8týdenní výzva

Postava snů i při dětech a shonu
Mám pro tebe ověřený plán

Chápu, jak náročné je najít balanc mezi péčí o ostatní, prací, povinnostmi a péčí o sebe. Proto jsem vytvořila tuhle výzvu – 8 týdnů jednoduchých a efektivních tréninků, zdravých jídel a podpory, které ti pomůžou zhubnout a zpevnit tělo, aby ses cítila zase skvěle. 

Dej nám na sebe kontakt a my ti dáme včas info e-mailem, až bude startovat další kolo:

 Přidej se ke stovkám žen, které už to zvládly, a najdi cestu k energii, sebevědomí a pevné postavě – bez tlaku, hladovění a vyčerpávajících tréninků.

Účastnice PŘEDCHOZÍCH KOL VÝZEV

Určitě budu pokračovat. Úbytek na váze 7 kg.

Cítím se lépe, víc přemýšlím nad jídlem a sport mě baví. Jsem nadšená a moc za tuto výzvu, pomoc všech kouček děkuji. Bez vás bych to určitě nezvládla.

M. Lukášová

Cítím se o 100% lépe, narovnaly se mi záda a mám větší sílu v rukách i celkově, trošku se mi zmenšilo břicho a zvedl zadek, z toho mám fakt radost :).

Výzvu jsem brala jako start zdravějšího stylu mého života a povedlo se! Cvičení mě moc bavilo a určitě hodlám pokračovat.

Pavla

Během výzvy jsem byla nadšená, spokojená. Apku mám již od března a prostě nedám na ni dopustit. Jste skvělé - milé úžasné dámy, které nechávají nám všem prožívat ženskou krásu po všech stránkách. Jste oporou - jste stále-přítomné a to je super!!!

Radka

Moc vám děkuju za motivaci, jsem vám vděčná, že jsem po druhém porodu zpět na původní váze a jedu dál! Aplikace je parádní a těším se na dalším cvičení i dobrůtky :)

Veronika Vašková

Chci Vám říct jedno velké DĚKUJI!!! Děkuji za to, co jsem díky Vám dokázala za 8 týdnů. Děkuji za to, jak se teď cítím. Pro mě tohle určitě není konec, ale teprve začátek! Neskutečně mě bavil jídelníček, v kterém jsem si našla spoustu výborných delikates, které budu dělat už asi pořád :) Děkuji, že jste mě naučily poznat, co mé tělo potřebuje a co mu škodí. Dokonce jsem si opravdu oblíbila i tréninky, které chci také zařadit do mého běžného života. A i když to někdy bylo náročné a fakt dřina, ta motivace byla opravdu velká. Každý týden jsem se těšila, až bude pondělí a budu si moct přečíst motivační e-mail od Vás. Pravdou je, že na oblečení jsem nějakou tu změnu už pociťovala, ale až dnes, když jsem po osmi týdnech viděla svoje porovnávací fotky, opravdu mi vyhrkly slzy do očí. Vím, že pořád mám co zlepšovat a že na sobě musím makat, ale důležité je, jak se cítím teď... A tak Vám chci říct, že jsem na sebe pyšná! :) A to díky Vám. Jste skvělé! Děkuji za to, co děláte, protože to děláte opravdu výborně! :) DĚKUJI!

Lucie Vytlačilová

Jsem ráda, že jsem se hecla a šla do této výzvy. Dlouho jsem odolávala a z výsledků jsem nadšená. Kila co jsem chtěla dát dolů se mi podařilo shodit a naučila jsem se správně jíst, což mě těší nejvíc!

Danča

Jsem ráda, že jsem se do výzvy zapojila, cítím se skvěle a s výsledky jsem také spokojená :) Určitě v tom budu dál pokračovat, aplikace je opravdu hezky vymyšlená! :)

Petra Bártová

Je neuvěřitelné jak rychlo to uteklo a jaké jsou změny. Velkou oporou pro mne byla i kamarádka, která do výzvy šla se mnou. A Vám moc a moc děkuji za tipy a rady. Opravdu to konečně k něčemu bylo.

Hana
>