Před zahájením koučinku jsem jedla zdravě, ale málo. Měla jsem špatně rozložené makroživiny a hodně cvičila. Tělo potřebovalo více jídla a odpočinku, jenže jsem se toho bála. Až Marťa mi ukázala, čeho je mé tělo schopné a že se není čeho bát. Síla roste, nebojím se více odpočívat, kila jdou taky dolů a už nemám strach jíst zdravé tuky!🙏🏼♥️ I když jsem měla dostatek pohybu a jedla jsem zdravě, nešlo mi zhubnout. Spokojená jsem strašně moc! Kdybych se pro koučink nerozhodla, stále bych tápala a byla nešťastná, protože bych se točila v kruhu. Moje koučka mě uklidní vždy, když mám pochybnosti, rozumí mi a vyjde mi ve všem vstříc. Když něčemu nerozumím, vždy mi to vysvětlí. Změna je ve vnímání jídla a lehkém úbytku na váze, i když jím více. Také mám větší sílu na trénincích. Padly i nové PR. A jsem moc spokojená. Hlavně jsem se naučila nebát se jíst víc a jíst tuky a nebát se více odpočívat. I přesto, že jím nejvíc kcal, co jsem kdy jedla, váha i cm lehce klesly a i se cítím lépe. Silnější, pevnější a o dost spokojenější, než před koučinkem. Koučink bych doporučila všemi 10!!!
Marťa
Pred programom som to mala hrozne poddimenzovane, v kalorickom deficite so strachom z jedla a najmä zo sacharidov!
Aj keď ešte nie som úplne za vodou, naučila som sa, že jedla sa netreba báť, treba veriť sama sebe, svojmu telu a že nejaký ten tuk navyše nie je žiadna pohroma :-)
Našla som si kamarátku, ktorá ma podporovala úplne od začiatku. Mohla som sa na ňu obrátiť s hocičím, a odpovedala mi naozaj vyčerpávajúco a s veľkým pochopením.
Som veľmi spokojna. Dosiahla som nárast svalovej hmoty ale hlavne som sa naučila jesť sacharidy!
Naučila som sa, že fitness nie je žiadna veda. Netreba zložito počítať makrá a kalórie a byť z toho pod zbytočným stresom. Že aj keď si telo žiada niečoho viac tak mu to dám a nič hrozné sa nestane. Je vysoko pravdepodobné, že sa do programu znovu vrátim:-)
Určite odporučám ďalej!
Renátka
Domču jsem oslovila 8 týdnů po mém druhém porodu s žádostí o pomoc při shazování zbývajících kilogramů a hlavně s cílem dostat se do stejné, ne-li lepsi formy jako před těhotenstvím. Potřebovala jsem nad sebou pevnou ruku, někoho, komu budu důvěřovat a výběrem Domči jsem přesně takového člověka získala. Nastavená makra mi od začátku vyhovovala a co víc - hned od prvního týdne jsem pomalu ale jistě kila shazovala, centimetry mizely. Se cvičením jsem nikdy potíže neměla, takže dodržovat 3-4 posilovací tréninky ve fitku a 1-2 kardia (pro mě to byl běh a HIIT) týdně nebyl žádný problém. I se dvěma malými dětmi se to da zvládnout, i když je to někdy náročnější s hlídáním a únavou z nevyspání :-) Každopádně Domča mi vždycky namotivovala správným směrem, podržela mi, když jsem měla chuť to vzdát. Děkuju ti Domi ;-)
Klientka Domi Schutové
Před začátkem programu jsem se stravovala +/- stejně, ale jedla jsem trochu méně.
Program mi pomohl si uvědomit, že fyzický vzhled ti nedá spokojenost a že není potřeba z tréninku jít po čtyřech😄.
Domi byla moc chápavá a vždy mi poradila to, co jsem potřebovala slyšet, i když to třeba nebylo úplně příjemné.
Určitě jsem s programem spokojená. Mám energii a jsem šťastná!
Domi
Před zahájením spolupráce s koučkou Marci jsem jedla málo zeleniny a ovoce, poměrně dost tučného jídla a stravovala jsem se velmi nepravidelně. V koučinku jsem se naučila pravidelnosti a zlepšila si orientaci v jednotlivých potravinách, sním teď velké množství a moje strava je pestrá. Marci je moc milá, šikovná a rozhodne dokáže dodat motivaci... Redukce váhy i cm je znatelná, cítím se lépe při cvičení a celkově jsem spokojená. Zvládám teď jíst 5-6x denně, což je pro moje tělo lepší. A také připravovat si jídlo dopředu a díky tomu už nemám potřebu pak “vymetat” lednici ☺️ Koučink Strong beauty bych určitě doporučila!
Marci
Predtým som sa stravovala celkom dobre, ale nízky príjem som mala. Koučka mi pomohla pochopiť, že jedlo nieje nepriateľ, dá sa jesť všetko na čo mam chuť len si to treba správne rozdeliť a prísť na to co mi vyhovuje.
Reni je úplne úžasná, obrovská podpora motivácia a kamarátka v jednom... 🤗
Som spokojná, dole mam 8kg a 46 cm na telesných mierach.
Je ešte na com pracovať v budúcnosti ale odniesla som si veľa od pochopenia po stravovania, nebáť sa jedenia, že môžem jesť to, čo mam chuť nie čo pri iných chudnutiach prikazu aj ked na to človek nemá chuť, ďalej ze chudnutie nie je iba o kardiu.... a kondične som oveľa lepšie na tom ako na začiatku a tiež si viac vážim seba samu aj svoje telo.
Reni
Před začátkem spolupráce jsem se nedržela žádného plánu. Stravovala jsem se již nějakou dobu pocitově. Cvičila jsem stejně jako nyní a mým cílem bylo dát tělo do pohody a "nebát" se jídla.
Díky programu Strong Beauty mohu říct, že cíl byl splněn.:)
Juli byla po celou dobu skvělá podpora a motivace!
Jsem nyní velice spokojená, neboť beru jídlo konečně jako kámoše a ne jako něco, čeho se bojím.
Určitě bych program doporučila i nadále!
Juli
Před zahájením programu byla moje strava nedostatečná s příliš mnoho nezdravými cukry. Neměla jsem dostatek živin a nárazově se přejídala. Program mi pomáhá pevně stanovenými limity množství, které musím za den sníst. Navíc mi pomohl najít vyváženost a pevný řád ve stravování. Podporu mám velikou, koučka mi pomohla najít sílu k tomu, abych zvětšila své denní porce a přestala mít strach z jezení většího množství. Povedlo se mi zbavit se strachu z jídla. Navíc mi díky pořádným porcím už nehrozí přejídání, cítím se stále sytá. Naučila jsem se o kvalitních potravinách, rozvržení jídla a zásadách stravování. Také jsem se dozvěděla o tom, jak funguje hubnutí, stres nebo cvičení a vhodná strava ke cvičení. Určitě bych koučink doporučila :).
Marcela Bašková
Před zahájením Fitness programu jsem se stravovala zdravě, ale řekla bych až příliš fanaticky. Stejně tak to bylo se cvičením, které je mým velkým koníčkem, odpočívat jsem moc neuměla. Často jsem se nejspíš "podjídala" a z toho plynuly i záchvaty přejídání a zvracení. Jelikož jsem nyní těhotná, tak mým cílem nebylo a není hubnout, spíše jsem potřebovala pomoct zlepšit vztah k jídlu a ve cvičení si nastavit režim, který mě bude méně vyčerpávat. Martina mi pomáhá velmi, je podporující, na moje požadavky i dotazy vždycky hned reaguje a vysvětluje mi všechny souvislosti, což mi pomáhá tomu systému více věřit a opustit svůj předchozí přístup. Martina mě velmi podporuje a chválí. Toho si moc vážím, je to pro mě velmi motivující. Zároveň od ní cítím velkou míru pochopení, nejspíše proto, že si v minulosti prošla podobnými potížemi, které nyní řeším já. To je pro každého člověka, který takové věci řeší, vždycky velkým přínosem, když mu pomáhá někdo, kdo ho dokáže díky vlastní zkušenosti zcela pochopit. Jsem moc spokojená, nikdy bych neřekla, že za tak krátkou dobu budu schopná skutečně úplně opustit kalorické tabulky, na kterých jsem byla několik let regulérně závislá. To vnímám jako opravdu velký posun, a i když ten strach z jídla pořád ještě docela nezmizel, tak si už teď jsem schopná dát třeba těstoviny nebo rýži, což byly potraviny, které jsem předtím absolutně nejedla, protože podle mě měly moc kalorií. Naučila jsem se, že to co jsem předtím jedla, bylo opravdu pro moje tělo málo. Sice je to pro mojí psychiku pořád těžké zpracovat, protože mi ty porce přijdou prostě obrovské (a jsou i objektivně větší, než jí třeba můj manžel – a to je pro ženskou velmi nepříjemný fakt), na druhou stranu si teď víc uvědomuju, že se asi opravdu hýbu více, než je průměr a mám velké procento svalů, navrch jsem teď těhotná, takže ty živiny moje tělo potřebuje. No a protože i přes ty velké porce a těstoviny nebo rýži, které nyní jím, nijak závratně netloustnu, tak strach z jídla pomaličku mizí. :) Fitness program bych určitě doporučila. A to nejen své kamarádce, už se těším, až se po porodu a šestinedělí budu moct plnou silou s vámi vrhnout na nějaké to zdravé hubnutí, formování postavy a obecně zlepšování formy.
Martina Vlášek
Před tím, než jsem do programu vstoupila, jsem se stravovala celkem zdravě, ale jedla jsem malé množství jídla a neustále jsem se točila v uzavřeném kruhu.
Nyní už vím, jak se stravovat a že i když člověk jí "velké" porce, tak může hubnout a cítit se skvěle.
Marti byla skvělá! Vždy mě namotivovala, poradila a podpořila. Mám dole cca 2 kg a 32 cm. Jsem víc než spokojená!
Naučila jsem se, že číslo na váze je pouze číslo a že by se měl člověk hlavně řídit tím, jak se cítí a neměl by se na váhu upínat. Stoprocentně doporučuji i dál!
Marti
Mnoho let bojuji s PPP, původně s anorexii i když se mi to podařilo nějak ustálit, stále jsem měla paniku z jídla, z váhy, ze sebe, což mi bohužel hodně ovlivňovalo jak soukromý, společenský a celkově vůbec můj život.
Do programu jsem vstoupila ve chvíli, kdy jsem se se snažila co nejvíc trénovat, klidně i třikrát denně. Takhle jsem trénovala v podstatě několik let a pokud to nešlo takhle, tak jsem se snažila cvičit ještě víc. Váha se absolutně nikam nehýbala i když jsem ubírala jídlo a někdy i několikrát denně zvracela. Upřímně jsem byla zoufala, unavená a vše to snažení bez výsledku mě akorát ještě víc demotivovalo.
Marti mi ukázala, že se nemusím bát různých druhů potravin a že pokud je budu zařazovat klidně i každý den, v přiměřeném množství, tak to není vůbec žádný problém a tím pádem zmizí na ně chutě. V programu jsem začala mnohem víc jíst, samozřejmě na vše Marti šla postupně a opatrně. Dokázala jsem díky ní mnohem méně cvičit a zjistila jsem, že se nic nestane. Stále bojuji ještě s velkou únavou, ale díky Marti jsem začala klást mnohem větší důraz na odpočinek a regeneraci.
Také jsem si vyzkoušela, jak moc psychika vše ovlivňuje a že je opravdu důležitá trpělivost a nehroutit se, když něco nejde hned. Tak nějak jsem to vše vzala jako cestu konečně k tomu být "normální" a nenechat se ovládat jídlem a číslem na váze, i když je to pro mě těžké kvůli mnohaletým PPP, ale cítím že tam je určitě určitý posun k lepšímu.
Marti je anděl!!!!! Je opravdu úžasná!! Svoji práci bere velmi zodpovědně a je v ní skvělá. Vždy mě podržela, ukázala mi směr, společně jsme to zvládly. Na každý její email jsem se těšila a kolikrát jsem si ho četla i několikrát během týdne, když jsem potřebovala zvednout náladu. Bez ní bych se stále točila v začarovaném kruhu. Pomohla mi ujít kus cesty a vím, že, kdyby nastala doba, kdy bych opět potřebovala pomoci, tak se určitě na Marti obrátím. Není to pro mě zdaleka ukončený proces a je neuvěřitelně uklidňující vědět, že tu je někdo, díky komu na to nebudete sami!
Díky fitness programu jsem začala mnohem víc jíst, mám pestřejší jídelníček, testuji nové potraviny. Snažím se stavět jídla především z jednoduchých a co nejméně zpracovaných potravin a s nimi vytvářet zajímavé kombinace. Už tolik hystericky necvičím a spíš se teď snažím, abych cvičila pro radost, protože mám ještě ke všemu hodně fyzicky náročnou práci.
Do programu jsem šla hlavně i proto, abych zhubla kila, která byla podle mne přebytečná, ale i když ještě nejsem na své vysněné váze, tak můžu s klidným srdcem říct, že program mi dal ve finále mnohem víc!
Rozhodne bych program doporučila ať už pro holky, které mají PPP, nebo si jen chtějí ujasnit nějaké věci ve stravováni a třeba se chtějí naučit poslouchat i své tělo.
Marti
Pred začiatkom programu som sa stravovala v celku zdravo, ale mala som problem so skladbou jedalnicka, jedla som aj malo sacharidov, co velmi prispievalo k zachvatovemu prejedaniu. Cvicim uz dlhsi cas silovo a behavam.
Teraz nutkanie na prejedanie slabne, meni sa mi stavba tela, viac vynikaju svaly.
S mojou koučkou som veľmi spokojná. Kazdy tyzden si vymslim dovod, preco uz skoncit s tym mensim deficitom, ktory mi nastavila, ale ona ma vzdy podpori, zaradujeme refeedy a celkovo, ked mam nejake nejasnosti, co ja mavam casto :D tak mi trpezlivo vsetko vysvetluje a to mi velmi pomaha :).
Znizila sa mi vaha cca o 2-3 kg, ale mne o vahu ani tak neide, kedze sa zameriavam skor na svaly a celkovy vzhlad postavy, samozrejme mam mensiu chut na prejedanie a konecne si mozem dopriavat lievance, kase atd bez vycitiek :).
Naucila som da nebat sa sacharidov :). To bol pre mna vzdy najvacsi strasiak a asi si uvedomovat, ze nie su dobre extremy v nicom, ani na jednej strane. Vobec nejest ovocie/oriesky, ale zas na druhej strane to neprehanat. Ucim sa hladat rovnovahu.
Samozrejme odporučám aj ďalej! :)
Renata Markowiczová
Než jsem začala Fitness program, myslela jsem si, že jím příliš, ale dle Marti to bylo vyloženě nedostatečné. Z toho pak plynulo, že jsem často byla unavená, podrážděná, bez nálady a energie a ještě měla i psychické problémy kvůli váze. Ta změna je úžasná. Nálady se během týdne proměnily, je mi krásně, mám spoustu energie i večer, kdy už muž padá únavou. :) Narostla mi obrovsky energie, životní elán a chuť něco dělat. Ve fitku mám také spousty energie, což je důležité, mnohem lépe se mi teď cvičí. Mimoto mi někdo konečně přesně řekl, co mám jíst a v jakém poměru, za to jsem asi nejvíce vděčná. Konečně mám jako vegan pořádnou porci luštěnin denně a hodně sacharidů. Náš trenér ve fitku mi říkal, že na zhubnutí mám mít 1600 kalorií a ideálně když si nedám žádné sacharidy k večeři, ještě lépe ani k obědu.. Je to smutné, samozřejmě že z takové stravy jsem po týdnu byla nervozní a podrážděná, navíc když ještě kojím.. No jsem za vás holky opravdu vděčná, ze začátku jsme trochu bojovaly. Já měla spoustu otázek, jak pro mě vše bylo nové, ale myslím, že už se to ustálilo a každý týden se vyloženě těším, jaká bude Marti odpověď na můj progres. Jsem moc ráda, že jsme si k sobě našly cestu, Marťa je pro mě velká podpora, úplně se bojím, až program skončí. :) S výsledky jsem spokojená, i když jsem teprve na začátku. Ubylo mi něco přes 30 cm za měsíc, to je prý krásná práce. :) Ale já to hlavně vidím už v zrcadle a když se vidím ve fitku, začínám být spokojená a to je pro mě moc důležité, předtím jsem radši před zrcadlo nechodila. :) Naučila jsem se víc věcí, jako být trpělivá a nechtít všechno hned. Makat, i když nemám zrovna chuť, protože nálada během běhu či tréninku okamžitě vyskočí nahoru. Jíst pravidelně a s chutí a hodně sacharidů, nebát se jich, jako tomu bylo skoro celý život a hlavně si konečně začínám vážit sama sebe a to je snad ta nejdůležitější věc na světě, fakt vám holky moc děkuju. Fitness program bych doporučila určitě své kamarádce, ale jen té, která na sobě fakt chce makat a investovat svůj čas do svého lepšího já, opravdu to stojí za to!
Marti
Těchto 8 týdnů mi dalo mnoho. Co se týče informací ohledně stravování, cvičení. Naučila jsem se spoustu nových věcí, za které jsem mé koučce Domince moc vděčná :) Snažila se tu být vždycky pro mě a i když vím, že toho má hromadu na starost, protože nás je hodně, které chceme změnit své postavy a své životy, tak i přesto se mi Domča snažila odpovědět a poradit, co nejdříve to šlo.
Prošla jsem si obdobím vzrůstu, kdy jsem byla natěšená už z toho pocitu, že jsem se rozhodla jít sama do posilovny a zvedala činky, ale také období menšího pádu, kdy se na mě nabalily emoce, pocity, že nic nemá cenu a jestli to, co pro sebe dělám, má nějaký smysl. Ve všech těchto mých obdobích a stavech semnou byla a dokázala mě podržet a já byla schopná a motivovaná jít dále za svým cílem :)
Vidím svůj pokrok na fotkách, vím, že to jde a ještě půjde všechno pomalinku, ale věřím, že jdu správnou cestou. Naučila jsem se mít ráda cvičení, miluji svojí pestrou, flexibilní stravu a vím, že to dělám proto, abych se cítila dobře nyní, ale i v budoucnu :)
Stále půjdu za svým cílem a budu moc ráda, když mi v tom Domča pomůže, tak, jako doposud.
Domi jsi skvělá koučka :) Tvůj přístup je milý, lidský, chápavý a dokážeš člověka podržet, tak, jak je to v dané situaci potřeba :) Určitě bych Dominku doporučila každému, kdo chce změnit svůj život, mít zálibu, změnit úplně pohled na jídlo, jíst správně a samozřejmě mít radost ze sebe a svých pokroků :)
Klientka Domi Schutové
Celý život jsem trpěla nadváhou. Od malička jsem neměla, co se jídla týče, žádný režim. Doma bylo zvykem, že se jí, když je chuť. Snídaně/oběd/večeře se nedodržovalo. Toto jsem si nesla i do dospělosti a dopracovala se k 92 kilům. Po psychicky náročném období jsem začala velmi hubnout, hladověla jsem. Cca 2 roky jsem se udržovala na váze 75 kilo, ale chtěla jsem znovu hubnout, tak jsem opět přestala jíst... Následovalo kolečko jedno jídlo denně, a pak záchvatovité přejídání se. A tohle byla fáze, kdy jsem se dostala k Marti. Osobní koučink mi dal mnohem víc, než jsem od něj z počátku čekala. Chtěla jsem jen pomoc s kily navíc a dostat se na určitou váhu. Naučil mě ale nad jídlem přemýšlet, pochopit, co moje tělo potřebuje, abych se cítila dobře. Naučil mě nebát se jít do restaurace, protože všude se dá vybrat kvalitní, plnohodnotné jídlo. Nyní se stravuji tak, aby mi bylo dobře a měla jsem dostatek energie na kvalitní výkony ve fitku a ne, abych se honila za nějakým číslem na váze... To je pro mě největší výhra. Marťa je skvělá koučka. Je na ní hrozně znát, že tuhle práci dělá s láskou. Podporovala mě, i když jsem měla období, kde nebyl progress a měla jsem chuť to vzdát a zase jíst míň. Na každou otázku jsem vždy dostala odpověď a vysvětlení, proč se věci budou dít tak a tak... Je skvělá. :-) Za rok a půl mám dole přes 50 cm a jsem moc spokojená. Pokračuju dál dle předchozího nastavení a těším se na další posun. Koučink bych doporučila i dalším ženám a dívkám, které o něm uvažují.
Martina
Do Fitness programu jsem se přihlásila podruhé. Po prvním koučování s Marťou jsem se naučila krásně stravovat i jsem měla krásné výsledky, co se týče mého těla. Po skončení programu jsem ale snižovala nevědomky příjem, přidávala cvičení a následkem toho došlo k přejídání. Marťa mi nastavila opět příjem na míru, já si začala užívat život, nebýt na sebe moc přísná a pracuji na tom, aby vše bylo zase jako dřív. Díky Fitness programu nyní vím, že není žádané jet pořád na 100%. Občas zvolnit, dát si něco na zub je to, co právě já potřebuji. Marťa je úžasná, naprosto mě chápala, vždy podpořila, poradila a hlavně dodávala sílu pokračovat a nevzdávat se :). S výsledky jsem spokojená. Opět se učím žít normálně, stravovat se zdravě, ale nebát si i něco dát na zub. Fitness program bych doporučila všemi deseti všem, kdo o něm uvažují.
Marti
Teď už vím, že jsem před programem rozhodně jedla málo. Měla jsem v hlavě zafixováno, že když budu málo jíst = zhubnu. Když budu hodně jíst = přiberu. Nehubla jsem a přibírala. Takže tohle se moc neosvědčilo :D. Bylo to takhle pár let, až jednoho dne už jsem toho měla dost a řekla si, že potřebuju od někoho pomoct ukázat směr. Taky jsem dělala strašně moc kardia. Celkově hodně pohybu a málo jídla. Zatím musím hodně pracovat se svou hlavou. Občas rozpoznávám staré vzorce a snažím se si to v hlavě přehodit na nové myšlení. Víc jídla -> víc síly -> víc energie -> spokojenost. Domča je úžasná. Zrovna dneska jsem jí vyflusla všechny své pochybnosti a vzorce. Krásně mi vysvětlila, jak tělo funguje, podpořila mě, namotivovala. Vysvětlila, že není dobré srovnávat se s ostatními, že je třeba zaměřit se na sebe a na svůj cíl a tomu se věnovat. Takže za mě naprostá spokojenost. A změny, no... Vizuálně to moc vidět zatím nejde, ale cítím, že se v těle něco děje. Přijde mi, že se formují svaly, i když mám tělíčko pořád ještě obalené tukem, tak je to v procesu. Myslím, že výsledky na sebe dlouho nenechají čekat. Občas jsem psychicky nahoře, občas dole. Ale výkyvy už nejsou tak časté jako dřív. Naučila jsem se, že je důležité věřit ve svůj cíl a vizi. Že málo jídla a hodně kardia neznamená, že člověk bude hubený. Že tělo potřebuje z něčeho čerpat, potřebuje energii. Taky jsem se naučila, že člověk nemusí trávit v posilovně 2 hodiny, ale stačí hodinka využitá naplno. To je neskutečný přínos. Rozhodně doporučuji i dalším!!!
Domča Hostinská
Před zahájením Fitness programu jsem jedla dost málo, myslela jsem si, že tímto způsobem zhubnu. Nevěděla jsem, že to tak není. Taky jsem nejedla celistvé potraviny, spíše polotovary, pečivo, hodně sladkostí. Navíc jsem byla i emoční jedlík. Díky Fitness programu jsem se naučila k jídlu přistupovat zcela odlišně. Už ho nevidím jako něco, po čem určitě přiberu, ale jako něco, co mému tělu dodá sílu, aby zvládalo tréninky a celodenní aktivity. Umím si v obchodě vybrat ty správné potraviny, které jsou výživné, a ne jen náhražky a nezdravé věci. Přešly mě i z velké části chutě na sladké a na sacharidové potraviny jako je pizza. Emoce už nezaháním čokoládou, protože už na ni chuť prostě nemám. Ivet je skvělá, dokáže poradit, povzbudit, je chápavá a přísná, což jsem přesně potřebovala, abych se někam dostala. Konečně se mi podařilo zhubnout, cítím se mnohem líp. Teď zvládám jíst vyváženěji, zdravě a přitom chutně a dávat svému tělu to, co doopravdy potřebuje, tolik, kolik toho potřebuje. Nebojím se jíst víc, než jsem byla zvyklá, protože to předtím mému tělu nestačilo. A taky si umím zacvičit během kratší doby, ale přesto pořádně. Fitness program bych doporučila i své kamarádce a to velice ráda.
Ivet
KopieDomča
Dříve jsem se stravovala celkem v pohodě, spíš jsem měla problém s tím, že jsem si v průběhu dne dávala různé snacky, protože mě honila mlsná a neměla jsem v tom jídle řád. Jednotlivá jídla taky nebyla vždy úplně vyvážená a tak jsem se těmi snacky dojídala. S koučinkem jsem moc spokojená. Naučilo mě to hlavně nad jídlem přemýšlet komplexně, dokážu si v hlavě nastavit, co je ještě potřeba za ten den tělu doplnit a naučila jsem se i celkem intuitivně vyvážit svůj talíř, ať už se jedná o jakékoliv jídlo během dne. S výsledky jsem byla naprosto spokojená. Ano, shodila jsem nějaká kila, ale více jsem ztratila na centimetrech. Jsem s nimi spokojená, ale rozhodně to není moje cílová destinace a v budoucnu chci ještě na dalších metách zapracovat. Pochopila jsem, jak na správné stravování, to, že si můžu klidně dát kousek čokolády nebo něco nezdravého, aniž by mi to nějak ublížilo, protože zbytek jídelníčku je naprosto vyvážený. Taky si odnáším větší porozumění vůči svému tělu, více vnímám a cítím jakou potravinu potřebuje, aby nebylo unavené, nemělo křeče, abych zvládla silový trénink, kardio apod. Což je opravdu osvobozující, když vím, jak si sestavit před tréninkové a po tréninkové jídlo, abych se právě nemusela něčím dojídat. Koučink už teď doporučuji, kudy chodím. :) A určitě se sama zase ráda vrátím.
Před osobním koučinkem jsem prošla keto dietami, sacharidovými vlnami a pod. Úbytek váhy byl vždy rychlý, ale zase šla rychle zpátky. Měla jsem problém s pravidelností ve stravě, nikdy jsem nic nevydržela déle než měsíc a to doprovázela úplná demotivace a ztráta chuti cokoliv dělat. Před koučinkem jsem dva roky moc necvičila a nejedla jsem dobře. Osobní koučink mi pomohl pravidelně reportovat změny, které se projevily díky skvěle nastavenému režimu a tréninku. Každý týden posílat své fotky a vyplňovat míry bylo velmi motivující, člověka to drželo se pořád snažit. Také oceňuji velmi flexibilní reakce koučky, zpětná vazba, rady, tipy, obrovská podpora – to byly hlavní aspekty, které mi dříve chyběly. Vyřešil se problém, "co" mám cvičit a "jak a kolik" mám jíst, aby to bylo dostatečné a abych hubla. Od Ivet jsem vždy dostala konstruktivní zpětnou vazbu, která mě vždy podpořila, cítila jsem z ní pochopení, a zároveň motivaci a tendenci mě posunout dál. Pomohla mi nastavit režim, pomohla mi makat tak, abych to vydržela dlouhodobě, naučila mě lépe přemýšlet o jídle a o svém těle. Zhubla jsem 10 kg tím, že jsem 3x týdně cvičila a dodržovala nějaké základní živiny, které jsem měla za den jíst. Zhubla jsem asi 58 cm celkově, což je neskutečné číslo! A hlavní – žila jsem. Jedla jsem zdravě, ale neomezovala jsem oblíbené potraviny, občas jsem měla "refeed", kdy se tělo nakoplo a pořád šla váha dolu. Mám radost, že odešla velká část tuku a vody. Jsem s výsledky moc spokojená hlavně proto, že přišly postupně. Ještě mám co zlepšovat a určitě chci ještě zhubnout pár kilo vzhledem ke své výšce, ale takhle bych ráda chvíli zůstala a upevnila své návyky a váhu. Naučila jsem se uvědomovat si potřeby těla, jaký je vliv hormonů a menstruace, že je spánek důležitý a že množství a skladba potravy je důležitější, než mít co nejnižší příjem. Také jsem se naučila, že dobře poskládaný pravidelný trénink s dostatkem odpočinku úplně stačí, že není potřeba 6x týdně cvičit. Také jsem se naučila více chodit a hýbat se přes den. Osobní koučink bych doporučila, za mě je to jedna z nejlepších investic v poměru "cena/výkon". Mám v plánu pokračovat dlouhodobě, je to pro mě obrovsky motivační a líbí se mi celý koncept Strong beauty.
Ivet
Předtím, než jsem vstoupila do koučinku, jsem se stravovala velmi nepravidelně, hodně jsem se v jídle omezovala, a to se projevovalo velkými chutěmi a vlčími hlady, které jsem po večerech zaháněla nezdravými a tučnými potravinami. Cvičila jsem nárazově a někdy až moc, a tak bylo moje tělo ve stresu a co jsem pracně shodila, to jsem nabrala zpátky prakticky hned, když jsem trochu polevila se cvičením. Nyní vím, že se nemusím bát hodně jíst, pokud to bude zdravé a vyvážené jídlo, díky vysokému příjmu bílkovin a zeleniny se nemusím bát ani vlčích hladů. Poznala jsem, že i na vysokém příjmu dokáže moje tělo krásně reagovat a shazovat tuky pomaličku, ale jistě. Marci byla velmi podporující a chápavá, pokud byl nějaký náhlý problém, reagovala i v průběhu týdne, ne jen v reportovací den. Vše bylo příjemně osobní, i proto, že jsem v průběhu koučinku procházela velmi těžkým životním obdobím. Marci jsem řekla, co vše řeším, aby byla v obraze. A ona na to adekvátně reagovala nastavením jídla i cvičením. Zhubla jsem 5 kg a 31 cm po celém těle zhruba za půl roku a jsem s tím velmi spokojená, hlavně proto, že je to udržitelné a nevrací se mi váha ani míry nahoru. Navíc v tom vnímám úspěch i proto, že v tomto období byla současně i poměrně dlouhou dobu reverzní dieta a udržovací a navýšený režim, kdy moje tělo i přesto hublo. Naučila jsem se správně jíst i hubnout se všemi refeedy a diet breaky, zbytečně se netrápit a netlačit na pilu, když není energie. Stoprocentně bych proto koučink doporučila.
Marci
Cca. pred troma mesiacmi mi Dominika, začala pomáhať na ceste za mojim snom, nielenže schudnúť a zdravo sa stravovať a hýbať. Spolupráca je super, všetko vysvetlí, keď máte otázky alebo problém. Po mojich predchádzajúcich skúsenostiach s iným výživovými poradkynami, je toto super.
A touto cestou by som chcela osloviť baby, ktoré sa boja jesť, aby nepribrali. Aj ja som bola taká dneska si to množstvo jedla užívam. Telíčko nie je unavené, reagovalo postupne pozitivne na zmeny a čo je super, že pri reverznej/obratenej diete telíčko začalo chudnut.
Takže pokiaľ máte problém napr. tak ako ja nebojte sa obrátiť, požiadať o pomoc.
Klientka Domi Schutové
Před začátkem programu jsem jedla převážně zdravě. Ale málo. A v tom byl problém. A to hlavně proto, že jsem ztratila menstruaci a v důsledku nízkého příjmu jsem se trpěla záchvatovitým přejídáním. Juli mi nastavila jídelníček. Z počátku to byl šok, ani ne tak pro mé tělo, které se na jídlo dost těšila, tak spíš pro mou hlavu, která trochu odmítala jíst víc, protože se bála, že přiberu. Ale Julinka mě dost podpořila. Ne jen formou emailové komunikace, ale i formou instagramových příspěvků. Díky tomu jsem si uvědomila, že na vzhledu přece v porovnání s budoucností a touhou mít dětí vůbec nesejde! Nejdůležitější je přece být zdravá, mít energii a fungovat! Chceme mít přece děti, ne? A co pro mě bylo kdysi nepředstavitelné - s vyšším příjmem jsem dokonce i něco málo zhubla a ztratila na těle pár cm. S rostoucími makry a vzrůstající podporou se mé přemýšlení měnilo a já začala víc jíst. Přejídání se postupně omezilo a věřím, že už se nikdy nevrátí! Program je pro všechny, kteří chtějí změnu a změnu si zaslouží. Protože s těmito holkami změny určitě dosáhnete! Děkuji!
Julinka
Před zahájením koučinku jsem se stravovala především nedostatečně a nevyrovnaně. Problém byl nedostatečný příjem, neforemná postava rok po porodu, hormonální nerovnováha (bez menstruace - zatím přetrvává). A celkově nepříjemný pocit ze sebe. Osobní koučink mi pomáhá především naučit se jíst správně a dostatečně, změnit pohled na jídlo a jeho složení a také cvičení. Podpory a pochopení se mi od začátku dostává v každé komunikaci s mou koučkou. Marťa je velmi milá. Jsem spokojená. Kila se zatím tolik nehnula dolů, ale měsíc není tak dlouhá doba a na to, že jím mnohem více, je to více než dobrý. Ale centimetrů mám dole docela hodně. Cítím se celkem fajn. Naučila jsem se jinak se dívat na jídlo a cvičení. Vážit si potraviny a celkově o nich jinak přemýšlet. Ale myslím, že jsem teprve na začátku cesty. Pokud by některá moje kamarádka měla na sobě chuť makat a ne se jen vymlouvat na nedostatek času, děti atd. tak bych jí koučink rozhodně doporučila.
Marti Vlásek (Průšová)
S programem jsem dlouho otálela. Myslela jsem si, že sama vím, co mám dělat. Že se v jídle vyznám. Jak se ale ukázalo, byla jsem celkem mimo. Jedla jsem málo. Byla jsem v začarovaném kruhu diet a přejídání.
Renča mě nasměrovala tím správným směrem a ukázala, kolik jídla mé tělo skutečně potřebuje. A tím jsem se ze začarovaného kruhu dostala Renča mě dokázala vždy namotivovat a povzbudit a to bylo super.
Začaly jsme reverzní dietou, pokračovaly udržovací fázi a končíme vytouženou redukcí, kdy se konečně něco děje, a i přes kalorický deficit mám stále dost energie na vše.
Doufám, že jsem si pevně zakořenila stravovací návyky a už se nebudu v jídle odbývat. Taky vím, že vše chce svůj čas a rychlé výsledky jsou neudržitelné.
Program bych určitě doporučila každému , kdo chce se sebou něco udělat. Pořád jde hlavně o to, že jakmile začneme tělu dávat to, co potřebuje, začne nám to vracet. A ne jen v tom, že se začne měnit, ale začne se měnit i naše mysl. A tam je začátek všeho a pak se začnou dít divy 👍.
Reny
Má strava před začátkem Fitness programu byla poměrně nevyvážená a nepravidelná. Mým hlavním problémem bylo, že jsem si neuměla sestavit jídelníček tak, abych jedla dostatečně a neměla po několika dnech výkyvy chutí a potřebu jíst velké množství jídla. Období hladu se u mě střídalo s obdobím přejídání. Fitness program mi pomáhá k tomu, abych neměla strach z jídla, abych našla lásku k sobě samotné a ke svému tělu. Zjistila jsem, že cesta ke zdravější verzi mě samotné by neměla být plná utrpení. K hubnutí nepotřebuji hladovět nebo se nějak přehnaně omezovat. Navíc díky pestré stravě mám větší energii na cvičení a pohyb. Díky tomuto programu jsem objevila mnoho zajímavých receptů, skvělých cviků na celé tělo, ale především mnoho užitečných rad, které mi pomáhají k tomu žít zdravější život. Marti je skvělá koučka. Jsem s ní velmi spokojená. Se vším mi vždy byla ochotná poradit, ale především jsem vděčná za její pozitivní a přátelský přístup. Jsem poměrně stydlivá, ale s Marti jde komunikace velmi snadno. Nevadí mi si psát o osobních věcech a jsem více otevřená, protože vím, že mě nikdy nesoudí a snaží se mi poradit. Vždy se těším na její pozitivní, ale zároveň upřímnou, zpětnou vazbu. Marti sděluje věci narovinu, tak jak jsou, ale zároveň mě vždy namotivuje do dalšího týdne a dodá mi sílu se nevzdávat. Velmi si vážím toho, že mi pomáhá. Od začátku spolupráce mám něco přes 1 kg dole a mínus 16 cm. Jsem za ta čísla moc vděčná, ale beru je spíše jako takový bonus k tomu, co všechno se u mě teď změnilo. Jako hlavní pozitivní změnu vnímám to, že jsem teď šťastnější, silnější, mám dostatek energie a mám ze sebe dobrý pocit. Stále ještě ani zdaleka nejsem u cíle, ale snažím si užívat tu cestu a jsem ráda, že se mi na ní daří a neselhávám. Ze začátku jsem si příliš nevěřila, sama sobě jsem si říkala, že mi ta disciplína moc dlouho nevydrží. Ale jsem na sebe pyšná, že si na tento životní styl začínám zvykat. První věc, která mě napadá, když se zamyslím nad tím, co všechno jsem se za dobu této spolupráce naučila... Je pravděpodobně voda. Zní to možná směšně, ale díky tomuto koučinku jsem se konečně naučila pít více vody. I když to není hlavní bod programu, strava + cvičení tvoří velkou část, tak až díky tomuto programu jsem zjistila, jak pozitivní vliv voda na mé tělo má. I když se to děti učí ve škole a všichni dospělí to vědí, hodně lidí na to zapomíná. A já jsem byla jedna z nich. Teď si nedokážu ráno bez sklenice vody představit a nechápu, jak jsem dříve mohla fungovat třeba na půl litru vody denně. Mezi další věci, které jsem se naučila, patří samozřejmě pravidelná a dobře rozložená strava. Už si dokážu sestavit jídelníček tak, abych v něm měla všechny důležité složky potravy. Zařadila jsem díky tomuto programu více luštěnin, zeleniny a celkově teď jím zdravěji než dřív. Fitness program se Strong beauty bych doporučila všem ženám, které tápou a nevědí si rady. Pokud se neustále točí v nějakém kolotoči diet, které nejsou dlouhodobě udržitelné, nebo ani nezabírají, tak by jim možná prospěla pomocná ruka. Já jsem si dříve myslela, že všechno zvládnu sama, že nikoho nepotřebuji a že je přece dostatek informací na internetu a všude jinde. Teorie je ale něco jiného než praxe a podle mě není nikdy na škodu mít v životě nějakého trenéra/kouče, někoho kdo vás povede a bude dohlížet na to, že nesejdete z cesty. Pokud jste zoufalé a nešťastné, nechápete v čem děláte chyby a přijde vám, že už nevíte jak dál... V takovém případě by vám Fitness program se Strong beauty mohl pomoct. Mně osobně tento koučink ukázal správný směr a jsem ráda, že jsem se pro tuto spolupráci rozhodla. Nemějte ale obavy, že budete celý život potřebovat někoho, kdo vás bude vést. Myslím si, že je to podobné jako když se člověk učí jezdit na kole. Ze začátku děti mívají pomocná kolečka, ale postupně se naučí držet balanc a po čase je nepotřebují. Stejně tak vy budete možná ze začátku potřebovat pomoct, abyste se naučily si samy složit pestrý a vyvážený jídelníček, abyste si osvojily zdravé návyky a zvykli si na pravidelné cvičení... Ale po čase to všechno budete dělat samy, automaticky a bez pomoci.
Marti
Před program jsem jedla velmi málo. Kolem 1300 kcal . Měla jsem nad sebou pořád kontrolu a nechtěla jsem jíst více .
Díky programu jsem se naučila vnímat své tělo a jíst tak, aby mělo sílu na cvičení (u mě je to balet).
Lepší koučku jsem si nemohla vybrat. Reni je neskutečně laskavý člověk . Byla a je mou největší inspirací. Mám ji moc rada. ❤️
S výsledky spolupráce jsem spokojená. Ale také vím , že musím nadále makat. 💪🏼
Díky programu jsem se naučila mít se rada i ve své nejtěžší váze. ❤️
Rozhodně doporučuji i dále! Jste nejlepší tým 👍🏻. Ta vášeň je vidět. Obdivuji vás všechny. Ráda bych zkusila třeba ještě další program např. Hvězdné břicho za 6 týdnů. ❤️
Renatka ❤️
Než jsem vstoupila do fitness programu, tak jsem jsem se asi 2 měsíce předtím upravila jídelníček na zdravější potraviny. Nepočítala jsem ale žádnou váhu nebo gramy potravin a tak. Dokonce jsem si odpírala věci, o kterých jsem si myslela, že nejsou správné, což se pak ukázalo jako opak.
Cvičila jsem jsem nárazově, ale jinak se snažím být aktivní člověk, co se rád hýbe. Ovšem v posilování jsem se nebyla jistá. Chtěla jsem být silnější a taky zpevnit tělo, ale nevěděla jsem jak na to.
Fitness program mi rozhodně pomohl s tím, že jsem se měla na koho obrátit! A zeptat se na jakýkoliv dotaz!
Co se týče jídla, pokud se člověk rozhodne něco změnit je tady spousta strašáků, o kterých se dočtete na internetu, nebo se doslechne apod. Není tedy nic lepšího a jednoduššího než mít někoho, na koho se lze obrátit a zeptat se :). Já se konečně naučila vařit oblíbená jídla a rozdělit si je přesně tak, jak je potřeba. Dříve jsem jen skládala potraviny k sobě, teď vařím pokrmy a užívám si to! :)
A co se týče cvičení, konečně jsem dostala návod na komplexní trénink celého těla. Rozložený na části těla a potom na celé tělo. Hlavně to jsou cviky, které můžu cvičit doma nebo i v posilovně. Když jsem dřív šla do posilovny, nevěděla jsem co cvičit, aby trénink dával smysl. Takže ve shrnutí, konečně vím jak si rozřadit jídlo tak, abych svému tělu dopřávala všechny potřebné živiny, potraviny a konečně vím, jak cvičit celé tělo rozložené do několika tréninků.
To co jsem od programu očekávala se mi splnilo!! :) Domča je úžasná koučka. I když jsme spolu spolupracovali jen měsíc, byla neskutečně praktická a dokázala si poradit s moji situací úžasně. Bohužel i za tu krátkou dobu jsem tam měla nějaké výkyvy, ale pro nastartování nového životního stylu mi byla Domča neskutečnou oporou. Veškeré moje otázky uměla zodpovědět a taky mi poradit přesně na míru a naučit mě vše, na co jsem se ptala. Podporu a pochopení Domča plnila na 110%!! :)
I když jsem za svůj program nedosáhla extra viditelných výsledků na váze nebo v centimetrech, dosáhla jsem toho že jsem se po stravování a cvičení cítila dobře. Pochopila jsem, že je potřeba jíst víc než jsem si myslela a že je potřeba opravdu rozvrhnout to co jím, protože pokud to neudělám moje tělo se necítí dobře a pak od něj nemůžu očekávat, že bude i vše dobře zvládat.
Moje výsledky jsou hlavně vnitřní a psychické a jsem s nimi nad míru spokojena! :)
Program už jsem i doporučila a několikrát!! :) Všichni kolem mě věděli, že jsem se do programu přihlásila a já to pořád jen vychvalovala. když zjistili že jsem na dietě a pak viděli, jaká jídla jím, nechápali a sami se mě ptali do čeho že jsem se to pustila. Takže jsem doporučila a určitě ještě doporučovat budu!! :). Celému vašemu týmu - každému jednomu z vás, kdo na tomto projektu pracuje moc děkuju, že pomáháte všem, kteří se rozhodnou mít se rádi a rozhodnou si nechat si poradit! :) Děkuju! :)
Před začátkem spolupráce s týmem Strong beauty jsem se stravovala zdravě, ale málo. Koučink mi pomohl hodně v tom, abych se nebála jist více. Od koučky Martiny se mi dostávalo skvělé podpory. Dosáhla jsem hlavně toho, že se nebojím jist více a jsem spokojená. Naučila jsem se, jak si správně sestavit jídelníček. Koučink bych určitě doporučila.
Martina Průšová
Pred programom som sa stravovala velmi zle a jedla som malo a stale tie iste potraviny. Cvicila som az prilis a bola som sama so sebou nespokojna, stale som myslela len na jedlo a na to, ako si nic dobre nemozem dat. Vsetko sa tak nejak vyriesilo samo po tom, ako som sa zacala stravovat podla stravovacieho programu. Vsetko sa zlepsilo a aj ked je stale na com pracovat tak uz konecne normalne jem a hlavne jem uplne vsetko. Podpora aj pochopenie boli asi to najlepsie na tomto programe. Reni je uzasna motivacia a vzdy ma dokazala podporit, pomoct mi a hlavne mi davala istotu, ze to co robim, je spravne. Je to ta najlepsia koucka na svete a velmi si cennim to, ako ma vzdy dokazala pochopit a podporit. Som velmi spokojna :) Mne ani tak nejde o tie fyzicke zmeny, skor o to co sa udialo v mojej v hlave a to ako sa zmenil moj vztah k jedlu a k mojmu telu. To je pre mna ovela vacsi uspech ako akekolvek fyzicke zmeny. Naucila som sa normalne stravovat a nebat sa jedla, jest vsetky potraviny a neobmedzovat sa. Uz nemam vycitky z jedla a taktiez uz sa neobavam ze mam ‘spomaleny metabolizmus’ a preto musim jest len salaty. Program by som odporucila uplne kazdemu, pretoze je to naozaj usite na mieru pre kazdeho a hlavne dievcata zo Strong beauty naozaj vedia co robia a vsetko prebieha naozaj dokladne :)
Reni
Přejídání nebo naopak málo jídla, takový kolotoč pořád dokola jsem zažívala před zahájením fitness programu. Díky němu mám teď někoho, s kým můžu problém prodiskutovat, někoho, kdo mě podpoří a ukáže mi správný směr. Marťa je fajn, vždy vše vysvětlí, proč by se co mělo dělat a tak. Je trpělivá, na dotazy odpovídá téměř ihned.🙂 Váha pomaličku klesá, cm jdou taky dolů, tak jsem na dobré cestě, čas ukáže. Naučila jsem se, že hubnout vůbec neznamená nejíst. Určitě bych fitness program doporučila.
Martina Průšová
Před zahájením fitness programu moje strava nebyla nic moc. Stravovala jsem se chvíli dobře, chvíli jako 🐷. Díky koučinku jsem se ale naučila jíst lépe, nepoužívat polotovary a jíst skutečné, zdravé jídlo. Moje koučka Marťa byla vždy připravena mi pomoct, poradit, namotivovat! S výsledky jsem spokojena, mohlo by to být i lepší, ale chce to čas. Každopádně jsem nyní díky Marti na dobré cestě. A když se chce, všechno jde! Fitness program bych určitě doporučila každému, kdo o něm uvažuje!
Marti
Před zahájením fitness programu jsem byla v kolotoči odpírání si, nízkého kalorického příjmu a posléze i úpadku morálky, když jsem dlouhodobě neviděla žádné výsledky. Od Marci jsem dostala jasný jídelníček, který mi ale nechává poměrně volnou ruku, při dodržení množství živin, takže si můžu připravit jídla, která mi chutnají, jen si hlídám množství. Rozhodně jsem omezila tuky, které jsou mojí slabostí. Marci se mi vždy snažila vyjít vstříc a hledala pro mě schůdné varianty. Je velice pozitivní a příjemná. Během programu se mi výrazně zmenšilo bříško, což jsem chtěla, když jsem do programu vstoupila. Nyní zvládám hlídat si jídelníček, ale necítit se přitom o nic ochuzená. Fitness program bych doporučila i třeba své kamarádce.
Marci
Před zahájením Fitness programu jsem se stravovala velmi málo, snažila jsem se sice jíst zdravě, ale vše v malém množství. Problém byl v tom, že už na mě nic nefungovalo a spis jsem měla pocit, že cokoliv sním, tak si tělo pro případ nouze nechá. No on to asi už nebyl pocit. Bylo to tak. Teď jsem velmi spokojená. Dlouho jsem se tak nenajedla a moje tělo skáče radostí. A já vidím, že to jde i s kvantem jídla a poradními tréninky. Koučka Martina je skvělá, vše vysvětlí a když potřebuji něco objasnit, velmi rychle zareaguje. Každý týden mě pochválí a já jsem spokojená a s radostí se vrhám blíž k cíli. Na kg se toho moc nezměnilo, ale na cm je to znát. I když mám před sebou ještě hodně práce, na kterou se nesmírně těším. Baví mě to. Naučila jsem se, že se nemusím bát množství jídla. Začala jsem se na něj koukat jinak a učím se vybírat si kvalitní potraviny. Ráda bych, aby se to naučili všichni u nás doma a neodbývali se jen tak něčím. Jsme na dobré cestě. Určitě bych doporučila i své kamarádce a určitě doporučím, hned jak bude možnost.
Martina Vlášková
Před zahájením koučinku jsem jedla jednoznačně málo a hodně nevyváženě. Doháněla jsem to sladkým, které miluju, ale čeho je moc, toho je příliš. Téměř nic jsem nepila, kolem 0,5 l čehokoli a hodně kávy. Nějak jsem se po porodu nemohla dostat do správného rytmu a hodně jsem se odbývala. Pak dva dny zase jenom zelenina a maso, jakože zdravě, a třetí den už jsem to doháněla, čím se dalo a co bylo po ruce. Díky koučinku jsem zjistila, že jím málo, že můžu jíst všechno, jen to dobře poskládat, že voda je základ a že když sním svíčkovou, tak se svět nezboří a není třeba se trestat. Marci byla skvělá, přes všechny mé peripetie a zdravotní obtíže jsme to zvládly, vždycky mě nakopla, nekritizovala, měla pochopení a hned zjistila, že potřebuji změny zařazovat postupně a byla neskutečně trpělivá. Upřímně jsem měla na začátku velké oči, chtěla jsem dát dolů 10 kg a spoustu cm za krátkou dobu. Nicméně s Marci, která mě pořád hnala kupředu, jsem zjistila, že i když se mi zdály pokroky malé a pomalé, tak je to správná cesta - daly jsme dolů dohromady asi 26 cm, z toho 10 cm přes boky a 6 cm přes stehna. Jsem spokojená, ale pokračuji dál. Jako přínos hodnotím to, že se orientuji ve správném složení jídla, netrestám sama sebe a hrdost, že jsem to zvládla a že to jde. Úplně naprosto určitě bych koučink se Strong beauty doporučila.
Marci
Před zahájením koučinku jsem se stravovala nepravidelně a jedla jen, pokud jsem měla hlad. Celé dny jsem byla unavená, smutná a necítila jsem se dobře ve svém těla a cítila jsem, že potřebuji změnu. Naučila jsem se pravidelně stravovat a nečekat na jídlo až v případě, že mám hlad. Našla jsem spoustu nových, kvalitních a chuťově dobrých surovin. Díky tomu se zlepšila i má psychika a sebevědomí. Koučka Ivet byla skvělá, i když byl nějaký týden horší, tak mi vždy stála oporou a snažila se mi vysvětlit, co příště udělat jinak, abych se vyvarovala stejných chyb. Skvělý člověk s velkou empatií. V rámci svého koučinku jsem shodila šest kilo a šedesát dva centimetrů, ale čísla pro mě nejsou důležitá. Pro mě je důležité to, jak se cítím a vypadám. Zpevnila se mi postava a psychika a to je pro mě to nejvíc. Jsem s výsledky moc spokojená. Naučila jsem se pravidelně a kvalitně stravovat. Tato spolupráce mi také ukázala, že dieta není trápení se hlady, ale naopak konzumace velkého množství kvalitního jídla. Také mi to ukázalo to, že když si dám jednou za čas pizzu nebo kebab, tak mi to nezkazí mé výsledky a můžu si jednou za čas dopřát prakticky cokoliv. Koučink Strong beauty bych určitě doporučila i své kamarádce.
Ivet
Než jsem vstoupila do programu, stravovala jsem se sice zdravě a z kvalitních surovin, ale o dost méně, než kolik jím teď.
Mému tělu to rozhodně nemohlo stačit a věděla jsem to. Jen jsem to sama nedokázala překonat.
Rozhodně mi spolupráce pomohla naučit se víc jíst a dávat tělu potřebnou energii.😊 A hlavně to všechno překonat v mé hlavě.
Domča je nejlepší! Je skvělá. Vždycky ví, co přesně napsat! 🌸 Bez ní bych to nezvládla a jsem šťastná, že jsem do toho šla. Pravidelně chodím cvičit, cítím se více energická, menstruace je pravidelná. Tělo mám rozhodně pevnější, zmizela mi skoro úplně celulitida. I sebevědomí mi trochu stouplo😊.
Prostě skvělá investice!😊 Naučila jsem se dávat tělu dost jídla, pravidelně cvičit. Do budoucna určitě budu mít představu o tom, jak si sestavit tréninky sama.😊 Za mě spokojenost a určitě doporučuji!🌸
Domi
Předtím, než jsem šla do osobního koučinku, byla moje strava nedostačující, nepravidelná, úplný opak toho, jak bych se měla stravovat… Díky osobnímu koučinku jím teď vyváženě, pravidelně a hlavně dostatečně. :) Koučka Ivet byla velice chápavá a měla pochopení ohledně mé vybíravosti v jídle a boje s některými potravinami, intolerancí na laktózu a za každých okolností byla pozitivní, i když progres stál na místě. :) Za dobu mého koučinku šla moje váha o 8,6 kg a 35 cm dolů jen změnou stravy, jelikož trénink nebyl možný ze zdravotních důvodů. V rámci naši spolupráce s Ivet jsem se naučila myslet na sebe a že jídlo je motor a člověk ho nesmí zanedbávat. :) Osobní koučink bych určitě doporučila, bylo to mé nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat. A tím ještě jednou děkuji moji koučce Ivet za perfektní práci a přístup a podporu po celou dobu naši spolupráce. :)
Ivet
Před vstupem do programu jsem se stravovala zdravě, ale hodně striktně. S tím také přicházely problémy, a to konkrétně ZP.
Program mě naučil si jídlo neodpírat. Bála jsem se oříšků, protože na nich jsem často ujela a tím, že jsem jich měla v programu nastaveno hodně, jsem následně ani ty potřeby neměla.
Marťa je neskutečně ochotná, reporty mě vždy hnaly dál, i když jsem já se svým výsledkem nebyla na 100% spokojená, ona mi vše hezky vysvětlila - co a jak se děje, a já tak mohla pokračovat v dalším týdnu s motivací a pozitivní náladou, že jdeme tím správným směrem.
I v těhotenství jsem dosáhla pevnějšího těla, a to jsem moc ráda, že i s takovým množstvím jídla, přibírám v rámci možností (zatím stále méně) a tělo má sílu na fungování a tvarování postavy. Jsem moc spokojená a věřím, že to nebylo naposledy, kdy jsme spolu spolupracovaly.
Přešla jsem z "high volume" jídel na jídla vyvážená. Nedávám si tam jen "prázdné" kalorie, abych se najedla, ale více dbám na kvalitu jídla s obsahem všech makroživin. Tabulkový systém budu určitě používat i nadále a řídit se radami, které jsem během programu dostávala. Konečně jsem začala více jíst a naučila se naslouchat potřebám mého těla.
URČITĚ DOPORUČUJI DÁL.
Před programem jsem se většinu dní snažila stravovat dietně, jídla bylo ale málo a já tak často skončila u nekontrolovatelného přejídání o víkendech nebo večerního ujídání ořechového másla, což samozřejmě pokazilo celý můj den snažení, protože to nekončilo u 1-2 lžiček :).
Se sportem a motivací ohledně něj naopak vůbec problém nemám. Několikrát v týdnu jsem navštěvovala kruhové tréninky nebo lekce jumpingu, popř. kolo, běh a opravdu mě to bavilo a vždy jsem se těšila. Teď v karanténě jsem to zkusila malinko změnit a doma trénovat se zaměřením na jednotlivé partie, nebo rozdělení tréninků na spodek a vršek, jak mi Marti doporučila.
Tento program mě rozhodně zbavil potřeby se přejídat a to z důvodu, že jídla bylo opravdu dostatečně. Vůbec mě nepřepadaly chutě na nějaké nezdravé a složené potraviny. Těšila jsem se na recepty, které si budu dělat, věděla jsem, že nemusím s ničím moc šetřit, že bude do tabulek vždy kam sáhnout. Asi bych nemohla být ani spokojenější:).
Emaily od Marti byly vždy moc povzbuzující, osobní a milé. Vůbec jsem nečekala tolik podpory, hlavně při konci programu, kdy mi velmi podrobně vysvětlila, jak mohu pokračovat dál. Měla pochopení i pro drobná selhání a vždy mi vše krásně vysvětlila:).
Dala jsem dolů za měsíc něco kolem 15ti cm na tělesných mírách. Váha se držela plus mínus podobně. Celkově se cítím jakoby pevnější a vytvarovanější než na začátku.
Naučila jsem se, že musím být více trpělivá a věřím, že s tímto přístupem bez hladovění svých vysněných výsledků za nějakou dobu dosáhnu. Protože tento způsob je pro mě dlouhodobě udržitelný a tím pádem nemám tendence sklouzávat k přejídání, nemám už vůbec tu potřebu, ani se netrápím hlady. Program mohu maximálně doporučit :).
Martinka
Predtým, než som oslovila tím Strong beauty, som necvicila a v strave mi chýbala zelenina a pravidelnosť. Marti mi krásne nastavila jedálniček podľa mojich predstáv, vždy keď som niečo nevedela alebo som sa "sťažovala", že mám veľa zeleniny, hneď zareagovala. S jedalnickom som veľmi spokojná. Žiaľ kvôli chorobe som necvicila. Marti bola úžasne podporujúca a jej maily boli vždy veľmi milo napísané a bolo vidno, že si na nich dáva záležať. Za ten mesiac bolo na progresovych fotkách vidno veľký pokrok a cm hlavne v páse išli krásne dole. Naučila som sa hlavne ako sa stravovať a chcem oceniť Marti posledný mail aj s radami do budúcnosti, keďže už v koucingu dálej nepokračujeme. Určite by som koučing ďalej odporučila a už som tak aj urobila. :)
Marti
Na začátku stravování, jak jsem se po přihlášení do Fitness programu od své koučky Marti dozvěděla, jsem se stravovala velice málo. Jedla jsem sice převážně zdravá jídla, hodně zeleniny ale ve velice malém množství.
Měla jsem velké chutě na sladké, přes den jsem se držela velice zkrátka a pak přišla ta chuť na sladké. Následovaly výčitky. Byla jsem zoufalá z toho, že nevím, kolik množství jídla mám jíst. Nerozuměla jsem tomu, proč se mi nemění má postava, když tolik cvičím. Jedla jsem sice převážně zdravá jídla, hodně zeleniny ale ve velice malém množství.
Fitness program mě naučil správně se stravovat a jaké potraviny vybírat. Také to, že se nemusím bát množství jídla. Měla jsem pořád plné bříško :).
Koučka Marti mi nastavila množství jídla vzhledem k mé potřebě. Žádné večerní chutě na sladké, kterým jsem nerozuměla, se nedostavovaly. Program mi změnil i mnoho věcí v mé hlavě :). Hlavně pohled na jídlo a pohled na sebe. I stravovací plán byl pro mě dokonale nastavený. Žádné přesně nastavené jídelníčky, ze kterých by se člověk opravdu zbláznil :), ale opravdu flexibilní stravování.
Mohla jsem si sestavit jídelníček na den tak, jak jsem zrovna měla chuť nebo náladu :) Myslím, že lepší koučku jsem si ani nemohla přát. Vždy mi vše dopodrobna vysvětlila, vždy mě povzbudila. Měla pochopení i v tom, když mi nějaká potravina nesedla. Každý týden jsem se strašně těšila na report, až zase uvidím její zprávu :). Naučila mě toho strašně moc co se týče stravování i cvičení. A hlavně byla mou psychickou podporou!
Se svými výsledky ve fitness programu opravdu spokojená jsem. Naučila jsem se správně stravovat, a to pro mě bylo nejdůležitější. Samozřejmě jsem chtěla dát i nějaká ta kila dolů, vytvarovat postavu, což se i stalo. Ty cm šly dolů pak úplně samy, když jsem měla tak velkou podporu od své koučky.
Nyní už nejsem z jídla tak náladová a nervózní. Bohužel jsem musela předčasně program ukončit, ale koučka Martinka mi dala přesné instrukce, jak program dotáhnout do konce i bez jejího dohledu. Díky fitness koučinku jsem se naučila správně stravovat. Vím, jaké porce jídla si dopřávat, jaké potraviny jíst.
Budu dále pokračovat v tomto nastaveném režimu, protože mi to na 100% vyhovuje. Fitness program se Strong beauty bych doporučila úplně všem, i mým nejbližším :). Holky vás naučí opravdu vše, co se týče stravování a tréninku. Jsou vám oporou, vždy poradí, vyslechnou, naučí i nějaké fígle. Jsou tady prostě pro vás.
Marti
Než jsem vstoupila do programu, stravovala jsem se málo. V podstatě jsem úplně vyřadila sacharidy. Cvičila jsem 3 krát týdně. A ani přes to jsem nedokázala zhubnout. Týdny jsem držela stravu, ale poté to už tělo nevydrželo a následovalo přejídání, a tak stále dokola.
Pomohl mi velice zásadně. Zjistila jsem,že i sacharidy ve vhodném množství jsou pro tělo dokonce hodně důležité, zjistila jsem jak správně jist, abych shodila, ale i abych si váhu udržela.
Moje koučka mě neuvěřitelně po celou dobu programu podporovala, dokonce mužů říct, že mi i zvedla sebevědomí, přestala jsem se tolik podceňovat. Je to jeden úžasný, pozitivní, motivující člověk.
I když jsem nedosáhla stanoveného cíle, tudíž ubrat cca 7 kg, tak jsem zjistila jak se stravovat tak, abych byla spokojena a zdravá. Abych si váhu uměla udržet a také vím, jak ta kila shodit. Všech těchto poznatků si hodně vážím. Nejsem spokojena pouze s tím, že jsem díky sobě program nedotáhla až do konce.
Naučila jsem se v podstatě vše, co jsem potřebovala. Jak zdravě kila shodit a jak si váhu udržet. A že jsem vůbec pochopila, jak se zdravě stravovat (kolik čeho, apod.).
Fitness program bych všem doporučila na 1000000000% ♥️. Děkuji za vše.
Domi
Toto není má první zkušenost s koučkou Marťou, takže jsem se stravovala podle vytvořeného návyku z předchozí spolupráce. Osobní koučink mi vyhovuje jako forma kontroly a nástroj k dosažení cílů. Sama k sobě nejsem vždy objektivní a některé věci bych řešila jinak a nedala tělu prostor. Několikrát se již ukázalo, že vytrvat a nespěchat na sebe se vyplácí. Marťa je naprosto skvělá, vše vysvětlí a poradí, pokud je potřeba. Zlepšuji se ve fitku, zpevňuji se. Mým cílem ale dlouhodobější spolupráce a dlouhodobě udržitelné výsledky. Disciplína. Ráda doporučím koučink i své kamarádce, ráda doporučuji službu, která mi vyhovuje. :-)
https://www.strongbeauty.cz/dotaznik-behem-spoluprace/
Pred fitness programom som sa stravovala nesprávne. Väčšinou som jedla veľmi málo, veľmi zdravo, ale potom mi preplo a pár dní naopak veľmi veľa veľmi nezdravo. Cvičila som aj predtým, ale nesystematicky a neefektívne.
Katy ma naučila sa poriadne najesť a minimalizovať tieto výkyvy.
Najviac som vďačná za podporu od mojej koučky v ťažších chvíľach, kedy by som to bez nej pravdepodobne už dávno vzdala.
Zatiaľ som schudla 3kg, ale na centimetre to je už vyše 30. S výsledkami som spokojná, ale týmto to nekončí😊.
Naučila som sa, že svet sa nezrúti, keď sem tam zjem niečo nezdravé.
Určite odporučám aj ďalej!
Katy
Před začátkem programu jsem měla velké problémy s jídlem i s cvičením. Neustále jsem se snažila držet diety, striktně se omezovat, ale poté docházelo k záchvatovitému přejídání, které jsem se snažila kompenzovat kardiem. Byla jsem v začarovaném kruhu a věděla jsem, že s tím potřebuji pomoc.
V programu jsem se naučila, že není nutné si držet příjem na nízkých hodnotách, abych si udržela váhu a byla zdravá. U cvičení zase vím, že není potřeba běhat 5x týdně. Ve stravě a cvičení je zásadní mít nastavený správný balanc.
V každém týdenním reportu jsem dostala další dávku motivace a podpory pro nadcházející týdny.
V rámci programu jsem dosáhla stabilizace příjmu, díky kterému se nyní již nemám potřebu přejídat. Váha i centimetry šly lehce dolů. Velká změna se odehrála po psychické stránce, kdy začínám mít ráda své tělo takové, jaké je.
V programu jsem se naučila, že se nemusím bát jíst dostatečně. Tělo nesmí dlouhodobě strádat. V rámci cvičení je dobré mít nastavené vhodné množství kardia, ale také silového tréninku, který krásně tvaruje tělo.
Jednoznačně doporučuji všem. V rukou odborníka si zachováte zdraví a dosáhnete výsledků efektivně.
Dominika Hostinská
Před tím, než jsem začala s osobním koučingem ve Strong beauty, jsem se stravovala pokrmy do mikrovlnky, vedla jsem celkem uspěchaný život, kde jsem neměla (nebo nechtěla mít?) čas na vaření a vlastně ani moc celkově na sebe. Což se projevovalo na váze a zadržování vody v těle. Byla jsem prostě oteklá. Díky koučingu Marci se vaření vlastních jídel a cvičení stalo nedílnou součástí mého života, tzn. vždycky si na sebe najdu čas a už se neodbývám. Skvělá jsou i pdf.ka s recepty a inspirací, co vařit. Hlavně se mi to díky Marci všechno srovnalo psychicky. Marci mě podporovala a inspirovala neskutečně moc. Vždycky mi dokázala objasnit všechny věci a vysvětlit všechno pěkně polopatě. Staly se z nás kamarádky a za to jsem hrozně moc vděčná. Že jsem potkala zrovna ji. Srovnala jsem si v hlavě postoje k jídlu a pohybu. Můj vztah k jídlu byl předtím trošku rozporuplný, ale naučila jsem se pravidelnosti a pohyb se stal součástí mého dne. To samé můžu říct o vztahu ke svému tělu. S výsledkem jsem moc spokojená. To, co jsem se vydala hledat, jsem našla. Naučila jsem se mít sama sebe ráda a nebýt na sebe tak přísná. Naučila jsem se pravidelně jíst a cvičit bez toho, aniž bych se k tomu musela nějak šíleně nutit. :) Díky Marci jsem se taky naučila, že když se mi někdy nechce, nebo něco vynechám, že je to stejně vlastně všechno v pořádku. 100%ně bych koučink doporučila! Moc díky, děláte opravdu skvělou práci. Nejlepší je, že jsem tohle všechno mohla se SB řešit online. Všechno nej do budoucna a přeju hodně spokojených klientek!
Marci Bašková
Před vstupem do programu jsem se stravovala nedostatečně, hlavně jsem hodně ujížděla na sladkém. Hodně jsem cvičila, a to zejména kardio.
Mým největším problémem bylo hladovění a následné přejídání a z toho plynoucí přibírání na váze.
Díky programu se stravuji naprosto jinak. Jím zdravě a mnohem více. Martina je skvělá, je vidět, že je to profesionálka na svém místě. Zatím rozjíždíme můj zpomalený metabolismus.
Ráda bych dala dolů nějaké to % tuku, ale vše má svůj čas.
Program u mě způsobil naprostý obrat ve stravování, naučila jsem se sestavovat si jídelníček na základě makroživin, necpat se sladkostmi.
Opravdu moc ráda doporučuji i dál.
Marti
Před začátkem fitness programu jsem se stravovala nedostatečně, aniž bych o tom věděla, byla jsem unavená a neměla jsem chuť do tréninků. Díky programu vím, jak má zdravé stravování vypadat, postava se mi zpevnila a já jsem zesílila. Moje koučka Marti byla skvělá, vždy, když jsem potřebovala, tak mi pomohla. S výsledky jsem spokojená, postava je výrazně pevnější a mám i víc energie Naučila jsem se lépe stravovat a mám teď i vyšší sebevědomí a celkovou radost z režimu, který mi Marti pomohla nastavit a také z toho, že jej zvládám dodržovat, i když jsem si ze začátku myslela, že to nevydržím. Ale zvládla jsem to a to i díky tomu, že tu Marti byla pro mě a podpořila mě. Určitě bych fitness program doporučila i své kamarádce.
Marti
Před Fitness jsem se stravovala poměrně zdravě, ale s jiným příjmem kalorií. Měla jsem nadváhu 2-3 kg které mi nešly shodit i přes kardio a taneční tréninky.
Fitness mi pomáhá snižovat váhu, jsem štíhlejší a nyní mám 28 cm a 2,3 kg váhy dole.
Od Martiny mám maximální podporu, je naprosto úžasná, a budu s ní trénovat i nadále. Vyhovujeme mi, že chápe, jaké mám potřeby vzhledem k mému věku a vše se mi snaží upravit na míru.
Ono upravit postavu v 25 nebo v 54 letech je velký rozdíl a je vidět, že se mi to s její pomocí konečně daří.
Díky Fitness. koučinku jsem se naučila hlídat příjem kalorií, vážit si jídlo a dodržovat příjmy sacharidů, bílkovin, zeleniny a pitného režimu. Rovněž jsem se naučila správné technice cvičení.
Určitě doporučuji a už jsem i doporučila celému našemu tanečnímu klubu.
Martina Průšová
Před osobním koučinkem jsem se stravovala zdravě, co se potravin týče, ale množství porcí nebylo vůbec vhodné. Cvičila jsem stejně silově, ale hodně cardia a hiit. Problémy jsem si uvědomila ve chvíli, kdy jsem přišla o menstruaci. Osobní koučink mi pomáhá k návratu menstruace a k tomu, abych se naučila jíst dostatečné množství porcí. Domi je naprosto skvělá, od začátku vše vysvětlila, nastavila a velké podpory a pochvaly se mi dostává každý týden. A je to opravdu skvělé pro psychiku a motivaci pokračovat. Největším výsledkem pro mě je, že se stravuji mnohem víc, že úplně zmizel strach z větších porcí a většího příjmu. A příjemný bonus k tomu je, že míry jdou i tak dolů a váha se krásně drží. Díky osobnímu koučinku a spolupráci s Domi jsem se NAUČILA jíst více, nebát se a mít z jídla opravdu radost. 😊 Domi bych doporučila všem! Sama vím, jak moc těžké je kvůli strachu udělat ten krok a požádat někoho o pomoc. A NIKDY nebudu litovat, že jsem to udělala a Domču o pomoc požádala. Už teď jsem si jistá, že jdu správnou cestou a k tomu mi pomohla právě Domča. Kdybych se někdy setkala s někým, kdo bude mít stejný problém, jako já, první člověk, kterého doporučím, bude Domča.
Domi Hostinská
Před zahájením fitness programu jsem se stravovala všelijak, nebo jsem nejedla vůbec. Ale pořád jsem cvičila, denně jsem makala a tloustla. Neměla jsem pitný režim. Trpěla jsem bolestmi zad, nechutenstvím, měla jsem věcně nafouknuté břicho. Moc mně pomohla reverzní dieta. Moje koučka mi poskytla hodně času, abych se fakt postupně dojedla a vyživila tělo. Na přidání jsem se vždycky hrozně těšila. Celý proces mě bavil. Moje koučka Ivet mi dává klid a čas. Všechno vysvětluje tak, že to chápu a mám čas o tom přemýšlet. Jsem si 100% jistá, že jí jde o mě a že jí na mně záleží. Věřím, že mě dovede tam, kam chci a možná i dál. Doteď jsem úspěšně prošla reverzní dietou. Postava se mi zpevnila, celulitida odchází, změnil se mi obličej, mám vypnutější čelo i tváře. Odpadávají mi ty nevzhledné šlemy a řasy povislé kůže. Jsem prostě moc spokojená. Naučila jsem se, jak jíst, přemýšlet o tom, co sním, plánovat, nakupovat, číst etikety na potravinách. Zvykla jsem si i na vážení jídla, už si vůbec u toho nepřipadám pitomě :). Naučila jsem se mít ráda svoje stehna, břicho, zadek. Proste mít se ráda celá... Zjistila jsem, že jsem se dříve nesnášela a byla to velká chyba. Takže určitě bych program doporučila těm, kdo o něm uvažují a už to i dělám. Přístup, s jakým jsem se setkala u vás, jsem ještě u nikoho nezažila. Moc děkuju za všechno.
Ivet
Před začátkem programu jsem jedla méně, než bych měla a nakonec mě vždy dohnaly chutě a jedla jsem sladké, cukrovinky atd... Také jsem pouze běhala, ale nijak dále jsem necvičila. Problémy mě trápily samozřejmě s váhou, postavou a celkově jsem měla špatné stravovací návyky. Ještě nesmím zapomenout na nedostatečný příjem tekutin.
Díky Fitness programu vím, že opravdu nemusím ,,mít strach,, z jídla. Porce, které jsem ze začátku jedla byly pro mě opravdu velké, ale nakonec jsem si na ně zvykla a dokonce hubla. A když jsem náhodou trochu vybočila z nastaveného režimu, tak najednou nebyly žádné výčitky, které jsem dříve měla a prostě jsem jen jela dál :-)
Od Domči se mi dostávalo určitě skvělé podpory, je totiž super, když vám někdo věří. Že když chcete a budete se na to soustředit, tak to prostě půjde a vy toho dosáhnete. A přitom mi neustále připomínala pij, pij a pij :-). Můj pitný režim na tom totiž opravdu nebyl nejlépe.
Díky programu jsem shodila nějaké to kilo, ale nebýt nemoci, která mě postihla, to mohlo být i lepší. Celkově jsem ale spokojená :-). Pozitivně hodnotím určitě navýšení příjmu tekutin a jako bunus se mi zlepšila kvalita pleti, čehož si všimlo i okolí. :-)
Naučila jsem se ,,pořádně jíst,, a pít. Naučila jsem lehce rozložit jídlo na celý den, aniž bych musela něco složitě počítat. Jídlo mám už docela v oku, takže když už někdy nepoužiji váhu, vím, že i tak mám správnou porci :-) A samozřejmě to, že pohyb je rovněž nedílnou součástí při snaze o přeměnu postavy a zlepšení zdraví.
Určitě bych Fitness program doporučila. Pozitivně hodnotím už jen přátelský přístup Domči, ale zároveň jasně nastavené priority, na které bych se měla daný týden zaměřit. Naučíte se správně jíst a přitom nemusíte nic složitě počítat a opravdu to funguje.
Dominika
Pred tým, ako som sa rozhodla vyskúšať Fitness program som sa stravovala vysoko bielkovinovo a obmedzovala som na minimum sacharidy. Stravu som si dlhodobo strážila a snažila som sa jesť zdravo, čo sa mi aj darilo. Myslela som si, že jem dostatok a správne, no často krát som sa pristihla vo chvíľach nutkavého hladu najmä večer a s chuťami na sladké po obede. Vedela som, že toto nie je správne a aj preto som sa rozhodla, že niečo musím zmeniť.
Ďalšou vecou, pri ktorej som si uvedomovala, že niečo nerobím správne bolo cvičenie. Som aktívny človek, cvičím každý deň, nie som žiadny začiatočník, no aj napriek tomu, som nemala postavu takú, akú som si predstavovala.
Vďaka Fitness programu sa všetko začalo meniť. Konečne som sa cítila dostatočne sýta bez pocitu hladu, chutí na sladké, slané a iné "nezdravovsti". Bolo to neuveriteľné, a to som si o sebe myslela, že jem veľa. Okrem úpravy stravy som zaznamenala konečne výsledky aj na svojom tele.
Mojím cieľom boli väčšie ruky/ramená a guľatejší zadok. Už po prvých dvoch týždňoch na mne boli viditeľné výsledky, ktoré som neregistrovala len ja, ale celé moje okolie. Po všetkých tých rokoch cvičenia som nikdy nemala výsledky ako mám teraz. Mojou koučkou bola Marťa Průšová a musím povedať, že bola úplne skvelá. Od začiatku ma podporovala, motivovala, informácie boli jasné, presné. Povedala mi vždy oveľa viac ako som očakávala, keď porovnám skúsenosti s inými trénermi. Komunikácia s ňou bola vždy veľmi príjemná a vždy som sa na naše spoločné reporty tešila.
Dozvedela som sa informácie, ktoré som potrebovala vedieť a ktoré mi vo svete fitness nikdy nikto takto jasne a presne nepovedal. Za relatívne krátku dobu som dosiahla také výsledky, aké som nemala za celých cca 7 rokov od kedy sa venujem cvičeniu a zdravému stravovaniu. Mylne som si myslela, ako všetko robím správne, ale až Strong Beauty mi ukázal, ako sa to správne robiť má, za čo som nesmierne vďačná!
Tento fitness program pre mňa "zbúral" všetky mýty fitness sveta a keby som toto všetko nezažila na vlastnej koži, s výsledkami, aké som dosiahla, tak tomu nikdy neuverím :). Fitnes program a všetky programy od Strong beauty by som doporučila každému, kto potrebuje a chce zmenu a nevie si poradiť sám, alebo tie zmeny nevidí ani po určitom čase strávenom cvičením a stravovaním. A aj ho všade kade chodím odporúčam a o Strong beauty hovorím ako o hotovom zázraku :) Som veľmi rada za to, že som Vás mohla spoznať :) Dalo mi to veľmi veľa.
Martina Průšová
Nejdříve jsem se stravovala klasickou českou kuchyní, půl roku před zahájením fitness programu jsem se začala zajímat o zdravou stravu. Mým cílem bylo shodit, váha mi ale nešla dolů, od léta se mi pak začalo dařit shazovat, ale potřebovala jsem se naučit správně jíst. Díky programu se mi to podařilo. Také jsem poznala lepší, vhodnější kombinace jídel. Velice jsem byla spokojena především s koučkou, dokázala mi vše vysvětlit s klidem a velice velkou ochotou, pomohla mi dostat dolů další kila, naučila jsem se s jejím vedením novým kombinacím jídelníčku a poznala další potraviny. Celkově jsem nadmíru spokojena. Kromě toho, že jsem se naučila zvládat jídelníček a zařadila nové potraviny, jsem se naučila poznávat i sama sebe. Fitness program bych doporučila i své kamarádce a to velice ráda.
Marci Bašková
Předtím, než jsem vstoupila do koučinku, jsem se stravovala nedostatečné, nepravidelně a docházelo u mě k častému přejídání. Díky osobnímu koučinku jsem se naučila udělat si na jídlo čas, vědomě jíst a jíst pravidelně a dostatečně. Marťa mě maximálně podporovala. Zpevnila jsem postavu a naučila jsem se více vědomě jíst a celkově více vnímat, co mé tělo potřebuje. Díky osobnímu koučinku jsem se naučila vědomě jíst a přestala jsem se díky tomu, že jsem se naučila více poslouchat své tělo, přejídat. Koučink bych určitě doporučila i dalším ženám a dívkám, které o něm uvažují.
Před koučinkem jsem měla v jídelníčku celkem zdravé potraviny, bohužel však v nevhodných poměrech. K tomu jsem celý den ještě uzobávala a měla v jídelníčku dost sladkostí. Co se týká cvičení, tak po porodu dcery se to omezilo jen na procházky. Cvičení jako takové jsem měla jen něco málo na diastázu. Díky nastaveným makrům si hlídám, kolik čeho mám v jídelníčku mít a díky tomu mohu zařazovat vše, na co mám chuť a i přesto mám jídelníček vyvážený a nemám tam to neustálé uzobávání. Se svou koučkou jsem naprosto spokojená. S Marti máme přátelský, milý vztah, vždy mě povzbudí, případně poradí, pokud řeším nějaké problém. Za první měsíc koučinku jsem shodila 3,4 kg a 26 cm (na 6 měřených partiích). Jsem příjemně překvapená, protože mám vzhledem k mému kojení nastavený vlastně velký kalorický příjem, a i přesto jdou obě hodnoty pomalinku dolů. Naučila jsem se chystat si lepší kombinace jídel a více komplexních sacharidů a méně těch jednoduchých. Koučink bych doporučila.
Martina Vlášek
Nejdříve jsem se stravovala běžně, žádný přehled o stravě. Poté jsem si prošla PPP, přes internet a videa jsem našla program od Katy a přidala se do komunity Strongbeauty - první jsem měla 8 týdnů s Domi. Teď mám Reni a naprosto super, obě holky. Program mi vyhovoval, proto jsem se zase vrátila :). Nyní jsem chtěla upravit jídelníček se zaměřením na zdravé, plnohodnotné stravovaní.
Naučila jsem se nebát se jíst, dopřát si a zbytečně nevymýšlet zbytečnosti. Vidím zlepšení po fyzické a psychické stránce o 100%!
Komunikace s Reni je naprosto bez problému. Odepisuje mi na emaily a dotazy v nejbližším čase. Jsme ve spojení i přes Whatsapp.
S programem jsem velmi spokojená, nyní postupně navyšujeme příjem a zvládám to! :)
Díky programu jsem se naučila krásně si rozplánovat jídlo na celý den a vařit z opravdových surovin. Žádné kupované polotovary atd.
Určitě doporučuji i dále🥰.
Reni
Před fitness programem jsem nejedla vyloženě špatně, ale v nesprávném poměru a samozřejmě, jako skoro každý, jsem jedla menší porce, než jsem měla. Po čtyřech týdnech vidím velký rozdíl a to nejen ten vizuální, ale hlavně pocitový. Nemám chuť na blbosti, nemám hlad a jím vlastně, co chci, jen v doporučeném množství. Marci znám už déle ze skupinových cvičení, takže bylo příjemné zkusit zase něco nového a udělat z toho komplexní záležitost. Když jsem potřebovala něco vysvětlit, všechno mi řekla, takže nebyl žádný problém s najetím na režim. Cílem byl lepší pocit ze sebe sama a redukce břicha, což se povedlo a jsem s výsledkem po tak krátké době spokojená :). Je skvělé, že teď přemýšlím o jídle jinak. Vím, že můžu jíst různá jídla - jak sladká, tak normální, nemusím jíst jen pár věcí, ale vždy si najdu to, na co mám chuť a jenom si pohlídám množství, dokonce si ráda dám i kvalitní čokoládu🤘😁. Určitě bych fitness program doporučila i dalším ženám, je to docela dobrá výchozí pozice pro nastartování správného režimu do budoucna!
Marci
Během tří měsíců s Domčou, jsem se konečně a poprvé v životě naučila správně a kvalitně stravovat. Neměla jsem představu kolik jídla denně potřebuji a jak asi tak vypadá normální porce a tak jsem spíš nejedla a k vaření jsem měla odpor. Ze začátku mi tedy přišlo, že jídla co mi Domča naložila je až moc a nemohu to nikdy sníst, také jslem jen oběd jedla skoro hodinu, než jsem ho spořádala. Ale věřila jsem Domče, že ví, co dělá a postupně už mi porce nepřišly vůbec obrovské a i čas jedení se mi zkracoval. A co bylo na tom všem nejdůležitější, že jsem se cítila skvěle, měla jsem spoustu energie a nepřepadaly mě žádné chutě na "prasárničky".
Určitě bych tedy Domči koučink doporučila, ať už pro její hodnou a lidskou povahu. Tak proto, že rady a informace, která vám dá, použijete i po skončení programu a můžete dále pokračovat s trochou snahy úplně sami a není to jen nějaká "dieta" na chvíli.
Klientka Domi Schutové
Před začátkem programu jsem se už necítila ve svém těle dobře, z psychicky náročného období jsem dost přibrala a také dost rychle, až se mi vytvořily strie. Nesla jsem to velmi špatně, měla jsem velmi malé sebevědomí, byla jsem věčně unavená a během dne usínala, nerada jsem se na sebe dívala do zrcadla. Cvičila jsem dost nárazově a zaměřovala se pouze na jednu partii, nicméně jak jsem byla dost unavená pořád, tak se mi do toho moc nechtělo, ani mě videa nebo aplikace, podle kterých jsem cvičila, moc nebavily. Stravování, o tom ani nemluvě... Jedla jsem tak nějak, na co jsem měla chuť, hlavně co bylo pro mě nejednoduší, vůbec jsem nepřemýšlela nad tím, zda ty potraviny něco mému tělu vlastně dávají. Později jsem se obecně začala dost zajímat o témata jako je sebeláska, seberozvoj atd. a chtěla jsem na sobě začít pracovat a né jen sedět a litovat se, protože to by mi k ničemu nebylo. Díky zájmu o této tématice jsem se na jednom profilu na IG dozvěděla právě o Strong beauty, velice mě to zaujalo, protože váš program nedoporučovala, žádná fitnesska/modelka/atd., ale pro mě naprosto "obyčejná" holka, jako jsem byla i já. Zezačátku dlouho jsem se nad tím rozmýšlela, protože jako studentku to pro mě byla docela velká finanční zátěž a jelikož jsem do té doby párkrát zkusila například jídelníčky na míru atd., u kterých jsem dlouho nevydržela, protože byly třeba na týden a nechceš zbytek života jíst pořád ty stejné věci dokola, navíc jsem ani nevěděla, zda to mezi sebou mohu nějak kombinovat, nebo když jsem daný den měla chuť na jiné potraviny, tak jak je napasovat do jídelníčku. Nicméně jsem se koukla i na některá videa od holek na YouTube, kde mě velmi jejich přístup k stravě a cvičení zaujal a přesvědčil, že by byla chyba to nezkusit. Doteď jsem toho ani jednou nelitovala, byla to ta nejlepší věc, co jsem pro sebe a pro svoje tělo mohla udělat, ať už po fyzické stránce, tak hlavně pro mě i po té psychické. Program mi pomohl vyřešit všechny problémy, které jsem si uvědomovala a dokonce spoustu, těch kterých jsem si vůbec neuvědomovala. Řekla bych, že jsem nebyla první a ani poslední holka, která primárně řeší váhu. Chtěla jsem zhubnout a vyrýsovat postavu, tak jak jsem to viděla všude kolem sebe a v mediích, samozřejmě jsem to chtěla hned a bez práce. Ale když jsem se rozhodla udělat ten krok a vystoupit ze své komfortní zóny a pohodlnosti, zjistila jsem, že není potřeba mít tvrdé několikahodinové tréninky, po kterých mi tak vyhladoví, že sním vše, co mi padne pod ruku, a k tomu jako odměnu druhý den takovou bolest svalů, že vstát z postele je v podstatě nadlidský výkon. Asi nejzásadnějším zjištěním pro mě bylo, když mi Marťa řekla, že velmi málo jím, tak jsem z toho byla dost překvapená a první měsíc pro mě byl velmi náročný sníst všechno to jídlo, přišlo mi, že celý den jen jím. Nikdy mě nenapadlo, že bych jedla málo, měla jsem i jídelníčky na míru, ale nikdy mi to nikdo neřekl. Takže já jsem jedla snad 3x tolik, co před tím, a to nemluvím o tom, že jsem jedla to, na co jsem měla zrovna chuť, mohla jsem i čokoládu, lívance, oříšková másla a všechno. Do toho jsem 3x/4x do týdne cvičila (a druhý den jsem se mohla zvednout z postele bez jakékoliv bolesti) podle toho, jak jsem si to rozložila, nikdy mi to nezabralo déle jak hodinu, to vše vedlo k tomu, že jsem přestala být tolik unavená a dokonce jsem měla tolik energie a tak si našla cestu k pohybu, že jsem třeba po cvičení ještě šla na hodinku se psi na procházku. Váha i centimetry šly pěkně dolů a mně ani nepřišlo, že bych se nějak omezovala a trápila cvičením. Nastala i fáze, kdy se moje tělo na váze a centimetrech zastavilo a třeba týden se nepohnulo, což nebylo zvykem, ale já vnímala, jak se moje tělo zpevňuje a vůbec mi to nevadilo, také jsem si v té chvíli uvědomila, že už pro mě nejsou nejdůležitější výsledky, ale to, jak se cítím. Byla jsem šťastná, spokojená, plná energie a hlavně přišlo i velké sebevědomí, ač jsem měla dole jen pár centimetrů, ten vnitřní pocit ze sebe byl k nezaplacení. Moje koučka, Marťa, byla naprosto skvělá. Každý týden mi zkontrolovala progres, zda jde vše tak, jak má, když se něco měnilo nebo třeba nešla ta váha dolů, tak mi vždy vysvětlila, proč tomu tak je, což pro mě bylo naprosto skvělé, protože jsem pak rozuměla a věděla, že třeba když ta váha nejde dolů, že je to tak dobře, nebo proč se některé věci mění a jaký na mě budou mít vliv. Hodně jsem si cenila reportů, které byly formou videa, protože ty mě neskutečně motivovaly. Pamatuji si, když mi poslala úplně první, kde mě chválila, že mám všechno v pořádku a jak se moje tělo mění a já se při tom rozbrečela, protože to ještě nebylo tak znatelné a jak mě moje okolí vidělo každý den, tak si toho nemohlo všimnout, navíc to bylo od člověka, který tomu rozumí a ví, jestli je to dobře nebo ne. Každý týden jsem se na reporty moc těšila a motivovali mě k tomu, abych na sobě makala, byly pro mě velikou motivací, a když jsem třeba některý den/týden nedodržela, ať už že jsem měla oslavu nebo ze zdravotních důvodů, tak mě vždy podpořila, nikdy mě za to nekárala ani nic podobného. Vždy byla velice milá a usměvavá, navíc jsem ji sledovala tak, jako ostatní koučky na IG, kde jsem dále motivovala a nabírala inspiraci, třeba na nějaké potraviny/jídla atd. Celkově to pro mě byl velmi osobní přístup, který jsem v tu chvíli potřebovala, takové rady a podpora, jak kdyby to byla moje kamarádka. Dosáhla jsem výsledků, které jsem ani nečekala, za celou dobu v programu necelého půlroku jsem zhubla 3,8 kg a stáhla se o 47 cm. A to vše v podstatě bez větší práce, námahy a hlavně s chutí a radostí. Hlavně dost pociťuju to, jak jsem se zpevnila. Jsem s tím velmi spokojená, protože tento program pro mě nebyl jednorázovou záležitostí, jak často bývají jídelníčky, kdy je člověk drží, než zhubne na svoji vysněnou váhu a pak začne žít tak jako před tím, ale objevila jsem pro sebe životní styl, kterým bych chtěla dál žít a užívat si jídla, protože způsob stravování, který mi ve Strong beauty ukázali, je udržitelný jako každodenní strava, navíc možnost cvičit podle jejich videí v jejich aplikaci je radost. Díky spolupráci jsem se naučila víc rozumět svému tělu, dokázat si uvědomit, co je pro moje tělo dobré a co mu škodí a hlavně proč. Věřit v sebe a být více důsledná, protože to je základ úspěchu v každém směru. Mít ráda své tělo, i když mám ještě nějaká kila navíc, ale vím, že na sobě makám a že dělám to nejlepší, co pro svoje tělo mohu udělat a také vím, že se mi za to odvděčí. Troufám si říct, že spolupráce pro mě byla i takovou formou "terapie", srovnala jsem si svoje priority, cíle, víc jsem se soustředila na sebe na svoje pocity a potřeby. Jsem za ni neskutečně vděčná. A vřele bych ji doporučila každé slečně/ženě, která přemýšlí nad tím, že by chtěla ve svém životě změnu, cítila, že není šťastná, spokojená, ať už se sebou po fyzické stránce, tak hlavně po té psychické, protože když si člověk uvědomí, jakými zbytečnostmi se zabýval, jak byl zlý ke svému tělu a hledal na něm jen chyby místo toho, aby si uvědomil, že hlavní chyba je v tom, jak se ke svému tělo chová, začne mu být vděčný za to, co pro něj každý den dělá a děkovat mu, změní své chování, i tělo se změní. Řekla bych, že tělo je jako zrcadlo. Proto bych ho vřele doporučila své kamarádce, vlastně komukoliv, s kým bych se setkala a svěřil by se mi, že má problém s tím, jak vypadá a jak se cítí. Opravdu mě tento program velice nadchnul.
Marťa
Pred začatím fitness programu som sa stravovala, och veľmi zlé, jedla som málo zeleniny a asi ešte menej bielkovín. Taktiež som jedla veľa už spracovaných a nekvalitných potravín. Fitness programi mi pomohol uvedomiť si moje zle strávovanie, ktoré mi až do začiatku koucinku prišlo úplne normálne. Marti je úplne skvelá. Aj keď sa mi týždeň úplne nepodarí na 100%, nevidí v tom nič zlé, vždy ma podporí a poriadne má namotivuje do ďalšieho týždňa. Zatiaľ mám dole 3 kg a niečo cez 20 cm z mier. Zatiaľ som sa naučila rozvrhnúť a vopred si naplánovať jednotlivé chody jedál počas dňa tak, aby obsahovali všetky potrebné živiny. Samozrejme by som odporučila fitness program aj kamarátke, bez akéhokoľvek zaváhania. ♥️❤️
Martina
Před zahájením spolupráce s SB jsem se stravovala hezky, pestře, zdravě, se znalostmi ohledně potravin, měla jsem větší množství bílkovin a méně sacharidů. Ale díky koučce jsem zjistila, že celkově bylo jídla málo a tělo nemělo dostatek živin. Díky SB koučingu vím, že je třeba konzumovat daleko větší porce, nebát se navýšení sacharidů a stravu obohatit i o tuky, jako je avokádo a ořechy. Celý život cvičím a jsem aktivní, ale až díky silovému tréninku v daném harmonogramu jsem dosáhla výsledků, které jsou vidět. A to především na oblasti zad, která mě hodně trápila. Marti je skvělá jako koučka i jako člověk, vždy motivující a plná pozitivního přístupu. Ví, o čem mluví, dokáže odpovědět na každou otázku týkající se jídla, zdraví či sportu. Doporučuji ji všema deseti. :) Za spolupráci přes půl roku se mi váha hýbla sice minimálně, ale na cm na celém těle je výsledek znát. Tělo je pevné a vytvarované. Díky koučinku jsem se naučila lépe a více jíst a efektivněji cvičit. Určitě bych ho proto doporučila i dalším ženám a dívkám, které o něm uvažují.
Martina
Před začátkem koučinku jsem měla nízký příjem, který nefungoval. Cvičení byla spíše povinnost než zábava. S koučkou jsme nastavily vyšší příjem, pravidelnost, pestrost a nic nebylo zakázané. Od Gábi jsem dostávala jasné a srozumitelné návody a doporučení. Žádné zakleté hádanky ala " přeber si to sama". Dosáhla jsem toho, že jsem si to srovnala v hlavě. Ano, nevážím o 10 kg méně a bohužel ty šaty ze skříně mi stále nejsou, ale nevadí mi to. Radši budu holka s pestrou a kvalitní stravou, co si zajde občas ven, dá si s manželem pizzu a víno a budu v pohodě. Jsem spokojená s tím, jak teď jím a jak funguji. Umím se sebou pracovat, nehroutit se, mít se ráda a být v pohodě. :-) Své kamarádce bych, pokud by chtěla pomoc s tím něco měnit, koučink doporučila.
Gábi
Než jsem se obrátila na tým Strong beauty, jedla jsem chaoticky, nepravidelně, nezdravě, záchvatovitě jsem se přejídala. Cvičila jsem doma fyziocviky. Díky koučinku jsem se naučila jídlo plánovat, jíst pravidelně, vyváženě, zdravě, dostatečně, bez stresu a výčitek. Spokojenost s koučkou byla velká. :-) Marťa mě vždy pozitivně naladila, podporovala, vedla správným směrem, když jsem si nevěděla rady nebo když jsem byla netrpělivá. S výsledky jsem spokojená neskutečně. Za celých 12 týdnů jsem se ani jednou záchvatovitě nepřejedla, podařilo se mi zhubnout necelých 10 kilogramů a ztratit hodně cm po těle. Zlepšilo se nejen mé fyzické zdraví, ale i psychické. Zlepšil se mi spánek a fyzická kondice. Naučila jsem se zdravě přemýšlet o jídle, plánovat si ho tak, aby jsem svému tělu dodávala vše potřebné a zároveň mi jídla chutnala. Také jsem zjistila, že se dá hubnout dostatečným jedením. Čemuž bych dříve nikdy nevěřila. Dříve jsem hubla hlavně hladovkami. Jednoznačně bych koučink se Strong beauty doporučila, všema deseti. :-)
Marťa
Před začátkem programu jsem měla velice nízký příjem. Sacharidy a tuky na minimu, jedla jsem v podstatě jen saláty. Díky tomu, jsem se dost často přejedla nezdravými věcmi. Cvičila jsem podobně. Co mi program přinesl bylo to, že nyní už vím, že sacharidů ani tuků se bát nemusím, hlavně když chce člověk vybudovat svaly. Samozřejmě nic se nesmí přehánět, ale chroupat jen okurku je také hloupost. Juli byla skvělá! Chválila mě, dodávala optimismus, když progress nešel, tak jak se očekávalo. I v případě plánovaných volných jídel mi poradila, jak se ten den stravovat. Během spolupráce mi ubylo pár centimetrů, ale v hlavě jsem ti to srovnala a to je pro mě nejdůležitější. Naučila jsem se jak správně jíst, abych dosáhla co nejlepších výsledků a zároveň se z toho nezbláznila. Fitness program bych určitě doporučila, kterékoliv ze svých kamarádek!:)
Juli
Těsně před koučinkem jsem absolvovala výzvu s vaší Appkou. Trpím záchvatových přejídáním. Koučink mi pomáhá motivačně a hlavně mi dodává jistotu, že jsem na správné cestě. Povahou jsem dost netrpělivá a pesimista. Teď se cítím jistá a na dobré cestě. Všechny otázky směrem k mé koučce byly podrobně vysvětleny. Naučila jsem se zdravě jíst a pravidelně cvičit už s vaší aplikaci. Koučink bych doporučila všem, kdo o něm uvažují.
Marti
Před začátkem programu jsem se stravovala na nízkém kalorickém příjmu.
Během programu jsem se naučila, kolik a co vše můžu sníst.
Reni byla a je po celou dobu skvělá. Pokud je třeba vždy vše vysvětlí a umí hezky povzbudit!
Už jsme s Reni daly dolů 3 kg a 6 cm celkem na tělesných mírách, ale ještě mě čeká dlouhá cesta za mou vysněnou postavou.
Díky spolupráci jsem se zatím naučila správně a zdravě stravovat!
Rozhodně doporučuji i dál.
Renca
Před začátkem programu se Strong beauty jsem se stravovala hrozně... Jedla jsem přes den málo a často jsem pak večer projížděla lednici. Díky Fitness programu jsem se ale naučila jsem se nebát jíst dostatečně tak, abych neměla hlad a hlavně pak chuť večer mlsat. Marci je úžasná a celou dobu mě podporovala a radila mi. Ve výsledku jsem zhubla pár kilo, do budoucna zvládnu snad i víc. Protože teď už vím, jak si správně rozvrhnout jídlo a nedržet hladovku. 😀 Určitě bych Fitness program doporučila všem, kdo o něm uvažují.
Marci Bašková
Předtím, než jsem se přihlásila do Fitness programu Strong Beauty, jsem se stravovala dle svého úsudku - měla jsem pocit, že jím dostatečně. Když se ale na můj jídelníček podívala Juli, zjistila jsem, že jím málo. Juli mi na začátek naordinovala reverzní dietu, při které jsem srovnala funkce metabolismu, a přes osobní pocit, že se přecpávám, jsem začala téměř okamžitě hubnout.
Díky vašemu Fitness programu dnes vím, že tělo potřebuje vyvážené poměry bílkovin, tuků, sacharidů a vlákniny - dokážu se v tom orientovat a připravovat si jídlo tak, aby mému tělu prospívalo.
Juli je anděl! :-) Její přátelský přístup byl podložen empatií, zkušenostmi a především odbornou znalostí! Nemám jedinou věc, která by se dala vytknout! Prostě hodnotím = 1*.
Váha šla razantně dolů, stejně jako míry. Postava se i díky cvičení zformovala do krásnějších tvarů. Místo velikosti 44-46 oblékám v současné době 38-40, a to je prostě radost!
Naučila jsem se určité disciplíně ve stravování, našla lásku ke cvičení, ale především mi to přineslo spokojenost samé se sebou, a to jdou pak všechny věci lépe od ruky!
Doporučila bych určitě dál a dělám to! :-) Váš program je výborný! VELICE DĚKUJI ZA VEŠKEROU PODPORU A RADY - MOC JSTE MI POMOHLY!!! :-)
Julie Sudíková
Před zahájením koučinku jsem se stravovala zdravě, jen jsem kvůli osobním problémům vyjela z naučeného rytmu a potřebovala jsem podporu koučky, abych se do něj dostala zpět. S mou koučkou nám to šlo skvěle. Marťa mi vše nastavila a já se po měsíci dodržování cítím mnohem lépe. Spokojenost stoprocentní. Vím, že se na ni mohu vždy ve všem spolehnout. Váha jde dolů, znovu jsem zařadila pravidelné cvičení. Cítím se skvěle, jsem spokojená. Díky osobnímu koučinku jsem se dokázala vrátit zpět do zajetých kolejí, které jsem kvůli sérií osobních problémů v loňském roce neměla sílu dodržovat. Určitě bych proto koučink Strong beauty doporučila.
Martina
Před zahájením fitness programu jsem dost cvičila. Ale jídlo tomu vůbec neodpovídalo. Bylo ho velmi málo. Velmi. Teď už vím, že jídlo není strašák a že když jeden den nebudu cvičit, vůbec nic se nestane. Spokojenost s mou koučkou? Maximální. Marci byla úplně senzační. Vždy mi poradila, nakopla a podpořila. Kolikrát jsem si říkala, s jakou blbostí na ní jdu, ale ona byla fakt neskutečně trpělivá. Dostalo se mi vytoužených svalu, v kombinaci se spoustou jídla, které fakt miluji a užívám si ho. Našla jsem konečně řád v jídle. Fitness program bych doporučila, bez váhání.
Marci
Před začátkem koučinku bylo mé stravování špatné – jedla jsem málo, spíš jsem hladověla. Nyní se učím správně jíst i cvičit. Marti je naprosto úžasná, vždy mě podpoří, namotivuje a snaží se mi vším pomoci a poradit. Vždy se těším na reporty a na další motivaci, pomáhá mi se cítit o hodně lépe. :) S výsledky jsem spokojená, centimetry pomalu ubývají. Díky osobnímu koučinku jsem se naučila si jídlo rozvrhovat během dne a celkově jsem se na něj více zaměřila. Hlídám si, abych měla dostatečný příjem sacharidů, bílkovin, tuků atd.. Fitness program bych 100% doporučila. :)
Marti
Před začátkem spolupráce s koučkou ve Strong beauty mě trápilo záchvatovité přejídání, stres z kalorických tabulek, ač jsem znala základy zdravého stravování, tak jsem se v tom tzv. “plácala” a nevěděla jsem, jak dál, zkrátka jsem potřebovala nakopnout a motivovat. Povedlo se mi zmírnit až skoro vymizet přejídání. Hodně mi pomohly gramáže makroživin, ze začátku příjemné zapisování do vaší tabulky. Dnes už to mám v oku a u přesto pokračuji dál. Moje koučka mě vždy vyslechla, poradila, vysvětlila a hlavně podpořila. A nadále motivovala. Myslím, že za 3 měsíce se mi podařily hezké výsledky. Samozřejmě musím pokračovat dál. Určitě bych koučink doporučila.
Gábi Švejdová
Před osobním koučinkem jsem se stravovala nikterak dobře. Můj jídelníček byl dle slov mé koučky energeticky, i co se týče živin, vyloženě nedostatečný. To způsobovalo výkyvy v chutích, psychice, únavu, špatnou náladu a ukládání tuku v problémových partiích. Cvičila jsem 2x týdně silový trénink, pravidelně s trenérkou v posilovně, přes cca 1 rok. Osobní koučink mi pomohl v tom, že jím pravidelně, dávám tělu potřebné živiny, mám energii, jídlo mi chutná, mám pravidelné zažívání. Baví mě si jídlo sestavovat podle tabulkového systému. Od mé koučky se mi dostávalo velké podpory a pochopení, vždy mi vše dopodrobna vysvětlila. Marti mě i hezky motivovala. Za celou dobu spolupráce mám dole skoro 29,5 cm a 4 kg. Díky osobnímu koučinku jsem se naučila zdravě a kvalitně jíst, užívat pravidelně vitamíny, používat protein. Dále jsem začala více chodit pěšky, sledovat svoji aktivitu a sílu. Ale co je nejvíce, MÁM SE ZASE RÁDA! Osobní koučink bych doporučila i své kamarádce.
MARTI VLÁŠEK
Před osobním koučinkem jsem se nestravovala úplně jinak než nyní. Ve stravě mi ale chyběl dostatek bílkovin a komplexních sacharidů, který mě doháněl do nezahnatelných chutí na sladké. Jedla jsem méně než nyní. Osobní koučink mi pomáhá velmi. Jsem ráda, že se konečně dobře, dost a bez výčitek najím. Netláskám se, z čehož jsem mívala největší výčitky. Mám jídlo pod kontrolou a ne jídlo mě. Moje koučka Marti je skvělá. Má porozumění, jemně mě motivuje, ale do ničeho netlačí. Dosáhla jsem toho, že vím, že nepřibírám a to je pro mě hodně. Bála jsem se, že čím budu starší, tím budu nenápadněji a nenápadněji přibírat. Zároveň jsem dosáhla kontroly na tím, co jím. Moje tělo celkově "oplasklo". Jsem maximálně spokojená. Kdybych chtěla ještě větší výsledky, vím velmi dobře, že potenciál pro změnu mám ještě velký, doteď jsem ještě nezačala cvičit. A díky mé citlivé koučce za to, že mě netlačí. Díky osobnímu koučinku jsem se naučila denně si doma připravovat jídlo. Koučink bych doporučila, nejraději svojí mamince. Až bude vhodná chvíle, zkusím jí ho navrhnout.
Martina Průšová
Před vstupem do programu jsem se snažila omezovat v jídle. Někdy až moc a pak jsem to dojídala nezdravými potravinami.
Program mi v tomto skvěle pomáhá, je to pro mě bič k tomu, abych se nastartovala a zároveň návod, jak se stavovat v budoucnu. A samozřejmě cvičení... vždycky jsem se rozhodla cvičit a vydržela jsem u toho 5 minut. Nyní tomu tak není!
Marťa mi je vždy k dispozici a vždy mi poradí. Aktuálně po 4 týdnech mám dole -2 kg a více než 20 cm. Začínám chápat, že centimetry jsou důležitější než váha...
Naučila jsem se jíst pravidelně a pestře, nebát se jídla a také to, že i zdravé jídlo je výborné a že občasné prohřešky nezkazí celé vaše snahy.
Určitě doporučuji i dál.
Martin Prusova
Dříve jsem se stravovala vcelku zdravě, ale nedostatečně, cvičení jen běh na páse. Problém byl, že jsem nemohla zhubnout, spíš jsem pomalu pořád přibírala. Osobní koučink mi pomáhá hlavně v disciplíně, motivaci, že se v tom člověk neplácá sám. Marti je skvělá, i přes mé počáteční zmatkování se mnou měla trpělivost a žene mne dál. V rámci možností je moje tělo pevnější.😊 Umím teď daleko víc jíst a přemýšlet o tom, co jím. Učím se cvičit cviky, které jsem nikdy předtím necvičila. 😁 Určitě bych koučink doporučila.
Marti
Před začátkem programu jsem se stravovala nevyváženě z pohledu makronutrientů vzhledem k veganskému životnímu stylu.
Cvičila jsem nepravidelně, takže ve výsledku jsem nedosahovala viditelných výsledků.
Nyní už vím, jak si poskládat plnohodnotný jídelníček v kombinaci se cvičením, abych si udržela dosažené výsledky. Zdravý a vyvážený jídelníček se stal běžnou součástí mého životního stylu, stejně tak pravidelný pohyb. Díky tomu zároveň vím, že sem tam vybočení nevyruší veškeré dosavadní snažení. A to je pro mě velmi osvobozující.
Katy je naprosto skvělá - maximálně podporující, motivující a přesto i chápavá. Nejvíce oceňuji její zcela individuální přístup - vždy dbala pouze moje cíle a moje potřeby a radovala se z každého mého pokroku. Katy pro mě i nadále zůstává vzorem - tím, jak přistupuje k fitness a veganskému životnímu stylu. Je autentická a to, co druhé učí sama žije.
Mám krásných 7 kg dole bez jojo efektu. A to i teď ve velmi hektickém životním období, kdy není prostor být tolik důsledná. Spokojená jsem naprosto maximálně. Osvojila jsem si zásady zdravých stravovacích návyků a potřebu pravidelného pohybu k životu. Rozhodně doporučuji dál a už jsem tak i učinila. Tým Strong beauty svým přístupem a filozofií opravdu zásadním způsobem mění životy svých klientek a to je krásná a záslužná práce.
Katy
Před zahájením fitness programu jsem se stravovala dle mého dlouhodobě pestře, zdravě, občas s mlsáním či s vínem v ruce. Sklony spíše k bílkovinné stravě. Avšak i ve spojení se sportem stále na mrtvém bodě, co se týče úbytku na váze. Dle koučky bylo jídlo podhodnocené. Díky spolupráci jsem došla k vyřešení a nalezení toho tzv. zakopaného psa, kvůli kterému jsem uvízla na mrtvém bodě. Se svou koučkou jsem naprosto spokojená, je nejen koučem, ale i skvělým psychologem. Zatím se mi podařilo dosáhnout drobných změn, ale věřím, že přijdou i velké.😉 Naučila jsem se lépe si poskládat jídlo a mít rozmanité různorodé tréninky. Fitness program bych doporučila.
Marti
Před zahájením koučinku jsem se stravovala dost nepravidelně a hlavně málo s ohledem na potřeby mého těla. Nad stravou jsem přemýšlela řekla bych až moc a občas mě přepadávalo i záchvatové přejídání. Navíc jsem porodila tři krásné děti v posledních pěti letech (mezi každým 2 roky). Tudíž moje tělo dostalo zabrat i takto, každé těhotenství bylo +25kg. Cvičení jsem do té doby pravidelně neprovozovala žádné, občas nějaká procházka a tím to končilo. Díky osobnímu koučinku jsem k jídlu získala trošku jiný přístup, nemusím hladovět, víceméně mohu jíst vše. Přestaly chutě na sladké, které si občas dám, ale stačí mi kousek a nemusím to do sebe prát pod tlakem a tím, že moje tělo je dostatečně vyživené a nemá potřebu nic ukládat, tak to ani nedělá. Není problém jet na týden na dovolenou a tam se stravovat trošku mimo plán, když po návratu se zase vrátím ke svému, tělo si s tím krásně poradí. Takže jsem se vlastně naučila mít ráda své tělo, dopřát mu kvalitní stravu, palivo. Nikdy jsem neměla problém sníst cokoliv, jen jsem trošku potřebovala inspiraci. jak si jídlo připravovat a toho se mi také dostalo. Takže ve zkratce, naučila jsem se pracovat s jídlem a ne nad ním stále přemýšlet, zda si to můžu dát či ne, zda můžu přílohy, nebo ne atd. Jsem maximálně spokojená a moje tělo taky. V cvičení tedy ještě trosku moje nastavení mysli pokulhává, jelikož kila šla dolů i bez striktního dodržování pravidelných silových tréninku. Ale určitě je potřeba je zapojit je do běžného života, abych si trošku to tělo zpevnila a zformovala. S Ivet jsem spokojená, co jsem potřebovala, toho si mi vždy dostalo. Můj cíl byl ještě o krapítek vyšší, než kterého jsem zatím dosáhla, ale to vůbec nevadí, budu pokračovat dál i bez vedení a uvidíme, kam se ještě dostanu. Nicméně jsem spokojená i s tím, kam jsme to dotáhli spolu teď. Kdybych více dodržovala tréninky a aktivitu, tak si myslím, že bych se tam dostala. Všechno závisí jen na mě. Odnáším si jiný přístup k jídlu a více informací o jídle, což je pro mě zásadní. Jídlo je základ a není potřeba s ním bojovat, ale využívat ho. Určitě bych koučink doporučila komukoliv, kdo by měl zájem. Mně tento způsob maximálně vyhovoval.
IVET
Před lety jsem trpěla poruchou přijmu potravy. Nejprve jsem se problémy snažila řešit sama a poté, díky sledování videí Katy, jsem si našetřila na Fitness program, kdy jsem, že to bude krok správným směrem.
Díky programu jsem měla možnost naučit se lépe pracovat s potravinami - jak v jejich zpracovávání (vaření), tak rozložení během dne. Naučila jsem se pravidelně jíst, nevynechávat svačiny - jiný pohled a směr. Sama jsem si vždy jela jen svou a myslela jsem si, že vím, co dělám a okolí jsem neposlouchala. Jak jsem najela do programu, vůbec mi najednou nevadilo, přijímat více jídla :) Moc mi to bavilo - jak jídlo, tabulky, cvičení. I když se nám cíl nepovedl - což vím, jelikož jsem během koučinku měla jisté nešvary (dovolená, popletení maker, nakonec i vážné onemocnění) -alespoň jsem vše pochopila a teď vím, jak to vést dál :)
Podpora se mi dostávala, několikrát, když jsem něco popletla, Domča reagovala skvěle. I když chyby jsou chyby - vždy jsme si vše vysvětlily :) Možná ze začátku, když jsem do programu najížděla, neměla jsem zkušenosti vůbec s ničím, měla jsem tendenci se neustále na něco ptát, abych nic nepopletla a nepokazila - jsou to začátky a nezkušený člověk.
Každopádně jsem spokojená hlavně se svým osobním vypořádáním. Měla jsem různé problémy a komplexy v hlavě, přes které prostě nejel vlak. Jak přišel režim, jako kdyby se vše otočilo a já začala fungovat. Měla jsem strach svačit, měla jsem dřív pouze jeden určitý čas na večeři a nikdy jsem se nesměla najíst dřív nebo dokonce déle. Najednou toto vše je pryč a ani nevím jak :)) Cvičení bylo úžasný, mě to moc bavilo, do fitka jsem začala chodit a nebála se a dokonce jsem začala posilovat i jiné partie než břicho. Nikdy bych sama od sebe necvičila ruce, ramena a záda a najednou jsem byla ve fitku a zvedala činku :D - nepoznávala jsem se :)
Spolupráce mě naučila jíst, cvičit, věřit si, mít jiný a hezčí pohled na sebe :) jo a možná i trochu vařit a péct :)
Rozhodně bych program doporučila i ostatním ženám. Až našetřím, můj zdravotní stav se zlepší a dovolí se mi i dál cvičit, určitě se chci vrátit. Díky, Adél
Domí
Před začátkem osobního koučinku jsem jedla převážně tuky, a tím pádem jsem se dostávala do kalorického nadbytku a přibírala jsem. Cvičila jsem denně 30 minut běh a žádný silový trénink. Měla jsem problémy s váhou a nevlídný pohled sama na sebe. Nyní si rozhodně svého těla začínám více vážit, protože dokáže trénovat a zároveň se rychle regenerovat. A vnímám u sebe i pozitivní psychické změny, že mám celkově větší radost a jsem na sebe pyšná, že to všechno celkem zvládám. Navíc se cítím fyzicky daleko silnější, což je super pocit. :) Marti je hrozně hodná a nápomocná. Vždycky, když potřebuju dodat motivaci nebo mám otázky, tak mě podpoří a na všechno mi zodpoví, takže vždy vím, co mám dělat a proč. Navíc z Marti vyzařuje velmi pozitivní energie, takže je vždycky příjemné si od ní číst maily, nebo se dívat na její report videa. :) Můj cíl v rámci fitness programu je shodit přebytečná kila a zpevnit postavu. Jde to sice pomaleji, než jsem si myslela, ale myslím, že ve výsledku je to zdravější, když je to hubnutí pomalejší. Ale užívám si ten proces a myslím, že nějaké výsledky jsou už i vidět. Takže jen doufám, že je budu vidět i nadále. :) Naučila jsem se, že člověk nemusí jíst pouze 1400 kcal za den, aby zhubnul. Že to jde, sice pomaleji, ale zdravěji, i s příjmem 2050 kcal denně, takže nemusím hladovět, abych dosáhla výsledků. Zároveň mě tahle spolupráce donutila mít více pohybu, což je jen velké plus. :) Určitě bych fitness program doporučila, je to úžasná zkušenost, hrozně moc mi ten osobní koučink dál. :)
Marti
Předtím, než jsem do osobního koučinku vstoupila, jsem se stravovala nedostatečně, akorát jsem o tom nevěděla. :-) Díky Ivet jsem se naučila jídlo si správně poskládat a rozdělit během celého dne tak, aby mě pak nehonily chutě na sladké nebo neodolatelná touha se něčím přejíst. Jednou za týden jsme s Ivet zhodnotily stav a výsledky. Dostala jsem od ní obsáhlý e-mail s radami a typy a především s obrovskou osobní podporou. Dosáhla jsem jak úbytku váhy, tak cm, ale to byl ten menší přínos. Větší přínos je to, že jsem našla cestu, jak vyhrát nad záchvatovým přejídáním a ostatními psychickými problémy souvisejícími s jídlem. Také jsem se naučila, co všechno a v jakém poměru by strava měla obsahovat a především co dělat nebo spíš nedělat, když člověk občas zahřeší. :-) Doporučuji od prvního týdne v programu všem, koučink si chci sama po čase opět zopakovat, protože je to prostě super ucelený program s tréninky i stravováním a cítila jsem se po celou dobu koučinku "bezpečně", v určitém režimu, který mě držel od velkého hřešení a také jsem věděla, že mám "na drátě" perfektní profesionální a chápající podporu. Teď plánuji s nově nabitými zkušenostmi zkusit pracovat sama se sebou a pak se za čas vrátit k Ivet. :-)
Ivet
Mé kroky k Dominice směřovaly přes IG, kde jsem si ji vyhledala jako členku Týmu strong beauty. Cíl byl jasný - zkrotit nepřekonatelný hlad po cvičení, nabrat více síly na můj oblíbený poledance a celkově se trošku víc zajímat o jídlo při pravidelném cvičení, aby bylo taky něco vidět :) Netoužím po postavě fitness krásky, ale nějaký ten viditelný svalík bych si taky za tu námahu zasloužila ;)
Překvapilo mě relativně velké množství jídla, které jsem musela začít jíst, ze začátku jsem měla problém, ale velmi rychle jsem si zvykla a začala cítit návaly síly při cvičení. Okamžitě, během prvních pár dní, přestalo nekontrolovatelné přejídání a jako bonus mi zmizelo pár cm z pasu, stehna i boků. A co víc - celulitida mi dala sbohem. Na viditelných svalech ještě musím pořádně zamakat, přece jen mám za sebou teprve prvních pár týdnů, ale už jsem pochopila, že všechno má svůj čas a to hlavně díky Dominice. Její přístup ke klientce je úžasný, její trpělivost s odpovědí na stále stejné otázky je bezmezná v tom dobrém slova smyslu, pochvaly ve správný čas, občasné nakopnutí do zadnice, které je taky potřebné a hlavně, když jsem měla jeden týden opravdu krizi, tak mi podala ruku a pomohla vstát. Ať chceme, nebo ne, hlava a psychika občas zapracuje a celý proces může pěkně pokazit. Tak se držte, nebojte se Dominice důvěřovat, stanovte si cíle a pomalinku k nim směřujte. Já můžu tuto koučku jen doporučit. Díky Domčo :)
Klientka Domi Schutové
Před programem jsem se snažila stravovat dle různých zdravých receptů - např. Břicháč Tom, Výzva 21 dní, jídlo 4x denně. Problém byla ztráta motivace s prvním nezdravým jídlem a myšlenka, že "teď už je to stejně jedno".
Domča ale nastavila tabulkový systém přímo mně na míru. Bylo to nové, bylo to zábavné a hlavně efektivní v tom smyslu, že se takto jídlo strašně snadno plánuje. Pokud zrovna nemáte přesný plán, zapíšete si, co jste měli za celý den a večeři poskládáte ze zbývajících ingrediencí.
Pokud jsem klesala na mysli, Domča to vytušila dřív, než se to stačilo projevit. Byla chápavá, zároveň dostatečně přísná. :)
Celkem jsem se udržela 2 kg dole ale hlavně dost na cm. Nyní jsem musela z časových důvodů a období před státnicemi spolupráci ukončit, ale pokračuji dál! Byla jsem strašně překvapená, když mi Domča poslala porovnávací fotky, vůbec jsem netušila, že je vidět takový pokrok!
Mohu říci, že jsem se díky coachingu naučila lépe skládat potraviny, naučila jsem se, víc pít a nevzdávat se s jedním prvním selháním.
Fitness program tedy rozhodně doporučuji i dalším dívkám, kteří se snaží změnit svoji postavu a celkově pohled na jídlo a zdravý životní styl.
Domi
Před osobním koučinkem jsem se stravovala, jak by někdo řekl, zdravě. Avšak po období, kdy mi byl zakázán pohyb, jsem zajídala pohodu doma pytlíky s oříšky a váha šla nahoru. Ačkoli vím, jak funguje zákonitost kalorické bilance, rozhodla jsem se říci si o pomoc někomu, kdo tomu rozumí, než se sama zbytečně vrhnout do deficitu, který by mému tělu mohl ublížit a asi bych se bála abych to tak neškrtila, což sem samozřejmě dělala, a neskončila v kruhu držím se, přejím se a zase znovu. Osobní koučink mi pomáhá v tom, že člověk ví, že tam na druhé straně je někdo, kdo vás vidí objektivně. Má znalosti, je empatický a srozumitelně a lidsky umí podat pomocnou ruku. Marta mi dodává pocit jistoty, že to půjde. Je zlatá a když se nedaří na 100%, i tak mě pochválí. A upřímně, ta pochvala je takový impulz, že to vše je na správné cestě a když mi v hlavě hlodá červík, řeknu si, že právě proto tu jsem. Abych na to nebyla sama.
Marta je naprosto zlatý člověk. z videohovoru z ní čišela taková radost ze života, kterou si prostě přejete mít vedle sebe. Když se mi nedaří vidí to co se povedlo a ukáže že tam směřujeme . Naprosto perfektně vše vysvětlí a má trpělivost s otázkami a výmysly pro alternací cviků.
Prozatím za sebou máme 4. týden reverzní diety . Takže postupně navyšujeme příjem. Což samozřejmě musím říct že je tak příjemné. Váha i míry se dá říct stagnují a ačkoli bych si už sama právě ubírala jídlo poslouchám a vím proč to dělám. Dáme tělu co potřebuje a ono pak bude spokojené a snad se odmění i návratem k tomu jak jsem vypadala před rokem. Teď mohu říci že si užívám množství potravin a energie kterou mám.
Díky osobnímu koučinku jsem se naučila více jíst, přemýšlet více o tom co jím a dělat si ve volné dny čas na jídlo. Myslet také na dostatečný příjem tekutin. A největší zvrat v mysli nebo jak to říct, že můžete jíst nebo spíše že musíte jíst protože tělo máte jen jedno. Jako bych ztratila prosté nepřemýšlení o jídle. To že jako děti jsme jedli intuitivně a užívali si jídlo. Čím více nad tím člověk vlastně přemýšlí tím se v tom častěji ztratí a pak si vypěstuje v sobe samém úplně zbytečně strach z jídla a bojí se sám sobe i věřit. tady se učím znovu najít ten ztracený cit pro sebe samotnou
To každopádně. Ono není žádná hanba si říci o pomoc. Naopak je to potřeba když si sami nevíte rady. A než ubližovat vlastně sama sobě různými pokusy je ideální požádat někoho kdo vám podá pomocnou ruku a pomůže vám tím vším projit.
Marťa
Před začátkem programu jsem se stravovala nedostatečně, a proto jsem přibírala na váze. Byla jsem hodně unavená a tak jsem se ke cvičení mnohdy ani nedostala.
Nyní mám mnohem více energie a lepší náladu. Konečně jim a nepřibírám. Navíc mi program pomohl zařadit zajímavé potraviny, které jsem ve svém jídelníčku dříve neměla.
Martinka je moc vstřícná. Vždy mi vyhověla a snažila se najít cestu v individuálních potřebách. Navíc neuvěřitelně rychle reaguje na každý dotaz.
Mám za sebou 8 týdnů a mám 2,5 kg a 21 cm dole. Chci ještě pokračovat, ale už za tyto změny jsem moc ráda.
Díky programu se nyní zdravěji stravuji, nebojím se jídla a vím, co si mohu dovolit.
Koučink ve Strong Beauty určitě doporučuji dále a už se tak i stalo :-).
Martina Průšová
Jedla jsem zdravě i vyváženě i před koučinkem, ale určitě jsem jedla méně a bála jsem se jíst sacharidy v tak velkém množství. Fitness program mi pomáhá překonat strach z většího množství jídla. Moje koučka Marťa je skvělá. Jsem naprosto spokojená a moc za vše děkuji. :-) Výsledky se dostavují pomalu, ale jsem za ně moc ráda. Díky Fitness programu jsem se naučila, že nemusím splnit tabulky každý den naprosto přesně, stačí, když vychází příjem v týdenním průměru. Také jsem se naučila, že není třeba obávat se jídla. Rozhodně bych koučink doporučila! :-)
Marti
Před začátkem programu jsem se stravovala zdravě a to již dlouhodobě, také jsem aktivně cvičila. Bohužel jsem díky zdravotním problémům měla z jídla strach a přešlo to až v kontrolovanou posedlost jíst 100% zdravě a málo. V minulosti jsem měla i problém jíst. Nikdy jsem neměla vysoký apetit, ale dokázala jsem i nejíst, nemívala jsem hlad. Každopádně mi vadilo, že i vzhledem k dlouhodobě aktivnímu posilování nevidím výsledky, jaké bych chtěla.
Díky tomuto programu jsem nyní více v klidu a jídlo neřeším. Zapisuji, to ano, tréninky mám taky na pravidelné bázi, ale jsem mnohem více flexibilní a jednoduše to až tak tolik nehrotím a výsledky jsou neuvěřitelné. Jím tak 2x více, vypadám a cítím se fit jak nikdy.
Domi je naprosto úžasná a pozitivní. Myslím, že je velice empatická a dokáže slečnám, včetně mě maximálně porozumět a tak je i individuálně podpořit.
Jak jsem již psala, jím tak 2x více. Né že bych po tom nějak toužila, nemám moc potřebu jíst a netrpím hladem, ale díky většímu příjmu konečně vidím výsledky tréninků. Jsem se svou postavou momentálně nejvíc spokojená, co jsem kdy byla. Čekala jsem, že budu muset dodržovat striktní a náročnou dietu, a nakonec jím více flexibilně a mnohem mnohem více sacharidů než jsem byla zvyklá.
Díky spolupráci vidím vše úplně jinak. Teď nevnímám jídlo jako trest, ale užívám si ho. Nemám strach z toho , že mi jakékoliv jídlo zničí progres a naopak i to méně zdravé vnímám jako palivo. Jsem mnohem více v klidu a nestresuji se. Někdy je pro mě sice těžké tolik toho sníst, ale snažím se a baví mě si hrát s denním příjmem, abych měla vše vyplněné. Samozřejmě jsem měla a mám dny, kdy se cítím hrozně, nebo mě to nebaví zapisovat a řešit. Na druhou stranu radši budu řešit to, že se mi nad tím nechce přemýšlet než to, že jídlo je zlé a ničí mě. Toto teď už neřeším a jsem v pohodě, ikdyž mám třeba pauzu od cvičení protože se necítím dobře, nebo si hold ujedu na nějaké té mlsce. Jednoduše vím, že vše je v pořádku a taky bude :)
Pokud by kdokoliv z mého okolí uvažoval o změně životního stylu, nebo nějakém fitness programu, určitě bych doporučila Strong beauty.
Domi
Než jsem nastoupila do programu, stravovala jsem se jako na horské dráze. Prošla jsem si obdobím, kdy jsem neřešila, co jím, obdobím, kdy jsem se vyhýbala sacharidům, obdobím, kdy jsem dodržovala skoro paleo stravu a pak zase obdobím, kdy jsem chtěla jíst chleba k snídani/obědu i večeři :D. Absolutně moje stravování nedávalo smysl. Nikdy jsem nejedla vyloženě nezdravě, moji velkou výhodou je, že miluji zdravé jídlo, zeleninu atd, ale nikdy jsem to neuměla nastavit správně tak, aby to fungovalo dlouhodobě. Abych se vždy nedostala k tomu bodu, kdy chci sníst vše na co přijdu.
Díky programu jsem se přestala toho jídla tak bát a přestala vymýšlet nová pravidla. Domča mi ukázala, že můžu jíst vlastně všechno, co si budu jen přát, že se nemusím bát jíst sacharidy, že se nemusím bát dát si víno a pořád můžu směřovat k výsledkům, které si přeji. Ukázala mi, že vlastně je to spíše o tom, jak nad sebou přemýšlím a že pokud jím dostatečně, pravidelně a vyváženě, tak se člověk cítí hned jinak.
Přístup koučky bych hodnotila jako nejlepší věc celého programu. Podporu od Domči. Myslím, že u mě to bylo hodně v hlavě. Od začátku jsem věděla, že nebudu chtít počítat dlouhodobě, že potřebuju spíše přeprogramovat, jak nad tím přemýšlím a to se Domče povedlo. Její názor a pohled na věc se mi strašně líbí a plně se s ním ztotožňuji a to se mi zatím u nikoho moc nestalo. I když jsem si v pár reportech postěžovala, ona to vždy otočila a já se pak cítila lépe.
Naučila jsem se přijmout sama sebe, mít se více ráda a uvědomit si, že vše není jen o tom mít nízké číslo na váze. Že nejdůležitější je být sama se sebou v pohodě, užívat si zdravé a dobré jídlo a celkově fungovat v dlouhodobém hledisku. Došlo mi, že držet bláznivé diety a striktní stravování nikam nevede, protože to vždy skončí selháním a kolotočem.
Nebudu lhát, do programu jsem šla s vidinou, že budu mít nějaká pravidla v jídelníčku a budu hubnout. Šlo mi víceméně o fyzickou stránku. Ale vlastně mi to pomohlo hlavně po psychické stránce a ukázalo mi to, že je to celé úplně o něčem jiném. Že vlastně nepotřebuji mít o 5kg méně, abych byla spokojená, ale že mít sílu na tréninky a jíst dobré jídlo může vést k lepším výsledkům, i pokud se ta váha tolik nepohne, tělo je vlastně spokojenější a vypadá lépe.
Rozhodně bych program doporučila i dále! O tom nemusím ani přemýšlet:). Domčo, děkuji moc, jsi skvělá! <3
Před fitness programem jsem se stravovala zdravě. Jen rozložení mých živin bylo špatné a jídla bylo o hodně méně, než mé tělo potřebuje. Měla jsem strach z jídla, že naberu na váze, a proto jsem se bála přidat. Cvičila jsem dost i před programem.
Fitness program mi pomohl s mým vztahem k jídlu. Pochopila jsem, že můžu jíst více a že rapidně nepřiberu. Hlavně mi pomáhá ve vytrvalosti na trénincích, kde jsem se zlepšila a mám daleko víc síly a chutě se zlepšovat.
Renča je skvělá. Je to zlatíčko. Občas mám výlevy svých pocitů, ale Renča je vždycky zvládne ukočírovat. Pochválí mě, ale zároveň řekne i co je potřeba ještě vylepšit. Podpora od ní je neskutečná. Inspiruje mě její tvorba i mimo fitness program a ukazuje, že na dobré výsledky je výhodné si počkat. Nejsou žádné zkratky.
Zatím jsem se naučila jíst víc jídla. Za což jsem vděčná. Během reverzní diety jsem ztratila pár cm, přibrala asi půl kila, takže jsem spokojená, protože jsme příjem navýšily zhruba o 400 kcal.
Naučila jsem se v klidu jíst. Začít si dávat větší přílohy, protože to jsem před tím moc nedělala. Můžu jít na jídlo s kamarády bez výčitek, protože vím, že se nic nestane a hlavně ho mohu s přehledem započítat do svého příjmu.
Program bych doporučila s tím, že bych ji předem ujistila, že je to běh na dlouhou trať, ať nepočítá s výsledky hned, jako jsem to v hloubi duše měla já. :).
Reni
Předtím než jsem do programu vstoupila jsem se stravovala dost striktně a nyní již vím, že i velice málo vzhledem k mému cíli, kterým bylo a zůstává zdravé a silné tělo. Ztráta menstruace a ztráta chuti do cvičení byl můj největší problém. Díky fitness programu se již žádného jídla či potraviny nebojím, opět cvičím na pohodu a s chutí a mé tělo se pomalinku začíná dávat do pořádku i po zdravotní stránce. Juli je skvělá koučka je úžasný člověk, motivátor a podpora ve chvílích, kdy to člověk potřebuje. Výsledky nejsou nijak moc viditelné, avšak sama cítím signály, že tělo se dává do pořádku a mysl je v pohodě. Díky spolupráci jsem se naučila zacházet se svým tělem tak, jak potřebuje a být k sama k sobě upřímná. Zároveň jsem pochopila alespoň částečně, jak tělo funguje a že někdy je práce, úsilí, snahy a obětavost na 110% spíše na škodu. Fitness program bych určitě každému doporučila:)
Juli
Pred zahájením koučingu som jedla málo a nesprávne... Málo výživné jedla potrebné pre moje telo... Gabi ma naviedla na správnu cestu, všetko mi vysvetlila, ako funguje, keď som mala otázky, dopodrobna vysvetlila úplne všetko. Úplne skvelá podpora, Gabi je také slniečko, nabila ma optimizmom každým emailom. Keďže som nemala ideálne podmienky, skrz riešenia ivf neboli možné tréningy, naučila ma, ako sa správne stravovať, správať k svojmu telu, byt pyšná na seba a poradila, ako sa ďalej stravovať aj v tehotenstve, ak to vyjde. Naučila som sa, ako dôležité zloženie stravy zdravý tanier... Ze jedlo, ktoré je zdravé, nemusia byť len šaláty, nebáť sa sacharidov a tukov bielkovinových zdrojov potraviny, nevyhnutný je aj dostatočný spánok pre správne fungovanie tela. Jednoznačne bysom koučink odporučila.
Gabi
Dříve mě trápilo záchvatovité přejídání, návaly hladu, taky jsem chtěla zhubnout, chtěla jsem se naučit jíst vegetariánsky. Díky programu jsem pochopila, že jím málo bílkovin. Začala jsem do jídelníčku zařazovat více luštěnin a tofu. Marti byla skvělá, chápající a snažila se mi vyjít vstříc. Celkově jsem zhubla 6 kg a jsem nyní spokojená se svojí postavou. Naučila jsem se stravovat tak, abych neměla hlad a začala jsem chodit každý den na procházky. Řekla bych, že spíš než hubnutím byl pro mě tento program změnou životního stylu. Naučila jsem se odhadovat, jaké jídlo má kolik kalorií, pochopila jsem, že je důležité se každý den hýbat. Nejen cvičit, ale hlavně chodit, pohnout tělem, nastartovat metabolismus... Fitness program bych doporučila i dál.
Marti
Než jsem vstoupila do programu, tak jsme už několik let bojovala s neustálými dietami. Pořád jsem přemýšlela nad tím, co mám jíst, kolik a do toho jsem hodně sportovala. Moje tělo ale ve skutečnosti dostávalo málo energie a začalo se to podepisovat na mém fyzickém a psychickém stavu. Už jsem nevěděla, jak to řešit, protože jsem naopak neustále přibírala a tak jsem vyhledala pomoct odborníka - koučky Marti.
Marťa na základě mých odpovědí na různé otázky vyhodnotila můj stav a odhalila, že se stravuji nedostatečně a nedávám tělu to, co potřebuje. Doporučila mi reverzní dietu, nastavila příjem a doporučila vhodnou sportovní aktivitu tak, aby se tělo uzdravilo a já se cítila lépe. Už po chvilce se mi mnohonásobně zlepšil zdravotní stav, zrychlil se mi metabolismus, cítila jsem se lépe, začala jsem být veselejší, sebevědomější a dokonce jsem i přes větší příjem začala lehce hubnout.
Marťa byla výborná koučka. Vždy mi vše krásně vysvětlila, dávala skvělá doporučení, odpovídala rychle, ochotně, motivovala a cítila jsem, že opravdu ví co dělá a tím pádem jsem neměla žádné pochybnosti o tom, že dané nastavení je právě to správné, co bych měla dělat. :)
Za 20 týdnů spolupráce se nám společně s koučkou podařilo dosáhnout spousty věcí. Hned na začátku programu jsme navýšily příjem, tím pádem už nemám permanentní hlad a myšlenky na jídlo a mám daleko více energie a mnohem lepší náladu. Naučila jsem se jíst podle určitých pravidel, což mi vyhovuje - jsem totiž daleko klidnější a jistější v tom, co dělám. Cítím se sebevědomější a začala se mi formovat postava i přesto, že si dopřávám více jídla, než dříve.
Naučila jsem se dávat tělu dostatek živin, které potřebuje a netrápit ho nevhodnými a nadbytečnými sportovními aktivitami. Získala jsem jistotu v tom, kolik bych měla přijímat kalorií a zároveň jak moc k tomu cvičit. Dozvěděla jsem se, jak tělo funguje a reaguje a jak na to mohu reagovat já. Naučila jsem se být ke svému tělu laskavější a získala jsem daleko větší sebedůvěru.
Určitě bych program doporučila všem těm, kteří řeší nějaký dlouhodobější problém a potřebují najít správnou cestu a nepochybovat o tom, že dělají správnou věc. Tento fitness program mi poskytl jak informace, tak podporu a pochopení koučky, tak požadované výsledky. :)
Marti
Předtím, než jsem do osobního koučinku vstoupila, jsem se stravovala špatně, byla jsem dlouho v nízkém kalorickém deficitu a měla jsem stavy přejídání a byla v začarovaném kruhu. V té době jsem si myslela, že se stravují dobře, ale mému tělu toho spousto chybělo. Byla jsem vyčerpaná, bez energie a se špatnou náladou. Na jídlo jsem myslela celý den a nejvíce na sladké. Večer vždy přišla chvilka, kdy jsem snědla vše co mě napadlo a já se tím potom trápila, že jsem až moc překročila svůj nastavený příjem. Věděla jsem, že to takhle dál nejde a aby to nedopadlo ještě hůř, tak jsem oslovila Strong beauty. Díky osobnímu kručinku nyní vím, že se jídla nemusím bát, opravdu si mohu dopřát dostatek a nepřibírám. V jídle se už lépe vyznám a opravdu se ho nebojím. Momentálně se některé dny stravuji stejně tak, jako v koučinku a ostatní pode sebe, i když vím, že to mělo třeba více kalorií a podobně, tak se tím nestresuji, protože vím, že mám nyní příjem nastavený fakt vysoko a moje tělo to potřebuje. Marci je fakt úžasná bytost, doufám, že spolu zůstaneme i nadále v kontaktu, protože ji mám fakt ráda, vždy byla milá, usměvavá, přenesla svými reporty na mě vždy dobrou náladu, poradila, případně i poslala podrobnější videa ohledně cviků. Vždy se mi snažila vyjít vstříc a mohla jsem se ji i svěřit ohledně svých osobních problému, které mě trápily, a to mi taky vždy pomohlo. S Marci jsme se dostaly až na 3000 kcal, a to je pro mě i teď dost nepochopitelné a nikdy jsem si nemyslela, že budu mít takový příjem a mám z toho velkou radost. Díky koučinku jsem se naučila nebát se jídla, jíst správně a vyváženě a více v něm orientovat. Koučink se Strong beauty bych doporučila každé ženě, která bojuje jakýmkoliv způsobem s jídlem.
Marci
Před zahájením koučinku bylo moje stravování nedostatečné, cvičila jsem, ale neřešila jsem moc, jak dlouho. Jedla jsem relativně zdravě, ale málo. Koučink mi rozhodně pomohl! Řeším i hormonální nerovnováhu, o které se mnou Marti hodně mluvila a navedla mě na správnou cestu. Cvičení jsem si hodně oblíbila i díky plánu, že jsem měla jasně stanovené, co a jak, což mi vyhovuje. Podpory od mojí koučky se mi dostávalo obrovské. V tomhle nemohu Marti nic vytknout, byla jsem velmi spokojená a určitě ještě budu. Nakonec se mi v průběhu spolupráce cíl trošku změnil, a to z hubnutí na udržení toho, co mám, čehož jsem vlastně i dosáhla a budu dál pokračovat. Naučila jsem se věnovat sama sobě. Našla jsem to, co mi svědčí, pochopila jsem to, co je cítit se dobře a energicky. Marti mě nasměrovala i k dobrým lidem ohledně mé hormonální rovnováhy. Odnáším si především fajn pocit, spoustu vědomostí a především spokojenost. Potkala jsem moc fajn člověka: Marti, což je vlastně asi ta nejdůležitější věc. Rozhodně bych koučink doporučila! Komukoliv i bez nějakého konkrétního cíle.
Marti
Před tím, než jsem oslovila Tým Strong beauty, jsem sama věděla, že dlouhodobě jím hodně málo, ale nebyla jsem schopná si dovolit, že můžu víc, i když jsem věděla, že to je špatně. 😊 Koučink mi ukázal, že můžu jíst mnohem víc a víc a ještě díky tomu zhubnout, dovolit si spoustu věcí a nebát se jídla. Ta největší podpora od mé koučky byla vždy, když jsem si přišla, že nevidím takové výsledky. To mě vždy dokázala povzbudit. 😊 Celkově jsem s koučinkem naprosto spokojená, jsem díky tomu úplně jiný člověk. 😊 Naučila jsem se hlavně nebát se jídla. 🙆♀️ Rozhodně bych koučink doporučila.🙆♀️
MARTINA
Před programem jsem se stravovala poměrně zdravě, ale neuměla jsem si správně nastavit hodnoty makroživin. Tím pádem se mi stále nedařilo zhubnout.
Nyní se v tom celém mnohem lépe orientuji, ale stále jsem ještě na začátku, takže uvidíme, co bude dál :-).
Renča je super, vše vždy dobře vysvětlí a nemá problém na cokoliv odpovědět. Takže jsem moc ráda, že jí mám jako koučku.
Zatím jsme stále na začátku redukce, takže uvidíme, jakým směrem to půjde, ale už teď je fajn, že se netrápím hlady! :-)
Naučila jsem se přemýšlet nad tím, co jím a více si jídlo plánovat a chystat.
Rozhodně doporučuji i dále, je fajn vyzkoušet si odborné vedení.
Renca
Copyright 2018, Way4life s.r.o.
