Aplikace je přehledná, nemám problém cokoli najít. U tréninků některé cviky zatím cvičím s méně opakováními, ale těším se na to, až je zvládnu všechny. Stravovací plán mi slouží jako zdroj inspirace. Zhubla jsem krásná 3 kila, nejsem oteklá a mám více energie, taky se mi zmenšila celulitida, i partner si chválí. Členství bych doporučila i dalším.

Klára Eichlerová

Aplikace se mi moc líbí. Je super přehledná.

Trénink se mi líbí! Cvičím online videa a je to super!

Stravovací plán bohužel zatím nezvládám, ale recepty se mi moc líbí a slouží mi jako inspirace.

Takže nejvíc oceňuji především online tréninková videa a tréninkový plán celkově.

Už teď pozoruju změny, jídelníček zatím nemohu hodnotit, ale to cvičení je opravdu účinné. Pěkně cítím, jak zabírají svaly.

Doporučuji aplikaci všem, kdo o ní uvažují.

Libuše

Appka je moc super a rozhodně je i přehledná!

Podle tréninkových videí se mi cvičí skvěle.

Recepty jsem zatím moc nezkoušela, hodně si vařím podle sebe, ale co jsem zkoušela, tak super.

Líbí se mi vše, celkově, jak je to postavené. Určitě appka splnila má očekávání. Váha už jde pomalu dolů, což je pro mě ta největší motivace. Již teď mohu říct, že ráda doporučuji dál.

Adéla Kolčárková

Aplikace je moc hezká, líbí se mi moc! Přehledná je rozhodně na 100%.

Tréninky jsou super, cvičí se mi výborně.

Stravovací plán je super, tabulkový systém je strašně zábavný, receptů jsem pár zkusila a všechny jsou pecka!! Asi nedokážu vyzdvihnout jen jeden prvek, celá aplikace předčila mé očekávání - ta se snad musí líbit každému 😁.

Cítím se nabitá endorfiny. Určitě doporučuji dál!

Romana

Přehlednost aplikace je super. Tréninky mě baví, získávám fyzickou silu a to, že se mi mění postava, je úžasné plus. Stravovací plán se mi líbí. Vyhovuje mi tabulkový systém, je to super metoda. Pár receptů z inspirativního jídelníčku jsem také vyzkoušela a chutnaly mi moc. Cítím se plná energie, nabírám fyzickou silu, hubnu a tvaruje se mi postava. Z výsledků mám radost a všímá si jich i mé okolí. Členství v aplikaci bych doporučila, a dokonce jsem ho už doporučila své kamarádce.

Lucie Škardová

Přehlednost aplikace je skvělá, vše je intuitivní, jednoduché k používání. Cvičení je super, u tréninkových videí se mi líbí možnost přeskakování, zastavování, taky je fajn ta "pochvala" na konci :-D a bezva, že jde pořád hudba, i když cvičení skončí - můžu se tak protáhnout ještě s hudbou. Před zahájením režimu s aplikací jsem měla redukční dietu, tak jsem dle instrukcí reverzní dietou přešla na kalorie v plánu a překvapilo mě, kolik můžu jíst. Jsem teď zvyklá si jídlo počítat v kalorických tabulkách, takže jídelníček z appky beru jako inspiraci a jinak počítám. U receptů se mi líbí ta pestrost a nápady, do budoucna určitě využiji všechny recepty. Moc fajn jsou také ty rady/tipy/odpovědi na otázky - z toho se člověk dost dozví, třeba jsem začala víc pít, dřív jsem třeba 2l nevypila. Zatím mi úplně nejde si jídlo plánovat, ale vnímám změny, určitě mám méně nafouklé břicho, cítím se lehčeji, řekla bych, že mám už teď pevnější tělo, vzhledově nic výrazného, ale pocitově ano :-). 100% bych členství v aplikaci doporučila, má to hlavu a patu, člověk maká a pak dobře jí, je tam takové to vedení, ten směr, mít plán je prostě moc fajn - dost mi to pomohlo třeba v tréninku. Taky je základním pilířem appky zdraví a to je skvělé - nelíbí se mi, když vidím všude okolo ty reklamy na keto diety, prášky na hubnutí, atd. Jsem ráda, že máte reklamu na fb, že jste víc vidět, doufám, že se to rychleji dostane do povědomí lidí, ten zdravý základ, že stačí rozumně jíst a makat - silový trénink, žádné trdlování, třeba si i spočítat kalorie, vědět jak jsou důležité bílkoviny... To by měli učit už děti na základní škole. Je dobře, že jste v appce tohle skloubili, dali dohromady systém stravování, u kterého si lidi nemusí počítat kalorie (vím, že to spoustu lidí odrazuje) a k tomu cvičení zaměřené na silový trénink. Je to prostě super a byla bych moc ráda, kdybych na to narazila už před lety, člověk by si ušetřil spoustu trápení.

Gabča

Jsem s Vámi moc spokojená. Cvičení miluji a jen si ještě více osvojit stravovací plán :). Inspirativní jídelníček hodnotím za 1, jídla jsou skvělá, výborná. Za 1+ hodnotím cvičení, miluji to! Vnímám, že se mi změnila postava, zatím jen trochu, ale nevzdávám se a makám dál.

Kristyna Tlustá

Aplikace se mi moc líbí, je neuvěřitelně motivující. Hrozně fajn je rozcestník, ve kterém vidím přehled všeho, co obsahuje. Nemusím to nijak zvlášť hledat.

Tréninky jsou moc fajn. Je super cvičit ,,s někým", vždy si řeknu, že na to nejsem sama.

Strava super, nemusím řešit, co si ukuchtím, kouknu na stravovací plán a je vyřešeno. Recepty jsou moc chutné.

Tréninky v reálném čase se mi líbí ze všeho nejvíc.

Členství splnilo má očekávání.

Už nyní pociťuji první změny, necítím se přejedená. V jídle mám systém a po trénincích se vždy cítím plná energie.

Aplikaci doporučuji.

Natálie

Appce dávám 10 z 10, je super přehledná. :) Tréninky jsou skvělé, cviky jsou zvládnutelné i při velké váze a baví mě! Recepty se mi líbí, je to příjemná změna, podle jednoho dne navařím na dva a tak mám jídelníček na 14 dní. :) Když mi něco nechutná nebo na to nemám chuť, tak si dám jednoduše něco jiného. Po tréninku jsem vždy plná endorfinů a jsem nabitá energií. Váha se posunula o 2 kg, zatím změny moc nezaznamenávám. Určitě bych členství doporučila.

Veronika Hartanová

Aplikace je celkem fajn, těším se na její další vývoj. Je dostatečně přehledná.

Tréninky i strava se mi líbí, už se těším na další recepty. Nákupní seznam je fajn. Fotky jídel jsou super.

Členství splnilo má očekávání, asi bych doporučila appku i dál.

Michaela

Jestli se mi appka líbí? Mocinky moc, jsem z ní strašně nadšená.

Je velmi dobře přehledná.

Videa jsou na 1☆ a tréninky mě moc baví.

Z jídla jsem unešená, ani jsem netušila, co všechno jde připravit například z fazolí.

Nejlépe na appce oceňuji jídelníček a možnost rozkliknutí jednotlivých receptů z menu.

Členství splnilo moje očekávání, velmi, vůbec nelituji, ani na vteřinu. Večer, když usínám, tak myslím na to, co budu mít zase dobrého k jídlu a jak si dám do těla.

Strašně mě to naplňuje.🤗 Cítím se skvěle, nejsem unavená a nemám chutě. Možná malinko teď před cyklem, ale jen na zdravé mlsání😊

Na 100% doporučuji!

Míša

Aplikace je doslova skvělá! Nemám jedinou výtku.

Cvičení i videa mě moc baví. Jsem maximálně spokojená.

Recepty jsou taky super a moc mi jídla chutnají. Líbí se mi stravovací plán celkově paráda - miluju sladké a díky němu si ho můžu užívat i bez výčitek :)

Už po dvou týdnech se cítím velmi dobře, neotekle, mám spousty energie.

Aplikaci bych doporučila dalším.

Lucie Halamová

S aplikací jsem neskutečně moc spokojená, konečně si jedu fitness životní styl, ke kterému jsem vzhlížela. Nejvíce se mi líbí inspirativní jídelníček. Cítím se líp, mám ráda svoje tělo.

Barbora

Aplikace je skvělá, přehledná, vše hezky vysvětleno. Tréninky jsou přehledné, obtížnost ideální. Recepty jsou skvělé, stravovací plán také. Prozatím vnímám, že se cítím lépe, mám před sebou ještě kus cesty. Rozhodně bych členství doporučila!

Karolína Bartošová

Přehlednost aplikace hodnotím kladně. Je i vizuálně moc pěkná. Tréninky i videa jsou super. Co oceňuji a co se mi fakt líbí, je proměnlivost tréninků u 1./3. týdne a 2./4. týdne. Člověk nejede pořád dokola to samý. Jinak s vámi cvičím moc ráda, je to hecující.💪🏻 Já jsem zrovna z těch, co jedou podle kalorických tabulek, ale vašimi recepty se nechávám inspirovat a taky je pár mých vyvolených, které mám již "nastálo" zařazených a moc mi chutnají. Jak už jsem psala výš, líbí se mi moc ta proměnlivost a oceňuji, že jste nás nenechaly cvičit 8 týdnů jeden stereotypní trénink, který pak omrzí. Cítím se nabitá energií. I když po tréninku tělo bolí, je to krásný pocit. Vidím už taky změny na svým těle, i že toho víc vydržím a jedu i s vyššími váhami. Rozhodně bych doporučila členství i dalším. Jedu zrovna vlakem, když Vám vyplňuji tento dotazník. Naproti mně sedí paní, řekla bych cca 40 let, tvar velkého jablka, vypadá, že sport a zdravý životní styl neviděla ani z toho nejrozjetějšího vlaku a v ruce pytlík s brambůrkama. Tak třeba i této paní bych to rozhodně doporučila. Nevím, jak je se sebou spokojená, ani jestli má nějaké zdravotní problémy, ale co nemám ráda je, když si člověk stěžuje, jak ho něco bolí, jak se špatně cítí nebo má právě ty zdravotní problémy a nic pro to není ochoten udělat. Tak snad paní půjde aspoň pěšky z vlakáče domů a já se chystám na další trénink 💪🏻😉..

Zuzka

Appka se mi líbí moc, jsem nadšená😊! Přehlednost je skvělá, dobře se v ní orientuju.

Cvičí se mi dobře :-). Tréninková videa jsou super!

Co se týče stravovacího plánu, tak mi některé věci sice tolik nechutnají , ale jinak je jídelníček chutný a jeho množství je až až! :)

Jsem velmi spokojená. Cítím se psychicky lépe, že pracuji na sobě a snažím se i přes bolest (revmatická artritida a Bechtěrova choroba) a velkou únavu. Tato aplikace mě nakopává být aktivní, což je pro mé nemoci důležité 🍀.

Určitě doporučuji dál, už jsem i doporučila nejlepší kamarádce :-).

Kristýna Mučková

Přehlednost aplikace je super, vše člověk jednoduše najde (jak v telefonu, tak na pc). U tréninků je super praktická ukázka cviků a zároveň i možnost odcvičit celý trénink s online videem. Inspirativní jídelníček je pecka. Kamarádce bych členství doporučila stoprocentně! Často se o Vaší aplikaci zmiňuji.

Ivana Sahánková

Aplikace je velmi přehledná. Tréninky jsou super, stravovací plán je také super. Velice se mi líbí, že je zde uveden recept a pod ním, kolik sacharidů, bílkovin, semínek odpovídá jednotlivým surovinám. To mi pak velice pomáhá pro obměnu jídelníčku, aniž bych se musela trápit přepočty :-). Recepty jsou také super, jen cizrnu ve sladkém provedení nedávám, tak si ji zařazuji k zelenině :-). Jídelníček je diametrálně rozdílný oproti tomu prvnímu :-). Je zde více receptů, některé vyžadují větší časovou přípravu, ale když s tím člověk počítá, tak se dá zvládnout vše. Překvapil mne recept - papriky plněné kuskusem a tvarůžky. Bylo velice chutné, jen jsem pak byla přetvarůžkovaná :-). Až si je budu dělat podruhé, polovinu tvarůžků nahradím pravděpodobně krůtím masem. Ale bylo to super :-). Nové tréninky mě baví - nové cviky, nové výzvy :-). Taková sranda, jak to ze začátku vypadalo, to není, docela si máknu :-). Za sebe bych určitě aplikaci doporučila. Jsem velmi spokojená. Zkoušela jsem doporučit sestře, ta je ale na štíru s přípravou jídel :-).

Lenka Kocábková

Aplikace je super, moc se mi líbí. Cvičila jsem podle ní už v lednu, jenže pak jsem onemocněla a musela přestat. Bohužel teď v létě se mi nedaří dodržovat jídelníček tak, jak bych chtěla, skrz dovolené, pořád jídlo mimo domov... Už se ale těším na režim od září. Změny na sobě asi uvidím víc, až na sobě zamakám v září. Rozhodně bych členství doporučila i své kamarádce a už jsem tak i udělala.😉

Eva

Aplikace se mi líbí, vše je přehledné, snadné k používání, jsem moc spokojená. Tréninky super, každý den potom cítím dané partie, především ruce. Stravovací plán mi vyhovuje a vyzkoušela jsem už spoustu receptů a ještě vyzkouším. Díky vám jsem si oblíbila spoustu surovin, které u mě už nikdy nesmí chybět. Vnímám u sebe rozhodně změny, mám méně chutě na sladké a nezdravé jídlo. Cítím se lehčí a v hlavě to mám taky srovnané. Jasně, občas si ještě něco dám mimo plán, když máme oslavu a podobně, ale nepřeháním to. Určitě bych doporučila členství v aplikaci i těm, kteří o něm uvažují. ☺️

Iveta

Aplikace je pěkně přehledná. S tréninky se mi cvičí dobře. Recepty jsou skvělé. Tabulkový systém mi vyhovuje. Vnímám, že mám více energie. Taky mám lepší přehled o jídle a potravinách. Členství v aplikaci bych doporučila i dalším, kdo o něm uvažují.

Tereza Uchytilová

Přehlednost aplikace je vynikající. Má logicky propracované prostředí do třech oblastí, které naprosto stačí. Jako velké plus vidím i pěkné grafické zpracování. Tréninky maximálně splňují moje očekávání. Zvolila jsem variantu formování těla doma a výsledky se dostavují už teď. Velmi oceňuji vaše sestavení cvičebního plánu z efektivních cviků a s minimem potřebného vybavení. Z popisu cviků a k nim přiloženého videa je perfektně vidět, jak by měl být daný cvik proveden, aby byl co nejefektivnější. Protože stravu jsem si vždycky hlídala a snažím se jíst pouze kvalitní potraviny, beru jídelníček jako inspiraci pro své další vaření, což je ale v aplikaci i předznamenáváno, že se jedná o inspirativní jídelníček. Líbilo se mi základní instruktážní video o tom, jak by mělo sestavování jídelníčku vypadat, aby byl plnohodnotný a vyvážený. A cítím se jedním slovem báječně! Vnímám, že výsledky se opravdu dostavují, když člověk poctivě cvičí. Nebolí mě záda, zpevňují se mi stehna a celkově je to lepší pocit pro tělo. Půlhodinový trénink je naprosto vyhovující a já jsem maximálně spokojená. Ihned bych aplikaci doporučila třeba své kamarádce. Je skvělé, že jste mysleli i na studenty a zařadili studentskou slevu, není to běžnou praxí. Díky tomu je vaše aplikace přístupná i pro ně.

Klára

Aplikace se mi moc líbí, vše je přehledné, nejlepší appka, co sem zažila, a že už sem toho dost zakoupila! Tréninky jsou super, cvičí se mi podle nich skvěle. Stravovací plán je flexibilní, takže si můžu jídlo poskládat podle svých potřeb, i když jsem alergik. Už pozoruji první změny, hlavně ve vyrýsování postavy, i když mě ještě čeká nějaká práce. Určitě členství v aplikaci doporučuji, už teď chválím, kde se dá.

Kateřina Plačková Hávová

Podle Strong beauty appky jsem si nastavila vyšší příjem, který jsem měla nízký z předchozí redukce. Jsem moc vděčná za tréninkový plán, videa jsou skvělá, dřív jsem cvičila, co jsem si myslela, že je dobré, ale bez systému. Jídelníček je moc fajn, líbí se mi pestrost, systém je skvělý - učí, jak se vyznat v potravinách bez počítání kalorií, to je fajn. Já používala inspirativní jídelníček opravdu jako inspiraci :-). Tréninky jsou fajn, ze začátku mi to přišlo hodně najednou, ale když jsem mrkla na to, že je to okolo půl hodinky, tak jsem si řekla, že přece půl hodinku si člověk přece musí najít a teď už nad tím tak nepřemýšlím, už jdu automaticky cvičit a výsledky jsou viditelné. Jsem ráda, že se na začátku fotí, i když jsem se takhle musela fotit poprvé, nelituju, protože když se člověk vidí denně, tak je to něco jiného, než když porovnává fotky. Přišlo mi, že jsem byla jakási nafouklá a oteklá, po 3 měsících se cítím skvěle, postava je pevnější, jsou i trošku vidět svaly, opravdu se postava změnila, formovala. Také teď mnohem méně myslím na jídlo, nemám tolik chutě jako dřív a lépe se vyznám v potravinách.

Gabča

Aplikace je přehledná, dobře se v ní orientuje. 10/10! Online videa jsou super pomocníkem, popisek cviku je také dostačující k pochopení cviku a ke správnému provedení. Tréninky jsou sestavené skvěle a není nic, co bych vytkla. Recepty vypadají krásně a i způsob počítání je zajímavý. Jídelníček je hezky připravený. Určitě bych aplikaci doporučila! Jste super parta, máte za sebou veliký kus práce a je to opravdu nádhera. Věřím, že díky vám se podařilo spoustě ženám najít zdravou cestu k jídlu. Nemám nic, co bych této spolupráci vytkla. Je na každém z nás, jak moc se do toho obujeme a zda vytrváme. Aplikaci doporučím hned několika blízkým.😊 Děkuji!

Kateřina

Aplikace je super, vše je moc hezky a přehledně udělané. U tréninků opět nemůžu napsat nic jiného než jen, super :-). Stravovací plán mi pomohl udělat velkou změnu ve stravování, z které jsem úplně nadšená a nemám snad žádný negativní podnět. Měním se nejen fyzicky, ale začínám i nad jídlem více uvažovat a jsem celkem překvapená, jak málo jsem jedla předtím... Děkuji za vaši pomoc a otevření nových znalostí a poznání. Určitě bych aplikaci doporučila kamarádce a také jsem to už udělala... :-)

Petra Mrázková

Přehlednost aplikace super. Tréninky super, bez výhrad. Líbí se mi delší odpočinek mezi cviky. Inspirativní jídelníček se mi také líbí. Super je jednoduchost a časová nenáročnost receptu. Necítím hlad, super. Členství bych doporučila i dalším holkám, které o něm uvažují.

Sona

Přehlednost aplikace hodnotím skvěle. Tréninková videa super, vše je pochopitelné, srozumitelné. Recepty jsou skvělé, velmi chutné. Po 4 týdnech členství se cítím lépe. Mám lepší zažívání. Určitě bych členství ve Strong beauty aplikaci doporučila i své kamarádce.

Tereza Vojtěchovská

Aplikace je moc super.

Tréninky jsou bezva, vždycky mě bolí celé tělo 😉😊👍 takže určitě všem doporučuji😊😊

Strava super . 👍👍👍 Úplně na 1 s hvězdičkou 👍😊😉

Největší plus za mě mají samozřejmě tréninky, už teď vidím pozitivní změny 😉😊

Aplikaci bych doporučila i dalším 😊😉👍

Monika Vaňková

S aplikací se mi daří :) Celkově jsem nadšená. Je jednoduchá a tak přehledná. Jídelníčku bych dala 100%!!! Je tak pestrý a hlavně opravdu nenáročný na čas😊. Za mě prostě 10/10.👏👏👏 Díky jídelníčku se mi podařilo zhubnout to, co nikdy předtím nešlo.🤗 V kombinaci se cvičením se mi povedlo dosáhnout úžasné změny! Postava je hubenější a vyrýsovaná a navíc okolí nešetří chválou! Ze začátku pro mě bylo těžké přijímat 5 jídel denně. Ale váš jídelníček jsem si zamilovala. Přestala jsem mít chutě na sladké a zjistila, že jídlo je kámoš.🤗

Georgi

Prvá aplikácia čo sa týka cvičenia, do ktorej som bola ochotná investovať. Je celkovo motivačná a donúti ma hýbať sa.

Tréningy super. Videá v reálnom čase su bezva.

Stravovací plán super, da sa s nim rozne pohrať, vyskladať si jedlo podla chute.

Oceňujem uvedeny počet gramov konkrétnych makroživín.

Co sa tyka telesných zmien, to sa uvidí po určitom case používania, ale samotna aplikácia je super. Ze existuje cvičenie na doma, pri ktorom sa dokážem zapotiť a pri samotnom jedálničku ze jem málo na to, kolko by som mala zjesť.

Appku odporúčam každému, pokial má záujem makať.

Stanislava Judinyová

Přehlednost appky je super, žádné složité překlikávání, přehledná úvodní stránka, kde je vše vidět. Tréninky mi vyhovují. Je super, že mohu cvičit silový trénink "online" s koučkou. Inspirativní jídelníček je top! Vařím celé rodině, včetně ročního syna. Jídla jsou jednoduchá, rychlá a z běžných surovin. Cítím se skvěle!🙏 Váha sice neklesla ani o gram, ale na mírách je to znát. Miluju tréninky, co trvají 30 min, stíhám je tak během spánku prcka🤩 Určitě členství v aplikaci doporučuju!

Denisa

Aplikace i vaše výzva mi pomohla "se nakopnout" a začít dodržovat pravidelný režim. S jídlem trochu ještě bojuji teď přes léto, ale to se srovná. Jídelníček je skvělý... Není to žádná nakázaná dieta a toho si cením. Neskutečně mě baví ta pestrost a možnost volby... Tréninky jsou super, zase jsem se naučila nové cviky, které jsem ani netušila, že budou tak účinné. :) Moc mě to s vámi baví. Řekla bych, že se tělo pořádně nastartovalo a pomalu začaly ubývat centimetry v pase a začala růst síla a výdrž. :) Díky appce jsem rozhodně začala jíst pravidelněji a více než před tím (byla jsem zvyklá jíst méně) a také přemýšlet o tom, jak si poskládat jídelníček, aby byl vyvážený. Moc mě to baví a to díky vám. :)

Lenka Fiedlerová

Členská aplikace je moc krásně zpracovaná. Myslím, že vše je přehledné a dobře popsané.

Stravovací plán je super, jidelníček je krásně pestrý a inspirativní. Rozhodně mě nadchl i tréninkový plán.

Se členstvím v aplikaci jsem spokojená.

Momentálně mě skolil koronavirus, ale už se těším, až zase začnu naplno a budu moct zaznamenat výsledky. Rozhodně bych aplikaci doporučila.

Romana Kasapovská

Celá aplikace je pěkně propracovaná a dostatečně přehledná.

Popis cviků je srozumitelný a názorná videa jsou opravdu pěkná.

Inspirativní a chutný jídelníček z běžných surovin je bomba.

Už nyní cítím více energie přes den!

Marta

Aplikace se mi líbí moc, je jednoduchá na manipulaci. Obsahuje vše, co by tam mělo být. Je dobře přehledná 🙂

Tréninky super, zvládám je relativně dobře... ke konci už sice funím, ale super. Člověka to nakopne k lepšímu výkonu. Akorát pak ta bolest svalu... ale je to spíš taková příjemná bolest😄

Recepty super, vybírám si z nich a zkouším ty, které mě nejvíc zaujmou, jinak si jídelníček přizpůsobuji podle svých možností.

Nějaké změny už na sobě pozoruji, za týden s appkou mám dole 1 kg, což myslím, že je tak akorát. Nejde mi ani tak o shazování kg, ale hlavně o vytvarování postavy po porodu. Vždycky jsem byla fyzicky hodně aktivní, ale co jsem otěhotněla, tak jsem necvičila. Postava teď bohužel není taková, jako před otěhotněním, takže doufám, že mi aplikace pomůže dát váhu do normálu a postavu zpevnit.

Aplikaci zatím můžu doporučit😉

Martina

Aplikace se mi velmi líbí, je přehledná a dobře se s ní pracuje. Je krásně přehledná.

Tréninky mě baví, i recepty jsou super, vše na jednom místě.

Členství splnilo má očekávání, jsem moc ráda, že můžu byt součástí těch, kdo mají první příležitost si appku vyzkoušet.

Cítím se velmi dobře. Chvilku jsem si musela zvykat na tréninky, ale je to lepší a lepší, mám mnohem víc energie.

Aplikaci bych doporučila všem, kteří o ní uvažují.

Hanka Webb

Aplikace mě rozhodně zaujala. Přehlednost je opravdu skvělá - nic nemusím hledat, což je skvělé.

Online videa jsou super nápad. Pomáhá mi to udržet si motivaci.

Nejvíce oceňuji asi to že, je vše v aplikaci je opravdu přehledně uspořádané. A také tréninkový plán.

Zatím pozoruji, že si opravdu ráda a s chutí zacvičím, jelikož se mi líbí, že nemusím nikde složitě hledat inspiraci a na pár kliknutí už cvičím.

Rozhodně aplikaci doporučuji.

Stana

Aplikace je krásně přehledná, jednoduchá. Tréninky jsou super, cvičí se mi podle nich dobře. Musím přiznat, že jídelníčkem druhý týden jste se mi trefily do chutí, je super… Druhý měsíc výzvy je pro mě lepší, doma jsme už zdraví, tak snad to bude lepší… :-) Určitě bych aplikaci doporučila.

Tereza Bártů

Aplikace se mi líbí, přijde mi moc pěkně zpracovaná :) Celkově je krásná, přehledná a prostě se na ni vždy těším. Tréninky jsou super :). Stravovací plán mi také moc vyhovuje - hlavně po přidání více kusů ovoce výměnou za sacharidové potraviny. A narazila jsem na docela dost nových informací o jídelníčku, které jsem předtím nevěděla a naprosto změnily můj způsob stravování. Například to, že se těstoviny váží suché. umíte si představit, kolik jídla jsem jedla, když jsem měla na den 120 g sacharidových potravin a ještě k tomu to všechno vážila suché? <3 Nejvíc se mi líbí asi ta estetika, aplikace je krásně upravená :). A taky možnost konzultovat s koučkami na chatu. Upřímně, členství v aplikaci úplně předčilo má očekávání :). Už teď na sobě pozoruji změny. Jsem víc v klidu a zároveň se cítím plná energie a také mnohem lehčeji. Připadá mi, že i když jím stejné množství jídla, tak když ho vážím, tak prostě vypadám líp a cítím se mnohem líp. Možná si to jen sugeruji a možná prostě jím je pestřeji :). A jestli bych aplikaci doporučila kamarádce? Tak to bez váhání :).

Šarlot

Uspořádání aplikace je moc pěkné a přehledné. Tréninky prokládám ještě plaváním a procházkami. Je fajn, že nemusím za každou cenu do fitka. Dává mi to smysl. Zařadila jsem víc bílkovin. Luštěniny jsou zatím ještě problém, ale pracuju na tom😊. Celkově super😊. Členství v aplikaci je určitě dobrá investice. Nasměrovalo mě na správnou cestu😊. Kila a centimetry jdou pomalu dolů 😊.

Lucie Boříková

Appka je, musím říct, po pár dnech učení se s ní, perfektní. S tréninkovými videi se mi cvičí krásně. Po prvních trénincích teda au, ale teď už paráda. Recepty výborné. Zatím si stále zvykám na režim. Určitě bych členství v aplikaci Strong beauty doporučila!

Eliška

Aplikace je podle mého názoru dostatečně přehledná. Tréninky jsou fajn. Jídelníček je super, líbí se mi koncept nepočítání si makroživin! To je podle mého názoru velká výhoda. Ze začátku jsem v tom hledala složitosti, ale pak mě to naštěstí osvítilo a nemám problém. Největší změna u mě je ta, ze nemám takové chutě na sladké. Členství v aplikaci Strong beauty bych rozhodně doporučila a už jsem to i udělala.

Nela Vašíčková

Aplikace se mi líbí, vše je hezky barevné a uspořádané i s vysvětlivkami. Člověk se dokáže snadno orientovat, kde co je. Přehlednost hodnotím na jedničku. Celkově je vidět, že je za tím spousta práce dělané od srdce. Tréninky a tréninková videa jsou super, cvičí se mi s nimi dobře. Stravovací plán je přehledný a je mou každodenní inspirací. Členství v aplikaci bych doporučila i své kamarádce.

Lena

Dodržovat zdravý životní styl se mi s appkou daří, sama jej vyznávám a aplikuji celý svůj život, hledám nové cesty a možnosti (s ohledem na dané životní situace a možnosti) a jsem nesmírně ráda za Vás!!! Jste úžasným a lidským příkladem pro spoustu žen a dívek, které si svou cestu hledají. Pro mě jste velká inspirace, láska a jak už jsem i dříve napsala - jste moje "ZÁVISLOST" ;). Pestrost, jednoduchost, všestrannost sestaveného jídelníčku, dostupnost surovin, inspirace a kombinace - SUPER!!! A tréninky mě také nesmírně baví - chodila jsem dříve 2 týdně do fitka, ale díky Vám jsem si velice oblíbila cvičení doma. V tréninkovém plánu je spousta cviků na doma a také šetřím čas (a můžu si cvičit dle mých časových možností). Progres super!!!!!! Mám více informací, mám systém v jídle, ve cvičení. Cítím se báječně. Když jsem někdy s náladou "dole", vždy, jako byste mi četly myšlenky, objeví se na instagramu nebo v mejlu Vaše podpora, článek a hned jsem zase ok. Snažím se svoje okolí "nakazit" Vámi, protože jste úžasné a vážím si Vaší práce!!! Změny nevím, nedokážu posoudit, ale citím se báááááječně. Váha je asi stejná, ale změnila se mi tělesná kompozice. Myslím, že mám kulatej zadeček a asi se mi to líbí - mám více ženské tvary. Jsem moc spokojená.

Radka Bohatcová

Aplikace je skvělá.

Přehlednost hodnotím na výbornou.

Tréninky se mi líbí, některé cviky už znám, takže se lépe orientuji, nemám problém.

Stravovací plán je fajn. Recepty jsou jednoduché.

Kladně hodnotím především přehlednost aplikace.

Členství splnilo má očekávání.

Teprve začínám s užíváním, se zpožděním, věřím ale, že výsledky na sebe nenechají čekat.

Určitě bych aplikaci doporučila.

Marcela STRUHAROVA

Aplikace předčila mé očekávání - je super! Trošku jsem se toho bála, protože prostě nejsem typ člověka, co by takto rád cvičil, mám raději kolektivní sporty, ale toto mě nadchlo - je to velmi uživatelsky příjemné a vždy se těším na každý další trénink!

Online trénink mě vyhecuje k lepším výsledkům, jsem za to fakt ráda :). Konečně cítím, že mám nějaké svaly.

Jídelníček je také moc fajn. Postavený tak, že se v něm lehce nahradím věci, které úplně nemusím nebo nejím. Recepty jsou super, opravdu si užívám každé jídlo.

Nejvíce se mi líbí asi to, že se můžu nejprve dle obrátku vždy podívat na to, co mě v tréninku čeká, nachystat si všechny cvičební pomůcky a připravit se na to, co budu cvičit. Případně si udělat místo v obýváku :D.

Appka je nad má očekávání.

Už nyní se mi srovnává zažívání. Nemám žádné. pocity plnosti nebo nafouknuté bříško a hlavně krásně držím pravidelné stravování. S tím mi jídelníček pomohl neskutečně! Prostě mám teď hodně dobrý pocit ze sebe, z toho, že něco dělám sama pro sebe a že se zkrátka mohu cítit lépe.

Jednoznačně doporučuji :).

Štěpánka Hurtová

Aplikace se mi moc líbí, vše je srozumitelné a přehledné. Tréninky skvělé, spokojenost. Ze stravovacího plánu, tak z toho jsem přímo nadšená, tolik pestrosti a chutí. Každý den se těším, jak skvěle najím. Cítím se plná elánu a síly. Až mi vyprší členství, prodloužím si ho. Vyhovuje mi, že je to pohodlné, nemuset vymýšlet, co, z čeho a jak vařit a jak s čím a kolikrát cvičit.

Monika Dočekalová

Zatial som velmi spokojna, mam vegan verziu/3x trening ale kedze popritom su aj cviky na brucho a kardio tak je to dost inzenzivne na to ze som nemala kondicku, ale uz za tyzden citim velky pokrok nie len po fyzickej stranke ale najma psychickej, v tomto obdobi to prislo velmi prospesne, lebo cvicenie aj ked je intenzivne tak strava je vynikajuca, mam pocit ze sa mozem dosyta najest a pritom su to vsetko zdrave veci.

Prehladnost je super. S videi sa mi cvici super mozem sa dobre sustredit na trening. Inak mam strasne rada vasu appku!

Recepty sú parádne ale pri homeoffice nestiham vsetko jest 😁 ale to len kvoli tomu ze nemam az taky velky energeticky vydaj.

Najviac sa mi pacia treningy a moznost online chatu (to som v ziadnej appke nevidela a je to dokonaly napad), aj ked vam nejdem dennodenne pisat uz len ten pocit ze mozem ked budem potrebovat je super!

Určite som veľmi spokojná. :) A tesim sa na koniec roka ako budem vyzerat, mam totiz motivaciu schudnut 15 kg zo 71 na 56 kg pri vyske 161 cm aby som takto o rok v januari bola pekna vo svadobnych satach, tak dufam ze za pomoci appky a vytrvalosti a mozno neskor aj vasej podpore na chate to zvladnem :).

Mam pocit ze je to nieco co viem robit dlhodobo a nie len kratky cas, postupne chudnutie a tvarovanie, ziadna rychlovka po ktorej pride jojo-efekt! :-)

Samozrejme rada odporúčam aj ďalej.

Monika

Myslím si, že appka je super a není co vylepšovat. Tréninky a videa jsou dobrá a cvičí se mi s nimi krásně. Některé cviky pro mě byly ze začátku těžší, ale časem se to lepší. V receptech také najdu inspiraci. Cítím se více v pohodě, jsem plná energie. Členství v aplikaci bych doporučila.

Michaela

S aplikací jsem začala v lednu, chtěla jsem změnit postavu po porodu a musím říct, že se mi daří, aplikace je přehledná a je super že se stále vyvíjí a inovuje, holky jsou sympatické a recepty mňam 😁. Jídelníček je pestrý, chutný a snadný na přípravu. Jako začátečník jsem sice měla problém sehnat některé suroviny, nakonec jsem je ale objevila v drogerii 😁🙆‍♀️. Chvilku mi trvalo, než jsem se s tím sehrála, nebo jsem musela občas vymýšlet alternativu, když se stalo, že mi děti nebo manžel snědli nakoupené suroviny 😁. Tréninky jsou super, dřív jsem nesnášela posilování, jsem spíš na kardio, běh, brusle, kolo, ale za 30 min posilování s holkama jsem byla zničená, jak za hodinu běhu 😁. Změny na cm, nevím, bohužel jsem se ani nevyfotila, ale vím, že váha od ledna klesla o 7 kg a teď jedu 8týdenní výzvu a tam jsem se vyfotila, tak jsem zvědavá na srovnání později. Dodržování režimu, jde to, sice pomalu, ale jde, a to i se 2 dětma za zadkem😉. Já, která bez tabulky čokolády nemohla přežít den, teď vůbec nejím sladké, zajímám se víc o kvalitní suroviny, co kupuji a jídlo připravuji s radostí, protože nemusím přemýšlet nad tím, co budu vařit 😁. Jen mrknu do appky a jdu na to 😉.

Gabriela

Super sú cviky aj recepty akože skvelá práca :) Appka je výborne prehľadná, konečne niečo čo je fakt prepracované :).

Recepty sa mi páčia. Moc si nevážim jedlo idem intuitívne ale recepty využívam :).

Tréningy a recepty sú skvelé. Je to dobrá motivácia :)

Môžem jedine odporučiť!

Lenka Filipová

Aplikace je pro mě skvělým zdrojem inspirace na jídlo i cvičení, ale i tak jsem využila možnosti osobní koučky a jsem maximálně spokojená. Jídelníček v aplikaci je skvělý, ráda ho využívám jako inspiraci na obědy a večeře a také sladké dezerty. Tréninky v aplikaci jsou naprosto skvělé. Naprosto mi vyhovují. Za dobu členství jsem se určitě zpevnila, ale zatím jsme s Ivetkou jeli reverzní dietu, takže úbytek na váze byl menší. Ale už na tom začínáme pracovat a tak jsem neváhala a členství si prodloužila. Zatím jsem ráda, že mohu stále využívat koučinku, protože bych asi nebyla zatím tak důsledná, ale myslím, že celá aplikace je skvěle propracovaná a že si člověk členství zamiluje. Přemýšlím nyní nad jídlem úplně jinak.

Klára F.

S aplikací jsem spokojená. Celkově je velmi hezky provedená a přehledná. Nikdy jsem neměla problém, že bych něco dlouze hledala. Líbí se mi třeba to, že jsou tu rozdělené stravování a tréninky. Tréninky jako takové jsou skvělé. V minulosti se mi stávalo, že jsem při cvičení podle jiných aplikací nebo placených online tréninků absolutně nezvládala, nestíhala a spíš jsem byla frustrovaná a naštvaná. Ale s vaší apkou ne. S videi se mi cvičí velmi dobře, jsem naprosto spokojená a fajn je i super hudba :). Stravovací plán se mi líbí. Recepty jsou jednoduché, rychlé, chutné. Inspirativní jídelníček se mi líbí, protože si můžu připravit dopředu, co budu chystat za jídlo, jak a co k tomu potřebuju a to mi nesmírně šetří čas - každý den pracuju cca do 20h do večera a tak mi vyhovuje, když to pak je šup šup, protože ještě k práci studuju a toho času okolo vážně moc není (abych se trochu vyspala). Recepty jsou fakt super, i jsem si uvědomila, jaké chyby jsem dělala (kromě toho, že jsem jedla 1x denně). Celkově se mi v aplikaci moc líbí barvy :), příjemné prostředí a pak také jednoduchost a přehlednost :). Už vidím první výsledky, jsou skvělé, už mě netlačí kalhoty, naopak na mně visí oblečení. A za celou dobu používání jsem neměla návaly hladu ani chutí. Mám nyní pevnější tělo a je mi celkem dobře :). Doporučila bych členství v aplikaci i dalším, kdo o něm uvažují, už jsem tak i učinila :).

Tereza

Aplikace se mi moc líbí, vše je přehledné. 👍 Tréninky jsou super! Netušila jsem, že takhle makat se dá i doma! 🤩 Věřím, že jídelníček je super, ale teď to drobet flákám.. Cítím se lépe a jsem spokojenější.. mám zpevněnější tělo a to jsem chtěla. 👍 Neváhala bych členství doporučit i své kamarádce!

Gabriela Levorová

Ahoj krásky, aplikace je super. Jde vidět, že to děláte s láskou. Cvičím doma online. Videa jsou super, hudba k tomu perfektně pasuje. Recepty jsou moc chutné a fakt někdy až překvapující. S každým týdnem jde vaření líp od ruky. Tělesně se cítím úžasně. I když jezdím denně do práce na kole a běhám se psem, tak mě silové tréninky fakt nadchly. Kdyby nebyla corona, tak bych určitě vyzkoušela i posilovnu. Co se týče jídelníčku, tak to byl ze začátku velký boj. Jako věčná dietářka jsem měla velké problémy všechno jídlo sníst. Musím se přiznat, že je to pro mě spíš ozdravný proces. Snížení kalorií v druhé půlce mi vyhovuje víc. Díky tomu, že jsem se do téhle výzvy pustila se sestrou, se kterou jsme se denně podporovaly, tak jsem to nevzdala. Hodně mi pomohla i Videa od Katy na YouTube. Jsem emocionální jedlík a bojuji s tím už od dětství. Díky pohybu se mi to ale podařilo vždy více méně nějak ukočírovat. Poslední dva roky se mi osvědčilo IF, což mi dost vyhovovalo a začít snídat před 10tou bylo pro mě fakt hodně těžké. Ale postava se mi začala měnit, toho si všimlo i mé okolí. Určitě bych vás doporučila každé svojí kamarádce.

Misa (Michaela)

Aplikace je super! I tréninky jsou super, se stravovacím plánem jsem spokojená, je to skvělá inspirace a skvělé recepty☺️. A jak se zatím cítím po zařazení tréninků a nového jídelníčku? Je to pecka! Aniž bych si toho všimla, tak kila šla dolů i bez nějakého velkého omezování, je skvělé, že mužů jíst skoro všechno a i když jsem v redukci, ani mi nepřijde, že bych držela nějakou dietu ♥️ . Aplikaci doporučuji!

Beáta

Aplikace je super, je dostatečně přehledná. Nejvíce se mi líbí inspirativní jídelníček, recepty jsou naprostá pecka. Zatím se po 4 týdnech v aplikaci cítím dobře a za sebe bych členství určitě doporučila.

Hana Zezulkova

Z aplikace jsem strašně moc překvapená. Je tak hezky propracovaná a přehledná. Tréninky jsou super a i když některé nevypadají, tak pořádně pálí a jsou efektivní. Je fajn, že za krátkou dobu odcvičím tělo a cítím se super. Stravovací plán se mi líbí. Stravuji se sice intuitivně, ale recepty zkouším a jsou vynikající. Celkově se mi aplikace líbí. Rozhodně mi pomohla zjistit u stravy, že jím málo. Momentálně se snažím jíst intuitivně a uvidíme kam to povede. Věřím, že se mi to podaří. Členství v aplikaci doporučuji.

Jitka Novotná

Prehľadnosť aplikácie je výborne prepracovaná, pracovať s ňou bude vedieť každý :). Trening a online videá pomôžu aj začiatočníkovi, ale nesklamú aj pokročilým. Najviac sa mi páči inšpiratívny jedalniček, jedla sú chutne, dajú sa rýchlo pripraviť. Nikdy som nejedla tak veľa ako posledný mesiac, stojí to za to :). Po mesiaci s appkou s ktorou pracujem sa cítim 100 % lepšie, moje telo sa tvaruje a pomaly si budem musieť obnoviť šatník keďže sú mi nohavice voľne 🙈. Doporučila by som to každému, kto má chuť začať makať, nič nie je zadarmo, ale aplikácia namotivuje a pomôže pochopiť ako pracovať so svojim telom, aby sme videli výsledky našej driny ❤️.

Veronika

Velmi jednoduchá aplikace. Jednoduchá orientace, nic velmi složitého, což mi vyhovuje.

Je uspořádána velmi přehledně. Vše má svou kategorii, tím myslím rozdělení tréninku a stravy. Vždy najdu to, co potřebuji a havně rychle. Hned vím, kde co hledat.

S tréninky jsem spokojena. Nejsem teda na úrovni, ze bych je zvládala tak s přehledem, jako koučky na videu, takže si zatím jedu podle svého tempa. Skladba tréninku mi plně vyhovuje. Vždy si skvěle zacvičím a těším se, až budu v tempu s videem, ale to chce zatím čas.

Stravování je úplně super. Z jídelníčku jsem přímo nadšená. Ráda totiž jím :-D Člověk netráví v kuchyni věčnost. Navařím si na pár dní dopředu a ušetřím tak spoustu casu. Jsem velmi spokojena, že si nemusím odpírat nějakou tu dobrotu. Prostě si ve dni dám nějakou tu dobrotu, z toho jsem nadšená nejvíc. Mám ráda sladké věci a díky tomu, že jídelníček není restriktivní, nemám chutě na sladké dobroty mimo plán. Je to dost o tom pocitu. Nepřipadá mi, že bych si něco odepírala, ani nemám pocit viny. Hlavně v aktuální situaci to malinko vybízí hřešit. Tak tenhle pocit svobody v jídle mě dost motivuje. Změnilo se mi i myšlení, ta změna v hlavě, že je v pořádku, ze mám prostě nějakou dobrou tečku ve dni a díky tomu držím chutě na sladké na uzdě. Dost mi to pomohlo v tom, že jsem to začala brát jako součást normálního stravování, ne jako něco, co bych si měla vyčítat.

Jsem nadšená ze všeho, celý Tým Strong beauty mi pomohl na sobě pracovat ještě více, než předtím. Když si v něčem nejsem úplně jistá, tak k tomu mam online podporu, což je skvělé, v téhle aplikaci je online podpora pro mě důležitou součástí.

Očekávání členství splnilo.

Aplikace mě motivuje, abych na sobě opravdu pracovala a některé dny neflákala. Proto jsem se taky přihlásila. Nebyla jsem člověk, který by flákal stravování. Zato tréninky, to se sama přiznávám, ale spíš to připisuji současné situaci ve světě. Proto jsem chtěla něco, co mě malinko požene v tom být ještě lepší a také mi v této nelehké době dodá motivaci. A také jsem se chtěla zapojit se do něčeho, co dává smysl, protože i když někteří touhle dobou jen leží na gauči, jinde jsou lidé, kteří dělají něco pro sebe a své zdraví. Stejně jako já.

Jsem spokojená jak s jídelníčkem, tak i s tréninky.

Určitě bych appku doporučila.

Jsem moc ráda za změnu ohledně stravování, díky jídelníčku na ty dobroty hledím jinak.

Jana

Aplikace je super přehledná, člověk se hned rychle zorientuje. Cvičení podle videí zbožňuju, vyhovuje mi tempo i rozložení zátěže, konečně ze sebe mám dobrý pocit, což u jiných videí, podle kterých jsem kdysi cvičila, bylo náročné. Vždycky jsem byla udýchaná a snažila se držet jejich tempo a pořádně jsem se na cviky nesoustředila. Navíc mi popis cviků pomáhá uvědomit si, na co se při cviku musím zaměřit. V jídle mám ještě mezery, nemám ještě zažité určité návyky a denní režim se mi moc mění a tak se mi zatím tolik nedaří plánování jídla. Ale líbí se mi tabulkový systém, je to relativně na mně, jak přes týden dané množství jídla využiji :). Asi proto, že striktně nedodržuji jídelníček, tak změny moc nezaznamenávám, ale cítím, že začínám mít více síly :). Rozhodně bych členství v aplikaci doporučila.

Mája

Za členskou aplikací jde vidět hodně práce, je propracovaná a skvělá. Vše je přehledné. Hodnotím ji na 100%, je super.

Tréninky jsou pestré. Můžu si vybrat, na co mám náladu a přidat si i cvičení navíc. Stravovací plán mi také sedí, líbí se mi nejvíc celá appka.

Členství v aplikaci splnilo má očekávání, zatím jsem aplikaci oťukávala, od února ji budu využívat každý den, včetně jídelníčku a cvičení, tak se ještě ukáže. Chci začít na sobě pracovat, ať jsem fit!

Členství v aplikaci bych určitě doporučila dalším, kdo o něm uvažují.

Hana Vantuchová

Aplikace je pro mě přehledná. Obsah tréninku super, funguje to, svaly bolí :o)... Jídla jsou bezva, našla jsem mnoho inspirace. Cítím se dobře, jen je to boj najít si pro sebe čas se třemi dětmi za krkem :o). Výsledky zatím moc nevidím, měla jsem teď hektické období, takže jsem vypadla z režimu. Přesto jím zdravě a chodím běhat a na procházky. Tento týden snad konečně budu moct zase se soustředit na program. Určitě bych členství v aplikaci doporučila, moc se mi líbí, i když se nezavděčíte vždycky všem. Oceňuji váš nápad, komplexitu programu, zájem o zpětnou vazbu a snahu se zlepšovat. Je vidět, že vás to baví. Díky a přeji mnoho spokojených zákazníku :o).

Jitka

Aplikace měla vliv na můj život, nyní více cvičím, více si organizuji jídlo a přemýšlím nad tím, co jím. V aplikaci se mi nejvíc líbí nápaditost.

Jitka

Aplikace je rozhodně super, líbí se mi moc, zkouším recepty a baví mě tabulkový systém, předtím jsem vše zapisovala a tohle mi dost šetří čas. Cvičení je taky super, trénink mi přijde efektivnější 🙂. Určitě je i přehledná, všechno je po ruce! Tréninky mám za sebou dva, je to jednodušší a efektivnější, nemusím si pamatovat, kolik má být opakování a složitě hledat cviky. Hodně mě baví tabulkový systém i jídelníček, šetří mi čas a nemusím nad ničím přemýšlet 🙂. Určitě vnímám první změny, po dvou týdnech jsou zatím minimální, ale cítím se výborně, jsem taková lehčí 🙂. Určitě bych členství doporučila každému, kdo o něm uvažuje 🙂.

Daniela Krymová

S aplikací jsem velmi spokojená. Je velmi přehledná :)

S tréninky se mi cvičí dobře. Cviky jsou velmi dobře vysvětlené :)

Stravovací plán mi vyhovuje. Aktuálně nejsem z časových důvodů schopna použít všechny recepty, skrz pracovní nasazení. Ale jsou velmi dobře vyvážené a snažím se, co můžu :)

Úplně nejvíc se mi na aplikaci líbí cvičení :) Konečně opět cvičím pravidelně. Před uzavřením fitek jsem cvičila skoro každý den. Doma je to náročnější se "dokopat". Ale minulý týden jsem zatím zvládla všechny tréninky.

Aplikace splnila má očekávání a určitě bych ji doporučila. :)

Alexandra Večeřová

S aplikací jsem spokojená. Tréninková videa jsou super. Teď se na ně těším každý den. Některé stroje u nás ve fitku nejsou, tak občas musím upravovat, ale to není problém. Jinak je vše srozumitelné a nejvíc mě baví přepínání mezi "do posilovny" a "na doma" (v prvním období jsem cvičila nohy podle plánu fitko a ruce podle domova, i přesto, že to cvičím ve fitku všechno.) V rámci stravování preferuji nastavení makroživin v kalorických tabulkách. Je to pestřejší a lépe se mi zvládá plnit všechny skupiny. Cítím se super, mám více energie. Změny na těle vidím převážně díky porovnávacím fotkám každých 14 dní. Za první 4 týdny mi váha klesla o 4,5 kg a změny vidím celkově na těle, ale nejvíce v oblasti břicha, kde mám největší problém sundat tuk. Tady jsem také nejvíce šťastná za změnu. Jsem šťastná, že jsem si vybudovala rutinu na cvičení a vstanu už i v 5 hodin ráno a těším se na trénink. Členství v aplikaci bych doporučila. Minimálně někomu, kdo potřebuje inspiraci na tréninky.

Lenka

Musím říct, že aplikace mě pozitivně překvapila, vše je přehledné, srozumitelné a intuitivní. :D Tréninky jsou super. S jídelníčkem mi jsou velkým pomocníkem kalorické tabulky, kam si vše zaznamenávám. Určitě cítím to, že mám zpevněnější střed těla a celkově i postavu... Díky jídelníčku se cítím lépe i po psychické stránce... Také mám ráda zkoušení a přípravu nových jídel. Myslím, že členství v aplikaci bych doporučila i kamarádce, celkově musím říct, že mě koncept nadchnul a bavilo mě to.

Veronika

Aplikace se mi líbí, především její zpracování, přehlednost, tréninky, inspirativní jídelníček... :). Přehlednost je opravdu super, neměla jsem žádný problém něco najít nebo se v aplikaci vyznat. Podle tréninkového plánu se mi cvičí super, vždycky jsem po tréninku příjemně unavená a cítím, že moje tělo dostalo zabrat. Stravovací plán jsem si trochu podle sebe, ale držím se nastavených makroživin a celkového počtu kalorií tak, jak je to v apce... A recepty a jídla z apky beru jako inspiraci :). Nejvíc se mi líbí asi ta přehlednost aplikace a forma tréninkových videí :). Cítím se fajn, i když se váha se zatím směrem dolů neposunuje. Členství v aplikaci bych doporučila i dalším, určitě je to dobrá investice :).

Anežka Ouředníková

Appka se mi moc líbí, a to opravdu hodně. Konečně vidím, jak v praxi funguje tabulkový systém a díky vypsanému jídelníčku si začínám hrát s variacemi. V aplikaci je jednoduché se orientovat a moc se mi líbí její design.

Vše je krásně sepsáno mimo video, ale ještě jsem si to nezapamatovala (má chyba). Jinak reálný čas v rámci tréninku je úžasný a nečekala jsem, jak mi cviky dají zabrat. Na cvičení se vždy těším.

Recepty miluju, každý den je něco jiného a dá se to skvěle přehazovat nebo klidně jet dokola.

Nejvíce se mi v appce líbí jídelníček a informace, jak jíst před a po tréninku.

Jsem více než spokojená, tu aplikaci zbožňuji!

Už nyní lépe spím, vstávám velice brzy do práce, takže cítím energii, a to už se mi dlouho nestalo.

Zatím jedu první týden, ale cítím, jak ze mne odchází voda (díky pravidelnému pitnému režimu) a nemám tak šílené chutě na sladké.

Doporučuji všude, kam chodím! :D Máma se stihla zaregistrovat a spokojeností září. Vážím si práce, co byla vynaložena k vytvoření tohoto díla. Nelituji, svého spontánního rozhodnutí a děkuji Vám všem. :-)

Katy

Aplikace je výborná! Tréninky super, netrvají dlouho a přesto si člověk pořádně mákne 💪. Nevěřila jsem, že už s tréninkem břicha jen 1x týdně bude vidět výsledek, ale díky komplexnosti všech cviků už se začíná rýsovat sixpack 🤩. Recepty jsou jednoduché a jsou pro mě skvělou inspirací. Ač jsem cvičila pravidelně i předtím a jedla pravidelně a relativně vyváženě, změny jsou vidět. Mám více energie (předtím jsem měla málo sacharidů), postava se začíná formovat a dokonce mám 1,5 kg dole. Určitě bych členství v aplikaci Strong beauty doporučila.

Petra

Aplikace je skvělá 👍☺️ Určitě hodnotím na výbornou - jak přehlednost, tak uživatelskou pohodlnost.

Je to dřina, ale tak to má být 😉

Na receptech si vždy moc pochutnám a objevuji nová jídla a suroviny, které jsem ještě nejedla.

Nejvíce se mi líbí inspirativní jídelníček, video trénink...no prostě vše 😀. Appka je zkrátka nad očekávání ❤️.

Tři dny jsem byla nadmutá pak se to srovnalo a je mi skvěle. Dneškem mám i úbytek na váze 1,5 kg.

Už nyní doporučuji 😊

Radka Franzová

Appka je super, využívám cvičení i recepty a moc mě to baví. Je pro mě ohromně motivační, jsem nadšená. Jídelníček je super, absolutně mi vyhovuje, jídla jsou chutná a jednoduše se připravují. Tréninky jsou skvělé, moc mě baví. Někdy si dám i dva za sebou, když mám čas a energii. :-D Vnímám, že se mi určitě zpevnilo tělo a jsem z toho nadšená. :-) Už předtím jsem jedla podobně, teď ale jím ještě více zeleniny a luštěnin a přitom jsem méně nafouklá a za to jsem moc ráda.

Jindřiška

Aplikace je skvěle přehledná a intuitivní. Online tréninky jsou bezva, super je také zmíněná časová náročnost a odpočítávání včetně pauzy. Přiznám se, že recepty tolik nevyužívám. Ale jelikož mi jídla chutnají, hodlám je zahrnovat častěji a využívat je více. Změny na novém režimu vnímám - mám více bolavé svaly 😅, jinak můj původní redukční plán jsem změnila na udržovací - protože pracujeme na “výrobě” miminka… Již jsem členství v aplikaci doporučila dalším a čekám, až se odhodlají začít.

Kateřina Benešová

Aplikace je super a přehledná. Od začátku se v ní orientuji bez problémů. Tréninky jsou moc fajn. Cvičí se mi skvěle, jsem spokojená. :) Stravovací plán mi vyhovuje. :) Cítím se skvěle. Určitě mám víc energie. Díky pravidelností a dávkování v jídle nemám hlad, ani nejsem přecpaná. Jsem celiak a mám problémy se žaludkem, takže předtím, když jsem jedla, jak se mi chtělo, měla jsem často křeče v žaludku, taky jsem byla nafouklá atd.. Teď se to dost zlepšilo. :) Jo a recepty jsou parádní. Určitě si každý vybere. Členství v aplikaci bych doporučila na 100%.

Michaela

Aplikace je skvělá v tom, že ji můžu mít pořád při ruce. Užívám si cvičit s videi a vařit nové recepty, které mě inspirují jíst zdravě. Jídelníček je naprosto skvěle řešený, jednoduchý a chutný. Tréninky si užívám, miluju cvičit s videi a vždycky se na to těším. Některé tréninky mi dávají teda pořádně zabrat, ale o to lepší pocit potom z toho mám. Postava se změnila poměrně dost. Už i ostatní lidé si toho všímají. Stravování se změnilo poměrně rapidně. Přestala sem mít návaly hladu a chutí na sladké večer, což je pro mě neskutečná úleva. Kdyby se jen tohle změnilo, tak budu šťastná, ale já k tomu ještě vidím změny v mých náladách, motivaci a velikosti oblečení. To je prostě pecka. :-)

Iveta Barry

I při používání appky si stále zapisuji do tabulek, co sním a zůstanu u toho. Váha se mi drží, nepřibírám ani nehubnu. A jídelníček? Je to nejlepší co jsem viděla a zažila... Úplná životodárná bomba! Samé dobroty, můžu si hrát a skládat potraviny😉💪. Je skvělé, že člověk nemusí nic vymýšlet. Vidím změny, i lidé si všimli. Jsem osvalená, cítím se pevná.. Pokořila jsem váhu o 4 kg a to je úspěch, samotné mi s tím nešlo hnout. Stále jím zdravě.. A i když si dám někdy zmrzlinu, vůbec mi to nevadí.. 😉

Hana

Všetko je v poriadku. Videa sú super. Recepty sú tiež super, co som pozerala. Strava je dosť sýta a samé dobré veci. Určite by som kamarátke členstvo odporučila, pokiaľ by mala čas sa tomu venovať.

Linda Leščáková

Tréninky jsou tak akorát náročné, ani leháro ani na umření. Možná bych ocenila trošku náročnější HIIT, pauzy se mi zdály dlouhé.

Celkově se mi podle tréninků v reálném čase cvičí skvěle.

Co se týče stravy, tak upřímně využívám pouze makra (respektive váš tabulkový systém), nejsem typ člověka, který by dokázal celý týden jíst podle někoho jiného. Navíc mi vyhovují 4 jídla denně a oběd a večeři mívám stejnou pro časovou úsporu. Ale inspirace není nikdy dost! Zatím jsem si dělala pouze chlebík s cottage, hruškou a oříšky, samotnou by mě tato kombinace nikdy nenapadla, přesto tento recept zařadím pravidelně. Díky!

Za appkou je vidět neskutečné práce! Mile mě překvapily návrhy, které můžeme samy vkládat. :-)

Jana

S členstvím v aplikaci jsem velice spokojená!!! Přehlednost je výborná - nemám problém se orientovat!!! Tréninky jsou super, cvičí se mi velice dobře, mám už z podzimu nějaké pomůcky na cvičení na doma, tak se mi hodí. Ale líbí se mi, že cviky lze cvičit v obýváku i s tím, co tam každý běžně má! ;) A stravovací plán, za mě super!!! Preferuji zdravé stravování celoživotně - takže super inspirace a zase nové kombinace, recepty! Zjistila jsem, že jím málo zeleniny (myslela jsem, že hodně, ale když vážím podle jídelníčku, tak je to jinak;)). A dokonce i málo sacharidů. Takže jsem měla pár dní problém všechno ujíst... Měla jsem strach, že přiberu, ale jsem pořád na stejné váze. Jinak super jsou třeba recepty z cizrny - vařím je i rodině!!! Nedokážu přesně specifikovat, co se mi líbí nejvíc, aplikace se mi líbí celkově a nenapadá mě nic, co bych chtěla jinak... Je to super pomocník. Je fajn, že můžu v kuchyni koukat na recepty. A při cvičení zase PC a napojím na TV a cvičím "ve dvojici" s Váma. Teď mám aplikaci měsíc a jsem blažená ;). Těším se na každý trénink, protože mám prostě plán, režim a to je super! Teď jsem se těšila na nový jídelníček a nový tréninky. Nový jídelníček už ochutnávám a super, na na "ochutnání" nových tréninků se chystám, už se těším! Členství v aplikaci bych určitě doporučila a už i doporučuji!!!! Snažím se svým kamarádkám zasílat i různé novinky, zkušenosti, receptíky, které jsou na SB Instagramu, abych je inspirovala Vaším báječným programem a vůbec vším, co děláte!

Radka Bohatcová

Prehľadnosť je na výbornú. Tréningy sú super. Stavovací plán je skvele spracovaný. Recepty sú perfektne, chutne a aj krásne nafotené, čo je veľké plus. Po prvých týždňoch cvičenia už vidím výsledky, schudla som necele 2 kg a mala som prestávku koľko choroby. Mám pocit odľahčenia organizmu a celkovo viac energie a vitality v tele. Členstvo by som odporučila aj svojej kamarátke.

Mirka

Aplikace je super, všechno je krásně barevné. Videa s tréninkama jsou super! Na tréninky se vždycky těším. Se stravovacím plánem jsem nadmíru spokojená. Postava se mi krásně tvaruje a jsem ráda, že to jde správnou cestou. Členství v aplikaci doporučuji!

Barbora

Aplikace je skvělá, všechno přehledně, na jedné appce, super. Tréninky a recepty jsou super a plán se mi celkově líbí. Super je spodní lišta na rychlé překlikávání v aplikaci. Po trenincích jsem občas druhý den vyřízená a bolavá, což mě těší, zatím změny nepozoruji, ale pociťuji. Určitě bych aplikaci doporučila.

Jana

Aplikace je velice dobře přehledná. Vyhovují mi tréninková videa v reálném čase. A také skvělá, energická hudba. Vnímán, že mám teď více energie a vidím, že některé oblečení je mi už velké. Aplikaci bych doporučila.

Iva

Myslím, že co se týká cvičení, tak se mi s aplikací daří. Je vidět posun od začátku. 🙂 Jídelníček se mi také líbí, snažím se stravovací plán dodržovat. Tréninky jsou super. Podle fotek a názoru ostatních se mi postava změnila docela dost, váhově asi čtyři kila.

Jana

Aplikace mi vyhovuje, vše je přehledné, v pořádku. Tréninky jsou super a stravovací plán mi vyhovuje a recepty se mi líbí. Vnímám, že mám nyní víc energie, zaznamenala jsem i úbytek na váze. Členství v aplikaci bych doporučila i své kamarádce.

Petra

S aplikací jsem spokojená. Tréninky a online videa jsou boží. Cvičí se s nimi fajn. Muzika je perfektní, vyloženě nabíjecí. :-) Stravovací plán super. Škoda, že máme často v hlavě zabudované, že když chci zhubnout, nesmím nic sladkého. Občas mi to vyvstane v mysli, když koukám na recepty tipu brownie, atd. :-) Cítím se skvěle. Někdy je to náročné, ale je reálné skloubit práci, rodinu, povinnosti, cvičení a i koníček cukrařinu. I když někdy je to vážně dřina. Vyvážit to, někde nabrat síly, načerpat energii... a hlavně neodolat pokušení. Změny jsou už znát. Mám dole 4 kg a hlavně to jde vidět v cm. Tam jsem ubrala dost. :-) Členství v aplikaci bych doporučila.

Františka

Nejenže mě cvičení s aplikací baví, ale donutí mě jít cvičit a hýbat se. Nejvíc se mi líbí, že je to zvládnutelné i s dítětem. Během dopoledního spánku dcery jsem schopna si zacvičit. A je to proveditelné doma. Ráda cvičím. Před narozením dcery jsem cvičila pravidelně, aktivně, ale po narození Rozárky jako bych první měsíce po porodu ztratila veškerou fyzickou sílu, ale pomocí aplikace jsem se k ní pomalu vracela. Dostávám se do kondice. Při prvních třech měsících jsem si začala budovat základy pro svaly a teď na sobě vidím, že to mělo význam. Začala jsem s aplikací minulý rok na konci června nebo července, teď si nejsem jistá, když začala výzva, které jsem se účastnila. Pak jsem pokračovala po novém roce na tři měsíce a teď zas. Jsem pyšná na to, že jsem dokázala shodit poporodní kila, v čemž bych chtěla ještě pokračovat, proto jsem se opět přihlásila.

Monika Drs

Přehlednost aplikace je dobrá. Po 4 týdnech členství se cítím mnohem líp. Změna je třeba to, že už nemusím rozepínat knoflík na kalhotech, když v práci dlouho sedím. 🤣 Určitě bych členství doporučila i své kamarádce.

Kateřina Šinclová

Aplikace je skvěle přehledná, rozdělení na tři části je super. Tréninky jsou úžasné. Nečekala jsem, že mě budou i po měsíci bavit. První den jsem si říkala, zda vůbec fungují, byla jsem zvyklá na tréninková videa, u kterých jsem po dvou minutách nemohla dýchat a tady jsem to zvládla v pohodě. Ale druhý den mě bolely všechny posilované svaly, tak jsem zjistila, že cvičit efektivně jde i mnohem příjemnější formou, děkuji :-). Stravovací plán je fajn, recepty jsou pestré. Už mám i svoje oblíbence. Jídelníček je chuťově dobrý, trošku si ho upravuju podle sebe (např. do jídel nepoužívám protein, nechutná mi to s ním). Celkově se cítím moc dobře, mám více energie. Třeba do cvičení jsem se dříve musela vždy nutit a teď se na něj a na ten pocit po cvičení těším. Změny již pozoruji a pozoruje je i přítel. Především mi splasklo bříško, také se mi zpevnily ruce. Určitě bych členství v aplikaci doporučila, již jsem se o ní s několika kamarádkami bavila :-).

Aneta

Aplikace je krásně přehledná, graficky příjemná. Tréninky jsou super. Stravovací plán je taky super, zapisování do tabulky je mnohdy takový adrenalin, aby to všechno sedělo, ale moc mě to baví. Nemohu zatím říct, že by byly po 4 týdnech nějaké vizuální změny, ale pocitově je to pecka. Doporučuji aplikaci všem, kdo chce mít v tréninku a stravě nějaký pevný řád.

Romana

Aplikace je přehledná a vše hezky srozumitelně popsané. Jsem z ní nadšená. Tréninky se mi líbí a cvičí se mi dobře. Jsem ráda, že se střídají jednotlivé partie a procvičí se takhle krásně celé tělo. Stravovací plán je super. Recepty jsou velmi chutné, až mě to překvapilo. :-) Určitě se cítím tak nějak lehčeji a plná síly! Co jsem teda hlavně zaznamenala je, že nemám vůbec žádné chutě na sladké, což když jsem měla nějaký jídelníček, tak jsem si po 2 až 3 týdnech v obchodě říkala, že bych si něco dala a táhlo mě to třeba k čokoládám. :D. Teď jsou 4 týdny pryč a nic. Je to příjemný pocit, jak tělu nic nechybí a má vše, co potřebuje. V jídelníčku jsou i sladká jídla a jsou výborná, takže za mě celkově spokojenost. :-) Určitě bych členství doporučila!

Inka Pupíková

Aplikace je přehledná, dobře se v ní hledá. Tréninky se mi líbí, videa jsou super. Také mi vyhovuje stravovací plán, recepty jsou chutné. Inspirativní jídelníček je dobrý, nemívám ani hlad. Celkově se cítím dobře, po tréninku cítím jiné svaly, než které mě bolely po běžném cvičení a běhu, takže super. Také cítím růst svalů v horní polovině těla. Určitě bych členství doporučila, aplikace je super.

Jana

Aplikace je skvěle přehledná. Vždy vím, kde co hledat. Je přehledná a jednoduchá, žádné složitosti. Recepty jsou pestré a výborné. Jídelníček mě naučil pravidelnosti a důslednosti. Měla jsem problém s jídlem, že jsem jedla málo a teď vím, že není špatně se najíst. Také piju více vody a vyřadila jsem sladké limonády. Určitě bych členství v aplikaci doporučila.

Kateřina

Aplikace je výborně řešená. S tréninky se mi cvičí dobře. Stravovací plán se mi moc líbí. Celkově mě členství v aplikaci baví a je to skvělé. Určitě ji proto doporučuji.

Ilona Rubášová

Celkově jsem se členstvím v aplikaci spokojená, je velmi jednoduchá a přehledná. Jídelníček i cvičební plán jsou super. Tréninky jsou skvěle připravené. Myslím, že ani největší začátečník ve cvičení se s touto aplikací neztratí. Ke všemu je nejen video, ale ještě slovní návod. I recepty jsou super. Rychlé, jakože opravdu rychlé na přípravu. Vždy z běžně dostupných - a to i cenově, potravin. Žádné výmysly, které normální člověk nejí nebo nestíhá vařit. U jídelníčku prostě nevidím jedinou chybu, žádné mínus. Za mě appka jako celek prostě funguje. Líbí se mi vše. Všímám si, že se mi zpevnilo tělo a každodenní stravování se stalo jednodušším. Nemusím denně vymýšlet, co vařit a jím pravidelně. Členství bych doporučila a již jsem to i udělala a to hned několika známým.

Tereza

Celá aplikace se mi moc líbí! Je přehledná a bohatá na informace! Všechno, co zde nabízíte má smysl a řád, je to dobře uchopitelné a snadno aplikovatelné do života.

Přehlednost je rozhodně super. Všechno přístupné na pár kliků, dobře rozčleněné.

Tréninky jsou nářez :-). Nejsou zdlouhavé, přitom výživné a určitě účinné.

Stravovací plán je také super, jen jsem ten případ věčné dietářky, která se podjídala a paradoxně tloustla. Takže se s vámi učím jíst a dost mě to baví 👍.

Opravdu moc se mi v appce líbí tréninky a jejich variabilita, možnosti navíc ve formě HIIT tréninku a posilování břicha. Vlastně i nákupní seznam a rozvržení jídel - prostě všechno!

Členství rozhodně splnilo mé očekávání, těším se na obměňování, je super, že nedáte jeden plán a "dělej si s ním co chceš!" Líbí se mi takový způsob - nastavily jste to úplně bombasticky.

A změny? Bolí mě celá ženská a nebojím se jíst! Už první týden mě nakopl úplně jiným směrem a cítím, že když zůstanu u této formy spolupráce, bude to dobré ;-). Určitě bych doporučila i dalším holkám.

Hana Zemanová

Je to veľmi dobrá aplikácia. Začiatočník ako ja sa v tom velmi dobre orientuje, je to všetko skvele vysvetlene.

Strava je skvelo nastavená. Som veľmi spokojná.

Necítim unavu, lepsie sa mi spi, bolesti hlavy úplne zmizli, celkovo sa cítim skvele. Určite odporúčam ďalej.

Bibiána Peťková

Už před zahájením členství ve Strong beauty aplikaci jsem jedla zdravě, ale občas jsem hřešila sladkým jídlem. Vy jste mi ukázali, že se to dá i bez toho, se zdravým, vyváženým jídelníčkem. Líbí se mi pestrost jídla v inspirativním jídelníčku, slaného i sladkého. Mám sladké jídlo totiž ráda, i když se snažím to omezovat :). Tréninky mi pomáhají, hýbat se je dobré pro má záda. Díky aplikaci zvládám jíst pravidelně, několikrát denně, pít dostatek tekutin (dříve jsem pila málo). Jinak jsem už delší dobu byla nemocná a nyní jsem po operaci. Cvičit mohu až za pět neděl, tak aspoň Vás zatím sleduji na internetu a těším se, až to zase půjde.

Zuzana Zajìčková
>