Pred začiatkom programu som sa stravovala v celku zdravo, ale mala som problem so skladbou jedalnicka, jedla som aj malo sacharidov, co velmi prispievalo k zachvatovemu prejedaniu. Cvicim uz dlhsi cas silovo a behavam.
Teraz nutkanie na prejedanie slabne, meni sa mi stavba tela, viac vynikaju svaly.
S mojou koučkou som veľmi spokojná. Kazdy tyzden si vymslim dovod, preco uz skoncit s tym mensim deficitom, ktory mi nastavila, ale ona ma vzdy podpori, zaradujeme refeedy a celkovo, ked mam nejake nejasnosti, co ja mavam casto :D tak mi trpezlivo vsetko vysvetluje a to mi velmi pomaha :).
Znizila sa mi vaha cca o 2-3 kg, ale mne o vahu ani tak neide, kedze sa zameriavam skor na svaly a celkovy vzhlad postavy, samozrejme mam mensiu chut na prejedanie a konecne si mozem dopriavat lievance, kase atd bez vycitiek :).
Naucila som da nebat sa sacharidov :). To bol pre mna vzdy najvacsi strasiak a asi si uvedomovat, ze nie su dobre extremy v nicom, ani na jednej strane. Vobec nejest ovocie/oriesky, ale zas na druhej strane to neprehanat. Ucim sa hladat rovnovahu.
Samozrejme odporučám aj ďalej! :)
Renata Markowiczová
Před programem jsem se většinu dní snažila stravovat dietně, jídla bylo ale málo a já tak často skončila u nekontrolovatelného přejídání o víkendech nebo večerního ujídání ořechového másla, což samozřejmě pokazilo celý můj den snažení, protože to nekončilo u 1-2 lžiček :).
Se sportem a motivací ohledně něj naopak vůbec problém nemám. Několikrát v týdnu jsem navštěvovala kruhové tréninky nebo lekce jumpingu, popř. kolo, běh a opravdu mě to bavilo a vždy jsem se těšila. Teď v karanténě jsem to zkusila malinko změnit a doma trénovat se zaměřením na jednotlivé partie, nebo rozdělení tréninků na spodek a vršek, jak mi Marti doporučila.
Tento program mě rozhodně zbavil potřeby se přejídat a to z důvodu, že jídla bylo opravdu dostatečně. Vůbec mě nepřepadaly chutě na nějaké nezdravé a složené potraviny. Těšila jsem se na recepty, které si budu dělat, věděla jsem, že nemusím s ničím moc šetřit, že bude do tabulek vždy kam sáhnout. Asi bych nemohla být ani spokojenější:).
Emaily od Marti byly vždy moc povzbuzující, osobní a milé. Vůbec jsem nečekala tolik podpory, hlavně při konci programu, kdy mi velmi podrobně vysvětlila, jak mohu pokračovat dál. Měla pochopení i pro drobná selhání a vždy mi vše krásně vysvětlila:).
Dala jsem dolů za měsíc něco kolem 15ti cm na tělesných mírách. Váha se držela plus mínus podobně. Celkově se cítím jakoby pevnější a vytvarovanější než na začátku.
Naučila jsem se, že musím být více trpělivá a věřím, že s tímto přístupem bez hladovění svých vysněných výsledků za nějakou dobu dosáhnu. Protože tento způsob je pro mě dlouhodobě udržitelný a tím pádem nemám tendence sklouzávat k přejídání, nemám už vůbec tu potřebu, ani se netrápím hlady. Program mohu maximálně doporučit :).
Martinka
Před začátkem programu jsem se stravovala +/- stejně, ale jedla jsem trochu méně.
Program mi pomohl si uvědomit, že fyzický vzhled ti nedá spokojenost a že není potřeba z tréninku jít po čtyřech😄.
Domi byla moc chápavá a vždy mi poradila to, co jsem potřebovala slyšet, i když to třeba nebylo úplně příjemné.
Určitě jsem s programem spokojená. Mám energii a jsem šťastná!
Domi
Před začátkem programu jsem se stravovala sice také zdravě, ale neuměla jsem si správně sestavit jídlo aby bylo plnohodnotné, barevné a vyvážené, tohle všechno mě naučil program nebo respektive Domča :).
Moc jsem necvičila, vždy jen párkrát, pak mě to zase omrzelo a takhle dokola. Ale vždy jsem se docela dost hýbala i před programem.
Díky tomuto programu jsem se naučila správně sestavovat jídelníček, už vím co k sobě dat za potraviny abych neměla moc tuků nebo naopak sacharidů a z toho jsem velice šťastná!
Musím říct, ze Domi mě velmi podporovala a chápala mé “problémy” , myslím, ze se dokázala vcítit do mé kůže a naprosto všemu rozuměla. Jsem s ni velice spokojená! ❤️
Pár centimetrů ubylo i váha šla dolu, takže jsem spokojena. I když možná to není vidět, ale já na sobě cítím trošku změnu a hlavně jsem se také přestala stydět za své tělo. Jsem spokojená s tím, čeho jsem spolu s Domi dosáhla.
Díky fitness koučinku jsem se naučila, ze méně je více. Naučila jsem se jist pravidelně v menších porcích, ale častěji, což mi dodávalo sytost po celý den.
Rozhodne doporučuji dál!!
Domi ❤️
Před fitness programem jsem se stravovala hrozně chaoticky. Záměrně jsem se vyhýbala sacharidovým potravinám a snažila se jíst “zdravě”, ale trápily mě hrozné chutě na sladké, kterým jsem vždycky po pár dnech podlehla a začala nehorázně "prasit". A tak to bylo pořád dokola.
Fitness program mi pomáhá k nastavení správného režimu a rovnováhy v jídle. Začala jsem jíst přílohy, v ničem se neomezuji a různé sušenky a čokoládky mi leží už 2 měsíce v šuplíku a mě to nechává naprosto chladnou :). Mám mnohem víc energie a cítím se celkově spokojenější.
Od mé koučky se mi dostává maximální podpory. Renča je skvělá a mám pocit jako by měla snad šestý smysl, vždycky dokáže povzbudit, když to člověk nejvíc potřebuje.
Zatím jsem dosáhla snížení váhy a ubylo i pár centimetrů, zlepšila se mi fyzička a mám mnohem víc energie. S výsledky a programem jsem maximálně spokojená. Díky fitness koučinku jsem se naučila vytvořit si takový režim a jídelníček, který dokážu dlouhodobě dodržovat dál, aniž bych měla pocit nějakého omezování, prostě jím co mi vyhovuje a na co mám zrovna chuť. Rozhodně mohu dál doporučit.
Renča
Před koučinkem jsem se stravovala poměrně zdravě, ale málo. Věděla jsem, že mám poměrně málo jídla, ale bála jsem se navyšovat a můj vztah k jídlu nebyl úplně zdravý. Vztah k jídlu se mi zlepšuje a jsem mile překvapená z toho, že navyšuje jídlo a postava se jakžtakž drží. Marti je hrozně milá, hodná a chápající koučka. Se vším mi poradí a je hrozně super mít někoho, kdo mě chápe. Navýšily jsme už dost jídlo a postava se poměrně drží stejná. Hlavně se mi zlepšuje vztah k jídlu. Koučink bych doporučila i dalším ženám a dívkám, které o něm uvažují.
Marti
Před začátkem programu jsem se stravovala blbě. Jedla jsem málo a těšila se na každý cheat day. Sice jsem jedla hrozně málo, ale nehubla jsem. Byla jsem podrážděná, unavená a nepříjemná. Někdy i sama sobě. 😅🙈
Marti mi pomáhá pochopit, jak moje tělo funguje. Učí mě správně a dostatečně jíst. Marti je prostě skvělá. Je vždycky příjemná, ikdyž ji otravuju s blbýma dotazama. Vždycky si najde chvíli odpovědět, i když nemáme report.
Umí mě skvěle namotivovat a zlepšit náladu, když mám zrovna pocit, že žádný progres nevidím. S výsledky jsem spokojená moc. Mám dole kolem 20 cm a cca 3 kg. Naučila jsem se jíst! Mít přehled o potravinách. A nekašlat na sebe. Rozhodně doporučuji, chválím Marťu kudy chodím. 💜
Marti
Před zahájením fitness programu jsem se stravovala všelijak, nebo jsem nejedla vůbec. Ale pořád jsem cvičila, denně jsem makala a tloustla. Neměla jsem pitný režim. Trpěla jsem bolestmi zad, nechutenstvím, měla jsem věcně nafouknuté břicho. Moc mně pomohla reverzní dieta. Moje koučka mi poskytla hodně času, abych se fakt postupně dojedla a vyživila tělo. Na přidání jsem se vždycky hrozně těšila. Celý proces mě bavil. Moje koučka Ivet mi dává klid a čas. Všechno vysvětluje tak, že to chápu a mám čas o tom přemýšlet. Jsem si 100% jistá, že jí jde o mě a že jí na mně záleží. Věřím, že mě dovede tam, kam chci a možná i dál. Doteď jsem úspěšně prošla reverzní dietou. Postava se mi zpevnila, celulitida odchází, změnil se mi obličej, mám vypnutější čelo i tváře. Odpadávají mi ty nevzhledné šlemy a řasy povislé kůže. Jsem prostě moc spokojená. Naučila jsem se, jak jíst, přemýšlet o tom, co sním, plánovat, nakupovat, číst etikety na potravinách. Zvykla jsem si i na vážení jídla, už si vůbec u toho nepřipadám pitomě :). Naučila jsem se mít ráda svoje stehna, břicho, zadek. Proste mít se ráda celá... Zjistila jsem, že jsem se dříve nesnášela a byla to velká chyba. Takže určitě bych program doporučila těm, kdo o něm uvažují a už to i dělám. Přístup, s jakým jsem se setkala u vás, jsem ještě u nikoho nezažila. Moc děkuju za všechno.
Ivet
Před začátkem koučinku jsem měla malý příjem a velký výdej. Problém byl v tom, že jsem si pořád říkala, proč se mi tělo neformuje, když mám tolik aktivit i mimo gym. Když mě přepadla nějaká choroba, tak jsem na stravě ubrala ještě více. Moje koučka mi pomohla přepnout se na jiné myšlení během spolupráce, vysvětlila mi, že i když jsem marodná, že je úplná blbost si ubrat ještě víc na příjmu jídla a že když je tělo oslabené, tak mu mám dopřát živiny, aby po nemoci mělo sílu naběhnout do normálního režimu. I to, že když mám takový výdej, tak musí být i velký příjem a né takový nic, co jsem si šudlila doma. Když si na to vzpomenu, nechápu, že jsem tak dokázala fungovat a trápila se ve svém těle. Naučila jsem se nebát se jídla, za každou radu a informaci jsem vděčná. Vzhledem k tomu, že jsem velký workoholik a mám mimo gym i jiné fyzické aktivity a teď vím, všeho moc škodí. Podpora a pochopení bylo a je od Ivet velké, o čemkoliv jsem se s ní mohla poradit a vždy mi pomohla, ať to bylo ohledně tréninku nebo stravy. Jsem vděčná, že jsem si vybrala právě ji. Velké díky za tak úžasnou koučku a objetí. V rámci spolupráce jsem si zformovala postavu a dostala jsem do fáze udržování váhy. S výsledky jsem spokojená a každopádně dál na sobě budu makat. Je toho moc, co si odnáším. Vím, že mám dodržovat odpočinek, začala jsem o dost více poslouchat své tělo. Taky nepřesahovat své meze, stále na tom pracuji, věřím že to dám. Rozhodně bych osobní koučink doporučila. Málo kdo se věnuje svým on-line klientům tak, jako ve Strong beauty, je to koučink se vším všudy.
Ivet
Před začátkem fitness programu jsem se stravovala nedostatečně, aniž bych o tom věděla, byla jsem unavená a neměla jsem chuť do tréninků. Díky programu vím, jak má zdravé stravování vypadat, postava se mi zpevnila a já jsem zesílila. Moje koučka Marti byla skvělá, vždy, když jsem potřebovala, tak mi pomohla. S výsledky jsem spokojená, postava je výrazně pevnější a mám i víc energie Naučila jsem se lépe stravovat a mám teď i vyšší sebevědomí a celkovou radost z režimu, který mi Marti pomohla nastavit a také z toho, že jej zvládám dodržovat, i když jsem si ze začátku myslela, že to nevydržím. Ale zvládla jsem to a to i díky tomu, že tu Marti byla pro mě a podpořila mě. Určitě bych fitness program doporučila i své kamarádce.
Marti
Před programem jsem se stravovala zdravě, jen jsem potřebovala správně nasměrovat. Chtěla jsem zhubnout tuk. Program naprosto plnil má očekávání a v kombinaci s podporou a pochopením od koučky Juli, to bylo úžasné! Výsledky se dostavily a já jsem trochu zhubla, jsem spokojená, ale ještě budu bojovat dál. Naučila jsem se, že vůbec nemusím jíst podle nějakých doporučených tabulek. Protože díky programu jsem zjistila, že můžu jíst podle toho, na co mám zrovna chuť a jídlo si vlastně sestavím sama. S celým programem jsem byla moc spokojená a proto bych ho určitě doporučila každému.
Julie Sudíková
Před začátkem programu jsem určitě věděla něco o zdravé stravě a zastoupení živin. Přes den jsem byla zvyklá si zdravě vařit a občas sportovat. Bohužel moje snaha často selhávala večer, kdy mě přepadaly chutě na sladké. To byl i důvod, proč jsem vyhledala Reni a program Strong beauty.
Fitness program mi pomohl se správným nastavením kalorií a jednotlivých makroživin, tak aby chutě na sladké nepřicházely.
Reni je velmi dobrá koučka. Ochotně odpovídá na moje dotazy a motivuje k pokračování v cestě ke zvolenému cíli.
Zatím mám za sebou 3 týdny programu, a dole 3 kg.
Naučila jsem se jíst více zeleniny, připravuji si pestřejší večeře, více piji, častěji cvičím a nejím sladkosti.
Za sebe mohu rozhodně doporučit i dále.
Reni
Před zahájením koučinku jsem cvičila sporadicky a jedla jsem málo. Hlavně diety, které k ničemu nevedly. Jojo efekt, hlad, bez energie. Osobní koučink mi pomáhá hodně. Informace a rozvržení celého procesu přesně pro mne. Dostává se mi motivace a vysvětlení, proč vlastně je důležité jíst správně. Se svou koučkou vše řešíme, na dotazy odpovídá rychle a jasně. Zatím si myslím, že jsem ještě na začátku a čeká mě dlouhá cesta. Ale vše jde podle plánu. Naučila jsem se pít vodu. Hodně vody. Je na mě vidět už po krátké době úbytek váhy a lepší pleť. Tak se mne všichni ptají, jak to dělám. Koučink jsem už doporučila i své kamarádce.
MARTINA Vlasek (Průšová )
V průběhu programu jsem se stravovala střídmě, dle zásad pestrého a vyváženého jídelníčku. Mezi mé největší problémy patřily nezdary ve formování postavy a viditelnější výsledky mého snažení. Potřebovala jsem sestavit fitness program přímo na tělo.
Díky fitness programu nyní vím, jak správně cvičit ve fitku, jak správně provádět cviky, aby vše bylo efektivní.
Domi mi byla velkou oporou, pomáhala mi se správným prováděním cviků, motivovala mě k lepším výsledkům a na mé otázky vždy odborně odpověděla.
Podařilo se mi shodit kg na váze a i obvody těla se zmenšily. S výsledky jsem spokojená, ale čeká mě ještě dlouhá cesta k vysněnému cíli.
Díky fitness koučinku jsem se naučila jak si správně poskládat trénink, že musím být ve svém snažení trpělivá a že výsledky se dostaví.
Fitness coaching bych určitě všem doporučila. Myslím si, že děláte báječnou práci, které rozumíte a jste motivací pro všechny ženy či dívky, které baví cvičit a starat se o sebe být fit. Moc vám děkuji.
Domi
Před začátkem programu jsem vůbec necvičila a stravování bylo velmi nepravidelné a plné cukrů.
Programem jsem chtěla vyřešit právě tyto chutě na sladké a naučit se, jak si sestavit vyvážené jídlo.
Koučink mi uvědomit si, jaké poměry živin jíst a také důležitost svačin. Co si dát, když mě zastihne hlad.
Snížila se mi chuť na rychlé cukry, i když na dortík má chuť asi každý:D. Podpora od Marti byla skvělá :).
Výsledky jsou velice dobré, zpevnilo se mi tělo, shodila jsem 10 cm a naučila jsem se lépe vnímat potřeby mého těla.
Určitě doporučuji i dále!
Martina Průšová
Před začátkem programu jsem se snažila dál stravovat podle plánu HBZ6T, kterým jsem prošla na jaře, ale často mě trápily zažívací problémy, únava a podobně.
Dělala jsem hlavně kardio - zumba, bruslení. Díky Martině jsem zjistila, že jsem se stravovala nedostatečně, a proto teď pracujeme na nápravě.
Postupným navyšováním kalorického příjmu přichází víc energie a zažívací problémy po měsíci prakticky vymizely. Je skvělá, skvělá, skvělá!
Miluju její maily a její insta stories, je jak perpetuum mobile. Určitě jsem zhubla několik centimetrů i kilo, ale hlavně se mi spravilo trávení, což beru jako největší benefit.
Naučila jsem se lépe jíst a uvědomila jsem si, že víc sacharidů automaticky neznamená, že budu tlousnout. Taky se učím jíst luštěniny, se kterými jsem dřív bojovala. Takže pozitiva na všech frontách. Rozhodně doporučuji dál.
Martina Průšová
Než jsem zahájila spolupráci s Renatkou v rámci Fitness programu, má strava byla nízkokalorická s malým podílem sacharidů, jednotvárná, výrazně ovlivněná závodními přípravami, které probíhaly spíše v kulturistickém stylu. Ačkoliv jsem si tak nepřipadala, mé tělo strádalo, dlouhodobě jsem neměla menstruační cyklus, necítila jsem se psychicky ani fyzicky dobře, malé množství energie atd.
Fitness programu a především své coachce vděčím za ukázku toho, že vše se dá dělat zdravě, plnit si své cíle a zároveň se neochudit o radosti běžného života, být produktivní po všech stránkách a užívat si každý malý krůček své cesty. Díky prvotnímu nastavení a reverzní dietě se mi po 3-4 měsících spolupráce vrátil menstruační cyklus, postupně se mi zvýšila síla a především vrátila energie do života.
Podpora byla maximální! Renatka se stala zároveň pro mě jednou z nejdůležitějších osob v mém životě, kamarádkou a vždy mi dokázala upřímně sdělit svůj názor, poradit a objasnit určité jevy, někdy i problémy, které mě v průběhu potkaly. Vždy jsem se na ní mohla spolehnout a má mou stoprocentní důvěru i nadále.
Prošly jsme si několika fázemi, ale kromě zdravotních benefitů, zlepšení psychické stránky, otevření nových možností, nových vědomostí, tak jsem samozřejmě také dosáhla estetických výsledků a v tomto směru bych primárně vyzdvihla nabrání svalové hmoty a rekompozici postavy, na které jsme společně makaly.
Naučila jsem se nebát žádného druhu potravin, pochopila základní logiku a naučila se rovnováze ve všech aspektech svého života, ačkoliv je samozřejmě stále na čem pracovat a má cesta zdaleka není u konce (možná nikdy ani nebude, ale o tom to je), díky naší spolupráci s Renatkou jsem pochopila, na čem opravdu záleží a že přirozenost a návrat k ní, je vlastně to nejdůležitější, co pro sebe člověk může udělat. Přestat se omezovat, najít si svou cestu a splnit si postupně všechny své sny.
Odnáším si úplně jiný pohled na stravu, na lidské tělo, fungování v životě a i sama na sebe. :))) Určitě doporučuji všemi deseti!! :D:)))
Před začátkem programu jsem se v podstatě řídila intuitivně a zároveň měla přehled o zdravých potravinách. Niky jsem ale neřešila zase až tak množství. Nakonec to dospělo v to, že jsem poměrně často v týdnu cvičila, ale začala jsem se šidit v jídle. Obzvlášť v práci. Což vedlo kolikrát k tomu, že jsem v záchvatu hladu sáhla po něčem, co bylo po ruce. "Ale vždyť přece cvičím" jsem si říkala. Najednou se váha i přes ono cvičení i ono zdravé jedení dostala někam, kam jsem nikdy nechtěla. Cítila jsem se ne zase nějak extra obézně, ale spíš zavalitě, oplácaně.
Pomoc jsem našla v přesném rozložení množství živin, jež si mohu během dne dovolit. Plánovat si tak jídla s větší precizností a vědět, že tohle ještě můžu a tamto už je moc. Že dát si chleba s marmeládou ke kávě není přece zlo. Další věc je i pravidelnost ve stravování. Nyní již vím, že když mám velký hlad, je to už pozdě, a proto jím pravidelněji.
Renatka je empatická, chápavá a vždy najde spoustu pozitivních signálů, jak mě nasměrovat správným směrem dál a celkově nakopnout.
Myslím, že co se cm týče, jsem nadšená, že cm nemizí hlavně v oblasti prsou, což většina žen nechce, ale zejména vidím patrné zlepšení v oblasti břicha a stehen. Jsem velmi spokojená, ale vím, že je to dlouhá cesta a že určitá dávka disciplíny, zodpovědnosti a snahy musí vzejít vždy z mé strany.
A co jsem se vše naučila? Pravidelnost ve stravování a správnému rozvržení jídel. Přemýšlet trochu, kdy si dát to a kdy ono. Zkoušet, jestli dokážu lépe fungovat na sladké snídani viz. kaše či vaječné omeletě. Naučila jsem se používat váhu 🙉😂. Nikdy jsem si nic nevážila, ale skutečně po několika dnech se mi tato technika dostala pod kůži a čas je zde jen slovo. Vše je velmi intuitivní a zvládnutelné.
Pokud by se nějaká má kamarádka necítila ve svém těle komfortně či měla nějaký problém opačný, tak bych tento program rozhodně doporučila.
Reni
Před začátkem spolupráce jsem měla špatně rozvržený jídelníček, a to tak, že jsem měla málo bílkovin a vlákniny a naopak hodně sacharidů.
Díky většímu množství bílkovin mi už nehoní chutě na žádné nezdravé jídlo a při tomto nastavení maker se už nedostavují záchvatovité hlady.
Vše bylo z Juli strany super :). S výsledky spolupráce jsem spokojená, váha i mír šly hezky dolů.
Nyní už vím, jak je důležitý dostatečný příjem bílkovin a že můžu jíst bez výčitek.
Určitě doporučuji i dál!
Juli
Pred fitness programom som sa stravovala nevyvážene, moja strava nebola vobec pestrá. Buď som bola vyhladovana, alebo som zjedla viac. Taktiež som sa cítila unavená a začala som priberať. Čo sa týka pohybu, cvičiť som začala od januára, aby som si zlepšila kondíciu. Fintess program mi pomohol pochopiť, že strava môže byt pestrá a to množstvo má tiež prekvapilo, takze už nemusím hladovať a začínam sa cítiť skvele a plna energie. Domi je ústretová a milá, vie vždy poradiť a podporiť, som veľmi rada, že je mojou kouckou. Zatiaľ ide všetko veľmi dobre a a je to vidieť to aj na cm. Som celkovo veľmi spokojná. Zmenil sa mi pohľad na stravovanie a som rada, že som celkovo zmenila svoj životný štýl a venujem čas sebe. Určite bysom fitness program odporučila.
Dominika Hostinská
Dříve jsem na jídlo téměř nemyslela, jedla jsem málo, protože jsem neměla čas a chuť si jídlo chystat, nebylo pro mě prioritou. Často jsem neměla energii, a měla jsem problémy s pletí. Díky koučinku se Strong beauty jsem rozhodně začala o jídle více přemýšlet, mám z něj i radost, vrací se mi chuť zkoušet nové recepty, zase peču i pro děti. Když na jídlo víc myslím, často na něj mám i chuť, ale stále se mi nechce ho připravovat. Rozhodně se mi zlepšila pleť a proto se snažím si jídlo více připravovat a neodbývat se. Co se týče těla, posunuly jsme se o 6 kg dolů, zadek šel nahoru a veškeré oblečení z doby před těhotenstvím mám velké, nebo mi proporčně nesedí. Naučila jsem se přemýšlet nad jídlem a zapojit spoustu potravin a zařazovat je na pravidelné bázi, nejen občas. Dále také zařazovat a nabízet nové potraviny synům. Teď už jen transformovat mysl manžela. 🙈 Naučila jsem se spoustu informací o tréninku a jak si postavit tréninkový nebo "pohybový" plán.
Ivet
Předtím, než jsem do osobního koučinku vstoupila, jsem se stravovala špatně, byla jsem dlouho v nízkém kalorickém deficitu a měla jsem stavy přejídání a byla v začarovaném kruhu. V té době jsem si myslela, že se stravují dobře, ale mému tělu toho spousto chybělo. Byla jsem vyčerpaná, bez energie a se špatnou náladou. Na jídlo jsem myslela celý den a nejvíce na sladké. Večer vždy přišla chvilka, kdy jsem snědla vše co mě napadlo a já se tím potom trápila, že jsem až moc překročila svůj nastavený příjem. Věděla jsem, že to takhle dál nejde a aby to nedopadlo ještě hůř, tak jsem oslovila Strong beauty. Díky osobnímu kručinku nyní vím, že se jídla nemusím bát, opravdu si mohu dopřát dostatek a nepřibírám. V jídle se už lépe vyznám a opravdu se ho nebojím. Momentálně se některé dny stravuji stejně tak, jako v koučinku a ostatní pode sebe, i když vím, že to mělo třeba více kalorií a podobně, tak se tím nestresuji, protože vím, že mám nyní příjem nastavený fakt vysoko a moje tělo to potřebuje. Marci je fakt úžasná bytost, doufám, že spolu zůstaneme i nadále v kontaktu, protože ji mám fakt ráda, vždy byla milá, usměvavá, přenesla svými reporty na mě vždy dobrou náladu, poradila, případně i poslala podrobnější videa ohledně cviků. Vždy se mi snažila vyjít vstříc a mohla jsem se ji i svěřit ohledně svých osobních problému, které mě trápily, a to mi taky vždy pomohlo. S Marci jsme se dostaly až na 3000 kcal, a to je pro mě i teď dost nepochopitelné a nikdy jsem si nemyslela, že budu mít takový příjem a mám z toho velkou radost. Díky koučinku jsem se naučila nebát se jídla, jíst správně a vyváženě a více v něm orientovat. Koučink se Strong beauty bych doporučila každé ženě, která bojuje jakýmkoliv způsobem s jídlem.
Marci
Před vstupem do programu jsem si prošla spoustou diet a než jsem se přihlásila, tak jsem si myslela, že jím docela zdravě. Jen jsem vůbec nehubla, i když jsem se snažila jídlo omezovat a porce zmenšovat. Jenže jsem byla unavená, což jsem řešila kofeinem a občas i sladkými tyčinkami, které mě na chvilku povzbudily. Byla jsem taky věčně podrážděná a končilo to tak, že jsem se většinou přejedla, protože jsem si řekla, že to stejně nemá smysl, když se snažím a výsledky se nedostavují.
Moc mě překvapilo, kolik jídla jsem najednou mohla začít jíst, protože to pro mě byly obrovské porce. A i když s tím pořád některé dny zápasím, tak už jsem pochopila, že množství zřejmě nebyl ten problém, ale že to byla špatná skladba jídelníčku. Už nejsem tak unavená, nemívám tak často výkyvy nálad a hlavně už vůbec nemám chuť na sladké!
Juli je skvělá, má pro mě pochopení a to i v týdny, kdy to úplně nezvládám tak, jak bych chtěla. Ale vždycky to nějak vyřešíme a se vším mi ráda poradí.
Zatím jsem zhubla 3 kg, ale na mírách dohromady 23 cm!! Už se moc těším, jak to bude pokračovat dál 🙂
Díky fitness koučinku jsem se naučila, že jídlo není nepřítel, ale že naopak má tělo vyživit a poskytnout mu potřebné palivo. A nemůžu od něj očekávat nějaký výkon, když ho budu zanedbávat.
Rozhodně bych program doporučila nejen těm, kteří bojují s váhou, ale i těm, kteří se chtějí naučit správně a vyváženě se stravovat.
Juli Sudíková
Předtím, než se mi na poptávku od SB programu ozvala Domi s volným místem pro koučink, stravovala jsem se dlouhodobě na nízkých kalorických hodnotách, které neodpovídaly mým potřebám v oblasti plnohodnotného života ani cvičení. Dodržovala jsem klasicky nastavený jídelníček o 12 verzích v kalorické hodnotě mého bazálního metabolismu téměř dva roky a byla jsem deprimovaná, protože jsem nevěděla, kam dál a namísto hubnutí jsem přibírala. Dělo se u mě něco, co už bylo stokrát všude řečeno, ale v dané situaci, není tak jasně vidět, jak z toho ven. Střídaly se fáze přísného dodržování jídelníčku s přejídáním se.
Teď už je to na mě, nenechat se rozhodit, když něco nejde podle plánu, umět si užívat společenského a osobního života, nemít výčitky a mít stále tolik pohybu, na který jsem si zvykla a už bych bez něj nedokázala asi žít. Mít dlouhodobý cíl, a to ne takový povrchní, jaký jsem měla na začátku naší spolupráce, mít takový a makový zadek a menší boky, ale být silná a plná života, mít sílu na všechny aktivity, které chci dělat, mít radost z toho co dělám, protože vím, že to má smysl a užívat si každého jídla, které si připravím. Konečně nemusím nikomu závidět, že má na talíři něco, co já nemám v předepsaném jídelníčku a můžu si úplně to stejné připravit sama a pochutnat si na všem, co je zdravé, mám na to chuť, dělá to mému tělu dobře a dobíjí mě to energií, kterou využiji na tréninzích i v životě. Opravdu jsem prošla obrovskou transformací během roční spolupráce s Domi a ten rok byl pro mě bez nadsázky dost náročný i s ohledem na pracovní a osobní okolnosti. Abych stihla všechno, co jsem si na sebe ušila a byla stále lepší ve všem po čem toužím, musela jsem si nejednou unaveně povzdechnout a párkrát říct, jestli mi to za to stojí, ale vždycky jsem hluboko v sobě věděla, že stojí a že se nevzdám. Chtěla jsem to tak a jsem za to ráda, byla to výzva a stálo to za to. Nikdy mi tuhle zkušenost a znalost nikdo nevezme a já budu navždycky vědět, že to když jsem se v tom přestala plácat, to byl ten moment, kdy si mě do péče vzala Domča ze SB a díky Katy a ní jsem došla o velký kus cesty dál, než kdybych v tom byla sama a snažila se vše mít dokonalé, ale nevidět základní věci, s úspěchem v nedohlednu.
Domi mě vždy podržela, i když jsem plán nedodržela na 100%. O tom to totiž není, je důležité pokračovat, i když není všechno dokonalé, konzistence totiž tvoří úspěch spolu s časem a důsledností v dlouhodobém měřítku. Domi se mi snažila vše vysvětlit a vždy reagovala na moje komentáře nebo obavy.
Dosáhla jsem takových výsledků, po kterých jsem toužila, ale na začátku programu vypadaly nereálně. To ale není ta nejdůležitější věc. Mnohem důležitější je, že už se v tom nikdy nebudu plácat a znám teď své tělo a mohu si fitness do života nastavit tak, jak bude vyhovovat mým potřebám a životnímu stylu, být spokojená se sebou a nevidět se jen jako číslo, které ukáže ráno váha.
Z programu si tedy odnáším spoustu vědomostí o svém těle a vlivu myšlení na celý proces.
Určitě bych koučink doporučila i dalším dívkám, ale jen pokud jsou rozhodnuté jít si za tím, co si určily.
Domi
Před zahájením fitness programu jsem se stravovala hodně “chaoticky”. Moje jídlo ani cvičení nemělo žádný řád. V programu mi pomáhá, že mám nad sebou profíka Marťu! Marťa je totiž skvělá. Vždycky tu pro mne je, ochotná mi poradit v kteroukoliv hodinu. Progres jde pomalu (což je asi dobře), nicméně jsem spokojená, MOC. Naučila jsem se lépe stravovat, mimo jiné jsem se odnaučila používat polotovary a zařazovat více celistvých potravin. Na 100% bych doporučila fitness koučink i dalším, kdo o něm uvažují!
Marti
Před fitness programem jsem byla celkem aktivní a snažila jsem se jíst zdravě, ale cvičení nebylo vždy pravidelné a často jsem ho kvůli únavě vynechávala. S jídlem byl větší problém - jedla jsem málo a když jsem si nastavila už tak nízký příjem, bála jsem se k nastavenému číslu přiblížit a jedla jsem tak ještě méně.. S podporou mojí koučky Domči jsem nadmíru spokojená. Kdykoliv mám nějaký problém (v mém případě hlavně velké množství dotazů), vše se mnou vyřeší, vše mi zodpoví. Vždy mě skvěle podpoří a namotivuje do dalšího týdne. Určitě jsem se už teď dost posunula. Jím více a nebojím se jídla, naopak se těším na každé navýšení a věřím, že to tělu prospívá. Mám větší disciplínu ve cvičení. Obecně mám teď ve všem řád :). Naučila jsem se, že jídla se není třeba bát a že si ho naopak můžu dopřát a vychutnávat. Mám teď rozhodně lepší vztah k jídlu než jsem měla dřív. Určitě bych program doporučila všem, kdo o něm uvažují!!! :)
Domi
Před osobním koučinkem jsem se stravovala nedostatečně. Buď jsem jedla hodně, ale častěji málo. Osobní koučink mi pomáhá nastavit optimální množství jídla a trénink. Tak nemám hlad a jídla mám spíš více. Od mé koučky se mi dostává velké podpory. Jsem moc ráda, že ji tu mám. Vždy ochotně vysvětlí a napíše vše, co potřebuji. Zatím jsem dosáhla toho, že jsem se naučila jíst správné potraviny v tom optimálním množství. Nemám hlad ani chutě. Stále se učím jídlo připravovat a plánovat dopředu. Mám za 4 týdny dole 24cm a 1,6kg a z toho mám velkou radost. Cítím se celkově lépe a mám více energie. Díky osobnímu koučinku jsem se naučila jíst opravdové jídlo, nové recepty, pravidelnost, důslednost a díky reportům umět se ohlédnout zpět a ohodnotit pokrok a ne jen koukat na číslo na váze. Věřím, že nyní jsem našla tu cestu, vím, že jsem teprve na začátku, že cesta to bude ještě hodně dlouhá, ale jsem velmi šťastná, že mám možnost mít na té své cestě takovou podporu ve Strong beauty. Určitě bych doporučila osobní koučink své kamarádce.
Martina Vlášek
Těchto 8 týdnů mi dalo mnoho. Co se týče informací ohledně stravování, cvičení. Naučila jsem se spoustu nových věcí, za které jsem mé koučce Domince moc vděčná :) Snažila se tu být vždycky pro mě a i když vím, že toho má hromadu na starost, protože nás je hodně, které chceme změnit své postavy a své životy, tak i přesto se mi Domča snažila odpovědět a poradit, co nejdříve to šlo.
Prošla jsem si obdobím vzrůstu, kdy jsem byla natěšená už z toho pocitu, že jsem se rozhodla jít sama do posilovny a zvedala činky, ale také období menšího pádu, kdy se na mě nabalily emoce, pocity, že nic nemá cenu a jestli to, co pro sebe dělám, má nějaký smysl. Ve všech těchto mých obdobích a stavech semnou byla a dokázala mě podržet a já byla schopná a motivovaná jít dále za svým cílem :)
Vidím svůj pokrok na fotkách, vím, že to jde a ještě půjde všechno pomalinku, ale věřím, že jdu správnou cestou. Naučila jsem se mít ráda cvičení, miluji svojí pestrou, flexibilní stravu a vím, že to dělám proto, abych se cítila dobře nyní, ale i v budoucnu :)
Stále půjdu za svým cílem a budu moc ráda, když mi v tom Domča pomůže, tak, jako doposud.
Domi jsi skvělá koučka :) Tvůj přístup je milý, lidský, chápavý a dokážeš člověka podržet, tak, jak je to v dané situaci potřeba :) Určitě bych Dominku doporučila každému, kdo chce změnit svůj život, mít zálibu, změnit úplně pohled na jídlo, jíst správně a samozřejmě mít radost ze sebe a svých pokroků :)
Klientka Domi Schutové
Před zahájením spolupráce s koučkou Marci jsem jedla málo zeleniny a ovoce, poměrně dost tučného jídla a stravovala jsem se velmi nepravidelně. V koučinku jsem se naučila pravidelnosti a zlepšila si orientaci v jednotlivých potravinách, sním teď velké množství a moje strava je pestrá. Marci je moc milá, šikovná a rozhodne dokáže dodat motivaci... Redukce váhy i cm je znatelná, cítím se lépe při cvičení a celkově jsem spokojená. Zvládám teď jíst 5-6x denně, což je pro moje tělo lepší. A také připravovat si jídlo dopředu a díky tomu už nemám potřebu pak “vymetat” lednici ☺️ Koučink Strong beauty bych určitě doporučila!
Marci
Před fitness programem jsem se stravovala nepravidelně, hlavně hodně sladkých potravin a stále jsem přibírala. Přestala jsem jíst maso a byla jsem s jídlem v koncích, nevěděla jsem co mám jíst, aby šla váha dolů. Fitness program mne namotivoval a ukázal, že i vegetariáni mají různorodé možnosti ve stravování. Za mne TOP!
Fitness program mi také ukázal, jak se dá krásně a plnohodnotně jíst bez pocitu hladu a přitom hubnout. :-)
Má koučka Marti je skvělá :-). Můžu napsat i v jiný den než v den reportu a dostane se mi odpovědi. V každém reportu chválí a motivuje, dodává to člověku sebevědomí a energii! Marti, děkuji :).
Jsem moc spokojená. Vím, že jím zdravé potraviny a konečně se učím to, po čem jsem delší dobu toužila. Jíst zdravě a vegetariánsky tak, aby mi nic nechybělo. Zhubla jsem 4 kg a jedeme dál 😇.
Nyní už vím, že jídlo je kámoš a že je jen potřeba umět ho správně rozložit.
Na tisíc procent bych program doporučila dál! Jsem moc ráda, že mne k Vám internet zavedl.:)
Marti
Mé kroky k Dominice směřovaly přes IG, kde jsem si ji vyhledala jako členku Týmu strong beauty. Cíl byl jasný - zkrotit nepřekonatelný hlad po cvičení, nabrat více síly na můj oblíbený poledance a celkově se trošku víc zajímat o jídlo při pravidelném cvičení, aby bylo taky něco vidět :) Netoužím po postavě fitness krásky, ale nějaký ten viditelný svalík bych si taky za tu námahu zasloužila ;)
Překvapilo mě relativně velké množství jídla, které jsem musela začít jíst, ze začátku jsem měla problém, ale velmi rychle jsem si zvykla a začala cítit návaly síly při cvičení. Okamžitě, během prvních pár dní, přestalo nekontrolovatelné přejídání a jako bonus mi zmizelo pár cm z pasu, stehna i boků. A co víc - celulitida mi dala sbohem. Na viditelných svalech ještě musím pořádně zamakat, přece jen mám za sebou teprve prvních pár týdnů, ale už jsem pochopila, že všechno má svůj čas a to hlavně díky Dominice. Její přístup ke klientce je úžasný, její trpělivost s odpovědí na stále stejné otázky je bezmezná v tom dobrém slova smyslu, pochvaly ve správný čas, občasné nakopnutí do zadnice, které je taky potřebné a hlavně, když jsem měla jeden týden opravdu krizi, tak mi podala ruku a pomohla vstát. Ať chceme, nebo ne, hlava a psychika občas zapracuje a celý proces může pěkně pokazit. Tak se držte, nebojte se Dominice důvěřovat, stanovte si cíle a pomalinku k nim směřujte. Já můžu tuto koučku jen doporučit. Díky Domčo :)
Klientka Domi Schutové
Předtím, než jsem do Fitness programu zapojila jsem se stravovala špatně, i když jsem myslela, že je to správně, vyřazovala jsem z meho jídelníčku spoustu potravin, sacharidy jsem omezovala až moc, trávila jsem hodiny a hodiny ve fitku a byla jsem neustále unavená a bez výsledků. Díky programu teď vím, že mé tělo potřebuje palivo=spoustu jídla, že sacharidy jsou potřeba. Teď už vím, jak správně jíst a cvičit :) Juli byla ochotná mi vždy poradit. Chápala, když jsem dělala chyby, vše mi vysvětlila, tak abych to chápala :) Za 8 týdnů s Juli se mi podařilo začít mít ráda sebe a své tělo, nějaké to kilo a cm jsou pryč a i s tím, že to jde poznat . Zbavila jsem se záchvatového přejídání, únavy, výčitek svědomí. Díky fitness koučinku jsem se naučila novému zdravému životnímu stylu, který neni chvilkový a dá se udržovat:)
Fitness program se Strong beauty bych doporučila všem slečnám, které chtějí se sebou něco dělat a vykročit správným směrem. :)
Pred začiatkom programu som sa stravovala veľmi chaoticky. Pár dní som mala 100% clean stravu na gram presne, potom prišla dovolenka alebo výlet a zjedla som všetko v okolí 200 metrov. Takto som sa za dva roky po pôrode pekne vykrmila a nevedela som nie že schudnúť, ale ani sa stravovať "normálne".
Vďaka programu sa viem momentálne stravovať intuitívne, tak aby bola strava vyvážená, neprejedala som sa a nemala chute na sladké.
Katy ma vždy podržala a bola mi oporou. Bez nej by som to aspoň 100x vzdala😅.
Schudla som, ani nie na váhe ale na cm veľa a naučila som sa najesť sa bez výčitiek. Vďaka programu som našla stratenú rovnováhu v jedle😊.
Odporučam aj ďalej, ale kamošky sú lenivé🤣.
Katy
Před začátkem programu jsem se snažila jíst zdravě, ale neměla jsem ani páru o tom, kolik bych měla jíst a jaký poměr by makra měly mít. Tyto pokusy mě pak opakovaně přestávaly bavit, když se mi nedařilo hubnout.
Domi mě naučila, že jeden přešlap nezničí celý progres, jak správně jíst a hlavně jíst dostatečně. Nikdy bych totiž nevěřila, že nebudu přibírat na příjmu okolo 2300 kcal :).
Domi je skvělá koučka, vždycky podpoří a všechno vysvětlí, moc ráda s ní spolupracuji :).
Dlouho jsem byla v "udržovací" fázi, kde jsem se naučila, jak se správně stravovat a v jakém množství a vytvořila jsem si takový svůj režim. Momentálně jsem už cca měsíc v redukci a s výsledky jsem zatím moc spokojená, protože se mi konečně s pomocí Domi daří dosahovat cílů, které se mi před programem samotné nedařily :).
Naučila jsem se, jak se stravovat a vytvořila jsem si zdravé návyky jako třeba dodržování pitného režimu :).
Určitě bych program doporučila dál.:-)
Domi
Před osobním koučinkem jsem se stravovala nikterak dobře. Můj jídelníček byl dle slov mé koučky energeticky, i co se týče živin, vyloženě nedostatečný. To způsobovalo výkyvy v chutích, psychice, únavu, špatnou náladu a ukládání tuku v problémových partiích. Cvičila jsem 2x týdně silový trénink, pravidelně s trenérkou v posilovně přes cca 1 rok. Osobní koučink mi v pomáhá v tom, že jím pravidelně, dávám tělu potřebné živiny, mám energii, jídlo mi chutná, mám pravidelné zažívání. Baví mně si jídlo sestavovat podle tabulkového systému. Jím více a přitom mi centimetry i váha ubývají. Jsem momentálně na začátku 5. týdne reverzní diety a moc mne to baví. Mám radost, že ráno mám konečně, po pár neúspěšných letech s všemožnými dietami, ploché bříško. Od mé koučky se mi dostává velké podpory a pochopení, vždy je mi vše dopodrobna vysvětleno. Marti mě i hezky motivuje. Jsem spokojená. A těším se na každý nový report a její odpověď. Vždy mi odpoví na vše, co píši nebo se dotazuji. A jde na mém těle i psychice vidět, že to funguje. Zatím jsem za 4 týdny v reverzní dietě dala dolů 18 cm a 3,3 kg. Jak jsem uvedla už výše, jsem spokojená a cítím se skvěle. Díky osobnímu koučinku jsem se naučila zdravě a kvalitně jíst, užívat pravidelně vitamíny, používat protein. Dále jsem začala více chodit pěšky, sledovat svoji aktivitu a sílu. Ale co je nejvíce, MÁM SE ZASE RÁDA! Koučink ve Strong beauty bych 100% doporučila kamarádce, vlastně komukoliv, kdo by chtěl ve svém životě udělat změnu k LEPŠÍMU TĚLU a JÁ!
Martina Vlášková
Tímto bych chtěla poděkovat Katy za to, že mě navedla na správnou cestu. Nejen co se týče jídla, ale hlavně psychiky! Pořad to není ono, ale JÁ udělala obrovský krok dál a už mě nic nezastaví. Zjistila jsem, že je nesmírně důležité se mít rada a netrestat se, nepochybovat a neztratit to nejcennější, co máme a to jsme MY SAMI :)))
Klientka Katy Blažčíkové
Před tím, než jsem se obrátila na Strong beauty, jsem se v jídle v podstatě odbývala, neměla jsem čas ani chuť se najíst a doháněla jsem to sladkými nebo mastnými potravinami. A jelikož jsem kojila, tak to bylo poznat i na množství mléka. Díky osobnímu koučinku JÍM. Naučila jsem se jíst pravidelně a jídlo si plánovat. Se dvěma dětmi to není zrovna jednoduché a ne vždy je to tak růžové, jak si to člověk naplánuje, ale to k tomu patří. I když někdy zhřeším, jedu dál. S výsledky jsem moc spokojená. Samozřejmě jsem si představovala, jak teď v květnu budu o dost lehčí, ale celé to mělo hlubší smysl a myslím, že i dlouhodobější a udržitelnější. Osobní koučink mě naučil jíst a jídlo si plánovat. Určitě bych ho doporučila všem, kdo o něm uvažují.
MARŤA
Stravovala jsem se zdravě, ale pořádně jsem nevěděla, jak na to.
Nevyznala jsem se v hodnotách ani kaloriích. Martinka mě naučila vše správně využít v běžném životě.
Marťa pro mě byla opravdu velkou podporou a motivací. Ještě to není ono, ale myslím si, že jsem udělala pokrok.
Naučila jsem se správně stravovat a vůbec, vyznat se ve stravování obecně.
Určitě bych doporučila i dále!
Martina
Před začátkem programu jsem se několik let snažila stravovat zdravě, ale po vstoupení do programu jsem zjistila, že se vlastně stravuji sice zdravými potravinami ale úplně špatně. V malém množství a místo abych si přilepšovala a dosahovala svých cílů, jsem se akorát trápila a přihoršovala si.
Celou spolupráci jsem si zamilovala hned první týden. Né jen, že jsem přestala mít hlad, ale začala jsem už během fáze reverzní diety ztrácet cm. Nejpodstatnější byl pro mě psychický stav, který se mi o 100% v začátku dodržování zlepšil. Naučila jsem se, že jídlo je můj přítel a mohu si ho dopřávat tak jak ho mám ráda a už vím i v jakém množství. Je to pro mě neskutečný přínos do života a určitě v něm budu nadále pokračovat i sama. Miluji jídlo, miluji vaření a díky Vám se toho už nemusím bát. Nic není hned a nic není zadarmo, ale já už vím, že základem je klid na duši a pak jde vše líp. Zdaleka nejsem tam, kde jsem chtěla být, ale vím, že tam touto cestou, kterou jste mi ukázali, tam můžu dojít :)
Domča byla pro mě neuvěřitelnou podporou a celou tu dobu mě vždy chápala a snažila se pro mě udělat maximum. Vždy mi správně poradila, brala přístup ke mě individuálně a nikdy jsem neměla pocit, že tady pro mě není. Byla tady pro mě pořád a, i když vše nebylo z mé strany 100% a ideální, vždy pro mě našla pochopení a dokázala mě podpořit a poradit mi. Jsem moc ráda, že jsem dostala jako koučku právě jí :) Celkově díky ní vím, že to není jen o tom se honit a dělat něco přes sílu. Dle jejích slov si tělo řekne, co potřebuje :) A toho se budu také nadále řídit. Nic není zadarmo a vlastně je to dřina, ale odpočinek je pro zdraví také moc důležitý. Moc jí za všechno děkuji, a když bude v budoucnu další situace, kdy si nebudu vědět rady a zase se někde ztratím, určitě nebudu váhat a obrátím se na tento skvělý program znovu.
V začátku programu jsem chtěla nastoupit na redukční dietu, ale jelikož mé stravování nebylo příznivé, musela jsem si cestu k redukci prodloužit reverzní dietou. To byla pro mě celkem dlouhá cesta, ale když se ohlédnu tak právě reverzní dieta mě naučila to, co jsem potřebovala umět. Pořádně se najíst bez výčitek a k tomu si efektivně zacvičit. Čekání na redukci bylo dlouhé, a moc mě mrzí, že právě v této fázi musím program z osobních důvodů ukončit. Ale právě díky reverzní dietě mám sílu na redukci a těším se, že to dokážu zvládnout i sama.
Naučila jsem se mít více ráda, to je pro mě ten největší přínos. Naučila jsem se také to, že se člověk má občas pochválit. Hlavním přínosem pro mě je to, že jsem se naučila správně jíst. Jídlo je moje vášeň a teď už vím, jak na něj abych se nemusela trápit hlady :) Naučila jsem se také efektivně cvičit i doma, bez nutnosti chodit do posilovny z časových důvodů. Člověk ani neví, jaké všechny cviky se dají zvládnout s jednoduchými pomocníky na doma, jako jsou třeba činky anebo gumičky.
Spolupráci se Strong beauty bych doporučila všem, kteří se chtějí cítit dobře. Chtějí ve svém životě něco změnit a neví si rady. Tento program může být pro všechny určitě jen a jen přínosem. Dominice i celému programu děkuji za vše, co jsem se naučila, moc si toho vážím.
Před zahájením koučinku jsem se stravovala, řekla bych, zdravě, jen jsem toho moc nesnědla. Cvičila jsem třikrát týdně, ale celý život spíš kardio, poslední půlrok jsem se snažila více posilovat. Problém u mě je tuk v oblasti boků a břicha, toho nejsem schopna se zbavit. Moje koučka mě učí jíst víc, než jsem byla zvyklá a zařazovat potraviny, které jsem denně nejedla, např. luštěniny. Podpory a pochopení se mi dostává až nad míru. Myslím, že Marťa určitě ví, co dělá a dokáže člověku pomoci i s jinými věcmi a to tím, že je všímavá a snaží se poradit, co by člověk mohl dělat. Myslím, že je ještě čas dělat závěry.🙂 Naučila jsem se víc jíst a tím dodávat tělu více energie a líp se stravovat. Určitě bych koučink doporučila, člověk se přiučí něco nového, na každou otázku v rámci stravování dostane profesionální odpověď a určitě dostane jiný pohled na jídlo.
MARTI
Poprvé v životě nemám pocit, že něco musím dodržovat. Když jsem končila dietu se sacharidovými vlnami měla jsem pocit, že se klíďo můžu vrátit ke svým původním návykům, ale po absolvování tvého programu tento pocit nemám. Vím, že jsem na správné cestě, i když bude dlouhá. Však ani Řím nepostavili za den..hihi Jsem teď po dlouhé době velmi spokojená a mám takový vnitřní klid . Zapojit se do tvého týmu bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí, investice, která se sakra vyplatila.
Klientka Katy Blažčíkové
Stravování před začátkem programu jsem si hlídala zapisováním do kalorických tabulek. Snažila jsem se jíst zdravě, ale kaloricky nedostatečně. V důsledku toho jsem se začala záchvatovitě přejídat.
V programu mi Domi nastavila dostatečný příjem pro stabilizaci a nyní nemám nutkání se přejídat. Nerozděluju potraviny na dobré a špatné. Jím vše na co mám chuť, pouze si hlídám množství. Vím, že není dobrý přehnaný perfekcionismus v hlídání kalorií.
Od mé koučky se mi dostává úžasné podpory a pochopení. Když jsem řešila problém s jídlem styděla jsem se za to. Nikomu blízkému jsem o tom neřekla a připadala jsem si na vše sama. Psychická podpora je v programu velmi důležitá. V rámci programu jsem dosáhla pro mě úžasných výsledků.
Po psychické stránce se cítím skvěle. Cítím větší volnost ve stravě. Nejsem na sebe tolik přísná.
Zlepšila jsem vztah k sobě samotné. Vím, že dlouhodobá práce přinese výsledky. Zlepšilo se mi trávení. A v neposlední řadě jsem dosáhla výsledků i na své postavě. Zhubla jsem cca 7 kg a opět se vejdu do oblečení, do kterého jsem se asi rok nedostala. Díky spolupráci jsem se naučila, že není zdravé mít nastavenou mysl na: buď všechno, nebo nic.
Program bych doporučila všem, kdo si přeje zlepšit postavu a naučit se zdravě jíst, cvičit.
Dominika Hostinská
Co si budeme, většina holek zkoušela kdejaké diety a rychle shodit kila do dovolený….i já mezi ně patřila. Samozřejmě jsem po x dieták přišla na to, že tudy cesta nevede. A ikdyž ještě nejsem zcela spokojená, jsem vděčná za progres, který bych si sama neuvědomila, kdyby nebylo těch fotek. Myslím, že oslovit Domču, aby vedla můj jídelníček, byl opravdu skvělý nápad. Nejen, že mizí centrimentry a kila, ale ten pocit…….nejsem unavená po jídle, můžu si jídla připravovat dle mých chutí a celkově prostě přes den víc vydržím. Jsem spokojenější a sebevědomější. Domču doporučuji všema deseti, jako člověka i jako kouče. Děkuji za to…..a jedeme dál! :)
Klientka Domi Schutové
Před fitness programem jsem se 'nestravovala', hnala jsem se za kg úbytky a myslela jsem si, že když nasadím hladovku, takže to bude to správné a účinné, denně jsem naběhala v průměru 4km a nezhubla jsem ani deko.
Když jsem konečně začala jíst, začala jsem k mému velkému úžasu i hubnout.
Od mé koučky přichází neustálá podpora a pochopení. Motivuje mě nejen povzbuzujícími emaily, ale i foto kolážemi:-)
Zatím jsme dosáhly toho, že moje tělo začalo spolupracovat. Mám váhové i centimetrové úbytky a cítím se skvěle, nehladovím a nemám nepřekonatelnou chuť na sladké.
Díky fitness koučinku jsem se naučila správnému stravování. Vařím a ochutnávám jídla, která jsem ve svém jídelníčku nikdy neměla. Mám dostatek energie a motivace. V hlavě jsem si srovnala priority a věřím, že jsem udělala prostě něco skvělého pro své tělo.
Určitě doporučuji dál!
Marti
Před fitness programem jsem hodně málo jedla, protože jsem věřila, že mi vysoký kalorický deficit zaručí výsledek, jaký jsem chtěla... Program mi ale ukázal, že se jídla nemusím bát a výsledek přijde taky, možná ještě v lepší podobě. Žádný trápení, hladovění ani výčitky. Naopak, jídlo máme barevné, zdravé a celá rodina už tak jíme. Ani nemusím říkat, jak se nám zlepšilo trávení a celkově se cítíme líp. Moje koučka byla skvělá. Marci je dříč a její motivace a síla strhne každého... i toho největšího zarytce. Motivuje, pomůže, vyslechne, poradí. Jako kámoška, co podrží, ale zároveň má přirozenou autoritu, tak si její rady beru k srdci a řídím se jimi. I když jsem tomu z počátku moc nevěřila, výsledek se dostavil a totálně předčil má očekávání. Krom toho jsem se naučila správně jíst. Pravidelně zařazuji luštěniny, jídlo si umím lépe poskládat a jídlo si užívám. Fitness program doporučuji, kudy chodím :). Protože každý si všiml změny, co u mě proběhla, tak to ani jinak nejde. A to je snad ta nejlepší reklama :).
Marci
Než jsem se obrátila na holky ve Strong beauty, tápala jsem nad tím, jaký by měl být můj optimální příjem. Tak jsem experimentovala a jedla málo, což pak způsobovalo přejídání. Do toho jsem hodně cvičila a neviděla výsledky, proto jsem se rozhodla pro koučing se SB. Nyní vím, jaké je optimální množství jídla, že když to jeden den přeženu, nic se nestane a že se mám zaměřit na odpočinek/spánek, protože to jde ruku v ruce. Podpora od Ivet byla úžasná, i když se váha třeba tolik nehýbala, dokázala mě podpořit a uchopit to celé tak, že změna je dlouhodobá a nemůžu čekat zázraky za 2 měsíce, když jsem jídlo dodržovala tak na 80% procent. Získala jsem zpátky nejlepší formu, co jsem kdy měla, takže mám super výchozí bod na další snažení. :) Odnáším si poznatky ohledně jídla, Ivet byla tak skvělá, že mi ještě popsala doporučená makra tak, abych mohla pokračovat dále a snažit se sama. Spolupracovaly jsme spolu téměř rok, takže budu pokračovat v tom, co máme zajeto. Fitness program bych rozhodně doporučila i dalším ženám a dívkám. Lituju toho, že jsem to sama neudělala dřív a experimentovala podle internetů, to je totiž největší zlo. Člověk si myslí, že ví, co dělá a ono to tak třeba nemusí být.
Ivet
Před zahájením koučinku jsem se stravovala zdravě, jen jsem kvůli osobním problémům vyjela z naučeného rytmu a potřebovala jsem podporu koučky, abych se do něj dostala zpět. S mou koučkou nám to šlo skvěle. Marťa mi vše nastavila a já se po měsíci dodržování cítím mnohem lépe. Spokojenost stoprocentní. Vím, že se na ni mohu vždy ve všem spolehnout. Váha jde dolů, znovu jsem zařadila pravidelné cvičení. Cítím se skvěle, jsem spokojená. Díky osobnímu koučinku jsem se dokázala vrátit zpět do zajetých kolejí, které jsem kvůli sérií osobních problémů v loňském roce neměla sílu dodržovat. Určitě bych proto koučink Strong beauty doporučila.
Martina
Předtím, než jsem vstoupila do programu, tak jsem jídelníček moc neřešila. Měla jsem dny, kdy jsem měla problém dodržet stravovací plán, jelikož jsem nikdy nebyla zvyklá držet se jídelníčku. Ale díky programu jsem se naučila lépe stravovat a sestavit si správný jídelníček.
Marti byla skvěla. Měla pro mne pochopeni a když jsem měla problém s některými potravinami, tak se mi snažila jídelníček přizpůsobit, poradit a hledala vhodné varianty, aby mi jídelníček vyhovoval.
Během 8. týdenního programu jsem shodila 5 kg a celkem 20 cm. S výsledky jsem moc spokojená.
Díky fitness programu jsem se začala více zabývat tím, co jím a snažím se o dodržování jídelního plánu.
Fitness program můžu doporučit všem, co o něm uvažují a chtějí zlepšit své dosavadní stravování :)
Iva :).
Martina Průšová
Můj problém před zahájením Fitness programu byl špatně sestavený jídelníček. Jedla jsem hodně ovoce a rychlých sacharidů a často jsem měla hlad. Fitness program mi velmi pomohl naučit se dobře jíst. Se svou koučkou jsem velmi spokojená. Mám ráda naše týdenní sezení, každý týden zjistím něco nového o svém těle. Jsem naprosto spokojená, na 100%. Je mi 40, mám dvě děti a mám teď nejlepší postavu, jakou jsem kdy měla. Moc děkuji, Marti! Rozhodně bych Fitness program doporučila!
Martina Prusova
Před zahájením Fitness programu jsem vařila zdravá jídla, ale byl toho nedostatek, přepadávali mě chutě na všechno možné a kolikrát se to bohužel nedalo ovládnout. Koučink mi pomohl v uvědomění si, že se nemusím bát jíst a že když je tělo napapané, nemá potřebu ukládat na horší časy. Vymizely neovladatelné chutě, mám více energie. Marci byla úplně skvělá, uměla podpořit, pochválit, nakopnout. Když jsem něco nevěděla, ihned jsem dostala odpověď a bylo mi vše vysvětleno. Na váhu jsem zhubla cca 1,5 kg, ale na centimetrech cca 20 cm! Nastartoval se mi metabolismus, tělo začalo makat a najednou mu nevadilo, když jsem si dala něco mimo plán – tělo to umí krásně zpracovat. Vím, že se už nemám bát jíst!!! Rozhodně bych Fitness program doporučila i těm, kdo o něm uvažují! :-)
Marci
Před zahájením fitness programu moje strava nebyla nic moc. Stravovala jsem se chvíli dobře, chvíli jako 🐷. Díky koučinku jsem se ale naučila jíst lépe, nepoužívat polotovary a jíst skutečné, zdravé jídlo. Moje koučka Marťa byla vždy připravena mi pomoct, poradit, namotivovat! S výsledky jsem spokojena, mohlo by to být i lepší, ale chce to čas. Každopádně jsem nyní díky Marti na dobré cestě. A když se chce, všechno jde! Fitness program bych určitě doporučila každému, kdo o něm uvažuje!
Marti
Před programem jsem se snažila stravovat zdravě. Ovšem pojem zdravě to nevystihuje zcela správně. Nyní bych to nazvala spíše striktně. Navíc můj energetický příjem byl poměrně nízký, tudíž jsem mívala chutě na sladké, kterým jsem se snažila odolat. Jelikož jsem se několik let potýkala s poruchou příjmu potravy, bylo to znát na mém vztahu k jídlu i na mém těle. Fitness program mi pomáhá naučit se, jak mít správný vztah k jídlu. Že je v pořádku, když si dám něco jiného, než jídlo z kolonky "zdravé potraviny". Kromě toho se učím mít ráda sama sebe. V tom mi hodně pomáhají tréninky, po kterých mé tělo sílí a cítím se skvěle. Koučka Marťa je pro mě velká podpora. Drží nade mnou potřebný dohled a vždy dokáže poradit i nakopnout do nového týdne. Zatím jsem získala mnohem lepší pohled na jídlo. Už se ho nebojím tak, jako dřív a nepřemýšlím nad každou potravinou, zda se mi vejde do kalorického příjmu. Jelikož jsem dříve jedla málo, tak ani po čtyřech týdnech stále nemohu uvěřit, že mohu jíst tolik a tělo to zvládne, dokonce mu to prospívá. Vidím i celkové zpevnění postavy díky pravidelnému cvičení. Navíc mě Marťa upozornila na špatné držení těla, které mi ničilo záda a postava kvůli tomu vypadala docela jinak.
Jako velké pozitivum vidím to, že jsem se díky koučinku naučila, že se jídla nemusím bát. Naopak. Je super.
Určitě bych program doporučila nejen kamarádce, ale i ostatním ženám a dívkám, které bloudí v začarovaném kruhu na téma hubnutí, nabírání a jídlo nebo jen hledají sebevědomí. Protože když se budou cítit dobře ve svém těle, budou se mít mnohem radši.
Určitě svého rozhodnutí, přihlásit se do fitness programu, nelituji. Naopak si troufám říci, že to bylo to nejlepší za poslední dobu.
Marti
Gábi, děkuji Ti moc za Tvoji pomoc, moc jsi mě toho naučila a já jsem zjistila, že to jde i bez diet, trápení se a já si to jídlo strašně užívám. Nádherný pocit, vždycky jsem myslela, že musím jedině přestat skoro jíst, stáhnout sacharidy...a teď si i ten rohlík se šunkou dám klidně v 8 večer a vůbec nic se nestane. Děkuji!
Před zahájením Fitness programu moje strava obsahovala více cukrů a průmyslově zpracovaných potravin. Program mi pomohl, ovládám svoje chutě, jím plnohodnotnější potraviny. Také se mi srovnal menstruační cyklus. Tréninky i strava perfektní! V rámci zkrocení chutí, navrácení cyklu a nových stravovacích návyků vynikající. V rámci úbytku kg/cm zatím stejné. Ale naučila jsem se, že čísla nejsou důležitá. :D Důležitý je pocit a to, co pro své tělo dělám. Určitě bych program doporučila i své kamarádce, už doporučuji všem, co se mě ptají. :)
Domi
Před zahájením spolupráce s SB jsem se stravovala hezky, pestře, zdravě, se znalostmi ohledně potravin, měla jsem větší množství bílkovin a méně sacharidů. Ale díky koučce jsem zjistila, že celkově bylo jídla málo a tělo nemělo dostatek živin. Díky SB koučingu vím, že je třeba konzumovat daleko větší porce, nebát se navýšení sacharidů a stravu obohatit i o tuky, jako je avokádo a ořechy. Celý život cvičím a jsem aktivní, ale až díky silovému tréninku v daném harmonogramu jsem dosáhla výsledků, které jsou vidět. A to především na oblasti zad, která mě hodně trápila. Marti je skvělá jako koučka i jako člověk, vždy motivující a plná pozitivního přístupu. Ví, o čem mluví, dokáže odpovědět na každou otázku týkající se jídla, zdraví či sportu. Doporučuji ji všema deseti. :) Za spolupráci přes půl roku se mi váha hýbla sice minimálně, ale na cm na celém těle je výsledek znát. Tělo je pevné a vytvarované. Díky koučinku jsem se naučila lépe a více jíst a efektivněji cvičit. Určitě bych ho proto doporučila i dalším ženám a dívkám, které o něm uvažují.
Martina
Protože jsem potřebovala pomoci uzdravit tělo, zmatené mnoha pokusy upravit stravu s cílem redukovat tuk, které již na nic nereagovalo, oslovila jsem strongbeauty tým, konkrétně koučku Juli. Popsala jsem jí jak se stravuji, jak cvičím a celkově jak žiji a ona okamžitě věděla, kde dělám chybu a ukázala mi směr, kterým kráčet. Přestože jsem stále na začátku cesty, cítím se mnohem lépe, tuk pomalu odchází, já jím spousty jídla, na které jsem dříve ani nepomyslela, mám dostatek energie a vstávám s chutí a odpočatá, ne jako dříve, kdy jsem šla spát unavená a vstávala unavená. Juli mohu vřele doporučit, neboť kromě toho, že je profesionálka na svém místě, je milá, vlídná a plná porozumění.
Klientka Juli Sudíkové
Před začátkem koučinku byla moje strava nedostatečná, a tak jsme se s Marti zaměřily na navýšení kalorického příjmu, který se postupem času zvyšoval a zvyšoval. Cvičit jsem cvičila pravidelně už předtím, takže jsem na pravidelný pohyb byla zvyklá. Ale díky osobnímu koučinku jsem začala i s fitkem! Nyní jím dostatečně a odezněly chutě na sladké. Chtěla jsem zhubnout a to se nám pomalými krůčky daří. Tvarujeme postavu, mám pravidelnou pestrou stravu a radost z pohybu, stoupající sílu. To mě motivuje. S mou koučkou jsem naprosto spokojená. Naše komunikace funguje na jedničku. Neskutečně mě motivuje, i když jsem začala pochybovat. Opět mě nakopla a makáme dál!! Formujeme a osvalujeme postavu. Jsem moc spokojená. Díky osobnímu koučinku jsem se naučila disciplíně a trpělivosti. Všechno přece nejde hned! Každopádně taky pravidelné a dostatečné stravování. Koučink bych doporučila na 100%.
Marti
Než jsem začala Fitness program, myslela jsem si, že jím příliš, ale dle Marti to bylo vyloženě nedostatečné. Z toho pak plynulo, že jsem často byla unavená, podrážděná, bez nálady a energie a ještě měla i psychické problémy kvůli váze. Ta změna je úžasná. Nálady se během týdne proměnily, je mi krásně, mám spoustu energie i večer, kdy už muž padá únavou. :) Narostla mi obrovsky energie, životní elán a chuť něco dělat. Ve fitku mám také spousty energie, což je důležité, mnohem lépe se mi teď cvičí. Mimoto mi někdo konečně přesně řekl, co mám jíst a v jakém poměru, za to jsem asi nejvíce vděčná. Konečně mám jako vegan pořádnou porci luštěnin denně a hodně sacharidů. Náš trenér ve fitku mi říkal, že na zhubnutí mám mít 1600 kalorií a ideálně když si nedám žádné sacharidy k večeři, ještě lépe ani k obědu.. Je to smutné, samozřejmě že z takové stravy jsem po týdnu byla nervozní a podrážděná, navíc když ještě kojím.. No jsem za vás holky opravdu vděčná, ze začátku jsme trochu bojovaly. Já měla spoustu otázek, jak pro mě vše bylo nové, ale myslím, že už se to ustálilo a každý týden se vyloženě těším, jaká bude Marti odpověď na můj progres. Jsem moc ráda, že jsme si k sobě našly cestu, Marťa je pro mě velká podpora, úplně se bojím, až program skončí. :) S výsledky jsem spokojená, i když jsem teprve na začátku. Ubylo mi něco přes 30 cm za měsíc, to je prý krásná práce. :) Ale já to hlavně vidím už v zrcadle a když se vidím ve fitku, začínám být spokojená a to je pro mě moc důležité, předtím jsem radši před zrcadlo nechodila. :) Naučila jsem se víc věcí, jako být trpělivá a nechtít všechno hned. Makat, i když nemám zrovna chuť, protože nálada během běhu či tréninku okamžitě vyskočí nahoru. Jíst pravidelně a s chutí a hodně sacharidů, nebát se jich, jako tomu bylo skoro celý život a hlavně si konečně začínám vážit sama sebe a to je snad ta nejdůležitější věc na světě, fakt vám holky moc děkuju. Fitness program bych doporučila určitě své kamarádce, ale jen té, která na sobě fakt chce makat a investovat svůj čas do svého lepšího já, opravdu to stojí za to!
Marti
Pred začiatkom spolupráce s Domi som mala veľký nedostatok energie, elánu, chuti do čohokoľvek :) Na cvičenie som si tiež nevedela nájsť čas popri hektickej práci a moja strava bola jednotvárna a nepravidelná. Večer ma pravidelne chytal vlčí hlad - dnes už viem, že to bolo spôsobené nedostatkom kvalitného jedla.
Domi ma naučila systematicky na sebe pracovať - viac a kvalitne jesť a cvičiť. Začala som jedlo a cvičenie brať ako súčasť môjho života, ktorého sa nechcem vzdať, pretože sa s ním cítim skvelo.
Domi je pozitívne slniečko, chápavé...vždy mi ochotne poradila, vysvetlila ...som maximálnej spokojná :)
Po vyplnení vstupného dotazníka som od Domi zistila, že som dlhodobo v deficite a moje telo sme začali adaptovať na vyšší príjem potravy reverznou dietou, ktorá ešte nie je na konci. Som šťastná a spokojná, že viem, že môžem jesť dostatok kvalitného jedla, ktoré je pre moje telo palivom. Pokračujem ďalej v reverznej diete a cvičení.
Vďaka programu som sa naučila správne si nastaviť jedálniček a cvičiť vo fitku :)
Určite by som program odporučila, už som to aj urobila a budem to robiť ďalej. Ktokoľvek má pocit, že si nevie rady....že cvičí hodiny a hodiny a nevidí výsledok, je potrebné sa zamyslieť, kde je chyba...Kočky zo SB dokážu pomôcť a poradiť ako sa dostať k zdravému a silnému telu :) Ďakujem pekne za možnosť byť súčasťou vášho programu a prajem vám veľa spokojných klientiek :)
Domi
Než jsem vstoupila do programu, stravovala jsem se málo. V podstatě jsem úplně vyřadila sacharidy. Cvičila jsem 3 krát týdně. A ani přes to jsem nedokázala zhubnout. Týdny jsem držela stravu, ale poté to už tělo nevydrželo a následovalo přejídání, a tak stále dokola.
Pomohl mi velice zásadně. Zjistila jsem,že i sacharidy ve vhodném množství jsou pro tělo dokonce hodně důležité, zjistila jsem jak správně jist, abych shodila, ale i abych si váhu udržela.
Moje koučka mě neuvěřitelně po celou dobu programu podporovala, dokonce mužů říct, že mi i zvedla sebevědomí, přestala jsem se tolik podceňovat. Je to jeden úžasný, pozitivní, motivující člověk.
I když jsem nedosáhla stanoveného cíle, tudíž ubrat cca 7 kg, tak jsem zjistila jak se stravovat tak, abych byla spokojena a zdravá. Abych si váhu uměla udržet a také vím, jak ta kila shodit. Všech těchto poznatků si hodně vážím. Nejsem spokojena pouze s tím, že jsem díky sobě program nedotáhla až do konce.
Naučila jsem se v podstatě vše, co jsem potřebovala. Jak zdravě kila shodit a jak si váhu udržet. A že jsem vůbec pochopila, jak se zdravě stravovat (kolik čeho, apod.).
Fitness program bych všem doporučila na 1000000000% ♥️. Děkuji za vše.
Domi
Před tím, než jsem vstoupila do osobního koučinku, jsem se stravovala nepravidelně a také jsem nepravidelně cvičila z důvodu krátké doby od porodu. Jedla jsem málo a nedostatečně pro mé tělo. Díky koučinku už vím, jak si jídlo sestavit, osvojila jsem si počítání dle tabulek a zvykla si na to. Jakmile jsem začala podle nastaveného plánu jíst, pomalu jsem začala pociťovat výsledky. Podpory a pochopení mé koučky se mi dostávalo neuvěřitelně moc! Marcí je úžasná, hodná a je na správném místě. Vždy mi uměla poradit ale hlavně namotivovat, že bude lépe a že určitě vše zase zvládnu. Byla neuvěřitelná a kdybych do osobního koučinku opět vstoupila, byla by moje jasná první volba! S výsledky jsem spokojená, i když mám před sebou ještě dlouhou cestu na svou původní váhu, dokázala jsem s pomocí Marci dostat dolů 28 cm, což je pro mě úžasný start a motivace pokračovat dál. Naučila jsem se víc poslouchat tělo, trpělivosti a tomu, že pokud vydržím, ty výsledky přijdou. To si i odnáším a i svou první zkušenost pod super koučkou. Určitě bych koučink doporučila nejen kamarádce, ale každé ženě, slečně, která třeba není se sebou úplně spokojená a chtěla by se cítit lépe.
Marci Bašková
Příšerně, nepravidelně, málo, hodně sladkého. Měla jsem obrovské výkyvy nálad i energie a myslím, že jsem se potýkala s emočním jedením. Díky koučinku se cítím suprově. Mám nový motor. Baví mě zkoumat potraviny, jejich účinek na mé tělo i mysl. :) Podpory koučky se mi dostává naprosto úžasné. Je pro mě velká podpora, dokáže mě skvěle motivovat, ochotně zodpovídá moje otázky, radí mi, dodává recepty, když si nejsem jistá, co z daných potravin mám vařit. Zhubla jsem zatím 3 kg, ale přes 20 cm celkově, za což jsem strašně ráda. Ještě mám dlouhou cestu před sebou, ale je to skvělý vidět ten pokrok. :) Naučila jsem se pravidelně jíst. Došlo mi, že hladovění nikomu ještě neprospělo a že chci v nové cestě pokračovat. Na 100 % bych koučink doporučila i své kamarádce! Lituji jen jedné věci, a to, že jsem s vámi nezačala dříve.❤️
Martina P.
Domču jsem oslovila 8 týdnů po mém druhém porodu s žádostí o pomoc při shazování zbývajících kilogramů a hlavně s cílem dostat se do stejné, ne-li lepsi formy jako před těhotenstvím. Potřebovala jsem nad sebou pevnou ruku, někoho, komu budu důvěřovat a výběrem Domči jsem přesně takového člověka získala. Nastavená makra mi od začátku vyhovovala a co víc - hned od prvního týdne jsem pomalu ale jistě kila shazovala, centimetry mizely. Se cvičením jsem nikdy potíže neměla, takže dodržovat 3-4 posilovací tréninky ve fitku a 1-2 kardia (pro mě to byl běh a HIIT) týdně nebyl žádný problém. I se dvěma malými dětmi se to da zvládnout, i když je to někdy náročnější s hlídáním a únavou z nevyspání :-) Každopádně Domča mi vždycky namotivovala správným směrem, podržela mi, když jsem měla chuť to vzdát. Děkuju ti Domi ;-)
Klientka Domi Schutové
Dle mého názoru jsem se před začátkem programu stravovala celkem zdravě, ale evidentně ne vyváženě. Necvičila jsem vůbec.
Moje koučka mi nastavila stravování tak, že jsem si dokázala sestavit jídlo na celý den a týden vyváženě. Vím tedy kolik a čeho bych měla jíst. Moje koučka dělá svou práci velmi dobře. Pomohla, poradila i pochopila mé problémy. Často jsem až byla překvapena s jakou rychlostí.
Kila ani centimetry nejsou dle mých představ, s jakými jsem do programu vstupovala, ale to jsem si ovlivnila sama jedním špatným víkendem. Jako nejlepší výsledek ale vidím, že jsem se dozvěděla, jak s jídlem pracovat a kolik čeho mít.
I přes mé škobrtnutí si myslím, že jsem na dobré cestě k vysněnému cíli. Jak jsem již zmínila výše, naučila jsem se jak rozložit jídlo a jak k němu přistupovat. Odnáším si přesně ten "kopanec", který jsem chtěla. Nastartovalo mě to k lepšímu přístupu k jídlu a ke kontrole váhy.
Program jsem již doporučila a doporučuji i dál! :)
Martina Průšová
Před začátkem spolupráce jsem se nedržela žádného plánu. Stravovala jsem se již nějakou dobu pocitově. Cvičila jsem stejně jako nyní a mým cílem bylo dát tělo do pohody a "nebát" se jídla.
Díky programu Strong Beauty mohu říct, že cíl byl splněn.:)
Juli byla po celou dobu skvělá podpora a motivace!
Jsem nyní velice spokojená, neboť beru jídlo konečně jako kámoše a ne jako něco, čeho se bojím.
Určitě bych program doporučila i nadále!
Juli
Před programem jsem si prošla Rp strength programem, Zone diet,...
Ovšem nikdy jsem to nedokázala udržet. Mívala jsem hlad a velké výkyvy nálad.
Nyní jím více v rovnováze. Tato spolupráce byla skvělá. Nyní se už nebojím jídla, jím větší porce a celkově umím volit vhodné kombinace potravin.
Marti
Před osobním koučinkem jsem se stravovala nikterak dobře. Můj jídelníček byl dle slov mé koučky energeticky, i co se týče živin, vyloženě nedostatečný. To způsobovalo výkyvy v chutích, psychice, únavu, špatnou náladu a ukládání tuku v problémových partiích. Cvičila jsem 2x týdně silový trénink, pravidelně s trenérkou v posilovně, přes cca 1 rok. Osobní koučink mi pomohl v tom, že jím pravidelně, dávám tělu potřebné živiny, mám energii, jídlo mi chutná, mám pravidelné zažívání. Baví mě si jídlo sestavovat podle tabulkového systému. Od mé koučky se mi dostávalo velké podpory a pochopení, vždy mi vše dopodrobna vysvětlila. Marti mě i hezky motivovala. Za celou dobu spolupráce mám dole skoro 29,5 cm a 4 kg. Díky osobnímu koučinku jsem se naučila zdravě a kvalitně jíst, užívat pravidelně vitamíny, používat protein. Dále jsem začala více chodit pěšky, sledovat svoji aktivitu a sílu. Ale co je nejvíce, MÁM SE ZASE RÁDA! Osobní koučink bych doporučila i své kamarádce.
MARTI VLÁŠEK
Před zahájením koučinku jsem se stravovala především nedostatečně a nevyrovnaně. Problém byl nedostatečný příjem, neforemná postava rok po porodu, hormonální nerovnováha (bez menstruace - zatím přetrvává). A celkově nepříjemný pocit ze sebe. Osobní koučink mi pomáhá především naučit se jíst správně a dostatečně, změnit pohled na jídlo a jeho složení a také cvičení. Podpory a pochopení se mi od začátku dostává v každé komunikaci s mou koučkou. Marťa je velmi milá. Jsem spokojená. Kila se zatím tolik nehnula dolů, ale měsíc není tak dlouhá doba a na to, že jím mnohem více, je to více než dobrý. Ale centimetrů mám dole docela hodně. Cítím se celkem fajn. Naučila jsem se jinak se dívat na jídlo a cvičení. Vážit si potraviny a celkově o nich jinak přemýšlet. Ale myslím, že jsem teprve na začátku cesty. Pokud by některá moje kamarádka měla na sobě chuť makat a ne se jen vymlouvat na nedostatek času, děti atd. tak bych jí koučink rozhodně doporučila.
Marti Vlásek (Průšová)
Po několika dietách jsem se při své výšce dostala na hrozivých 63kg. Nemohla jsem se na sebe dívat a tak jsem cvičila a cvičila ale váha ani tělo se moc neměnili. A tak jsem se rozhodla pro spolupráci s Katy. A bylo to, to nejlepší rozhodnutí co jsem udělala.
Nemůžu ani přesně popsat to jak moc mi pomohla. Když mi něco v jídelníčku chybělo/nevyhovovalo domluvili jsme se na úpravě. Stravovací plán je krásně přehledný, mohla jsem si dát z každé kategorie na co jsem měla zrovna chuť a nemusela jíst stále jen rýži a kuřecí.
Tréninkový plán byl super, vyzkoušela jsem si spoustu nových cviků a moc mě to baví. A i když šli dolů jen cca 3 kg tak na sobě tu změnu vidím a vidí jí i lidi kolem (mám konečně svaly). A hlavně jsem šťastná a opravdu ta psychika znamená hodně. Nemusím se omezovat jen na pár druhů potravin. A taky vím, že takhle jak jím teď, můžu jíst už napořád. Tak že určitě moc doporučuji.
Klientka Katy Blažčíkové
Má strava před začátkem Fitness programu byla poměrně nevyvážená a nepravidelná. Mým hlavním problémem bylo, že jsem si neuměla sestavit jídelníček tak, abych jedla dostatečně a neměla po několika dnech výkyvy chutí a potřebu jíst velké množství jídla. Období hladu se u mě střídalo s obdobím přejídání. Fitness program mi pomáhá k tomu, abych neměla strach z jídla, abych našla lásku k sobě samotné a ke svému tělu. Zjistila jsem, že cesta ke zdravější verzi mě samotné by neměla být plná utrpení. K hubnutí nepotřebuji hladovět nebo se nějak přehnaně omezovat. Navíc díky pestré stravě mám větší energii na cvičení a pohyb. Díky tomuto programu jsem objevila mnoho zajímavých receptů, skvělých cviků na celé tělo, ale především mnoho užitečných rad, které mi pomáhají k tomu žít zdravější život. Marti je skvělá koučka. Jsem s ní velmi spokojená. Se vším mi vždy byla ochotná poradit, ale především jsem vděčná za její pozitivní a přátelský přístup. Jsem poměrně stydlivá, ale s Marti jde komunikace velmi snadno. Nevadí mi si psát o osobních věcech a jsem více otevřená, protože vím, že mě nikdy nesoudí a snaží se mi poradit. Vždy se těším na její pozitivní, ale zároveň upřímnou, zpětnou vazbu. Marti sděluje věci narovinu, tak jak jsou, ale zároveň mě vždy namotivuje do dalšího týdne a dodá mi sílu se nevzdávat. Velmi si vážím toho, že mi pomáhá. Od začátku spolupráce mám něco přes 1 kg dole a mínus 16 cm. Jsem za ta čísla moc vděčná, ale beru je spíše jako takový bonus k tomu, co všechno se u mě teď změnilo. Jako hlavní pozitivní změnu vnímám to, že jsem teď šťastnější, silnější, mám dostatek energie a mám ze sebe dobrý pocit. Stále ještě ani zdaleka nejsem u cíle, ale snažím si užívat tu cestu a jsem ráda, že se mi na ní daří a neselhávám. Ze začátku jsem si příliš nevěřila, sama sobě jsem si říkala, že mi ta disciplína moc dlouho nevydrží. Ale jsem na sebe pyšná, že si na tento životní styl začínám zvykat. První věc, která mě napadá, když se zamyslím nad tím, co všechno jsem se za dobu této spolupráce naučila... Je pravděpodobně voda. Zní to možná směšně, ale díky tomuto koučinku jsem se konečně naučila pít více vody. I když to není hlavní bod programu, strava + cvičení tvoří velkou část, tak až díky tomuto programu jsem zjistila, jak pozitivní vliv voda na mé tělo má. I když se to děti učí ve škole a všichni dospělí to vědí, hodně lidí na to zapomíná. A já jsem byla jedna z nich. Teď si nedokážu ráno bez sklenice vody představit a nechápu, jak jsem dříve mohla fungovat třeba na půl litru vody denně. Mezi další věci, které jsem se naučila, patří samozřejmě pravidelná a dobře rozložená strava. Už si dokážu sestavit jídelníček tak, abych v něm měla všechny důležité složky potravy. Zařadila jsem díky tomuto programu více luštěnin, zeleniny a celkově teď jím zdravěji než dřív. Fitness program se Strong beauty bych doporučila všem ženám, které tápou a nevědí si rady. Pokud se neustále točí v nějakém kolotoči diet, které nejsou dlouhodobě udržitelné, nebo ani nezabírají, tak by jim možná prospěla pomocná ruka. Já jsem si dříve myslela, že všechno zvládnu sama, že nikoho nepotřebuji a že je přece dostatek informací na internetu a všude jinde. Teorie je ale něco jiného než praxe a podle mě není nikdy na škodu mít v životě nějakého trenéra/kouče, někoho kdo vás povede a bude dohlížet na to, že nesejdete z cesty. Pokud jste zoufalé a nešťastné, nechápete v čem děláte chyby a přijde vám, že už nevíte jak dál... V takovém případě by vám Fitness program se Strong beauty mohl pomoct. Mně osobně tento koučink ukázal správný směr a jsem ráda, že jsem se pro tuto spolupráci rozhodla. Nemějte ale obavy, že budete celý život potřebovat někoho, kdo vás bude vést. Myslím si, že je to podobné jako když se člověk učí jezdit na kole. Ze začátku děti mívají pomocná kolečka, ale postupně se naučí držet balanc a po čase je nepotřebují. Stejně tak vy budete možná ze začátku potřebovat pomoct, abyste se naučily si samy složit pestrý a vyvážený jídelníček, abyste si osvojily zdravé návyky a zvykli si na pravidelné cvičení... Ale po čase to všechno budete dělat samy, automaticky a bez pomoci.
Marti
Před začátkem koučinku jsem byla v neustálém kalorickém deficitu, měla jsem příliš mnoho aktivity, nedostatek regenerace. Přetrénovanost v kombinaci s kalorickým deficitem a absencí odpočinku se začala negativně odrážet na mém zdraví, a to zejména v oblasti extrémně bolestivé menstruace. Naučila jsem se nebát se vyššího kalorického příjmu a odpočinku. Zlepšil se vztah k sobě samé. Donutila jsem se začít problémy řešit komplexně: psychoterapie, fyzioterapie, gynekologická vyšetření. Dostalo se mi maximální empatie, uklidnění a podpory nevzdávat to a věřit, že bude lépe. Podařilo se mi výrazně snížit bolesti při menstruaci, mám mnohem více energie, nebojím se jídla a nepotřebuji počítat každou kalorii. Zvládnu se stravovat intuitivně beze strachu, co to se mnou udělá. Dokáži odpočívat a nebýt za to na sebe naštvaná. Relaxaci jsem se naučila vnímám pozitivně, nikoliv jako ztrátu času. Vnímám ji nyní jako důležitou součást procesu a za to jsem Gábi, své koučce, moc vděčná. Naučila jsem se na sebe tolik netlačit, více odpočívat a jíst beze strachu. Zjistila jsem, že mohu být stále sytá bez chutí na sladké, plná energie a přitom jsem nepřibrala ani trochu tuku navíc. Pochopila jsem, že není důležité mít perfektně vysekanou postavu, ale být zdravá, spokojená a v pohodě. Že mě partner bude přijímat i s pár kily navíc, hlavně když budu spokojená a klidná. Doporučila bych jej naprosto všem ženám bez ohledu na věk a osobní cíl.
Nejdříve jsem se stravovala běžně, žádný přehled o stravě. Poté jsem si prošla PPP, přes internet a videa jsem našla program od Katy a přidala se do komunity Strongbeauty - první jsem měla 8 týdnů s Domi. Teď mám Reni a naprosto super, obě holky. Program mi vyhovoval, proto jsem se zase vrátila :). Nyní jsem chtěla upravit jídelníček se zaměřením na zdravé, plnohodnotné stravovaní.
Naučila jsem se nebát se jíst, dopřát si a zbytečně nevymýšlet zbytečnosti. Vidím zlepšení po fyzické a psychické stránce o 100%!
Komunikace s Reni je naprosto bez problému. Odepisuje mi na emaily a dotazy v nejbližším čase. Jsme ve spojení i přes Whatsapp.
S programem jsem velmi spokojená, nyní postupně navyšujeme příjem a zvládám to! :)
Díky programu jsem se naučila krásně si rozplánovat jídlo na celý den a vařit z opravdových surovin. Žádné kupované polotovary atd.
Určitě doporučuji i dále🥰.
Reni
Děkuju moc za prvotní nakopnutí a inspiraci! Přesně to jsem potřebovala! Ted už vím, že se sebou musím být trpělivá a nenechat se svést okolím k bezmyšlenkovitě konzumaci všeho, co mi kdo podá. Je to skvělý pocit nemít žádné výkyvy chutí a mít energii na rozdávání. A když vidím ty změny na svém těle, motivace pokračovat je obrovská. Takže jedeme dál! Určitě se ozvu, pokud budu někdy potřebovat další rady!
Takže ještě jednou díky!
Klientka Katy Blažčíkové
Před zahájením koučinku jsem se stravovala v podstatě podobně jako s koučkou, jen jsem jedla více v restauraci. Koučink mi pomohl s nastavením množství jídla a zjistila jsem, že když jím venku, musím si vybírat, co a i tak je lepší si jídlo připravovat doma. Koučka mě velice pozitivně motivovala. Měla jsem někdy depku, že to nejde tak, jak bych si představovala a ona vždy upozornila na to, co se mi podařilo. Za dobu spolupráce se mi zpevnila postava a fyzicky jsem se dostala do formy. Zjistila jsem, že na to jdu vlastně téměř dobře, jen je třeba být důsledná. Určitě bych osobní koučink doporučila.
Marti
Před spoluprací s Ivetkou jsem jedla hrozně omezeně a málo. Můj příjem byl okolo 1600-1700 kcal, což vzhledem k mému výdeji a cílům bylo dost podhodnocené. Od doby, kdy jedu podle plánu od své koučky, jím daleko více a až teď si uvědomuji, jak moc muselo mé tělo strádat. Ivetka je skvělá, vždy se dočkám rozsáhlé odpovědi na jakékoliv dotazy a když mám nějaký problém, dokáže mi poradit a vysvětlit možné příčiny. Doposud se nám podařilo úspěšně navýšit příjem pomocí reverzní diety a přitom se mi nenavýšila váha - z čehož jsem měla dlouhodobě strach a brzdilo mě to. Díky spolupráci s Ivetkou jsem se naučila přestat se bát jídla, jak si ho konečně užívat a jak správně sestavit jídelníček, abych se cítila spokojeně a v pohodě. Určitě bych fitness program doporučila všem, kdo o něm uvažují. Lituji, že jsem do toho nešla už dříve :)
Iveta Stahlová
Před začátkem programu jsem se stravovala nedostatečně, a proto jsem přibírala na váze. Byla jsem hodně unavená a tak jsem se ke cvičení mnohdy ani nedostala.
Nyní mám mnohem více energie a lepší náladu. Konečně jim a nepřibírám. Navíc mi program pomohl zařadit zajímavé potraviny, které jsem ve svém jídelníčku dříve neměla.
Martinka je moc vstřícná. Vždy mi vyhověla a snažila se najít cestu v individuálních potřebách. Navíc neuvěřitelně rychle reaguje na každý dotaz.
Mám za sebou 8 týdnů a mám 2,5 kg a 21 cm dole. Chci ještě pokračovat, ale už za tyto změny jsem moc ráda.
Díky programu se nyní zdravěji stravuji, nebojím se jídla a vím, co si mohu dovolit.
Koučink ve Strong Beauty určitě doporučuji dále a už se tak i stalo :-).
Martina Průšová
Před tím, než jsem vstoupila do fitness programu jsem se stravovala relativně zdravě, jen jsem si neuměla spočítat kolik čeho bych měla jíst, aby byl můj jídelníček vyrovnaný. Před začátkem programu jsem hodně běhala.
Tento fitness program mi pomohl ujasnit si kolik jakých maker je pro mě tak akorát při mém životním stylu.
V rámci 8. týdenního online koučinku byla podpora a pochopení skvělé. Nemohu si Marti vynachválit :)
Díky programu jsem dosáhla toho, že jsem schopná už podle oka přibližně odhadnout kolik čeho si v průběhu dne dát. Hezky si vše ohlídat, mít sílu při běhu a být velice dobře najedená. To, že jsem zhubla je velice příjemný bonus, kterého jsem chtěla dosáhnout.
Dále jsem se naučila více jíst :) A především si odnáším nové zkušenosti a vědomosti.
Fitness program bych doporučila každé, která o něm uvažuje :)
Klientka Martiny
Než jsem se obrátila na tým Strong beauty, byla jsem v kolotoči diet a následného přejídání. Koučink mi dal řád v jídle, jak si ho poskládat, jaké množství jíst. Spokojenost s koučkou maximální, vždy byla po ruce, ochotná poradit, vyslechnout, nabídnout pomoc. Ještě mám na čem pracovat, ale díky koučce jsem na správné cestě a rozhodně budu pokračovat dál i po skončení spolupráce. Naučila jsem se, že jídlo není nepřítel, že zdravé jídlo může být velmi chutné a že změnou životního stylu získáš samá pozitiva. Rozhodně bych koučink doporučila.
Marti
Stravovala som sa nepravidelne a mala zle rozdelené makroživiny. Jedla som nevyvážene. Vďaka koučingu som sa naučila o jedle viac premýšľať a plánovať si jedlá dopredu a tým pádom mám vyvážený jedálniček. Od mojej koučky sa mi dostalo veľké motivácie a podpory a vrátenie na správnu cestu. Za 12 týždňov sa mi podarilo -6 kg a mínus mnoho cm. Som veľmi spokojná a sú to moje najlepšie investované peniaze. Naučila som sa plánovať vyvážené jedlá, jesť pravidelnejšie a zaradila som viac ovocia a zeleniny. 100% by som koučing odporučila aj ďalším.
Ivet Stahlová
Než jsem vstoupila do programu, stravovala jsem se sice zdravě a z kvalitních surovin, ale o dost méně, než kolik jím teď.
Mému tělu to rozhodně nemohlo stačit a věděla jsem to. Jen jsem to sama nedokázala překonat.
Rozhodně mi spolupráce pomohla naučit se víc jíst a dávat tělu potřebnou energii.😊 A hlavně to všechno překonat v mé hlavě.
Domča je nejlepší! Je skvělá. Vždycky ví, co přesně napsat! 🌸 Bez ní bych to nezvládla a jsem šťastná, že jsem do toho šla. Pravidelně chodím cvičit, cítím se více energická, menstruace je pravidelná. Tělo mám rozhodně pevnější, zmizela mi skoro úplně celulitida. I sebevědomí mi trochu stouplo😊.
Prostě skvělá investice!😊 Naučila jsem se dávat tělu dost jídla, pravidelně cvičit. Do budoucna určitě budu mít představu o tom, jak si sestavit tréninky sama.😊 Za mě spokojenost a určitě doporučuji!🌸
Domi
Pred začatím programu som jedla malo, bývala som unavená, mala som problémy s vahou po 2. porodu. Teraz po 5 mesiacoch sa citim, ze som si zvykla stravovat sa pravidelne, nebývam unavená, aj v krizových situaciach mam dobru náladu a dost energie, začala som počas stravovacieho planu behať a stále s radosťou behám. Cenim si najma zmenu stravovacích návykov a dostatok energie. Marci bola úžasná, mohla som s nou zdielať uplně všetko, svoje emocie, nastvatia, keď som mala pocit, ze nič nefunguje, bola nekonečnou oporou a podporou, všetko podrobne vysvetlila. Som spokojná. Určite som sa naučila stravovat inak, dopredu si pripravovať jídlo, a hlavne sa to stalo už automatickým zvykom, kedy nemusím cely den premýšlat o jedle a být unavená, pretože na jedlo zabúdam. Určite by som program odporučila aj svojej kamarátke.
Marci
Před fitness programem jsem se stravovala co se týče výběru potravin zdravě i pravidelně, ale nedostatečně. Celkově byl můj příjem nízký a necvičila jsem.
Zpětně, když se na to podívám, bylo to výmluvách. Měla jsem málo energie a žádnou motivaci.
Fitness program mi nyní pomáhá s tím, že jsem se naučila více jíst podle toho, kolik mé tělo opravdu potřebuje, aby se cítilo dobře a zvládalo vše, co po něm chci.
Pomáhá mi nezapomínat na to, proč jsem ten zásadní krok udělala, proč jsem se vůbec do programu přihlásila. Renatka je milá dáma, který mi vždy předá mnoho motivace. Rozhodně ví, co dělá. Vždy vše vysvětlí, takže se i v tomto směru mám stále co učit :-). Má mou plnou důvěru.
Začala jsem s reverzní dietou, kdy jsme příjem postupně navyšovaly a to se povedlo! Nyní jsme v udržovací fázi a nějaký ten čas ještě budeme. Tělo reaguje tak, jak má, za což jsem moc ráda. Začala jsem i cvičit, více se hýbat a to je pro mě moc důležité. Stává se to mou přirozenou součástí, stejně tak, jako jídlo, které si připravuji. Jsem více pozitivní, což je další věc, za kterou jsem vděčná.
Narůstá mi i síla, takže se mi i lépe cvičí. Naučila jsem se vnímat jídlo jako palivo. Naučila jsem se více vnímat své tělo a naučila jsem se, že mé tělo, jídlo a pohyb je jeden celek. A že jedno bez druhého nemůže správně fungovat.
Určitě doporučuji i dál. I když jsem teprve na začátku, vidím na sobě změny. Některé jsou větší, některé menší, ale stojí to za to. Jsem moc ráda, že jsem tým Strong Beauty objevila.:)
Renatka
Pred zahájením koučingu som jedla málo a nesprávne... Málo výživné jedla potrebné pre moje telo... Gabi ma naviedla na správnu cestu, všetko mi vysvetlila, ako funguje, keď som mala otázky, dopodrobna vysvetlila úplne všetko. Úplne skvelá podpora, Gabi je také slniečko, nabila ma optimizmom každým emailom. Keďže som nemala ideálne podmienky, skrz riešenia ivf neboli možné tréningy, naučila ma, ako sa správne stravovať, správať k svojmu telu, byt pyšná na seba a poradila, ako sa ďalej stravovať aj v tehotenstve, ak to vyjde. Naučila som sa, ako dôležité zloženie stravy zdravý tanier... Ze jedlo, ktoré je zdravé, nemusia byť len šaláty, nebáť sa sacharidov a tukov bielkovinových zdrojov potraviny, nevyhnutný je aj dostatočný spánok pre správne fungovanie tela. Jednoznačne bysom koučink odporučila.
Gabi
Předtím než jsem vstoupila do fitness programu, jsem jedla zdravě, ale některé věci ve velkém množství a některé v malém. Nějaké suroviny jsem se bála zařadit, abych nepřibrala ještě víc. Se cvičením jsem to přeháněla a až díky programu jsem zjistila, že je zbytečné cvičit 2-3 hodiny denně. Naučila jsem se jíst pestře, zařadila jsem věci, které mám ráda a ke cvičení jsem našla jinou lásku než předtím :-). Podpora od Jůlinky je skvělá. Během programu jsem malinko zhubla. Změny bohužel nejsou viditelné, ale časem se výsledky dostaví, neboť jsem v programu procházela reverzní dietou :) S výsledky zatím spokojená nejsem, mám před sebou velkou cestu, která chce maximální důslednost. Díky koučinku jsem se naučila jíst pestře a vyváženě. Teď už vím, že cesta ke štíhlému tělu není o hladu. Hlavně jsem se naučila cvičit i s mírou a mé tréninky jsou nyní daleko efektivnější než předtím. Děkuji i Katce za e-book Hvězdné břicho, který mi neskutečně pomáhá. Program bych určitě doporučila každému. Vaše práce je úžasná a myslím, že pomůže každé ženě ze začarovaného kruhu. Hanka
Julie Sudíková
Před programem jsem jedla málo a pořád to samé dokola, protože jsem se bála sníst něco nového. Téměř každý den jsem jedla úplně to samé.
Nyní se nebojím tolik jídla, není to sice ještě ideální, ale troufám si říct, že jsem se zlepšila o 80%. Jídlo si užívám a těším se na něj.
Během programu tu byla opravdu velká podpora, za to jsem Marti vděčná, odpověděla mi na každý dotaz, na který jsem se ji zeptala.
Marti je skvělá, podpoří, pomůže a poradí. Spokojená jsem moc a nebojím se jídla.
Rozhodně doporučuji a doporučila bych i mou koučku Marti ❤️
Marti
Před začátkem programu jsem se stravovala celkem zdravě ale nepravidelně a neměla jsem dostatečný příjem zeleniny, málo tekutin, některé dny jsem měla příjem velmi nízký a jiné dny zase velmi vysoký. Také jsem v tu dobu nemohla sportovat a tak jsem ani neměla chuť a motivaci jídlo nějak řešit.
V době kdy jsem Domču oslovila na spolupráci jsem znovu začínala se cvičením, které jsem si plánovala sama a tak jsem to chtěla skloubit a dát do pořádku i stravu což se i podařilo. Za půl roku naší spolupráce už pro mě program není programem, ale něco, co je pro mě naprosto přirozené a chci v tomto duchu pokračovat i nadále. Prošla jsem reverzní dietu, fázi udržování a poslední týdny i deficit ale vždy jsem byla v pohodě, bavilo mě to, neměla jsem pocit nějakého velkého omezení a i když jsem někdy si dopřála i jídlo nad rámec nějak jsem se tím netrápila a druhý den pokračovala dál. Hlavně systém celého programu je jednoduchý a dlouhodobě udržitelný . Teď jím pravidelně, je super že mám jídlo vždy u sebe takže nebývám nervózní z toho kde a kdy se najím, v podstatě nejím skoro žádné průmyslově zpracované potraviny a půl kg zeleniny pro mě už není žádný problém. Takže dávám tělu vše co potřebuje, cítím se dobře, v pohodě a navíc jako bonus vypadám o něco lépe:-)
Domča je skvělá koučka, umí vždy podpořit, když jsem měla otázky vždy poradila , ale čeho si vážím nejvíce je, že má opravdu zdravý pohled , že žije normální život i ona sama a tuhle rovnováhu i přenáší do svého koučinku. Proto jsem také u celého programu vydržela tak dlouho a stal se pro mě přirozenou součástí.
Dosáhla jsem toho že se cítím v pohodě, mám stále dostatek jídla, vím také jak si jídlo plánovat i v budoucnu, navýšila jsem příjem zeleniny, jím pravidelně, v podstatě nepoužívám průmyslově zpracované potraviny, a i bez nějakého drastického deficitu se mi podařilo zformovat postavu a i když ještě nejsem na konci a budu pokračovat sama abych si to vyzkoušela jsem s výsledky naší spolupráce moc spokojená:-)
Celý půlrok byl pro mě proces nejen díky naší spolupráci, ale naučila jsem se mít se víc ráda, jíst pravidelně jelikož teď už si každý večer připravuji své jídlo a baví mě to:-) A naučila jsem se si nastavit příjem dle aktuálních cílů
Ano určitě, už jsem se mnohokrát někomu zmínila nebo doporučila:-)
Domča
Pred začiatkom Fitness programu moja strava vôbec nevyzerala ,,fitness´´. Hoci som si povedala, že budem jesť iba zdravé veci s veľmi malým množstvom kalórií, aby som niečo aj schudla, tak sa to vždy obrátilo proti mne a vždy k tej mojej strave pribudli aj rôzne sladkosti, keďže som mala stále chuť na sladké, lebo som príliš prišrkcovala svoj denný príjem (to mi vysvetlila moja koučka Dominika :) ). Čo sa týka cvičenia, tak s tým som nelala žiaden problém, rada dvíham činky a robím rôzne kardio aktivity.
Dominika mi výborne nastavila denný príjem s ohľadom na moje denné aktivity (t.j. tréningy, kardio,..), pričom dbala na to, aby som nepociťovala hlad a nepomýšľala na sladkosti, čiže si sladkosti môžem nahrádzať inými zdravšími variantami.
Dominika bola super, keď som mala negatívne myšlienky typu : ,,nemám žiadne výsledky, žiaden pokrok a pod., tak ma vedela povzbudiť a vysvetliť mi, že to tak nie je a že počas našej spolupráce som sa posunula.
V prvom rade som si navýšila príjem, za čo som veľmi rada a zároveň mi ubudli nejaké tie centimetre, hoci som mala stále viac jedla...čo iné si priať viac? :) Samozrejme, že som spokojná. Na začiatku programu som si zvolila, že mojim cieľom je schudnúť, ale Dominika mi potom vysvetlila, že najprv musím prejsť reverznou diétou, aby sme potom mohli uberať kalórie. A za to som veľmi rada, pretože o reverznej diéte som doteraz iba čítala a videla na internete fotky bikini fitnessiek, ktoré prešli reverznou diétou úspešne, a chcela som to vyskúšať aj ja.
Naučila som sa, že jedlo nie je môj nepriateľ a že mi môže pomôcť k vysnenej postave a zároveň pri tom nemusím hladovať. Tiež som sa naučila, že keď chcem dosiahnuť vysnenej postavy, tak musím byť trpezlivá a výsledky sa čoskoro dostavia (to platí všeobecne).
Za seba môžem program jedine odporučiť.
Dominika
Před začátkem koučinku jsem se snažila jíst málo a sama si nastavit nějaký režim, ale nevěděla jsem, jak na to, takže se výsledky nedostavovaly. Cvičení jsem volila spíše silové bez kardia, kde jsem také viděla velké mezery a důvody, proč se mi nedaří zhubnout. Osobní koučink mě naučil, jak správně jíst a v jakém množství si můžu dovolit potraviny, které mám ráda. A také mi ukázal, jak vlastně rozložit cvičení a že mlsat se dá i bez výčitek... Koučka byla perfektní, vždy tu pro mě byla a dokázala odpovědět na vše, co jsem potřebovala a trápilo mě. Byla pro mě velkou podporou. Za dobu spolupráce jsem dosáhla toho, že konečně vím, jak správně jíst, pít, cvičit a nebát si dát porci něčeho dobrého. Bonusem bylo to, že jsem klesla s váhou, v centimetrech a zpevnila si tělo. Naučila jsem se na sebe nebýt tolik přísná ohledně jídla a mít ráda své tělo. Určitě bych koučink doporučila a již doporučuji. ❤️ Ivet byla perfektní.
Ivet
Před začátkem koučinku jsem měla nízký příjem, který nefungoval. Cvičení byla spíše povinnost než zábava. S koučkou jsme nastavily vyšší příjem, pravidelnost, pestrost a nic nebylo zakázané. Od Gábi jsem dostávala jasné a srozumitelné návody a doporučení. Žádné zakleté hádanky ala " přeber si to sama". Dosáhla jsem toho, že jsem si to srovnala v hlavě. Ano, nevážím o 10 kg méně a bohužel ty šaty ze skříně mi stále nejsou, ale nevadí mi to. Radši budu holka s pestrou a kvalitní stravou, co si zajde občas ven, dá si s manželem pizzu a víno a budu v pohodě. Jsem spokojená s tím, jak teď jím a jak funguji. Umím se sebou pracovat, nehroutit se, mít se ráda a být v pohodě. :-) Své kamarádce bych, pokud by chtěla pomoc s tím něco měnit, koučink doporučila.
Gábi
Než jsem vstoupila do programu u Strong Beauty, tak jsem se stravovala velmi špatně. Když jsem otevřela ledničku, tak jsem ji hned raději zase zavřela. Neměla jsem absolutně představu, kolik čeho jíst, a tak jsem raději nejedla vůbec.
Díky fitness programu jsem se přestala bát jídla a nyní již vím, že jíst je potřeba! Jídlo je pro tělo palivo a bez pořádného "natankování" nelze očekávat, že bude správně fungovat. Stejně tak nelze očekávat, že vám bez paliva pojede auto. Nyní mám jasno, které potraviny zařazovat a i když si dám občas něco mimo plán, svět se nezboří.
Renatka byla absolutně perfektní, moc si vážím toho, jakou se mnou měla trpělivost, vždy ochotně poradila a navedla mě na tu nejlepší cestu.
Myslím si, že v lepší kondici jsem nikdy nebyla. Jsem strašně moc spokojená, že jsem program zkusila.
Celkově mě spolupráce naučila perfektně jíst a nemít výčitky. Také to, že ačkoli cvičení a pohyb miluji, tak vím, že se vůbec nic neděje, když se jednou za čas vybočí ze zajetých kolejí. :-)
Určitě bych program doporučila všem, kteří mají pocit, že přiberou ihned po čemkoli, co sní. Není to pravda a za toto uvědomění týmu Strong Beauty děkuji.
Renatka Markowiczová
Již jsem Váš koučink dříve absolvovala, ale tehdy jsem na sebe nebyla důsledná. Nyní jsem se znovu obrátila na koučku Martinku. Dříve mé stravování nebylo zas tak špatné, spíš nesprávně rozložené poměry bílkovin a sacharidů. V rámci koučinku jsem si určitě pochopila a zažila nové stravovací návyky, více jsem nad nimi přemýšlela. Moje koučka Martinka je úplný anděl. Vždy poradí, umí pohladit a povzbudit. Ví si vždy rady a umí navrhnout řešení, které je pro danou chvíli dobré. Prostě je to člověk na svém místě. S výsledky jsem moc spokojená, dál budu na sobě pracovat a to ve smyslu nejen na svém těle, ale i na mysli, což je také velmi důležité. Váha není vše a přijmout své tělo takové, jaké je, je hrozně osvobozující. Koučink bych na 100% doporučila.
Marti Vlášková
Pred tým ako som sa prihlásila do programu som sa nestravovala úplne zdravo a veľa potravín som vynechala zo svojho jedálnička. Čo sa týka cvičenia cvičiť som cvičila pred programom dlhé roky ale potom som s tým prestala, pretože to bol len kolobeh, ktorý ma už nebavil a nebavilo ma si stále niečo odopierať.
Nemusela som si odopierať kopu potravín a bez výčitiek som si ich mohla vychutnávať. Získala som viac sebavedomia za čo som rada. Naučila som sa správne stravovať a cvičenie brať ako relax.
Marti bola úžasná za celý ten čas ma vo všetkom podporovala a povzbudzovala. Som veľmi rada, že ma mala práve ona na starosti. Veľmi som jej vďačná za jej podporu a veľkú pomoc. Naučila ma ako sa správne stravovať a nemusieť si odopierať aj veci, ktoré mám rada. Bola som s ňou veľmi spokojná.
S výsledkami som spokojná myslela som si, že váha bude trošku viac nižšia ale na druhej strane mi z centimetrov ubudlo dosť za čo som naozaj rada.
Odnášam si veľa z tohto programu. Naučila som sa správne a hlavne zdravo stravovať sa. Tak isto počúvať svoje telo a hlavne nestresovať, keď mi váha nešla dole :) pretože aj centimetre sú dôležité :).
Samozrejme, už som o fitness programu a aj o stravovacom pláne rozprávala aj známim.
Martina Průsová
Martina Vlášek
Než jsem začala se Strong beauty, byla jsem nespokojená se svou postavou. Vyzkoušela jsem řadu diet, u kterých jsem dlouho nevydržela a následně se přejedla sladkostí. Cvičila jsem pořád, protože jsem aktivní člověk, ale váha kolísala nahoru a dolů. Byl to začarovaný kruh, ze kterého jsem věděla, že se sama nedostanu. Koučink mi pomohl vidět, že jídlo není strašák, ale palivo pro naše tělo. Když tělu budu dopřávat plnohodnotné jídlo bez omezení a jednou za čas si dopřeju i něco míň kvalitního, nic se nestane a budu a jsem spokojená. Koučka Marťa je naprosto skvělá, čistá duše, která mi pomáhala jak ve stravování, tak v osobním životě. Byla mou vrbou. Je skvělá koučka, kamarádka a maminka :-). Nemohla jsem si vybrat lepší koučku. Na váze jsem zhubla 6 kg a přes břicho 23 cm. Jsem s výsledky nesmírně spokojená a jedu dál. Naučila jsem se na jídlo koukat jinak, nebát se něco si dát a nemyslet na to, že když je nějaká společenská událost, že si musím vše odpírat, ale něco si dopřát a hlavně si užít ten den. Nekoukat jen na váhu, ale spíš se dívat na proporce těla, nejlíp se to pozná na oblečení. Teď jsem obnovila šatník, co jsem nosila před lety. Určitě bych program doporučila a už se i stalo.😊 Moc děkuji a hezký den, Adéla.
Před zahájením fitness programu jsem se snažila jíst zdravě, hlídala jsem si stravu, ale jedla jsem málo a nevyváženě. Program mě naučil jíst vyváženě, přitom nestrádat, nepřejídat se, zkusila jsem si, jak reaguje moje tělo v redukci. Naučila jsem se cvičit tak, aby mi tréninky přinesly výsledky a nehonila jsem se s nulovým výsledkem. Podpora od Marci byla vynikající, padly jsme si do oka i lidsky, strašně jsem se těšila na týdenní zpětnou vazbu, všechny mé dotazy byly vždy rychle a srozumitelně zodpovězeny. Naše spolupráce předčila má očekávání. Jsem naprosto spokojená. Mám velikou radost, cítím se výborně a i mé okolí si mých výsledků všimlo. Naučila jsem se nebát se jídla, dopřát si oslavu, nebýt naštvaná, když režim poruším. Vždycky jsem se vrátila zpátky, těšila jsem se na svůj nový režim a zjistila jsem, že mě to neskutečně baví. Fitness program bych doporučila i své kamarádce.
Marci
Pred začiatkom fitness programu som sa stravovala veľmi nepravidelne, nevedela som koľko a čo môžem jesť. Teraz viem, koľko a čoho si môžem dopriať a niesom hladná. Moja koučka je skvelá, vždy mi odpíše a hlavne vysvetli, ak mám pochybnosti, či keď si neviem rady. Vďaka programu mi ubudlo zopár cm a telo sa konečne formuje. Som spokojná. Určite by som program odporučila.
Marti
Pre programom som sa stravovala zdravo, pocitala som si kcal ale moj prijem bol dlhodobo nizky a podhodnoteny, pretoze som sa bala jest viac aby som nepribrala.
Program mi pomohol nebat sa jedla a naucila som sa ze nemusim hladovat a trapit svoje telo nizkym prijmom ale mozem papat dostatok a aj napriek tomu sa pekne udrzovat a nepriberat.
Domi je skvela! Vzdy mi vsetko objasni, uistuje sa ci sme sa pochopili a ci je vsetko jasne a vzdy mi na vsetko odpovie a vysvetli a je velka podpora a jej slova v reporte ma vzdy povzbudia a dodaju mi dalsiu motivaciu a len si potvrdim ze som si vybrala dobre.
Dosiahla som to, ze som sa konecne po 3 rokoch dostala z deficitu a teraz som sa dostala na prijem ktory som dlhodobo nemala odkedy si pocitam kcal a cvicim co uz su nejake 3 roky a aj napriek vyssiemu prijmu sa pekne udrziavam co je pre mna prekvapenie pretoze som si myslela ze ked budem tolko papat budem priberat rychlo ale nie je tomu tak.
Naucila som sa ze jedlo nie je zlo a ked dam telu dostatok kvalitnych zivin tak sa mi odvdaci dobrou naladou, velkou davkou energie a celkovo vsetko funguje ako ma aj sa citim dobre.
Doporucila by som program kazdemu kto sa toci v zacarovanom kruhu cvicenia, jedla a strachu z jedla a nevie uz ako dalej tak tu urcite najde riesenie a pomoc. A samozrejme skvely pristup.
Domi
Před začátkem programu jsem se podle nynějšího nastavení stravovala hodně málo, pořád jsem četla různé články, hledala informace co a jak. Vždy jsem ale vydržela max. 14 dní. Zkoušela jsem různé způsoby stravování, jenže pak, když přišly děti jsem se spíše věnovala jim a ne sobě. Takže jsem jedla zkrátka to, co mi pod ruku přišlo a tím pádem to bylo nahoru dolu. Problémy jsem vnímala hlavně v tom, že mám málo energie a můj největší problém bylo trávení a vyprazdňování. Ale jak moje tělo mělo něco vyloučit, když nemělo co :-).
Tento program mi pomáhá hlavně v tom, že se moje tělo uzdravuje kolem té ztracené energie a největší radost mám, že mé vyprazdňování začíná být pravidelné. A nikdy bych nevěřila, že se naučím dostatečnému pitnému režimu!
Domča, mi vždy vše pěkně vysvětlí, doporučí a navede na další krok. Jsem maximálně spokojená :-).
Mimo všechny benefity popsané výše jsem už i ztratila nějaké ty centimetry a mé tělo se zpevňuje. Jsem moc spokojená, protože za ten měsíc co v programu jsem, jsou změny až neuvěřitelné.
Díky koučinku jsem se naučila, že jídlo je opravdu kamarád, a že mi pomáhá mít sílu, energii, že není čeho se bát. Užívám si ty porce, které jsem nikdy před tím nesnědla a hlavně jsem si myslela, že je to špatně.
Fitness program bych doporučila nejenom kamarádkám, ale všem, kteří v tom tápou, neví si rady co a jak jíst, jak cvičit, pokud ztratili energii a sílu... Jděte do toho !!!
Domi
Předtím, než jsem do osobního koučinku vstoupila, jsem se stravovala velmi nepravidelně. Jedla jsem velmi málo, třikrát až dvakrát denně. Co se týče cvičení, to bylo pravidelné. Málo jídla, hodně cvičení, celková únava, nebyla síla na trénink. Díky osobnímu koučinku nyní vím, jak se správně stravovat. A vím, že zdravá strava znamená větší síla na trénink, celková pohoda. Aby bylo tělo zdravé a fit, potřebuje hlavně zdravou a vyváženou stravu. Ivet je skvělá, úžasná, se vším mi pomáhala a vše mi dopodrobna vysvětlila. Byla spíš kamarádka a sestra než koučka. Moc si ji za vážím a za vše jí děkuji. Moje strava je nyní pravidelná a zdravá a jako bonus mám krásné zdravé tělo. Díky osobnímu koučinku jsem se naučila přemýšlet o tom, jak si sestavit jídelníček, za to jsem dost vděčná. Osobní koučink bych doporučila všem, kdo o něm uvažují. První krok je vždy těžký, ale výsledek stojí za to.
Ivet
Před koučinkem jsem se stravovala nedostatečně. Jedla jsem až večer, celý den jsem neměla potřebu. Pohyb jsem neměla vůbec začleněný. Měla jsem problémy s přejídáním a neukojitelnými chutěmi na sladké, slané, kyselé. Má váha se postupně stále zvyšovala. Cítila jsem se vyčerpaná. Nyní stavy přejídání nemám, navíc se učím sestavovat si správně jídelníček, což je fantastické. Největší benefit koučinku je vlastně to, že jím. :D Podpora od mé koučky je maximální, Marťa je báječná a jsem vděčná, že se naše cesty střetly a že mám tu čest být její svěřenkyní. Jsem jí vděčná za to, že mi ukázala tu správnou a lehce udržitelnou cestu, jak poznat své potřeby. Za 4 týdny spolupráce jsem se zmenšila o 24,5 cm a snížila váhu o krásných 4,8 kg. Což je super! Jsem naprosto spokojená. Díky osobnímu koučinku jsem se naučila, že jídlo není nic špatného, ba naopak. :) Osobní koučink bych doporučila na 100%.
Martina Vlášek
Než jsem se obrátila na tým Strong beauty, jedla jsem chaoticky, nepravidelně, nezdravě, záchvatovitě jsem se přejídala. Cvičila jsem doma fyziocviky. Díky koučinku jsem se naučila jídlo plánovat, jíst pravidelně, vyváženě, zdravě, dostatečně, bez stresu a výčitek. Spokojenost s koučkou byla velká. :-) Marťa mě vždy pozitivně naladila, podporovala, vedla správným směrem, když jsem si nevěděla rady nebo když jsem byla netrpělivá. S výsledky jsem spokojená neskutečně. Za celých 12 týdnů jsem se ani jednou záchvatovitě nepřejedla, podařilo se mi zhubnout necelých 10 kilogramů a ztratit hodně cm po těle. Zlepšilo se nejen mé fyzické zdraví, ale i psychické. Zlepšil se mi spánek a fyzická kondice. Naučila jsem se zdravě přemýšlet o jídle, plánovat si ho tak, aby jsem svému tělu dodávala vše potřebné a zároveň mi jídla chutnala. Také jsem zjistila, že se dá hubnout dostatečným jedením. Čemuž bych dříve nikdy nevěřila. Dříve jsem hubla hlavně hladovkami. Jednoznačně bych koučink se Strong beauty doporučila, všema deseti. :-)
Marťa
Copyright 2018, Way4life s.r.o.
