Určitě bych aplikaci doporučila a samozřejmě už doporučuji.
Aplikace je super, velmi inspirativní.
Vše je skvělé, přehledné.
Tréninkový plán se mi líbí, cviky jsou super. Zatím u některých nezvládnu všechna opakování, jsem slabá v rukou.
Recepty jsou super, pomáhám si počítáním s kalorickými tabulkami. Postupně navyšuji příjem, nejdřív jsem měla problém sníst tolik kalorií za den.
Nejvíc se mi líbí inspirativní jídelníček.
Očekávání členství určitě splnilo, cítím se dobře.
Změny pozoruji, nemám tak velkou chuť na sladké, zato mám více energie a lepší spánek.
Aplikaci jsem již doporučila kamarádce.
Myslím, že co se týká cvičení, tak se mi s aplikací daří. Je vidět posun od začátku. 🙂 Jídelníček se mi také líbí, snažím se stravovací plán dodržovat. Tréninky jsou super. Podle fotek a názoru ostatních se mi postava změnila docela dost, váhově asi čtyři kila.
S aplikací jsem moc spokojená! Těšila jsem se na přehlednost a inspiraci doporučeného jídelníčku dle vypočítaných maker individuálně pro můj cíl. A Vaše aplikace mě opravdu nezklamala. Aplikace je motivační a nenechá člověka zahálet :-). Tréninky svižné v reálném čase jsou naprostá paráda!!! Díky tutoriálu je vše pěkně a vyčerpávajícím způsobem vysvětleno. Líbí se mi, že s trochou fantazie si můžu sestavit vlastní tréninkovou půlhodinku z nabízených cviků, třeba v případě, když budu chtít spojit dohromady jiné svalové partie. Stravovací plán se mi také líbí. Recepty jsou pěkně zpracované, popsané a vyfocené - k nakousnutí. Jsou nadmíru lákavé, syté, velmi nápadité a obohacující moje stávající stravovací zvyklosti. Jsou nejen velmi chutné, také rozšiřují povědomí o pomíjených potravinách, děkuji za inspiraci. Celkově jsem absolutně nadšená a aplikace předčila má očekávání. (Však se to dalo tušit, když Katy tvorba na YouTube je tak kvalitní a neotřelá a originální:-)). Hodnotím na výbornou.
Aplikace jako komplet je perfektní, celý program, nelze vypíchnout jen jeden prvek, jedno bez druhého, to by nebylo ONO.
Jsem nadmíru spokojená!!! Přestože nepotřebuji zhubnout 177 cm/57 kg, spíš vyformovat postavu a nabrat krapet svalů, najít si svůj životní styl, který mě bude bavit a ukotví mě v chaosu života - matky dvou holčiček a momentální celosvětové bryndě... Mám dole půl kila, těším se denně na zdravou baštu, svoji cvičící půlhodinku a pocit, že dělám něco, co má smysl, utužuji si o kousek zdraví každým dnem a motivuji svoje děti, že i doma můžeme posílit svoje těla teď v zimě, což potom v létě venku :-)
A jestli bych appku doporučila i dál? Jasněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě, z celého srdce. A z celého a zdravějšího srdce Vám všem ve Strong beauty děkuji. Děkuji Katy, Domi, Reni, Marti a Luky z celého srdce. Zuzka Kroupová (původně z Plzně, nyní žijící v Přešticích :-)
Do fitness jsem byla zamilovaná již před aplikací, ale díky aplikaci se mi neskutečně rozšířil zásobník cviků na doma a nápady na recepty. 🥰 Moc se mi líbí tréninky a všechny jejich náležitosti. 🙏 Díky aplikaci si umím mnohem lépe rozplánovat čas na cvičení, když vím, kolik času mi trénink zabere. ❤️ Zvládám mnohonásobně větší váhy, než kdy dřív. 🙏
Aplikace se mi líbí, vše je přehledné, snadné k používání, jsem moc spokojená. Tréninky super, každý den potom cítím dané partie, především ruce. Stravovací plán mi vyhovuje a vyzkoušela jsem už spoustu receptů a ještě vyzkouším. Díky vám jsem si oblíbila spoustu surovin, které u mě už nikdy nesmí chybět. Vnímám u sebe rozhodně změny, mám méně chutě na sladké a nezdravé jídlo. Cítím se lehčí a v hlavě to mám taky srovnané. Jasně, občas si ještě něco dám mimo plán, když máme oslavu a podobně, ale nepřeháním to. Určitě bych doporučila členství v aplikaci i těm, kteří o něm uvažují. ☺️
